Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

A to mam zepsuta konsole - uspokoiles mnie ;) cholera mi potrafi pogubic klatki i ściąć. Cholera czyzby mi grafika nawalala? Zrobie dzisiaj FAN TEST, moze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to mam zepsuta konsole - uspokoiles mnie ;) cholera mi potrafi pogubic klatki i ściąć. Cholera czyzby mi grafika nawalala? Zrobie dzisiaj FAN TEST, moze pomoze

tez kiedys tak mialem, scinala non stop a teraz w ogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki SDRaid, pocieszyles mnie :) na szczescie w innych grach jest ok, a w motorze roznie. Mysle ze i tak zrobie sobie fan testa, pogorszyc nic nie pogorszyc, a raz na rok chyba dobrze go zrobic ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy??? gralem wczoraj i nic jeszcze nei bylo. Ostatni jak sciagalem byl oznaczony 1.02 i mial cos ok 400 mb .

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy??? gralem wczoraj i nic jeszcze nei bylo. Ostatni jak sciagalem byl oznaczony 1.02 i mial cos ok 400 mb .

Ja takze przedwczoraj sciagalem tego 1.02, teraz wchodze na Motorstorma a tam nowa aktualizacja 1.03 - 608 MB :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja takze przedwczoraj sciagalem tego 1.02, teraz wchodze na Motorstorma a tam nowa aktualizacja 1.03 - 608 MB :o

o kurcze, dzieki za info :) czyli najnowsza łatka. Zajmuje gigantycznie - chyba rekord wśród patchy :D ale na pewno to przygotowania do czwartkowego dlcka ktory wyjdzie na pss :) jak ktos znajdzie list zmian to bardzo proszę niech ją zamieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby. Zainstalowałem tego patcha 608mb, ale nie wiem co zmienił :confused:

misiek86r.png

Edytowane przez misiek-86r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luknijcie na trofea, bo dzisiaj zauważyłem, że z 74% zrobiło się 5x%. Więc moze jakieś nowe, darmowe trofiki? Choć na pewno to nie wszystko. Dajcie znać jak sie dowiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są trofea do tych nowych tras, paczek "adrenaline" i "speed" ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietnie...odpalam po updacie i dostalem odznake za platyne a brakuje mi 28 trofeow. zwalilo mi save'a masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem odznakę za platynę a brakuje mi jednego trofeum za tryb online Legend. Oprócz odznaki odblokowało mi nowe stroje i pojazd: taką wielką wywrotkę :) Save'a nie uszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem patch 1.03 i mi za nic dało microbadge Over Achiever, czyli za zdobycie platynki ;] Jakiś dziwny błąd, a sam patch niewiele zmienia, daje jakiś nowy tryb (jeszcze niedostępny) w multi, trofea i chyba tyle. Zapewne dodał też modele nowych samochodów, by każdy, kto kupił dodatek mógł ścigać się z tymi, którzy go nie mają bez problemów :) pewnie dlatego tyle waży, szkoda że kończy mi się miejsce na patche do gier ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie nie zwalilo mi sejva, wszystko chodzi. Ale kurcze bez jajec, wg gry mam platyne. A co jak bede mial pozniej problemy ze zdobywaniem reszty trofeow - lub jakims cudem za 20 lat zdobede platyne i mi nie wskoczy?;/ pochlastalbym sie. Czytalem oficjalne forum motorstorma i kazdy gracz ktory nie ma platyny ma tego glitcha. Koles z evolution studios zapowiedzial ze przekaze to reszcie zespolu i moze cos uradzą:/ swoja droga dobrze ze zmienilem dysk bo te instalki i patche zajmuje juz mnostwo miejsca :/ 608 mb patch - sick!!

ps. nikt nie wspomnial, patch dodaje sciezke dzwiekowa w DTSie. Posiadacze kin domowych beda wniebowzieci. Silniki rycza jeszcze realistyczniej i glosniej, poezja :) gdyby patch nie dawal platyny za rajer byloby idealnie :)

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawdopodobnie pojawi się pierwsza paczka z nowymi trasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie jak zrobić żeby słuchać własnej muzy podczas gry ? Patrzyłem w opcjach ale nic nie ma na podobe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej ludzie jak zrobić żeby słuchać własnej muzy podczas gry ? Patrzyłem w opcjach ale nic nie ma na podobe..

Wyciszasz muzykę w grze, podjeżdżasz maluszkiem jak najbliżej chałupy i zestaw Hi-Fi na maxa :ok: YEAH!

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciskasz na padzie przycisk PS, idziesz w XMB do zakładki Music i odpalasz co chcesz :) nie działa w multi, oraz (niestety) nie da się tego przełączać i zmieniać głośność przyciskami na padzie tak jak normalny soundtrack gry ;/ kolejny patch? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nabylem konsole a wraz z nia motorstorma :D juz jakies trofeum zdobylem tylko niestety nie mam neta :( wiec on przepadaja tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu jak się kiedyś podłączysz to trzeba je zsynchornizować z serwerem, dzięki temu inni będą je widzieć, a poza tym, w razie jak ci PS3 padnie ich kopia będzie na serwie, więc już nigdy ich ni stacisz :D

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh juz sie balem ze bede musial gra od nowa przechodzic :>

a tak o grze to ta gra jest jak wziecie najlepszych cech z burnout'a (oczywiscie po za glownymi zaletmi) zrobienie tego w nowej oprawie czyli pelen wypas :D

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurw... Niech mnie ktoś oświeci oco chodzi w Mikroodznace " motorstorm Veteran"

"monument valley- i was there,and i get was this mictobadge"

Niby wszystko rozumiem ale za kija nie wiem jak to zdobyc.

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby to dostac musisz posiadac Motorstorm'a pierwszego i co najmniej raz zagrac w niego jezeli mnie pamiec nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×