Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

force1uc0.jpg

Mój współczynnik pożądania niebezpiecznie rośnie. Zobaczcie co tam można robić z otoczeniem. Toż to koszenie drzew mieczem świetlnym wygląda obłędnie. W ogóle, dynamika walki, moc… Ech, niezdrowo się podniecam, ale naprawdę wydaje mi się, że będzie to jeden z najważniejszych (dla mnie) tytułów tego roku.

Źródło: polygamia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest taki pol na pol must have Najlepiej jakby dali demko wtedy bym sie zastanowil. Jak bedzie online to raczej sie skusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tytuł obowiązkowy. Bardzo mnie kięci używanie tych wszystkich mocy, walczenie mieczem świetlnym i granie po ciemnej stronie mocy. Już nie mogę się doczekać kiedy po włożeniu płyty do konsoli ujrzę na ekranie TV napis "dawno, dawno temu w odległej galaktyce..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko elegancko gra powinna byc bardzo dobra.....tylko te filmiki robila jakas k*$%a ze az sie ich ogladac nie chce >_>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie online to raczej sie skusze

To samo tutaj - Fajnie by było mieczykami powywijać online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę i tak kupię, ale mam trochę obaw. Po pierwsze - zgodność z Expanded Universe (bohater ma robota, który może holograficznie zmieniać swój wizerunek - tego nigdzie indziej nie było w historii i nawet 130 lat po tej historii nikt tego nie wynalazł, a tutaj wyskakują z takim odkryciem które odchodzi w zapomnienie). No i walka - wogóle nie pokazują walki na miecze świetlne, bohater używa tylko Mocy a strzały wrogów nic mu nie robią. To w końcu tech demo, czy gra ? Bo Moce to powinny być tylko dodatki do posługiwania się mieczem. No i data premiery - na amazonie znowu przesunęli na wrzesień, co jest już baaardzo odległym terminem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boję, że gra będzie trwała 10h i po tym koniec zabawy :/ gry z serii Star Wars już mnie do tego przyzwyczaiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie bez powodu nazywa sie The Force Unleashed bo wlasnie głównie chodzi o możliwości mocy a walka mieczem na wysokim poziomie też zapewne będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie boję, że gra będzie trwała 10h i po tym koniec zabawy :/ gry z serii Star Wars już mnie do tego przyzwyczaiły.

są tytuły dłuższe i krótsze. Kotor starczał na bardzo długi czas, Republic Commando na krótko, a to jest trochę styl RC. Chociaż liczę na długość przynajmniej taką jak w Jedi Academy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie z gier związanych ze Star Wars zainteresował jedynie Star Wars Lego 2 na PSP

na pewno będzie demo na psn i wtedy się zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak walka na miecze bedzie fajna i dopracowana i bedzie mozna grac na multi jak w jedi academy to bedzie bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak system walki będzie taki jak w Assassin's Creed, to będzie wystarczająca przyjemność pykać mieczem świetlnym

raczej systemu walki z AC bym nie chciał. Co prawda tam animacje były bardzo fajne, ale sama walka była trochę ograniczona, taka pseudo turowa. W grze SW chcę podczas walki skakać i nie być niczym ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o walkę mieczem świetnym to producent w tym wymiarze zamierza główny nacisk położyć na wersję gry na Wii. My mamy dostać dopracowaną fizykę i wspaniały model zniszczeń specjalnie pod możliwość posługiwania się mocami. Miecz świetlny oczywiście tylko za jarzeniówkę robić nie będzie. Ufam Lukas Arts dbają o jakość swoich produktów i zawsze znajdują złoty środek. Co się zaś tyczy systemu walki z A.C. Jest bardzo widowiskowy ale biedny jeśli idzie o mechanikę. Wolał bym zobaczyć coś bardziej rozwiniętego w Force Unleashed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do szału doprowadza trzymanie przez bohatera miecza świetlnego za, za przeproszeniem, du.ą.... Moce, mocami, ale to jest jakiś czysty idiotyzm... Znaczy co?? Główny bohater będzie miał moc odchylania strzałów z blasterów szturmowców, tak??? No przepraszam Was bardzo... jeśli ta gra ma być typową demówką silnika (a na to się na razie zapowiada) to będzie kompletna porażka. Czekam na ten tytuł oczywiście, ale nie wyobrażam sobie zbalansowania sił w tej walce... będziesz łaził i masowo rozwalał przeciwników bo to fajne patrzyć jak setka szturmowców lata w powietrzu... żałość. Do tej pory pamiętam jak się z kumplami ganialiśmy w jedi z samymi mieczykami świetlnymi - to była zabawa. Moce powinny być dodatkowym systemem rozwijającym postać, a nie podstawowym arsenałem. A bohater trzymający miecz za plecami (jak to ktoś określił w stylu "badass") wskazuje na to, że miecz będzie służył jednie, jak to określił powyżej kolega, jako jarzeniówka - to chore. Gdy tylko w jedi-ach czy w KOTORze mieczyk świetlny to cała reszta arsenału szła w odstawkę, nie po to jest bowiem jedi żeby walił z blastera itp. Moce tymczasem w tym tytule zapowiadają się jako bardziej zakumflowany blaster czy też wyrzutnia rakiet... głupota.

