Skocz do zawartości
ONE

The Darkness II

Rekomendowane odpowiedzi

jedynka to była najbardziej satanistyczna gra w jaką miałem przyjemność, gore + muza heavy + fajna fabuła. Dwójkę kupie musowo, niezależnie od opinii znaFców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wohohoho, mniamusnie. 1nka to byla genialna gra, niedoceniona niestety. Chcialbym aby druga czesc nie odbiegala jakosciowo od jedynki, a bede wiecej niz zadowolony. Jedyny mankament to ten cholerny cel-shading, silnik z 1nki by mi wystarczyl, i tak bylo slicznie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część mi się bardzo podobała, głownie ze względu na klimat, ciekawą główną postać i fabułę. Fajne były te wyrastające z naszych pleców (jeśli dobrze to ująłem) potwory, które pożerały serca przeciwników. Gra była dosyć brutalna, ale to raczej na plus :).

Dwójka może być naprawdę dobrym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mankament to ten cholerny cel-shading, silnik z 1nki by mi wystarczyl, i tak bylo slicznie.

2k games sukces borderlands uderzył im do głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ograłem demo i mam kilka uwag, twórcy kompletnie zapomnieli o głównym założeniu gry - czyli o wykorzystywaniu mroku, w jedynce po wyłączeniu światła było widać więcej, były podświetlone krawędzie, świat po ciemku po prostu fosforyzował a my czuliśmy się jak pan ciemności ...w dwójce jak eliminujemy źródła światła, grafika się nic zmienia, nie ma nawet gry świateł, nie czujemy że gramy demonem mroku, czujemy że gramy potężnym gościem, ale eliminowanie światła nie ma już tutaj tutaj kluczowego znaczenia, .. sama grafika, jak dla mnie jest kolorowa,a muzyka to już nie ostre gitarowe brzmienie, głos Darklina co tu dużo mówić :) ... w porównaniu z poprzednią częścią no fatalny. Jedynka żyła swoim otwartym światem, mimo że małym to żyła, można było gadać z ludzmi, oglądać tv w którym to leciały kreskówki, takie prawdziwe ... było ponuro, było smutno, lokacje były małe, był super nostalgiczny i drapieżny klimat, taki unikatowy, spowity cieniami i mrokiem. Niestety ale dwójka jest z tych aspektów wykastrowana, jest brutalnie, jest kolorowo, jest efektownie, macki i cały świat już tak nie fosforyzują bo jest zmiana, nie mam uwag do wprowadzenia gameplaya, fabuła jest prowadzona dobrze, korzeń postaci również na poziomie z części pierwszej, myśle że ogólnie mechanika jest bardzo dobra, dla mnie problem tkwi z klimacie, i w podejściu do samej ciemności - której w tym demie nie uświadczyłem. Ależ mnie ochota wzięła na odpalenie jedynki :D ... aha i jeszcze jedna rzecz, system walki wręcz pistoletami, tutaj tego niema!!

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę demo i muszę powiedzieć, że jestem mega pozytywnie nastawiony.

Gra zapowiada się rewelacyjnie, znakomity gameplay i bardzo duża ilość krwi i brutalności. ^^

Grafika cell shading (czyli mocno komiksowy klimat ) mi się podoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnięciu demka na YT jestem mega zainteresowany tą grą.

Wygląda fajnie, klimat fajny, sieczka fajna...no i te wykończenia, po prostu bajka!

Brakowało mi jakiejś krwawej gry ostatnio na PS3. Wszystko jakieś takie grzeczne na maksa...

Mimo wszystko czekam aż gra stanieje i kupuję na 101%.

Co do cel-shadingu to mimo wielu przeciwników, ja bardzo lubię tą technologię.

Podoba mi się, a przy tym jest to sposób na obejście ograniczeń konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam dokładnie odwrotnie niż w przypadku Syndicate - byłem mocno napalony, ale po ograniu dema mój entuzjazm nieco opadł - graficznie prezentuje się to bardzo dobrze, quad wielding działa bardzo dobrze, ale jednak czegoś brakuje - przeciwnicy jacyś tacy nie kumaci - ot owieczki biernie czekające na egzekucje. Naprawdę mam nadzieję że pełna wersja będzie bardziej wymagająca bo przez to demo przetoczyłem się niczym walec, a w dodatku to o czym Malakay wspomniał - brak tego poczucia wszechmocy w ciemności. Podoba mi się za to drzewko skili i nowy darkling. Pełną wersję z pewnością obadam, ale po demie zdecydowałem że najpierw Syndicate.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam gra ? Ja swój egzemplarz dostane jutro, już nie moge się doczekać =)

Bardzo dobra, ale potwornie krótka a misje co op to 2-3 godziny gry także pod względem długości to fail. Ale cała reszta spoko. Gra zachęciła mnie do przeczytania oryginalnego komiksu i niestety widzę, że gra to zupełnie inna bajka niż komiks. Ale wciąż dobry tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bardzo krótka? Na jeden wieczór?

Szkoda, bo gra po demie zdawała się być naprawdę świetna, ale co z tego jak ją można w kilka godzin ukończyć :(

Ale jedyny plus tego taki, że pewnie szybciutko stanieje do tych 80zł i będzie można kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin ukończyć gre? Jak to? ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chce ktoś pograć w coopa ? Jak coś to dodawajcie =)

Tak w ogóle to trzeba pochwalić wydawce. Za cene 200 zł limitka, 2 opakowania gry (steel i 3D).

