Skocz do zawartości
Emir

Race Driver GRID

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oczekujcie od tej gry realistycznie zachowujących się samochodów. Bo sami twórcy mówią, że to nie symulator, a gra dla przyjemności. Samochody nie rozwalają się jak w Paradise City, ale również dobrze. Wczoraj dla sprawdzenia zrobiłem kilka karamboli i auta gięły się bardzo ładnie. Przy uderzeniu z 250 km/h w bok drugiego samochodu, zrobił się z niego banan. Również trzeba przyznać, że odgłosy zawieszenia, uderzeń i innych zgrzypień są na wysokim poziomie. Podczas skoków mustangiem z głośników wydobywają się świetne i realistyczne dźwięki uderzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie ze slowami, ze w wyscigach chodzi o to ze maja byc jak najbardziej realistyczne. Rollcage? Wipeout? Co to ma do realizmu, a jegnak gierki przednie. Tesknie troche za rollcagem, mogliby zrobic jakis remake. Wracajac do Grida. Gra sie przyjemnie i lekko. Jezeli chcesz sie oderwac od ciaglego panowania nad gazem, uwazaniem zeby nie wpasc w poslizg, tylko depnac gaz i poscigac sie z kumplami to wyprobuj Grida. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z założeń twórców, ale mnie gry pseudo-symulacyjne już nie bawią. Po prostu po przejechaniu kilkunastu odcinków w RBR uruchomienie CMR powoduje tylko zniesmaczenie. Takie gry jak Grid też powinny powstawać bo niektórym pasują, ale dla mnie samochodówki powinny być albo hardcore'owo symulacyjne, albo na maksa zręcznościowe jak Motorstorm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę z założeń twórców, ale mnie gry pseudo-symulacyjne już nie bawią. Po prostu po przejechaniu kilkunastu odcinków w RBR uruchomienie CMR powoduje tylko zniesmaczenie. Takie gry jak Grid też powinny powstawać bo niektórym pasują, ale dla mnie samochodówki powinny być albo hardcore'owo symulacyjne, albo na maksa zręcznościowe jak Motorstorm...

RBR daleko do symulacji jeśli dla ciebie to ideał symulacji to chyba prawdziwym samochodem nie jeździłeś. Oczywiście za kółkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie!! Jak byście mieli prawdziwy symulator to byście do mety nie dojechali! Co do grafiki to niema przepychu ale jest OK! Online na duży plus!! Nie porównuje do GT5P bo nie mam (nie będę płacił za DEMO). Nieprawda że zniszczenia są kiepskie, wręcz przeciwnie bardzo realistyczne! PYRSK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie w porzadku, model jazdy i fizyka tragedia... Jak pomysle, ze to ma cos wspolnego ze stara seria TOCA to, az glowa boli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki PGR tylko z brzydkimi filtrami i zniszczeniami. Czyli miod na multi taki szybki arcade ktory sie odpala na szybko na raz odpalic szybko posmigac i tyle(jestem fanem gt5:p) Czy wam tez nie dziala kierownica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast żałuje, żę gram teraz cały czas w GT5P. Bo na Grida nie za bardzo mogę się przestawić. Ni to arcade ni to symulacja. Graficznie nie jest źle, ale znowuż to nie taka rewelacja jak pisali w PSX Extreme (narobili mi tylko smaka) a po tym demie to nie za bardzo jestem zdecydowany. To w sumie Dirt tylko inny rodzaj wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem jednośladów, ale samochodami nie gardzę. Pierwsze wrażenie?? "WTF? Czy to aby nie jest Dirt?"... kolory tak samo beznadziejne, zachowanie samochodów pudełkowe, interfejs niemal identyczny... ale... po kilku trasach..

Olśnienie! Ta gra jest piękna.. kolory świetnie pasują do tego klimatu, HDR lepiej tutaj pasuje niż w Dircie, samochody po wyłączeniu ESP i kontroli hamowania chodzą pięknie i jazda jest wymagająca (olać symulatory...), muzyka dobrze trzyma klimat, a niektóre trasy... to nie jest wyścig! To prawdziwa wojna o przetrwanie na trasie, ze zniszczeniami pięknie to wszystko gra! Coś wspaniałego! GT5P straciło u mnie pierwsze miejsce na liście wyścigów na PS3. GRID! Czekam na ciebie.

Znana jest data premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

Znana jest data premiery?

Rzuc okiem na poprzednia strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nawet podoba, ciekawie się steruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie ta gra nie podoba sterowanie takie jakies nie takie wole colina dirta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wam tez nie dziala kierownica?