No to sobie pomarudziłem... Pewnie i tak kupię tę grę, bo to w końcu SW. Jeśli jednak moje obawy okażą się prawdziwe, to najpierw trzeba bedzie zobaczyć demko. Bo takiego gniota jak wyżej opisałem, wolałbym nie kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hawkmoon ? A moze zabijanie jedi'ch nie bedzie juz takie proste ?:> Miecz trzyma z tylu bo mu wygodniej , samuraje chyba tez podobnie trzymali ?:> Moja jedyna obawa co do tej gry to brak widoku tpp co moze strasznie spierniczyc walke mieczem i sprowadzic ja do poziomu god of war . Blok , atak , turlanie a tego bardzo nie chce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hawkmoon ? A moze zabijanie jedi'ch nie bedzie juz takie proste ?:> Miecz trzyma z tylu bo mu wygodniej , samuraje chyba tez podobnie trzymali ?:> Moja jedyna obawa co do tej gry to brak widoku tpp co moze strasznie spierniczyc walke mieczem i sprowadzic ja do poziomu god of war . Blok , atak , turlanie a tego bardzo nie chce .

tak, ale trochę trudno jest blokować strzały z blasterów trzymając miecz za plecami. Gdyby jeszcze podczas walki z innymi Jedi tak trzymał miecz to rozumiem, bo różne są style walki (Anakin w E3 też trzymał za głową), ale podczas walki z przeciwnikami zaopatrzonymi w blaster miecz musi być z przodu, chyba że bohater będzie cały czas na god modzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a spójrz na to tak, wolisz widzieć jak wielki mistrz odbija strzały z blasterów tak jak by grał w baseball'a czy wymachiwał nim lekko, mając go 100% opanowanego? ;] mi szczerze powiedziawszy to pasuje, zawsze wolałem nie pozornych bohaterów a co do walki mieczem, nie obraził bym się jak by to była mieszanka AC z PoP, tzn. zaznacza się przeciwnika tak jak w AC a potem wykonuje się serie combosów w stylu PoP, bieganie po ścianach, akrobacje itp. ;], a co do online, podobno ma być, ja tą grę kupie na pewno (musieli by ją teraz nieźle skopać bym zmienił zdanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a spójrz na to tak, wolisz widzieć jak wielki mistrz odbija strzały z blasterów tak jak by grał w baseball'a czy wymachiwał nim lekko, mając go 100% opanowanego? ;]

Zależy jaki to mistrz. Do Windu bardziej pasuje silne i stanowcze prowadzenie miecza, a do innego mistrza inny styl. W każdym razie jeśli chodzi o te sprawy jestem tradycjonalistą i miecz powinien być trzymany w pozycji klasycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna, uwielbiam wszelkie Star Warsy xD. Kolejne świetne SW !! Mam nadzieję że nie spaprają, bo wiecie jak to było z tymi Star Warsami na PS2 (brrrrr... :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na nią czekam ale tak z innej beczki to zastanawiam się dla czego od czasów X-wing vs. TIE Fighter Lucasarts nie dał nam możliwości polatania mysliwcami. Coś w rodzaju Warhawka z możliwością walki na orbitach i powierzni planet byłoby wielka gratką dla miłośników StarWars universe.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

furio bylo w star wars battlefront ! Widze ze ominal cie porzadny tytul !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że... Na PS2 był problem z netem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera została przełożona z kwietnia na sierpień w USA, Europa dostanie dopiero we wrześniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
furio bylo w star wars battlefront ! Widze ze ominal cie porzadny tytul !

walki kosmiczne w SWBF2 trudno nazwać porządnymi. Nie spodobała mi się tam grafika, dopakowanie działek na statkach głównych i chaos - dzięki trikom cudem było kogoś trafić często.

A co do TFU to wydawca (LEM) napisał w mailu, że narazie planują wydanie tej gry w sierpniu, wraz z premierą w innych krajach. Liczę, że wyjdzie jeszcze w wakacje u nas i LEM nie da znów plamy jak to nieraz bywało w przeszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak czytam wypowiedzi typy ze na filmikch pokazane jest ze bohater bez uzywania broni rozwala setki ludzi mocami to mnie skrecaaaa........to sa filmiki pokazujace moc tego silnika i szczegolnie popisaniu sie tymi wlasnie mocami gdyz to jest najwazniejszy motyw tej gry......chyba nie pokaza na filmikach jak sie strzela z blastera :| a gra bedzie mistrzowska.......po Aliens drugi najbardziej oczekiwany must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×