Skocz do zawartości
ONE

God Of War Hd Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Gra już jest na PSS za 99 zł. Można kupić zestaw dwóch gier za 99zł lub każdą z osobna za 69 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dwóch gier w pakiecie zmusza mnie do zakupu obydwu części, mimo, że kiedyś już przeszedłem Chains of Olympus na PSP. Sprytnie to wykombinowali. Dobrze, że jedyne co pamiętam z tej gry, to że była całkiem krótka i miała dosyć trudne wyzwania (czy jak się to tam zwało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz w PSNie jest taniej niż na płycie :P Ale i tak nabędę płytkę bo nie mam tyle miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj juz ktos, ile zajmuje przejscie gier na hardzie? Jak to wypada z czasem w porownaniu do pierwszych czesci God Of War??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje ile czasu trzeba na przejście gry i jakie są poziomy trudności?

Czy jest hard i very hard czy tylko hard, bo nie wiem czy warto wydać 100zł żeby raz to przejść.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako stary wyjadacz God of War z trzema platynami z gier na duże konsole kupiłem sobie Origins, PSP nie miałem i wcześniej w żadną z przenośnych części nie grałem. Wybrałem wersje cyfrową, 4 godziny ściągałem te 17 GB, masakra. Z tego co czytałem to treść jest dokładnie taka sama jak w wersjach na PSP. Technicznie odświeżone bardzo ładnie, wygląda miło i działa bez zarzutu.

Zacząłem Chains of Olympus o 4 nad ranem a o 13 miałem już platynę. Przejście na Hard zajęło około 7 godzin (jeśli chodzi o mnie to znaczniej szybciej niż "duże części") plus Challenge of Hades. Szybko i łatwo, jedynie kilka frustrujących momentów. Wszystko do czego można się przyczepić to te same wady co na PSP - kamera i poronione umiejscowienie checkpointów, np. tuż przed cutscenką której nie da się pominąć (niemal dostałem przez to szału na finałowej walce). Trofea bardzo łatwe, pewnie z Ghost of Sparta będzie podobnie, na razie tylko liznąłem początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mam wątpliwości, że zakup na PSS jest bardziej opłacany. IMO nigdzie nie widziałem tej kolekcji za 99PLN. Jak ktoś jeszcze zrobi zrztukę to za 20PLN może cieszyć się obiema grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to wolę kupić sobie te części na płycie. Niezła będzie kolekcja 5 części God of War. Poczekam aż cena zejdzie do 100zł i wtedy zakupię. God of War to zdecydowanie najlepsza seria. Zakup obowiązkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaons of Olympus wbiłem platynę, nie stanowi większego problemu. Teraz czas na Ghost of Sparta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pozamiatane, 5 gier z Kratosem, 5 platyn. Najcenniejszy pucharek w Ghost of Sparta jest chyba trochę łatwiejszy do wbicia, nadal są frustrujące momenty ale nie aż tak jak w Chains of Olympus a ponadto wyzwania są banalne, najłatwiejsze spośród wszystkich gier z serii. Długość gry taka sama co CoO ale trzeba trochę pofarmić orby więc z platyną zejdzie się trochę dłużej. Dwie ekstra platyny zawsze warto mieć, ale myślę że gdybym miał PSP i przeszedł gry wcześniej na przenośnej konsolce, teraz tej kolekcji bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za obie gry 99 zł. Za poszczególną o ile się nie myle 65 zł. Jedna już ściągnięta - ta większa (prawie 10 GB sweat.gif). Teraz czekać na Chains of Olympus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyrwać używkę ( używaną tydzień :) ) za stówkę z wliczoną już wysyłką poleconym priorytetem, wydanie "nasze" czyli Chains - Ang, Ghost - Pl, w poniedziałek zaczynam mordowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ghost of Sparta" ukończone ! :) Zajęło mi to 5h15min. Bardzo dobra gra:) Teraz czas na "Chains of Olympus" . Mam nadzieję ,że będzie równie dobra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ta gra nie ma sobie równych, dziś byłem w mieście akurat byłem w empiku i się połasiłem na Volume 2, jako że mam pierwsze 3 części to i myślę będę mieć całą kolekcję. Usiadłem niby na chwilę sprawdzić jak to wygląda i chwilowo wsiąkłem znowu w GoW'a tym razem Chains of Olympus. Nie myślałem że znowu się tak wkręce, jutro kontynuuje krwawą krucjatę. No i cena bardzo dobra, jeśli ktoś jeszcze nie ma to niech szybko ciśnie do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, do tych co już ukończyli / splatynowali. Na jakim poziomie trudności rozpoczeliście pierwsze podejście ? Od razu na Hard jeden raz, czy może po 2 razy, najpierw na Normal, potem na Hard ? Wiem, że do zdobycia platynki, trzeba zaliczyć obie ( mmm ;) ) na najwyższym poziomie trudności, i się zastanawiam czy przechodzić 2 razy czy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę przechodzić grę na poziomie trudności Hard w jednym z odblokowanych kostiumów ?(Tak aby trofeum wpadło)

