Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli strzelanie do gołębi, latanie po stripbarach, picie wódki, drętwe prowadzenie samochodu a to wszystko okraszone dość przeciętną grafiką będzie lepsze od świetnego odwzorowania życia mafii z świetną grafiką? Przykre...

No nic poczekamy do premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli strzelanie do gołębi, latanie po stripbarach, picie wódki, drętwe prowadzenie samochodu a to wszystko okraszone dość przeciętną grafiką będzie lepsze od świetnego odwzorowania życia mafii z świetną grafiką? Przykre...

No nic poczekamy do premiery

I tak dla mnie liczy się czerpanie satysfakcji z gry nad ocenami serwisów oceniających gierki. Każdy ma swoje podejście, ja się zagrywałem w "jedyneczkę", kolejna częśc będzie pewnie tak samo dobra. A do opini innych podchodzę z bardzo dużym dystansem i wolę sam sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie patrzę na grafikę. Patrzę na klimat i fabułę, a Mafia II na pewno będzie ją miała. A że lepsze od GTA IV to wiadomo już od dawna (jak nawet wg mnie San Andreas nie przebił jedyneczki). Owszem- powiecie- ale GTA bylo pierwsze. Ja mowie: I co z tego? Co maja do tego sentymenty? Mafia jest lepsza, tyle ode mnie...

P.S. Ależ jak najbardziej można porównywać. Obie gry to gra akcji tpp z domieszką wyścigów (prowadzenia samochodem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolek, zalatwisz mi taka sama szklana kule jak masz? Zastanawia mnie pare spraw z przyszlosci, a wiedze ze jestes obeznany w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróżę z dłoni Ale jestem pewien, powtarzam pewien! Tak pewien, jak tego, jak mam na imię. Jak będzie inaczej, to się zastrzelę.*

*chodzi mi o to, że Mafia II będzie the best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wróżę z dłoni Ale jestem pewien, powtarzam pewien! Tak pewien, jak tego, jak mam na imię. Jak będzie inaczej, to się zastrzelę.*

*chodzi mi o to, że Mafia II będzie the best

Czyli w okolicy premiery Mafii 2 mam wypatrywac w Faktach informacji o graczu ktory sie zabil z powodu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli w okolicy premiery Mafii 2 mam wypatrywac w Faktach informacji o graczu ktory sie zabil z powodu gry?

No co ty taki pesymistyczny jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co ty taki pesymistyczny jesteś ?

Zaraz pesymistyczny... "Realistyczny" jesli juz Tyle juz murowanych hitow w zyciu widzialem, ktore jednak sie okazaly jesli nie crapem to poprostu w miare dobra gra, ze skonczylem juz z utesknieniem czekac na gry. Nadejdzie, sprawdze, ocenie. I najwyzej bede pozytywnie zaskoczony. Wczesniej gdybac nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno będzie można jeść obiady które odnawiają nam życie oraz przebierać się żeby ścigająca nas policja zgubiła trop w sumie to jest zbędne w I tego nie było i gra była spoko więc mi ten tryb za bardzo potrzebny nie będzie.Ale osobiście wole GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pesymistyczny... "Realistyczny" jesli juz Tyle juz murowanych hitow w zyciu widzialem, ktore jednak sie okazaly jesli nie crapem to poprostu w miare dobra gra, ze skonczylem juz z utesknieniem czekac na gry. Nadejdzie, sprawdze, ocenie. I najwyzej bede pozytywnie zaskoczony. Wczesniej gdybac nie ma sensu.

Zgadzam się w 100% co prawda jedynka była niezła ale to nie znaczy że 2 też będzie. Tak się właśnie napaliłem na GTA IV a tu kicha, grałem we wszystkie części zaczynając od PSX'a a kończąc na PSP i każda z tych częsci trzymała klimat a W GTA IV zamiast gry akcji zrobili zamulony symulator gangstera.

Często słyszymy o nadchodzących wypasach , które okazują się być zwykłym przeciętniakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno będzie można jeść obiady które odnawiają nam życie oraz przebierać się żeby ścigająca nas policja zgubiła trop w sumie to jest zbędne w I tego nie było i gra była spoko więc mi ten tryb za bardzo potrzebny nie będzie.Ale osobiście wole GTA

Ja się boję, ze te rzeczy, mogą zepsuć klimat jedynki. Główną zaletą Mafii 1 było to, że wyglądała jak film. Ale teraz gra się w symulator zamienia! Czy mam rację? Oby nie...

