Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Ojj... fizyką na pewno nie... :whistling:

Premiera za kilka miesięcy,na bank dopracują i pobije GTA :D Oby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za kilka miesięcy,na bank dopracują i pobije GTA :D Oby ;)

będzie ciężko, ale trzymamy kcuki  :thumbsup: ... znaczy o stronę fabularną, się nie martwie, ale system jazdy pojazdami + fizyka potrącanych przechodniów? to jest wciąż zagadka  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie ciężko, ale trzymamy kcuki  :thumbsup: ... znaczy o stronę fabularną, się nie martwie, ale system jazdy pojazdami + fizyka potrącanych przechodniów? to jest wciąż zagadka  :whistling:

jeśli nawet skopiowaliby fizykę z jedynki nie sądzę, aby ktokolwiek narzekał. A co do potrącanych przechodniów...czy to jest takie istotne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 premiera znowu przesunięta na połowę 2010 ... 

Na kwiecień premiera GTA Wild Wild West (czyt. Red Dead Redemption), więc nie dziwi mnie to posunięcie. Zastanawiam się tylko, czy to ruch stricte marketingowy, czy wiąże się z tym realna potrzeba 'dopieszczenia' produktu. Oby to drugie, bo do Czech nie mam daleko... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kwiecień premiera GTA Wild Wild West (czyt. Red Dead Redemption), więc nie dziwi mnie to posunięcie. Zastanawiam się tylko, czy to ruch stricte marketingowy, czy wiąże się z tym realna potrzeba 'dopieszczenia' produktu. Oby to drugie, bo do Czech nie mam daleko... ;P

miałem identyczne skojarzenie, sądze ze po tych materiałach które pokazało Rockstar, panowie od Mafii2 uświadomili sobie do jakich rozmiarów urusł konkurent, bo przecież nikt się nie spodziewał ze RDR będzie grą takiego kalibru ... reasumując, obie gry będą miały iście filmową fabułę i powalającą oprawę, obydwie mają być czymś na wzór symulatora gangstera jak i kowboja. Więc polityka zmiany terminu wydania Mafi2 wydaje się po prostu oddaniem inicjatywy konkurencji, wg ich myślenia 2-3 miesiące to czas dobry na szlif ... wg mnie to troche ryzykowne zagranie, z tych materiałów pokazanych, jakbym miał powiedzieć która wygląda po prostu lepiej (składają się na to dosłownie wszyskie czynniki jakie w tych grach można by wyszczególnić, czyli otwarty świat, system strzelania - chodzi mi ustawienie kamery - to samo z kamerą tyczy się pokazywaniem głównego bohatera, fizyką i animacja postaci, grafiką) na chwilę obecną wskazał bym RDR ... po prostu lepsze wrażenie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc od ostatniego posta w temacie więc odświeżam. Wie ktoś cokolwiek co do bliższej daty wydania gry ??

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala... ten rok szykuje się z niezłą porcją MustHave.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, początek roku obfituje w gorące tytuły :)

Wydaje mi się, że największą przewagą Mafii 2 nad GTAIV czy nawet wspomnianym RDR będzie klimat, chociaż to też kwestia gustu, jednak w moim przypadku Mafia II zyskuje przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denby Grace z 2K twierdzi, że...

Żadne inne miasto nie zbliża się do naszego poziomu jakości tekstur, przywiązania do detali i podatnego na zniszczenia środowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zę zrezygnowali z rewelacyjnego systemu prowadzenia aut z jedynki na rzecz bardziej arcadowego gta dry.gif

Nadal mam jedynke gdzieś w biurku, muzyka klimat i grafika biły gta z tamtych czasów na głowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze nie jest nic przesądzone. Myśle, że Mafia nie straci swojego klimatu, a dwójka nas całkowicie pozytywnie zaskoczy. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie prowadzenia aut juz przesądzone, twórcy sami zpaowiedzieli bardizje arcadowe prowadzenie , zeby nei zneichecić mniej ogarniajacych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poszukajcie moich wcześniejszych postów w tym temacie. W finalnej wersji będą dwa typy prowadzenia pojazdów- arcadowy oraz symulacyjny i będzie to uzależnione wybranym poziomem trudności. :)

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio. W takich grach to poziomu trudności w ogóle nie powinno być, tak jak np w GTA.

Czyli uciekając przed mafią na EASY spokojnie im odjadę, skręcę lekko gałką i jestem już w ciasnej uliczce w której nikt mnie nie znajdzie. A na HARD niby tak nie zrobię? Jakoś sobie tego nie wyobrażam w szczególności że do modelu jazdy w takich grach trzeba się przyzwyczajać. Sam pamiętam ile ogarniałem takiego Godfathera żeby wykonać jakiś konkretny manewr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam spokojnie. Mafia II pociśnie GTA na całej linii. Nigdy nie grałem w nudniejszą grę na PS3 niż GTA IV więc się nie martwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też myślę, że Mafia spokojnie zdetronizuje GTA IV. Ale najpierw niech wyjdzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam spokojnie. Mafia II pociśnie GTA na całej linii. Nigdy nie grałem w nudniejszą grę na PS3 niż GTA IV więc się nie martwię.

Szkoda tylko ze Mafia wychodzi 2 lata poniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio. W takich grach to poziomu trudności w ogóle nie powinno być, tak jak np w GTA.

Czyli uciekając przed mafią na EASY spokojnie im odjadę, skręcę lekko gałką i jestem już w ciasnej uliczce w której nikt mnie nie znajdzie. A na HARD niby tak nie zrobię? Jakoś sobie tego nie wyobrażam w szczególności że do modelu jazdy w takich grach trzeba się przyzwyczajać. Sam pamiętam ile ogarniałem takiego Godfathera żeby wykonać jakiś konkretny manewr.

Dobra tam spokojnie. Mafia II pociśnie GTA na całej linii. Nigdy nie grałem w nudniejszą grę na PS3 niż GTA IV więc się nie martwię.

Szkoda tylko ze Mafia wychodzi 2 lata poniej ?

Gdzie tu nawiazanie do gangsterskiego klimatu ^^ ? ...

Swoja droga nie ma co porownywac gansterskich klimatow lat 40-tych a wspolczesnych - wiadomo, jeden woli duze piersi drugi male :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, wszystko rozbija się o kwestię gustu ;)

Ja uważam, że Mafia II da radę, właśnie głównie ze względu na klimat, chociaż jeżeli misje będą słabe to nic nie pomoże.

Co do GTAIV to chyba przesadzają po niektórzy, ja grę przeszedłem na 100% i jakoś nie nudziłem się zbytnio, jasne niektóre misje były słabiutkie, jednak mimo wszystko to solidny kawałek kodu - chociaż TLAD pokazał że można było zrobić tą grę lepiej - chociaż w tym wypadku znów użyje słowa klucz - KLIMAT! który mimo, że z harleyowcami nie mam nic wspólnego, to bardzo mi przypasował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści są odnośnie wersji kolekcjonerskiej ? Co prawda jeszcze do premiery nad już zostało , ale nie mogę się doczekać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nic nie wiadomo, ale po świetnej edycji kolekcjonerskiej BioShock'a 2 liczę że i tym razem 2K się postara i za dodatkowe pieniążki dostaniemy coś ekstra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieję, że tam nie będzie ustawienia poziomu trudności :)

Ciekaw jestem czy mi się ta gra spodoba jak wyjdzie

Ps. Kiedy ona wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×