Mi działa

DFP - tylko trzeba ją podłączyć PRZED odpaleniem dema

Jak podłączyłem w trakcie to kupa - nie było, ale jak odpaliłem demo

z podłączoną fajerą to i nowe menu się pokazało i w ogóle OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy takze witam na sam poczatek ale przechodze do rzeczy a mianowicie do grida...

Gra ta jest ciekawa propozycja przyznac musze jednak... wogole porownywanie do gtp5 jest wogole bez sensu bo dla mnie to zupelnie dwie rozne gry... ale choc gralem w gt niemalze nalogowo przestawienie sie na sterownie w grid-ie nie jest takie trudne... Fakt jest jeden duzy minus a mianowicie obrot o 180 stopni... przeciez to sie dzieje o juz!! Najdziwniejsze jest jednak to ze jak najedziemy na piasek (mowie o tym wyscigu gdzie scigamy sie bmw) przednimi kolami to robimy obrot... troche to dziwne.

Gra pod wzgledem technicznym prezentuje sie ladnie i jest opcja zniszczen... z ktora ostatnio spotkalem sie w motorstormie...

Dzwieki jak najbardziej rowniez do plusow zaliczyc trzeba... Osobiscie raczej kupie ta gierke bo zawsze lubilem tak sobie pojezdzic w ten serial Toca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie nie mam jak sciagnac demka ale pewnie sie skusze bardzo mi sie podobal DIRT i ciekawe jakby wygladala nastepna czesc Colina ale tego sie nigdy nie dowiemy [*] peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi sie ta gra nie podoba sterowanie takie jakies nie takie wole colina dirta

dokladnie tak samo :/ myslalem ze gra bedzie podobna do Dirt ale sie grubo mylilem sterowanie zalosne samochody slizgaja ie jak na lodzie i wogole jakies takie nie klimatyczne ;/ blee nie kupie

Gametrailers złapane za rączkę przy porównaniu ;D http://uk.youtube.com/watch?v=uFF-vCGahmU

a ten fimik dobry jest xD widac jak te kanciarze zawsze jezdza po PS3 :/ tak samo z assasinem jak byl taki jasny obraz i bylo rozmazane a na x360 ciemno bylo i ladniej :/ zle nastroili tv :/ lol nigdy nie wiezyc servisom internetowym

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten fimik dobry jest xD widac jak te kanciarze zawsze jezdza po PS3 :/ tak samo z assasinem jak byl taki jasny obraz i bylo rozmazane a na x360 ciemno bylo i ladniej :/ zle nastroili tv :/ lol nigdy nie wiezyc servisom internetowym

peace

zależy jakim, GT wiadomo, że siedzi w kieszeni Microsoftu. Praktycznie każda gra na PS3 jest przez nich objeżdżana, a gry multiplatformowe są nagrywane na X360, nigdy na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna gra mi sie bardzo podoba i chociaz bardziej liczylem na klimat z dirta to ten bardziej "tocowaty" i tak nie jest zly kwestja przyzwyczajenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche denerwuje mnie sterowanie... gdzie wogle jest ręczny ? Ale tak ogólnie to gra bardzo ładna tak jak mówilem wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niegrywalne to to na kierownicy - bez roznicy czy z obrotem 900stopni on/off :-/ GT5P nadal nie zagrozone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche denerwuje mnie sterowanie... gdzie wogle jest ręczny ? Ale tak ogólnie to gra bardzo ładna tak jak mówilem wczesniej

Ręka jest pod O czyli kółkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba raczej x o.O

Zależy od ustawień w controlsach

Gierka przypadła mi do gustu- szczególnie drift Taka na luzie bez niepotrzebnych spięć można sobie pojeździć rekreacyjnie Na plus to zniszczenia, grafika i... arcade Na minus to trochę sterowanie (klapa przy DFP bo nie da się w ogóle jeździć w tą grę na kierze) i w sumie nie ma więcej minusów

PS. Będzie tuning? Czy auta będą losowo tuningowane ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko, pograłem iiiii straszna nędza. Nie wiem co w niej takiego fajnego widzicie, lepsze wrażenia z jazdy samochodem miało się w starożytnich NFS'ach. Hehe zwróćcie uwage na powtórki - nawet kółka się samochodom nie kręcą tak jak trzeba i w ogóle one nie jeżdżą tylko ślizgają się Wypadki tez miały być niby realistyczne, a lepiej wyglądające widziałem już w GTA Vice City.

Syf na maxa. (przynajmniej jeśli chodzi o demo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×