-Emileczek

Ja wierzę, że będą przynajmniej porównywalne. Albo nie... jestem pewien. NIE DA SIĘ zepsuć potencjału tej gry. Zresztą, ci sami goście robią Mafię 2 co 1, a do tego jeszcze screeny i klimatyczny trailer. A więc- nie obawiajmy się, będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do tego jeszcze screeny i klimatyczny trailer. A więc- nie obawiajmy się, będzie dobrze

Teraz wszystko ulepszają a wychodzi potem gówienko np. pamiętam pokaz miasta w nowym NFS a jak wyszło? No właśnie lepiej nie mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz wszystko ulepszają a wychodzi potem gówienko np. pamiętam pokaz miasta w nowym NFS a jak wyszło? No właśnie lepiej nie mówić.

Ale pokaz miasta, a np. zacieranie śladów morderstwa to zupełnie coś innego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolek powinien się ucieszyć ;)

http://www.gametrailers.com/player/43566.html

No to widać że coraz więcej trailerów będzie w niedziele ;p Ja czekam tylko na GOW'a III i Uncharteda 2 - fajnie gdyby coś nowego R* ze swoim L.A. Noire zaprezentował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II bedzie wielkim hitem, taka przynajmniej mam nadzieje, prawdopodobnie przeskoczy o oczko GTA :), klimat swietny wg niektorych moze nie tak jak nasze czasy ale tak czy siak nie moge sie doczekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja od zawsze porównywałem GTA 3 I Mafie no bo w końcu gry są bardzo podobne

Koleś wykonuje zadania dla kogoś i tyle

To że GTA jest bardziej otwarte nic nie zmienia to jest jego styl a styl Mafii to liniowość

Ale pamiętam jak dziś grałem w GTA3 do czasu aż Mafia wyszła później nie było powrotu do GTA3

W Mafii można było opony w samochodach rozwalać w GTA3 nie

W Mafii jak szedłeś z ganem po ulicy to gliniarze strzelali do Ciebie:) a w GTA zarzucić sobie bazuke na plecy i dla każdego to normalne:(

W Mafii przejechałeś na czerwonym świetle i gliny Cie ścigały:)

Przekroczyłeś prędkość i to samo a co ciekawsze można było się zatrzymać i zapłacić mandat i znów wszystko było ok:)A w GTA stukniesz lekko gliniarzy i już chcą Cię do mamra słać:(

W Mafii klimat muza jedna rodzina z obiadkami i winem genialne filmiki Wszystko to powodowało że czułeś te Mafijne klimaty:)

Na pochwałę w Mafii moim zdaniem zasługuje także stopniowanie poziomu trudności Jak na początku prowadziło Cię po sznurku co i kiedy masz zrobić to później kazano Ci coś wykonać ale wszystko pomiędzy jak tam dojdziesz jak się dostaniesz czy przygotujesz sobie miejsce to była Twoja sprawa:)Pamiętam jak za pierwszym razem nie miałem pojęcia jak wejść na prom by kolesia skasować bo GTA uczyło że masz wszystko na tacy podane a tam trzeba było sobie rozwiązania poszukać i wdzianko marynarza wykombinować:)

Moim zdaniem duży plus Mafii to był ten ład skład i porządek a w GTA od zawsze jest jeden wielki chaos:(

Kilka misji u jednego za cienki się staje to rozwalasz go albo koleś znika i tak non stop Nie ma się do czego lub kogo przywiązać i przyzwyczaić

Po dłuższej chwili bieganie bez celu staje się nudne ale niby masz wolność:(

Moje zdanie jest jednoznaczne

Mafia górowała i będzie górować Mówię tu o pierwszej części Mafii

Co do kolejnej części to pożyjemy zobaczymy

Mam nadzieję że to kombinowanie z 3rodzinami nie wyjdzie na minus Mafii ale jak już mówiłem pożyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolek powinien się ucieszyć ;)

http://www.gametrailers.com/player/43566.html

a co ? Zwątpiłeś ?  :D

Cóż mogę powiedzieć? Niewiele... ale... po raz pierwszy pojawiły się we mnie obawy!

