Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

200711281bf2aef94dbst2.jpg

Battlefield: Bad Company oferować będzie rozbudowaną zabawę dla jednego gracza - pełną niesamowitych przygód, doprawionych szczyptą czarnego humoru. Niezmiernie interesująco zapowiada się możliwość pełnej ingerencji w świat gry, którego poszczególne części będzie można niszczyć w dowolny sposób.

Źródło: EA games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pozycja obowiązkowa! Zapowiada się świetnie! Już się doczekać nie mogę gry przez neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika zapowiada się świetnie, a jeśli popatrzeć na PCtowe wersje Battlefielda to o grywalność też nie ma się co martwić, jeśli nie uproszczą tylko za bardzo rozgrywki i zawrą wszystkie dobre rzeczy z BF2/2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy BF był dobry, ten poniżej średniej pewnie nie zejdzie Zresztą to będzie pierwsza gra na Ps3, w którą będzie można grać latami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi gierka się nie za bardzo podoba... Albo nie zauważylem, albo nie ma map dziennych. Wszystkie mapy wyglądają jakby akcja działa się podczas II Wojny Światowej - SzaroBure... Rozwalanie wszystkiego wokoło to wciąż bardzo nowatorski pomysł, ale zostawcie te drzewa! Trzy kule i drzewo leci na łeb na szyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi gierka się nie za bardzo podoba... Albo nie zauważylem, albo nie ma map dziennych. Wszystkie mapy wyglądają jakby akcja działa się podczas II Wojny Światowej - SzaroBure... Rozwalanie wszystkiego wokoło to wciąż bardzo nowatorski pomysł, ale zostawcie te drzewa! Trzy kule i drzewo leci na łeb na szyje...

jeszcze można by przeżyć trzy kule, gdyby drzewa fajnie padały. A co do map to akurat na filmikach może prezentowali te gdzie akcja dzieje się w mgliste dni. Chociaż nie widziałem jeszcze mapy która klimatem przypominałaby Camp albo Cerbere z BF2142...a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem ze bedzie mozna rozwalic 95%terenu!!!albo np.zrobic granatem dzire w ziemi i sie do niej schowac

p.s.a battlefield 3 bedzie na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytalem ze bedzie mozna rozwalic 95%terenu!!!albo np.zrobic granatem dzire w ziemi i sie do niej schowac

p.s.a battlefield 3 bedzie na ps3?

BF3 narazie nawet nie został oficjalnie zapowiedziany. Ale sądzę, że będzie tylko na PC bo ani BF2 ani 2142 na konsole nie było. Za to miały własne gry z serii - np. Modern Combat na X360 i teraz Bad Company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w modern combat tez gralem na ps2. ale lipne bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się grało tylko na singlu to oczywiście , że było lipne. Jeśli chodzi o multi to sam miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w bf2 na pc od prawie 2 lat! Single? do Batla? Chorzy co poniektórzy? Ta gra ma wspaniały multi i o to w niej ma chodzić - grafiką przecież nie zachwyca (mowa o bf2) a jednak cały czas super się gra w multi (nawet cod4 urzekł mnie na jakiś miesiąc, ale później był powrót) Bad Company ni dość , że będzie lepszy graficznie i fizycznie (rozwała niemal wszystkiego) to na pewno zachowa klimat "dwójki" - w końcu goście wiedzą, jak zrobić pożądny multi, tak więc nie spartaczą takiego tytułu, następcy mistrza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam single wygladal inaczej niz w zwyklym battlefield na pc, ale prawda - multi nie testowalem, NA nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że sam pomysł na grę i fabułę też jest niezły... :"Fabuła Battlefield: Bad Company będzie sporym zaskoczeniem dla wszystkich miłośników wojennych gier akcji. Wraz z oddziałem renegatów, samowolnie wypuścicie się na tyły wroga, by potajemnie wejść w posiadanie sporej ilości złota."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda super!!!

a te filmiki rozwalanie 90% terenu daje niesamowite mozliwosci taktyczne

tylko kiedy premiera?? miala byc w marcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w czerwcu... podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

ma byc demko wraz z online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, kiedy wypuszczą demo? betatesty z kluczem właśnie trwają na Xboxie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, kiedy wypuszczą demo? betatesty z kluczem właśnie trwają na Xboxie...

Data wypuszczenia dema nie jest jeszcze znana. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią tak jak w przypadku Rainbow Six: Vegas 2 i nie oleją dema w ogóle. ;)

A testy zaczynają się 25 marca. Wiem, bo pociągnąłem już betę, w której znajduje się informacja, że serwery zostaną uruchomione w tym właśnie dniu. W chwili obecnej można jedyne poogladać krótki filmik, obejrzeć dostępny arsenał i zapoznać się (pobieżnie) z systemem "nagród" i statystyk (może być ciekawiej niż w przypadku CoD4). Przy okazji ciekawostka: za niektóre bronie trzeba będzie zapłacić. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z systemem klas- dalej istnieje? no bo zmiana broni to raczej usuwanie klas :/ pewnie te płatne są najlepsze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam z systemem klas- dalej istnieje? no bo zmiana broni to raczej usuwanie klas :/

Klasy pozostaną, tyle że będzie można je modyfikować (coś jak w CoD4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest to duża ingerencja? tzn. że tylko np. pomiędzy shotgunami będzie inżynier przebierał? sry za pytania, ale osoby z betą to najpewniejsze źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, że bronie są podzielone na pięć klas. Podejrzewam (pewność będę miał jak ruszą serwery do testów), że do danej klasy będzie możliwa do wyboru tylko broń dla niej przeznaczona.

Jeśli jesteś zainteresowany, to mogę zrobić parę fotek - cobyś miał pogląd na to, jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×