Skocz do zawartości
ONE

God Of War Hd Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Znakomite operowanie mitologią grecką przez twórców, dynamika rozgrywki ,przyjemny system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GOW1 mam problem, nie wiem gdzie iść i co dalje zrobić, jestem w atenach i stoje przed niepodniesionym mostem i na drugiej stnie jest koleś z wajhą i nie chce mi go otworzyć, no za pieruna nie wiem kaj iść, wczoraj chyba z 20 minut tam krążyłem i nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GOW1 mam problem, nie wiem gdzie iść i co dalje zrobić, jestem w atenach i stoje przed niepodniesionym mostem i na drugiej stnie jest koleś z wajhą i nie chce mi go otworzyć, no za pieruna nie wiem kaj iść, wczoraj chyba z 20 minut tam krążyłem i nic :biggrin:

Musisz iść w drugą stronę i coś tam przenieść jakiegoś klocka. Już nie pamiętam dokładnie. W każdym razie idziesz do miejsca gdzie tam z dachu jakieś zombie do ciebie strzelają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GOW1 mam problem, nie wiem gdzie iść i co dalje zrobić, jestem w atenach i stoje przed niepodniesionym mostem i na drugiej stnie jest koleś z wajhą i nie chce mi go otworzyć, no za pieruna nie wiem kaj iść, wczoraj chyba z 20 minut tam krążyłem i nic :D

Musisz odblokowac umiejetnosc "rzucania piorunem ZEUSA", po tym wracasz do tego kolesia i strzelasz w niego piorunem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dziabniety, znalazlem to wczoraj na youtube bo mnie irytowalo, ale dzieki chlopaki za pomoc, jak cos bede pisal znow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam save z wersji europejskiej (GOW Collection VOL.1), czy będzie on kompatybilny z płytą w wersji USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś dlaczego jak chcę sprawdzić trofea w God of War Ghost of Sparta pisze mi trofeum ukryte wszystkie trofea muszę na ślepo robić obłędhttp://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/jakmin.png[/img] http://eu.playstation.com/psn/profile/jakmin/]
 


src="http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/jakmin.png" border="0" /></a>

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś sobie przez przypadek nie przeczytał:

Złoty puchar - pokonaj Edypa po tym, jak cię zdradzi - itp.

P.S. Naucz się linki wstawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie God of War II, o ile z tego co pamiętam w jedynce nie było New Game+, tak wyczytałem, że w dwójce już tak, co przyda się chociażby w maksowaniu broni, ale jak sprawa się tyczy znajdziek? Czy jeżeli pominąłem jedno oko czy piórko, mogę spokojnie zbierać resztę i w NG+ dozbierać to jedno brakujące? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam coś takiego jak Bonus Play, nie pamiętam dokładnie, ale chyba przenosisz wszystko co zdobyłeś i dodatkowo możesz użyć urn żeby ułatwić sobie grę.

Zobaczy tylko, bo pewny nie jestem czy użycie urny nie blokuje pucharków, ale wydaje mi się że nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się używanie urn wiąże się z blokadą trofeów. Lepiej grać bez nich, gra jest naprawdę banalna.

Jest tam coś takiego jak Bonus Play, nie pamiętam dokładnie, ale chyba przenosisz wszystko co zdobyłeś i dodatkowo możesz użyć urn żeby ułatwić sobie grę.
Zobaczy tylko, bo pewny nie jestem czy użycie urny nie blokuje pucharków, ale wydaje mi się że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem zlota łopata, kilof i koparka :D

Tak wiec po ukonczeniu Wstapienia, ktore mi podeszlo (a mialem obawy) siegnalem po GoW1 (kiedys w plusie dawali) i powiem WOW owszem graficznie troche nieladnie sie postarzal, ale jako gra daje rade, o ile Wstapienie bylo bardziej filmowe o tyle 1ka to bylo nastawienie na gameplay zarowno zagadki, elementy plaformowe jak i cala reszta wypadaly moim zdaniem lepiej niz we wstapieniu. Zachecony tym ze obie czesci mi podeszly zakupilem w promocji GoW2 i powiem ze to co zaserwowala gra na otwarcie zerwalo mi czapke z glowy i wyrwalo  ze skarpetek. A potem coz no jest fajnie ale jeszcze nie mialem kolejnych WOW. Do tego bluepoint calkiem ladnie odpicowal gre ale calosc jest tak nierowna... czasami jest odpicowane lepiej czasami gorzej a odbior calosci masakruja filmiki ktore raz sa chyba na starym silniku z li tylko podbita rozdzialka bez chyba nawet remasteringu a zaraz po tym dostajemy piekny sliczny szczegolowy CGI i tymi samymi postaciami no dysonans ogromny.

Ale wiecej to bede mogl napisac jak juz 2ke ukoczne.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag grałeś już w trójkę czy lecisz chronologicznie?

Mój pierwszy kontakt z GoW to właśnie trójka, i zachwyt nad designem.

Potem ograłem pozostałe części (mam zaliczoną całość) i muszę przyznać, że z nich wszystkich to właśnie dwójka wywarła na mnie największe wrażenie pod względem wykreowanego świata. Momentami jest naprawdę epicko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HarDy

Jak po przerwie wrocilem do grania to odbilem sie od slasherow, wczesniej w nie nie grywalem. Tak wiec wszyscy mowili o masz PS3 kupuj GoW, kupuj GoW a ja to olewalem.

Zaczalem od GoW1 od ktorego sie odbilem masakrycznie, i to juz gdzies na poczatku gry. Wiec  powiedzialem sobie eeee to chyba nie dla mnie. Potem postanowilem dac szanse Wstapieniu podobalo sie i teraz lece z trylogia 1 ukonczona, 2 w trakcie, 3ke zakupie.