1. Kaskaderskie pościgi samochodowe. Takie... hmmm... WYLATYWANIA w powietrze samochodów raczej do klimatów gangsterskich nie należą. Oj, coś tutaj Czesi przekombinowali.

2. Kobiety- nie to że jestem gejem (bo nie jestem), ale też mi tu nie pasują. W pierwszej Mafii była misja w "zakładzie towarzyskim", ale kobiety były tam traktowane jako sprawa trzeciorzędna. Oby nie były w drugim planie (jak w GTA)- jako ozdoba gry.

Ogólnie to mam takie wrażenie, że Mafia staje się GTA, a GTA Mafią. No ale cóż... grę i tak kupię w premierę i będę przesiadywał nocami. W końcu nie na darmo czekałem te 7 lat :)

P.S. Dzięki Przem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Kaskaderskie pościgi samochodowe. Takie... hmmm... WYLATYWANIA w powietrze samochodów raczej do klimatów gangsterskich nie należą. Oj, coś tutaj Czesi przekombinowali.

2. Kobiety- nie to że jestem gejem (bo nie jestem), ale też mi tu nie pasują. W pierwszej Mafii była misja w "zakładzie towarzyskim", ale kobiety były tam traktowane jako sprawa trzeciorzędna. Oby nie były w drugim planie (jak w GTA)- jako ozdoba gry.

1. Pościgi nie pasują do gangsterki?  Co ty powiesz? Zawsze jakieś urozmaicenie, a pościgi nieraz widywałem w filmach o gangach z lat 70.

2. O ile mi wiadomo, to od ciebie zależy na którym planie w GTAIV były kobiety. A tak poza tym, to co miało niby być drugorzędne? Samochody?? Wg. mnie zdecydowanie tak, choć tej WIELKIE KRADZIEŻY AUT za dużo nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zaznaczyłem, że KASKADERSKIE. Owszem w Mafii jedynce były pościgi, ale nie było żadnych wylatywań aut powietrze, co czyniło grę bardziej realną. O to mi chodziło.

2. W GTA kobiety były używane do reklamy gry i ogólnie wszystko kręciło się wokół sex&drugs. W Mafii raczej chodziło o coś innego.

1-wszorzędna rzecz fabuła

2-rzędna rzecz: Akcja

3-rzędna rzecz: Auta i pościgi

tak jak było w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za double-post'a, ale gdzie jest ten trailer, który zapowiadali !? Na gametrailers, youtube i oficjalnej stronie nie ma! Dyskryminacja tej gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ciekawe, czy wszelkie dekoracje i padający śnieg, który zostaje na nawierzchni jest wytwarzany w czasie rzeczywistym, czy np.za naszymi plecami.

Przykładowo: 14 grudnia patrzymy na choinkę i jest pusta, obracamy się, jest 15 grudnia, odwracamy się z powrotem, a tu choinka ubajerowana świecidełkami :D Zapowiada się ciekawie, tylko jak rozwiążą takie drobnostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super, jeszcze w żadnej grze tego typu nie było zimy :D ahh... cóż za miła odmiana, brakowało mi tego :)

Gra zapowiada się rewelacyjnie, ciekawe tylko ,czy będzie nawiązanie do mafii I, bo nigdy wcześniej się tym tytułem nie interesowałem, a teraz bym nie przeszedł (grafiki bym nie strawił :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale super, jeszcze w żadnej grze tego typu nie było zimy :D ahh... cóż za miła odmiana, brakowało mi tego :)

Gra zapowiada się rewelacyjnie, ciekawe tylko ,czy będzie nawiązanie do mafii I, bo nigdy wcześniej się tym tytułem nie interesowałem, a teraz bym nie przeszedł (grafiki bym nie strawił :P )

Oj, dasz radę. Ja w Mafię gram do dziś. A co do grafiki, to jest na poziomie GTA III więc źle nie jest.

Zresztą tam jest taki klimat, że człowiek nie zwróci uwagi na grafikę. Wprost...jak to powiedzieć... KIPI NICZYM PRZEGOTOWANE MLEKO. MGS4 grą życia? Bzdura! Mafia jest grą życia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×