Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Star Wars battlefront widziałem ale ale to nie to. mi się marzy taki prawdziwy symulator statków z SW. Walki w kosmosie i nad powierzchnią planet plus NextGenowa grafa, a wszystko mniej arcadowe, a bardziej symulatorowe ale bez przesady. Najlepiej z mozliwością widoku ze środka maszyny. Dobra kończe offtop bo nie o tym jest temat...:-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do września jeszcze dużo czasu. Pożyjemy - zobaczymy. Jak będzie multi to cud-miód-i-orzeszki ^^ Co do systemy walki... najbardziej by mi pasował ten z Jedi Academy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna data premiery w Europie to 17 września

Ja czekam z nadzieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oficjalna data premiery w Europie to 17 września

Ja czekam z nadzieją

liczę, że gra będzie bardzo rozbudowana i mega grywalna skoro tak zwlekają z premierą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/198394.html

Troche mnie zdenerwowal i zawodl ten filmik. Co to ku@$# jest!? Miecz swietlny jest w stanie przebic zolnierza ale nie odcina konczyc! na dodatek po pokaznym kombosie trooper zapala sie WTF!? I co to do ku^&$ nedzy sa te zielone kulki wychodzace po zabiciu przeciwnikow? I na dodatek paskudny efekt blyskawic.

Nie wiem jak mozna okrajac tak gre tylko dla tego zeby mniejsza kategoria wiekowa przelozyla sie na sprzedaz.

Jeszcze sie okaze ze zrobia z tego wielkiego crapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te zielone kulki tak jak w Fable będą robiły za expa i będziemy mogli rozwijać postać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może te zielone kulki tak jak w Fable będą robiły za expa i będziemy mogli rozwijać postać?

no tak, ale to jest gra STAR WARS, to nie jest świat stworzony przez nich gdzie mogą sobie wychodek na środku areny postawić. Mnie coraz mniej się ta gra podoba - przebajerowana na punkcie mocy, słabo wykonane walki (już e Episode 3 video game lepiej wygląda walka ze szturmowcami), a wloką się jak z żadną inną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym filmiku straciłem ochote na te gre :/

nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajcie bo znów idziemy w symulator rzeźnika. Jak jednym machnięciem wypatroszyć człowieka.

Gdyby zrobili "jedno cięcie zabija przeciwnika" to co by było z blasterami, których też jeden strzał zabijał (no chyba że to księżniczka Leia dostawała albo Luke )? 10 stormtrooperów by strzelało w dużej hali do nas i co? Nie ma szans żeby nawet najlepszy wyjadacz ominął kilkadziesiąt strzałów.

To ma dawać przyjemność a nie tony frustracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzajcie bo znów idziemy w symulator rzeźnika. Jak jednym machnięciem wypatroszyć człowieka.

Gdyby zrobili "jedno cięcie zabija przeciwnika" to co by było z blasterami, których też jeden strzał zabijał (no chyba że to księżniczka Leia dostawała albo Luke )? 10 stormtrooperów by strzelało w dużej hali do nas i co? Nie ma szans żeby nawet najlepszy wyjadacz ominął kilkadziesiąt strzałów.

To ma dawać przyjemność a nie tony frustracji.

przecież wiadomo, że szturmowcy nigdy nie trafiają w głównych bohaterów Mnie nie chodzi o patroszenie, bo tego nigdy w SW nie potrzebowałem (a nawet nie tolerowałem, dobrze, że nie zmienili filmu w krwawą jatkę a i tak stworzyli genialne dzieło) ale o sposób walki. Jak atakuje się mieczem szturmowca tworzy się fala uderzeniowa odrzucająca przedmioty i samego szturmowca - to jest Star Wars czy jakiś Dragon Ball ? Miecz powinien zostawiać tylko ślady na zbroi szturmowców (jak w trzeciej części) i cała zabawa powinna polegać na odpowiednim uskakiwaniu przed skoncentrowanym ogniem i eliminowaniu ich po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka krwawa rzeźnia, przecież rany po mieczu świetlnym nie krwawią bo są od razu przypalane, a w Jedi Knight 2 można było obciąć rękę i nadgarstek przeciwnikowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grajac w Jedi Knight 2 jeszcze wlaczalem kod na zwiekszone obrazenia od miecza. Przy kazdej walce z sithem, konczylo sie to tak ze konczyny odpadaly, bo tak mniejwiecej konczyly sie walki w filmach.

Co do nawalu strzalow przeciez od tego sa odpowiednie moce np. przyspieszenie (w tym wypadku zwolnienie wszystkiego oprocz nas) Nie wspominajac o mozliwosciach fizycznych wpieranych przez moc skoczyc pod sufit i ominac blastery.