Oki gierka zaliczona, 5 h na normalu =) Fajnie że dali opcje ng+.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bardzo krótka? Na jeden wieczór?

Szkoda, bo gra po demie zdawała się być naprawdę świetna, ale co z tego jak ją można w kilka godzin ukończyć :(

Ale jedyny plus tego taki, że pewnie szybciutko stanieje do tych 80zł i będzie można kupić :)

Owned dał ci odpowiedz 5h i po zabawie a potem się dziwią, ze ludzie sprzedają używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 5 h to singl, ale masz jeszcze ng+ i do tego sporo zadań dodatkowych, no i coop. Zabawy jest na sporo godzin. Masz jeszcze jakąś dodatkową kampanie. Sporo jest dodatkowej zawartości, no i dlc w przyszłości. Narazie wrażenia zajebiste. 

Te zadania dodatkowe to swego rodzaju uzupełnienie wątku głównego.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, naprawdę szkoda - 5h(nawet biorąc poprawkę na +1/2h na wyższych poziomach trudności) to zwyczajnie mierny wynik - nawet w CoDy gra się dłużej i nie przyjmuję do wiadomości że nie da się dłużej bo byłoby to nużące - jak pokazuje taki Crysis czy Bioshock: owszem da się i nie ma mowy o znużeniu. I nie ratuje tego żadna opcja NG+ która w sumie sprowadza się do dodatkowego poziomu trudności. Co-op multi na 2-3h to też słabawy wynik zważywszy na brak innych trybów rozgrywki. Podsumowując z grą się bardzo chętnie zaznajomię, ale zdecydowanie za duuużo mniejsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś z Was w ogóle to przeszedł, wszystkie dodatkowe misje, kampanie etc ? Sam gram już ponad 12 godzin a i tak mam dopiero kampanie za sobą, i pare misji dodatkowych.

I imo kampania na te 5 godzin jest o wiele lepsza od większośći gier na rynku, gdyż nic nie jest praktycznie wsadzone na siłe, lokacje są cholernie interesujące i rozbudowane. Te 5 godzin to czasami był speed run, więc bezpiecznie jest dodać do tych 5 godzin jeszcze 2 dodatkowe, a to i tak normal..

Naprawdę, sam gardze krótkimi grami bez multi, ale ta gra ma sporo dodatkowych rzeczy do roboty poza główną kampanią i szczerze polecam. można bardzo fajnie się odstresować. I jeszcze opcja hit list, tam też są jakieś misje też, więc nie ma na co narzekać..

http://www.ps3site.pl/recenzja-the-darkness-ii-ps3/100200/2

imo grafika jako minus to żarcik.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was w ogóle to przeszedł, wszystkie dodatkowe misje, kampanie etc ? Sam gram już ponad 12 godzin a i tak mam dopiero kampanie za sobą, i pare misji dodatkowych.

I imo kampania na te 5 godzin jest o wiele lepsza od większośći gier na rynku, gdyż nic nie jest praktycznie wsadzone na siłe, lokacje są cholernie interesujące i rozbudowane. Te 5 godzin to czasami był speed run, więc bezpiecznie jest dodać do tych 5 godzin jeszcze 2 dodatkowe, a to i tak normal..

Naprawdę, sam gardze krótkimi grami bez multi, ale ta gra ma sporo dodatkowych rzeczy do roboty poza główną kampanią i szczerze polecam. można bardzo fajnie się odstresować. I jeszcze opcja hit list, tam też są jakieś misje też, więc nie ma na co narzekać..

http://www.ps3site.p...ii-ps3/100200/2

imo grafika jako minus to żarcik.

Z tą grafiką faktycznie kiepski żart - gra doskonale pokazuje że wcale nie trzeba Frostbite2 do zrobienia świetnie wyglądającej strzelaniny.

Natomiast to co do długości, to po prostu nie jesteś pierwszą osobą która pisze że gra jest BARDZO krótka. Sam nie grałem więc nie mogę się wypowiedzieć, ale zwyczajnie te opinie są niepokojące. Napisz proszę co to za dodatkowe opcje poza kampanią i multi/co-opem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dają 5-cio godzinną kampanię, więc ja im dam również to na co zasłuzyli, czyli 60 zł za używkę jak już stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz dodatkową 9 misjową dodatkową kampanie, zajmuje około 5 godzin ( w moim przypadku na poziomie don) i bodajże 9 misji, nie powiązanych z żadną kampanią, to jest około 3 godzin.

Przesadzacie tą długością. Aktualnie nie wiele gier daje dłuższą kampanię niż te 7 godzin. piszę o grach na "poziomie", a akurat dowalacie się do gry której jedyną wadą jest krótka kampania, co i tak nie przeszkadza w zabawie.. 

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dodatkową 9 misjową dodatkową kampanie, zajmuje około 5 godzin ( w moim przypadku na poziomie don) i bodajże 9 misji, nie powiązanych z żadną kampanią, to jest około 3 godzin.

Przesadzacie tą długością. Aktualnie nie wiele gier daje dłuższą kampanię niż te 7 godzin. piszę o grach na "poziomie", a akurat dowalacie się do gry której jedyną wadą jest krótka kampania, co i tak nie przeszkadza w zabawie..

W jakim sensie 9-misjowa dodatkowa kampania? To znaczy że kampanie są 2? i do tego 9 misji dodatkowych? Nie odbieraj tego jako ataku na Ciebie czy grę - pytam, bo sam jestem zainteresowany tą pozycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×