Dwojka jest bardzo dobra, jeszcze wiekszy rozmach jak w 1ce czuc ze Kratos to  Kratosik jesli chodzi  o rozmiar swiata w ktorym sie porusza, jest naprawde dobrze, ale oczekuje ze gra jeszcze mnie uderzy z taka sila jak na otwariu :) (jestem gdzies w  25%).

Jesli chodzi o GoW to chyba pomine te konwersje/remastery z przenosnej na PS3. Bo obawiam sie ze co za duzo to nie zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie części GoW na wszystkie możliwe platformy to ciągle jedno i to samo. W efekcie doszło do tego że GoW ogólnie nie cierpię a Kratos to dla mnie cholernie wnerwiająca i głupia postać która po prostu jest sama sobie winna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.05.2016 o 09:23, MagEllan napisał:

@HarDy

Jak po przerwie wrocilem do grania to odbilem sie od slasherow, wczesniej w nie nie grywalem. Tak wiec wszyscy mowili o masz PS3 kupuj GoW, kupuj GoW a ja to olewalem.

Zaczalem od GoW1 od ktorego sie odbilem masakrycznie, i to juz gdzies na poczatku gry. Wiec  powiedzialem sobie eeee to chyba nie dla mnie. Potem postanowilem dac szanse Wstapieniu podobalo sie i teraz lece z trylogia 1 ukonczona, 2 w trakcie, 3ke zakupie.

Dwojka jest bardzo dobra, jeszcze wiekszy rozmach jak w 1ce czuc ze Kratos to  Kratosik jesli chodzi  o rozmiar swiata w ktorym sie porusza, jest naprawde dobrze, ale oczekuje ze gra jeszcze mnie uderzy z taka sila jak na otwariu :) (jestem gdzies w  25%).

Jesli chodzi o GoW to chyba pomine te konwersje/remastery z przenosnej na PS3. Bo obawiam sie ze co za duzo to nie zdrowo.

Jak dla mnie to jedynka jest o wiele lepsza od dwójki. Klimat, lokacje, udźwiękowienie, no wszystko ma lepsze. Szczególnie walka z Minotaurem zapadła mi w pamięci. Była wręcz epicka! Dwójka jest spoko, ale już trójka deklasuje obie poprzednie części. Jest zdecydowanie najlepsza. GOW3 ma taki początek, że kopara Ci opadnie. Później jest mniej intensywnie, ale też porządnie. To jest prawdziwy pokaz mocy PS3.

Remastery z PS2 również kupiłem, żeby przypomnieć sobie te świetne przygody, a przy okazji zaopatrzyłem się w remastery z PSP. Lubię tę serię. No, może poza Wstąpieniem, które było IMO słabawe. W ogóle pozbawione charakterystycznego klimatu God of War.

Niemniej, będziesz bawił się przednio. Zwłaszcza przy trójce. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, gow 3 ryje beret na początku.. Co tam się dzieje:-D

Zazdroszczę Mag :-D

Gra 3ma poziom i jest bez porównania lepszą pozycja od Wstąpienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ukonczylem tak po osiagnieciu 2/3 troche meczylem...

W tej chwili na trzy ograne czesci ranking plasuje sie tak 1ka, wstapienie, 2ka. Wiem ze wielu powie ze sie nie znam ale to moje subiektywne pojecie funu z gry.

Dwojka ma dosc ciekawy patent ktory jednak mi nie przypadl do gustu a wiec mamy w paru lokacjach huby - potem biegamy po roznych innych i trafiamy spowrotem do hubu nie wiem czemu ale mialem wrazenie ze jakos nazbyt czesto trafiam do lokacji w ktorej juz bylem. Druga rzecz ta czesc jest graficznie nie rowna, i to widac a to z jaka sila to potrafi sie rzucic w oczy tylko bolesnie uswiadamia jaka droge przebyly gry, jesli chodzi o rozwoj grafiki. 1ka byla graficznie pare poziomow nizej ale przynajmniej byla spojna. A tu dostajemy fajnie podciagnieta grafike w grze, czesc scenek na silniku gry w 480p walacych po oczach pikseloza, i czesc zrobionych od zera w wysokiej jakosci.

Nie ukrywam ze Zeus napsul mi troche krwi. Chyba mam maly przesyt GoW.

Ale fakt teraz rozumiem czemu remaster 3ki jest ni w piczke ni w oko - dwojka konczy sie jawna zapowiedzia kolejnej czesci.

 

Coz dluzsza przerwa i pozniej usiade do GoW3 ktory to jest przez wszystkich wychwalany.

 

Nie zmienia to faktu ze 2ka jest  gra dobra (no moze z minusem).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz się za to wziąłeś? :5_smiley:

Ograj teraz coś innego i dopiero po tej grze zabierz się za 3. Obojętne czy będziesz grał na ps3 czy ps4 bo grafika w sumie wygląda tak samo - ale wciąż zajebiście. Ilość epickich momentów jakie ma miejsce w 3 to chyba nie ma w żadnej innej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- mialem przerwe od grania a PS3 kupilem w 2013r. Zachecony po czesci przez znajomych.

- mam dalej kupke wstydu a niej troche classics hd

- od GoW HD odbilem sie bolesnie 2 razy, dopiero po ograniu wstapienia, usiadlem i docenilem jedynke.

 

3ki jeszcze nie mam wiec z pewnoscia bedzie dluzsza przerwa :1_grinning: moze ogram w 2017 :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×