Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to i tak głupie... Przeszkolony żołnierz powinien od razu umieć obsługiwać wszystkie bronie, a nie dopiero na polu walki zdobywać doświadczenie.

No to ma swoje dobre i złe strony. Z jednej strony tak jak piszesz, komndos powinien już umiec wszystkim naparzać. Z drugiej strony fajnie zdobywać tkie doświadczenie z arsenałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dodatkowe bronie za bardzo potrzebne nie są - jak powstanie scena to podczas meczów klanowych na unlocki grać nie można. No i mam nadzieję, że zrobią tak jak w 2142, gdzie podstawowe bronie są o wiele lepsze niż te możliwe do odblokowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie dodatkowe bronie za bardzo potrzebne nie są - jak powstanie scena to podczas meczów klanowych na unlocki grać nie można. No i mam nadzieję, że zrobią tak jak w 2142, gdzie podstawowe bronie są o wiele lepsze niż te możliwe do odblokowania.

Też tak uważam. Bronie dodatkowe powinny dodawać "smaczku" ale nie powinny być lepsze od podstawowego arsenału.

Jeszcze tylko ta mgła.... Powinny ją usunąć, bo strasznie nierealistycznie to wygląda. Słoneczny, idealny dzień w lesie, na pustyni czy w gdziekolwiek indziej, a tu wszędzie bura mgła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

pytanko Wiadomo czy bedzie podzial na regiolny???chodzi mi o serwery w online...PAL/NTSC....z checia to sprowadzilbym sobie wersje NTSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie tak jest, myślę że tutaj wyjątku nie będzie, albo będzie coś w stylu COD4 że musi być taki sam patch by działało PAL z NTSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo cos o jakiejs wersji kolekcjonerskiej czy tylko bedzie zwykla xD fajna by byla kolekcjonerska z tym granatem lub chociaz tym bryloczkiem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie mozna zamowic limitke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to dosc trudne bo bedzie tylko 300 sztuk na ps3 ja sie zapisalme na play.com ze jak tylko przyjdzie to mi wysla maila i kto pierwszy ten lepszy podejrzewam ze tylko jedna sztuka bedzie w tym sklepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
I całe szczęście, bo byłaby to bardzo zła decyzja, głównie dla nich. Ja np. olałbym tą grę - nie widzę sensu płacić dodatkowo za bronie, które powinny być w grze od początku. System unlocków - jest ok, ale wymuszanie na graczach dodatkowych opłat...ech...czuć powiew EA.

Najprościej wytłumacz to sobie w ten sposób, będąc bardziej doświadczonym zołnierzem, dostaniesz lepsza broń, bo wiedzą że jesteś dużo wart i raczej nie zginiesz, a nowicjusz? Nowicjusz dostanie kałacha, bo kałach tani i świeżak niewiele więcej warty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najprościej wytłumacz to sobie w ten sposób, będąc bardziej doświadczonym zołnierzem, dostaniesz lepsza broń, bo wiedzą że jesteś dużo wart i raczej nie zginiesz, a nowicjusz? Nowicjusz dostanie kałacha, bo kałach tani i świeżak niewiele więcej warty

Trochę pokręcona logika.

Szczególnie że większość żołnieży jest podobnie uzbrojona(uogulniając).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, takiej logiki to nawet w polskim wojsku nie ma :> każde życie jest cenne. Zresztą i tak BF będzie wymiatać, klan MiP już przyjmuje zgłoszenia do walk klanowych na CG :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mialem okazje obejzec gameplay na Hyperze i powiem ze spodobalo mi sie ;p grafika taka jak w TEAM FORCES 2 tryb multiplayer podobnie... mam nadzieje ze bedzie wiecej mapek niz w TF2 bo tam jest ich troche malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Ci się coś poprzestawiało bo widziałeś - Battlefield: Heroes prawdopodobnie a nie Battlefield: Bad Company

i mapy w każdym battlefieldzie były wręcz ogromne więc nie masz co porównywać z TF2 więc wyjdź z tymi komenatrzami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakie info czy na wersju US pogram z tymi co maja EU, bo mam niezla okazje za male pieniadze kupic Golda xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro za małe to kup , jeżeli nie wypali to sprzedać zawsze możesz a tu kilka filmików z gry.

http://www.gametrailers.com/game/4456.html - zapraszam.

Battlefield będzie przełomem i niech cod4 już szykuję nową serię , bo wydaje mi się że w wojnach 'nowoczesnych' cod4 nie ma gdzie się schować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. COD4 i Battlefield BC to dwie różne gry. Mimo że obecnie gram w COD4 to gdy wyjdzie BBC stawiam na tą grę ze względu na wyraźnie zaznaczony front działań wojskowych którego kompletnie brak w COD4. Miałem okazje pograć w wersje beta na XBoxa która mimo że ma ciągle co najmniej kilka niedoróbek jest o niebo lepsza niż COD4. To oczywiście tylko moja opinia i każdy ma prawo się z nią nie zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy będą oprócz tego nowego trybu multiplayer stare tryby (cały czas chodzi mi o multi) tzn. Deadmatch, Team Deadmatch itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. W każdym bf ie był tylko conquest. W BC będzie gold rush a conquest ma być dodany w patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam tylko boje sie zeby nie wyszla z tego jakas pusta strzelanka bo na gameplayu tak troche wygladalo i zeby nie bylo gra jednego tricku jak to jest z "hejz" xD i tak licze na ta gre xD wie ktos kiedy premiere:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 czerwca. Demo za tydzień 5 czerwca.

akurat prezent na urodziny. Zamiast upić się z okazji 18stki to będę niszczył n00bki w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×