Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm podobno GTA Iv tez jest ladniejsze na ps3 czyzby rozpoczela sie era wyzszosci graficznej ps3 nad x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś musiała się zacząć Co do tego, czy na PS3 będzie wyglądało lepiej, poczekałbym na informacje z jakiegoś bezstronnego źródła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz większość gier będzie konwersją z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grafy to jasne bylo ze z czasem bedzie na ps3 lepsza ;p zobaczcie tez jaki postep god of war na psp graficznie zrobil ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xboxów jest teraz tylko 100tys więcej w europie od PS3. Sprzedaje się 40tys więcej sztuk PS3 tygodniowo od Xboxa. Już niedługo w Europie zapanuje PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś musiała się zacząć Co do tego, czy na PS3 będzie wyglądało lepiej, poczekałbym na informacje z jakiegoś bezstronnego źródła

To są oficjalne informacje od 2K Games opublikowane jako exclusive'y dla "PLAYSTATION: THE OFFICIAL MAGAZINE". Zobacz źródło informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowili że wszystkie wyglądają tak samo. Potem w CDA programista powiedział że w wersji PC będzie widać najwięcej szczegółów a teraz do PS3M mówią że wersja na PS3 będzie najlepsza. Brakuje tylko informacji o najlepszej wersji na Xboxa w jakieś gazecie o Xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że te info z CDA nie zostały potwierdzone przez 2K Games (ani nawet 2K CZECH) ani żaden serwis internetowy albo magazyn o konsolach (krajowy albo zagraniczny)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko, że te info z CDA nie zostały potwierdzone przez 2K Games (ani nawet 2K CZECH) ani żaden serwis internetowy albo magazyn o konsolach (krajowy albo zagraniczny)...

Wiem. Bo zagraniczne serwisy się za bardzo CDA ani żadnym innym polskim czasopismem nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Bo zagraniczne serwisy się za bardzo CDA ani żadnym innym polskim czasopismem nie interesują.

To też, ale najważniejsze jest to, że te informacje to czyste plotki, z którymi ani 2K Games, ani 2K CZECH nie mają nic wspólnego i które nie zostały przez żaden oddział 2K potwierdzone... A np. info w tym temacie pochodzą z oficjalnej strony Mafii 2 od 2K Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie grałem dzisiaj w pierwszą część i odkryłem dość ciekawe rzeczy...

1. Początek misji Szczęściarz. Po odprawie porozmawiajcie z Luigim. Spyta się "Jak ci się wiedzie z Sarah Tom?". a Tommy będzie mówił o SYNIE !!!

2. Robota na boku Porozmawiajcie sobie w pociągu z Paulie'm. Tommy w pewnym zdaniu powie "MY CHILDREN" !

Czyżby to jednak będzie się sterowało synem Tommy'ego w Mafii 2 ?? Hmm...to by wyjaśniało podobieństwo w rysach twarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie miażdżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś bardziej czekam na ruch od twórców GTA a mianowicie L.A. Noire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie grałem dzisiaj w pierwszą część i odkryłem dość ciekawe rzeczy...

1. Początek misji Szczęściarz. Po odprawie porozmawiajcie z Luigim. Spyta się "Jak ci się wiedzie z Sarah Tom?". a Tommy będzie mówił o SYNIE !!!

2. Robota na boku Porozmawiajcie sobie w pociągu z Paulie'm. Tommy w pewnym zdaniu powie "MY CHILDREN" !

Czyżby to jednak będzie się sterowało synem Tommy'ego w Mafii 2 ?? Hmm...to by wyjaśniało podobieństwo w rysach twarzy...

Powiem Ci ze faktyczne dobre sposzczezenie, mysle ze tak moze byc nawet moge sie zalozyc

Co to Mafi 2 to z tego co slyszalem do akcja toczy sie w Czeskiej Pradze w starszych latach

Praga piekne miasto

Nie wiem czemu, ale Hitmen mi sie zawsze kojazyl z Mafia moze dlatego ze jest zrobiony na tym samym silniku.....zawsze lubialem grac w Hitmena i dlatego tak daze sympatia Mafie i z nie cierpliwoscia czekam na 2 czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze faktyczne dobre spostrzeżenie, mysle ze tak moze byc nawet moge sie zalozyc

Pamiętacie zdjęcie, które kiedyś wstawił Łosiu ?

*spoilery z pierwszej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlamnie to tytul warty uwagi z checia go porownam z gta 4 pamietam 1 byla bardzo przyjemna moze nie tak rozbudowana jak wtedy gta ale miala bodajze lepsza grafe i ten klimat z tamtych lat :> czekam tutaj prezentuje sie swietna grafika ale zobaczymy jak bedzie bo wiadomo grafika moze byc ale musi byc tez gra rozbudowana i na to wlasnie licze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlamnie to tytul warty uwagi z checia go porownam z gta 4 pamietam 1 byla bardzo przyjemna moze nie tak rozbudowana jak wtedy gta ale miala bodajze lepsza grafe i ten klimat z tamtych lat :> czekam tutaj prezentuje sie swietna grafika ale zobaczymy jak bedzie bo wiadomo grafika moze byc ale musi byc tez gra rozbudowana i na to wlasnie licze

Wałkowane już X razy, Mafii nie da porównać się do Grand Theft Auto, bo to są dwie zupełnie inne gry.

Co do screenów.

Hmm, uderzające podobieństwo, to pewnie oni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy screen- nie wiem kiedy się pojawił xD Ale na pewno nie na tym forum.

20_x.jpg

prawdopodobnie czysty gameplay. Pewnie to będzie jakaś akcja w stylu "wyłudź haracz".

No i, pewnie już o tym wiecie od dawna, na oficjalnej stronie jest zajefajna muzyczka w tle. Oby ten utwór znalazł się pełnej wersji produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia piękna gra, fabuła miażdży. Chętnie sięgnę po drugą odsłonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze boskie AA, więc wiadomo, że tak to nie będzie wyglądało.

Po drugie co to za rozdzielczość?! Ni pies, ni wydra.

Ale tak czy inaczej gra spokojnie pobije GTAIV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze boskie AA, więc wiadomo, że tak to nie będzie wyglądało.

Po drugie co to za rozdzielczość?! Ni pies, ni wydra.

Ale tak czy inaczej gra spokojnie pobije GTAIV

ale pod jakim wzgledem pobije GTA IV?? dla mnie GTA IV to troche inna gra, owszem jest wiele wspolnych cech, Ja uwazam ze Obie gry sa warte uwagi, Gta jest dla mnie swietne, mysle ze i Mafia bedzie kapitalna, to moje skromne zdanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt...dwie różne gry- nie ma co porównywać. Mi akurat bardziej przypasowała Mafia niż jakiekolwiek GTA, a to z powodu pięknej fabuły- zakończenie gry jest poprostu fenomenalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
Ale tak czy inaczej gra spokojnie pobije GTAIV

Tak ci się wydaje, ale jakby dokładnie przyjrzeć się tej grze to można dostrzec coś tak świetnego, niesamowitego i bezkonkurencyjnego. Mafia II? Pewnie, że może być świetna, ale i tak oceny nie będą tak wysokie jak przypadku GTA IV. Nie i koniec. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×