Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumcie mnie zle ale po obejrzeniu ostatnich trailerow i gameplayu musze powiedziec ze zbyt pieknie to wyglada.

Na niektorych gameplayach widac duze skomplikowanie. Np walka z bossem. Boje sie poprostu ze nie wszystko co widzimy bedze mozna zrobic. Bo ja np przyklad ne wyobrazam sobie narzedzia w edytorze ktorym bede mogl ustalic takie cos ze jak pokonam jednego z tych gosci w garniakach (dalej chodzi mi o ten filmik z bossem) to zaraz po nim wyskoczy drugi. Obym sie mylil a dostaniemy w sumie nie tylko gre a potezne narzedzie do robienia wlasnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w tej grze rządzą sackboye. Miny które robią, sposób w jaki się poruszają jest przezabawny. Już nie mogę się doczekać jak zacznę obdzielać przyjaciół liściami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP23.jpg

sackboy z pluszakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... "ograniczonej otwartej"? Na jakich zasadach ma działać? Pierwsze 10000 os będzie mogło grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest zagadka. MM ma na dniach ogłosić zasady przyznawania wejściówek. Może ograniczą się do Qore'owców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest zagadka. MM ma na dniach ogłosić zasady przyznawania wejściówek. Może ograniczą się do Qore'owców...

Oby nie ... już wole czekać po nocach aż otworzą betę licząc, że jakoś uda mi się wysępić "bilet" ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry mógłbym kupić ten jeden numer Qore, a nawet nie jeden, tylko zamówiłbym prenumeratę . Ta gra będzie miażdżyła konkurencję. Ja już chcę pobiegać skarpecianym Leonidasem czy Helghast'em! Jak we wrześniu ma być beta, to kiedy wyjdzie gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie trzeba wspiąć się na skarpetkowy Olimp, następnie rozprujemy ze wszystkich nitek Zeusa i jego paczkę . I na końcu będzie tylko chaos .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tego konia trojańskiego dobijającego się do murów Troi...

A kto mieszka w Japonii lub w pobliżu od 19 do 31 sierpnia w budynku Fuji Television Network w Tokio odbędą się pokazy specjalnej wersji LBP ze specjalnie zaprojektowanym etapem.

[a href=http://www.watch.impress.co.jp/game/docs/20080710/lbp01.jpg" target="_blank]Dwa screeny

Takim to dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA CHCĘ JUŻ TĄ GRĘ!!!

Świetna fotka (misiopuchatek thanks za japoński link):

WAD_5037.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma za co. Cała przyjemność po mojej stronie

Jedyna gra, która mnie rozbawia ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 25 lat i Little Big Planet to jedyna gra jaka mnie zmusi do włączenia konsoli która od premiery MGS4 zarosła kurzem. Dziecinne to są kolejne FPSy. LBP to tytuł który w 100% mieści się w słowie "gra", ludzie którzy pamiętają czasy Pegasusa zrozumieją o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) ludzie którzy pamiętają czasy Pegasusa zrozumieją o co mi chodzi.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam czasy Superfroga i Lethal Weapon na Amidze i to mi w zupełności wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ćwiare na karku i naprawde LBP będzie pierwszą grą która zostanie umnie grałem w prawie każdą z PS3 poprostu sprzedaje po około 3 tygodniach po premierze MGS4 niedawno odałem za 130 zł a LBP nie odam! nie jej a już to wiem choć jej nie mam!. A co do kalsyków Bulder Dash,Rive Raid.

Misiopuchatek mam Cie na gg a nie mam Cie na PS dzisaj Ci wyśle inv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
MGS4 niedawno odałem za 130 zł a LBP nie odam!

bo nie możesz, ona będzie sprzedawana w PSS

ja mam wrażenie, ze mimo oryginalnego pomysłu będzie to gra na kilka godzin :/ no bo pomyślcie, ile razy można przechodzić jedną planszę? przejdzie się z 3 razy jak nie mniej i się znudzi. robienie własnych plansz przedłuży grę najwyżej o kilka godzin, większość z tych map będzie beznadziejna, a zrobione przez siebie nudne bo będzie się wiedziało jak co przejść :/ gra okaże się wielkim hitem lub wielką klapą :/ co nie zmienia faktu, że kupie w dniu premiery jeśli będę miał kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×