Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość stworzenia własnej naklejki z obrazka na dysku? Czy jedynie kamerka i ręczne malowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mma pytanie jak tworzę własny poziom to nie wiem jak dodać te "kuleczki" żeby zrobić trofeum x20. :confused:

Dodam, że grę mam od paru dni i caaaały czas mi karze gra robić te beznadziejne samouczki i już mnie szlak trafia ile ich jeszcze będzie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mma pytanie jak tworzę własny poziom to nie wiem jak dodać te "kuleczki" żeby zrobić trofeum x20. :confused:

Dodam, że grę mam od paru dni i caaaały czas mi karze gra robić te beznadziejne samouczki i już mnie szlak trafia ile ich jeszcze będzie. :rolleyes:

musisz niestety robić samouczki do tego momentu aż ci się odblokują "bąble " te na x20 itp , to trophy możesz zrobić w online wpisujesz np x 100 i ci wlecą pucharki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanko.

Czy jak kupie LBP to gra bedzie cala spolsczona ?

Bo siostra 10 letnia, dopiero zaczyna nauke, a tata naweyt slowka po ang nie zna.

Poradzą sobie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanko.

Czy jak kupie LBP to gra bedzie cala spolsczona ?

Bo siostra 10 letnia, dopiero zaczyna nauke, a tata naweyt slowka po ang nie zna.

Poradzą sobie ?

Tak, jeśli kupisz LBP: Game of the Year edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ew z ps+ jest podstawowa po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi dodatkami w grze ?

Trzeba je będzie ściągnać, czy wybrac gdzieś przy instalacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągać, płatne, bądź nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam weteranów, który dodatek mgs czy piraci z Karaibów jest ciekawszy(i łatwiejszy) żeby pograć z narzeczona?

mam obydwa i obydwa sa super :) w jednym masz pistolet paintbal w drugim wode :) Ja polecam obydwa Pozdr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dzisiaj z rana chciałem pograć w LBP więc wyciągam płytę z pudełka, wkładam do napędu i nic. Zdziwiłem się czemu nie czyta płyty. Wyciągam i wkładam jeszcze raz, znowu wkładam i nic, nie czyta płyty. Obejrzałem płytę i zobaczyłem pęknięcie od tego kółeczka w środku gdzieś z 1 cm. Płyty już więcej nie będę wkładał bo i tak nie czyta a grozi to rozpadnięciem się płyty w napędzie. Grę mam razem z konsolą 5 dni. Jakim cudem to mogło pęknąć skoro prawidłowo wyciągałem płytę z pudełka i to tylko kilka razy? Może płyta wcześniej pękła w napędzie a nie zauważyłem? Po pięciu dniach raczej żadne płyty nie powinny pękać jeżeli są dobre mi widocznie trafiła się jakaś wadliwa. Co mam w takiej sytuacji zrobić? Zanieść płytę do sklepu czy dzwonić do Sony? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rachunek za grę i do sklepu , powinni wymienić

Dzięki, rachunek mam na całą PS3, bo LBP była w zestawie z całym PS3. Sklep to Media Expert mam nadzieję że wymienią. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rachunek mam na całą PS3, bo LBP była w zestawie z całym PS3. Sklep to Media Expert mam nadzieję że wymienią. :rolleyes:

Mogą a nie muszą skoro wcześniej tego nie zauważyłeś mogła to być 'twoja wina'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą a nie muszą skoro wcześniej tego nie zauważyłeś mogła to być 'twoja wina'.

Dzisiaj idę wymienić. Właśnie dzisiaj mija tydzień odkąd mam LBP. Moja wina to na pewno nie jest. Płyty zawsze wyciągam normalnie, płyt przeróżnych mam bardzo dużo i nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło. Zresztą weźcie sobie płytę i spróbujcie ją przełamać. Ile siły trzeba włożyć w to aby płyta pękła a jak już pęka to na pół. Mój egzemplarz mógł być źle wytłoczony, podczas czytania płyty w napędzie zrobiło się bardzo małe pęknięcie które się powiększało. Również mogło się powiększać gdy wyciągałem z pudełka płytę. Zresztą nie ma co filozofować. Płyta pękła nie z mojej winy po kilku dniach od kupienia, muszą mi w sklepie wymienić jak nie dzwonie do Sony a jak nic to nie da idę to rzecznika praw konsumenta i płytę odzyskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, potem wchodzą hekijoptery i ninja z motywem hello kitty we fladze.

kolego, zdajesz sobie sprawę co ty gadasz? nie masz żadnych dowodów, że to nie twoja wina.

wiesz, nie przysięgało by się w sondzie na biblię, gdyby wierzyli na ładne oczy.

napisz jak ci poszło, oczywiście jak przeżyjesz nalot kawaii-ninja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam juz LBP od dzisiaj, i przechodzę te pierwsze poziomy, pierwszy mam na 100%, ale np w drugim mam 76%.

Czy są jakies filmiki ukazujące jak zdobyc maks punktów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WWW.YOUTUBE.PL

<- bardzo bogaty i obfity, zarówno bardzo znany serwis do uploadowania filmików oraz ich oglądania.

Vimeo.com

<bogaty zasób filmów, znajdziesz bardziej konkretne filmy z powodu oczywistego, nie jest znany przez dziewczynki<14 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kolega pomógł...a macie liste poziomow po angielsku ??

Bo gre mam w j. polskim, a na YT filmiki po angielsku, a tlumaczenie nie jest doslowne :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w 1 poziomie 'Pierwsze kroki' zrobic perfekcyjny poziom ? Przechodze bez straty zycia, a nie dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ten poziom, gdzie wpadasz w dziurę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×