Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie ostatnio LBP i niewiem co mam zrobić w 2 poziomie tam już prawie przy koncu...jak zdobywam klucz a dalej jest taki duży koń i za nim ściana...czy ktoś mi powie co mam zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku masz pokazane co masz zrobic, [span style=color:#000000;background:#000000]doczepic mu ogon[/span]

Ehh Misiopuchatek byl szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włanczam i jest filmik ze mam ubrać jakiegoś manekina...a ja nawet niewiem gdzie ten manekin jest tak jakoś ściślej możecie:) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak można jaśniej?

[span style=color:#000000;background:#000000]Wchodzisz w popit, wybierasz ogon, przyklejasz konikowi do ..... z tyłu[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogon nie jest w naklejkach tylko dajesz w menu naklejek R1 i przesunie Ci do następnej karty z obiektami i tam będziesz mieć ogon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejdź pierwszy świat.

1 swiat mam w 100% PRAWIE ukonczony

tzn nie mam karty lwa... jak ja zdobyc? :/

Rozumiem ze jak to zrobie to wowczas edytor bedzie odblokowany ??

Nadal opcje mam zablokowana

Prosilem o DOKLADNY opis jak to zrobic

moze trzeba cos najpierw recznie odblokowac?

Nie wiem co mam zrobic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kończyć w 100% pierwszego świata. Musisz się dostać do drugiego. Z drugimświatem odblokuje się online i edytor.

Później musisz ukończyć tutoriale. Wchodzisz w edytor, próbujesz coś dodać i włącza się tutorial. I tak kilkadziesiąt razy.

Bardziej dokładnie się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 swiat mam w 100% PRAWIE ukonczony

tzn nie mam karty lwa... jak ja zdobyc? :/

Rozumiem ze jak to zrobie to wowczas edytor bedzie odblokowany ??

Nadal opcje mam zablokowana

Prosilem o DOKLADNY opis jak to zrobic

moze trzeba cos najpierw recznie odblokowac?

Nie wiem co mam zrobic :/

Dziwne że Ci się The Savannah nie włączyło - żeby przejść do następnego świata wystarczy, że masz poprzedni zaliczony - tzn te 3 główne poziomy zaliczone, bez tych minigierek i mogą być nawet na 0% zaliczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos gdzie zdobys Stripped Tail ?? bo w savanah jest jeden lvl gdzie swistak taki nie chce mnie wpuscic i mowi ze tylko VIPY maja dostep :/ i chce ten ogon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jedyne swistaki ktore nie chca wpuszczac, wymiekaja jezeli przyciagniesz do nich tego jajowatego swistaka VIPa (siedzi na koncu klubu), za pomoca ktorego otwierasz brame u taty swistaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL a ja ciagnelem tego swistaka z konca i jakos te sie nie otwieraly :O ale dzis sproboje jeszcze raz, jakby co to dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak go ciągniesz to się nie otwierają. Dopiero jak położysz go blisko i podjedziesz to ustąpią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to bedzie 4 kontynent 100% i bez smierci ;)

Ty się tak jeszcze nie ciesz,bo najgorsze dopiero przed Tobą :P The Wilderness

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlak xd ile ja sie nawkur*ialem przez to LBP to glowa mala ;d np lvl gdzie ne weze ogniste po tunelach lataly i na koncu kowboya bombami trzeba byloi zabic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serpent shrine (to to co opisałeś) to pikuś przy bunkrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP na allegro za 145 zl tylko plakac nad tymi co wydali ok.230zl na ta gre :D czasem warto poczekac ,a moze sam sie skusze by sprawdzic czemu takie zainteresowanie budzi ta gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szlak xd ile ja sie nawkur*ialem przez to LBP to glowa mala ;d np lvl gdzie ne weze ogniste po tunelach lataly i na koncu kowboya bombami trzeba byloi zabic :P

Ten kowboj wbrew pozorom nie jest taki strasznie trudny wystarczy rozpracować jak on zrzuca te bomby i ustawiać się w odpowiednich miejscach.

A Bunkra mi się fartem za 1 razem udało przejść (mówię o tym kole bo to ono jest najgorsze) jakoś tak poleciałem i na dół spadłem :D

Ale bez starty życia przejść Bunkier to już hardkor, z pół dnia się męczyłem ale mi się w końcu udało!

Ale oprócz Bunkra i ostatniej planszy nie przypominam sobie żebym miał większe problemy z trofeum Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LBP na allegro za 145 zl tylko plakac nad tymi co wydali ok.230zl na ta gre :D czasem warto poczekac ,a moze sam sie skusze by sprawdzic czemu takie zainteresowanie budzi ta gra

Ja nie płaczę ja wydałem 200zl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) Nad tym VIP'em też myślałem sporo ale później udało się zaciągnąć świstaka^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×