Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

To pchaj wątek główny a nie jeździj po mapie i szukaj bugów. Ta gra broni się właśnie historią i genialnym klimatem. Ja praktycznie jeździłem od jednej misji do drugiej i takie drobne rzeczy jak tu opisujesz nawet mnie nie interesowały choć ten bug z samochodami też u siebie zaobserwowałem. Spróbuj bo warto tą grę przejść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem ten bug, ale jakoś mi nie wadził mocno. Dobry klimat i historia gry przysłania drobne problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia na prawdę dobra, a klimacik mafii super. Jestem mniej więcej w połowie 7 chapter zaczynam, a może to nie połowa? Nieważne w każdym razie gra jest bardzo ciekawa i przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie czy komuś coś się działo z grą mafia 2? u mnie wszystko fajnie działało do momentu kiedy oddałem kasę bruno. potem cisza tak jak by gra się ładowała ale załadować się nie chce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zawiesiła po prostu, a to się zdarza czasami niezależnie od gry. Jeśli jest to jednostkowy przypadek to nie ma się co martwić, zresetować konsolę i kontynuować grę. Czasami zdarza się, że takie zwiechy potrafią zepsuć save'a, ale to bardzo sporadyczne zjawisko. 

 

Ogólnie, nie przypominam sobie jakichś problemów technicznych z Mafia II.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie czy komuś coś się działo z grą mafia 2? u mnie wszystko fajnie działało do momentu kiedy oddałem kasę bruno. potem cisza tak jak by gra się ładowała ale załadować się nie chce 

Też raz zawiesiła mi się na ładowaniu. Nic nadzwyczajnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok ale u mnie to chyba coś nie tak z płytą save się wczytuje idę oddać kase dla bruno jest jakiś filmik jak oddaję pieniądze po chwili gra się ładuje i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj odpalić gierkę w rozdzielczości SD i oddaj kasę Bruno, zdaj relację czy po tym jest tak samo czy poszło do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka sorki, że dopiero odpisuję ale czasu nie miałem. a z gierką to jest tak, że jeszcze raz przeszedłem misję i poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś czasu gra była w plusie, nie wiecie czy plusowa Mafia posiada napisy PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kłamiesz.... ma napisyPL..... niestety tak małe, że guzik widać na 40" z 2m.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kłamiesz.... ma napisyPL..... niestety tak małe, że guzik widać na 40" z 2m.....

Wersja z Plusa nie ma PL...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... fakt może to byly eng napisy..   bez różnicy bo i tak prawie ich nie widać :D 

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... fakt może to byly eng napisy..   bez różnicy bo i tak prawie ich nie widać :biggrin:

Raczej na pewno były ENG :) nawet Ci fotkę strzeliłem - mam wersje z Plusa. Jedynie edycja na płycie miała PL...

 

cfa2dce18944774bmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Kloose. 

Mam płytę z PL napisami. Koleś ma z plusa i nie ma napisów - naczy są ale ENG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka zdobyta :), i muszę napisać, że gra swoją historią miażdzy suty :] (co ciekawe przy napisać końcowych wyczytałem, że historię do Mafia II napisał Daniel Vavra - czyli osoba która aktualnie odpowiada za Kingdom Come: Deliverance ... ! :)). Po prostu taką grą mógłbym się tylko delektować, chcę więcej :).

 

Oraz mam pytanie, proszę mnie poinformować czy mogę jakoś zakupić w PS Store Mafia II Additional Content Bundle? Bo jak na razie mam info: "Niedostępne do kupienia". Po wybraniu "Powiedz mi więcej" piszę mi jako powód, że posiadam już Mafie II. Gra nie jest z PS Plusa, jest kupiona w PS Store. Z tego co widzę aktualnie mogę kupić z wszystkich dodatków do Mafii II tylko Jimmy's Vendetta i Renegade.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II Additional Content Bundle jest niestety tylko do wersji płytowej gry. Zastanawiałem się nawet nad kupnem jakiejś używki tylko po to żeby móc kupić DLC (akurat DLC było w promocji), ale sobie odpuściłem. Już chyba lepiej kupić używkę w wersji GOTY.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze za nim Mafia była w Plusie kupiłem na płycie właśnie wersję GOTY za jakieś śmieszne pieniądze. Opłaca się to zdecydowanie bardziej niż kupno DLC w storze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, dzięki ;). Proszę mi tylko jeszcze napisać, jak sprawa będzie wyglądała z trofeami jeśli zaopatrzę się w pudełkową Mafie II z wszystkimi dodatkami? Rozumiem, że po skopiowaniu zapisów gry normalnie następnę trofea będą się dopisywały czy wymagane będzie przejście gry jeszcze raz :)? Chociaż druga opcja wcale nie jest zła :]. Ale rozumiem też, że te DLC z oddzielną historią mają własną zakładkę w menu :).

 

Jeśli chodzi o kupno to preferuję już zakupić nową grę w pudełku :), po przeglądzie Allegro nic taniego i nowego nie znalazłem więc myśle by poczekać jakiś czas aż otrzymam jakiś kod rabatowy w Zavvi i tam zamówić edycje Platinum po angielsku :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;). Ale jakbyś kovacs dopisał mi link gdzie to znajdę to będzie fajnie ;), bo ja jedynie przez google znalazłem sklep games4you :). Jednak i tak jak otrzymam kod rabatowy w Zavvi to wyjdzie mnie jakieś ~48zł przy najniższej zniżce za jedną sztukę z darmową wysyłką :] - czyli prawie ta sama cena :).

 

Ale proszę mi napisać jeszcze jak sprawa z trofeami po zakupie pudełkowej Mafii II przy posiadaniu już gry z PS Store? :).

 

Dodane: To trochę drożej ;p.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zwykłą? raczej nie

Jakoś w PS store było ostatnio za kilkanaście zł. 60 zł to zdecydowanie za drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×