Edytowane przez Mielcar1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę przechodzić grę na poziomie trudności Hard w jednym z odblokowanych kostiumów ?(Tak aby trofeum wpadło)

Trefeum za kostiumy czy trofeum z przejście na Hard? Anyway - dodatków możesz używać tylko na poziomach trudności na których już grę ukończyłeś. Jeżeli wcześniej nie przeszedłeś na Hard, nie założysz kostiumu.

Ja mam pytanko, do tych co już ukończyli / splatynowali. Na jakim poziomie trudności rozpoczeliście pierwsze podejście ?

Ja od razu wskoczyłem na Hard i nie stanowiło to większego problemu. W obu grach. Ale polecam takie rozwiązanie tylko jeżeli jesteś z serią dobrze obcykany albo świeżo po przejściu innego GoWa. jeżeli nie, to lepiej wydłużyć sobie sprawę o parę godzinek i przejść na niższym na rozgrzewkę niż zacząć na Hard od razu i wyrywać sobie włosy z głowy.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trefeum za kostiumy czy trofeum z przejście na Hard? Anyway - dodatków możesz używać tylko na poziomach trudności na których już grę ukończyłeś. Jeżeli wcześniej nie przeszedłeś na Hard, nie założysz kostiumu.

Ja od razu wskoczyłem na Hard i nie stanowiło to większego problemu. W obu grach. Ale polecam takie rozwiązanie tylko jeżeli jesteś z serią dobrze obcykany albo świeżo po przejściu innego GoWa. jeżeli nie, to lepiej wydłużyć sobie sprawę o parę godzinek i przejść na niższym na rozgrzewkę niż zacząć na Hard od razu i wyrywać sobie włosy z głowy.

Sorki,ale coś od rana mam problemy z myśleniem :D,ale dzięki za przypomnienie co do tych kostiumów.

Edytowane przez Mielcar1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem ową kolekcje w wersji pudełkowej i jestem bardzo zadowolony :). Na razie ukończyłem chais of olympus i stwierdzam , że jest nieco krótsza niż np. 1,2 czy 3 ale ma swój klimat i na prawdę miło wycina się kolejne zastępy przeciwników;p . Korzystając z okazji mam takie pytanie czy ma ktoś z was już listę wszystkich trofeów? Wprawdzie mam wszystkie brązowe pucharki ale brakuje mi 2 ukrytych srebrnych a złote jeszcze wbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji mam takie pytanie czy ma ktoś z was już listę wszystkich trofeów? Wprawdzie mam wszystkie brązowe pucharki ale brakuje mi 2 ukrytych srebrnych a złote jeszcze wbijam.

Daleko szukać nie trzeba, jest na forum :

http://www.ps3site.pl/forum/topic/64029-god-of-war-collection-volume-2/

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×