Przy odpadajacych konczyna na dodatek tak jak mowi Minidusia nie ma rozlewu krwi, ten miecz przeciez roztapial metal gdy sie go w niego wbilo.

Na dodatek przy kazdym machnieciu mieczem kolunio robi cos moca. To w takim razie ten koles moglby wejsc do pomieszczenia i zrobic tak kermit.gif

Okazuje sie ze gra bedzie najprawdopodobniej konkretnym sredniakiem, na dodatek wychodzi na wszystkie platformy, a mogli by na x360 i ps3 robic i postarac sie o cos lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety straciłam nadzieje, cos takiego jak Jedi Knight 2 wyjdzie pewnie za 10 - 15 lat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najbardziej dopracowana gra star wars.

ooo...grałeś już, że tak twierdzisz ?

Okazuje sie ze gra bedzie najprawdopodobniej konkretnym sredniakiem, na dodatek wychodzi na wszystkie platformy, a mogli by na x360 i ps3 robic i postarac sie o cos lepszego.

jedna ekipa skupia się na PS3/X360 a inny zespół developerów przygotowuje wersje na pozostałe platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu ze fundusze na wersje x/ps by byly wieksze co moglo by sie przelozyc na jakosc.

Aha jeszcze jedna glupia rzecz to widoczna moc (np kula przewracajaca przeciwnikow i rozmycia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze na tej grz sie nie zawiode czekam na nia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być kicha to ja czekam na KOTOR III, który miejmy nadzieje kiedyś wyjdzie (i to na ps3:p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A u mnie jest tak:

1. Pierwsze arty, info o grze - WOOW i Euforia

2. Pierwsze pokazy fizyki w engine - Punkt 1. x 2

3. Pierwszy trailer i screeny - Ekstaza rośnie

4. Kolejne wywiady i urywki z gry - Eee coś nie tak, ale dalej git i czekam!

5. Najnowszy gameplay ten z Wii - PORAŻKA straciłem ochotę na tytuł.. Wyjdzie średniak.

I jakoś mam wrażenie, że Ps3 i X360 tylko graficznie będą odstawać od Wii a reszta to będzie to samo..

Poza tym.. beznadziejnie wykonane levele, tekstury i ogólnie cały hype tą fizyką.. na dzień dzisiejszy po filmikach takie mam zdanie.. Oby sporo pozmieniali, bo znowu dostaniemy średniaka na miarę 7+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jakoś mam wrażenie, że Ps3 i X360 tylko graficznie będą odstawać od Wii a reszta to będzie to samo..

Poza tym.. beznadziejnie wykonane levele, tekstury i ogólnie cały hype tą fizyką.. na dzień dzisiejszy po filmikach takie mam zdanie.. Oby sporo pozmieniali, bo znowu dostaniemy średniaka na miarę 7+

trochę za surowo grę oceniasz. W niektórych aspektach nie powala (głównie koncepcja rozgrywki), ale grafika i fizyka są świetne. Szczególnie poziom na Raxus Prime i walka, a w tle wiszące szczątki statków i inne kosmiczne śmiecie - to wygląda oszałamiająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na te gre poniewaz nie na darmo zapewne zostala tak naglosniona. ale czuje ze moze byc lekka lipa bowiem zostaje o ile sie nie myle rowniez wydana na ps2 to raczej jakis fajerwerek sie nie spodziewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam na te gre poniewaz nie na darmo zapewne zostala tak naglosniona. ale czuje ze moze byc lekka lipa bowiem zostaje o ile sie nie myle rowniez wydana na ps2 to raczej jakis fajerwerek sie nie spodziewam.

na PS2 robi grę inna ekipa. Jest tak jak z FIFAmi - PS3/X360 mają jedną, next-genową wersję, a PS2, PC mają drugą, wysłużoną. W przypadku TFU jest jeszcze bardziej to wszystko odseparowane, bo za wersję ze słabą grafiką odpowiada jakaś firma z Australii, a za nextgenowe z USA, więc na pewno elementów z PS2 nie znajdziemy. A hype jest, bo to przekłada się na sprzedaż. AC też wybitnym dziełem nie jest, a przez reklamę sprzedało się w ogromnych ilościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem jeszcze gempleju z Wii (bo na te konsole tez chyba wyjdzie Force Unleashed, jo??) ale jakos trudno mi sobie wyobrazic, ze wersja na konsolke Nintendo, ktorej grafika jest duuzo gorsza od PS2 nawet, bedzie 'ta sama' gra, z podobnymi teksturami i rownie dobra fizyka??? absurd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×