Skocz do zawartości
Hades26

LOST - The Video Game (Recenzja by Hades26)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydawajcie ciężko zarobionych pieniędzy na tą gre >.> 200 zł za gre która jest za krótka , nie ma online , można przejść ją w 4 godziny i nie ma po co grać dalej... Nawet większego poziomu trudności nie można wybrać... Po prostu bez sensu. Podsumowując - Kompletna strata czasu i pieniędzy. Moja ocena 5/10

Chłopcze... 4h to mało, hmm... widzisz, gram nieco... dłużej niż te 4h! No ale co do 4h gry, to ostatnio w 4h przeszedłem COD4, włożyłem w napęd w środę wyjąłem w czwartek... i sprzedałem! Zatem nie mów że ten tytuł ma za mało h grania, bo jest wiele innych które cechują się mniejszym czasem rozgrywki!

200zł... jeśli masz chęć wydawać 200zł na grę LOST to wydawaj... ja zapłaciłem 145zł z przesyłką, za nową grę!

Twoja ocena 5/10 - ile ludzi tyle opcji! Jednemu się spodoba, innym nie! Kiedyś na Tomb Raider psioczyli bo to bo tamto... i co? Żyje i ma się całkiem dobrze!

Co do recenzji w PSX Extreme i innych gazetach/programach... to nie czytam i nie ogladam bo jak czegoś sam nie uświadczę, to nie uwierzę!

Sprawa prosta, jak nie czujesz klimatu serialu... gry nie kupuj! Ja kupiłem, gram i mam sie dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Grałem w nocy tak od 02-04 od wtorku bodajże Zakończenie jest MEGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki. Gry ocenia się na podstawie tego jak sa zrobione a nie czy mi sie podobają czy nie , jeden lubi rycerzy średniowiecznych a drugi rycerzy jedi Jednak wykonanie tej gry pozostawia wiele do życzenia (Kocham te niewidzialne ściany). Grałem u kumpla i to on wydał na ta gierke ciężko zarobioną kase , ale na szczescie sprzedal to coś na allegro jednak i tak jest 15 zł i 4h w plecy ;P (Właściwie ja też straciłem 4 h życia). Ciekawe dlaczego niektóre gry kosztują teraz 145 zł z normalnego źródła , może wyznacznik jakości ? Oboje jesteśmy fanami LOST , z tym , że ja nie biore nic na ślepo... Ja nie polecałbym tej gry SZCZEGÓLNIE fanom LOST , aktorzy udzielający głosów WCALE sie nie postarali a niektóre postacie są już tragiczne... Cała gra wygląda mniej więcej tak : Idź tam zrób tamto , rozwiąż kretyńską zagadke i idź dalej i dalej i dalej i rób ciągle to samo. Najgorsze jest chyba to , że po przejściu nie dostajemy całkowicie żadnego dodatku , nawet innego poziomu trudności. Dajcie jakieś prawdziwe plusy tej gry a nie tylko mówicie , że fajnie wam się grało.

Aha i jeszcze zapomniałem dodać , że Cod4 ma świetny online i ludzie grają w niego po setki godzin i do tego jest bardzo dobrze wykonany. Prawda są gry krótsze i dłuższe , ale jeśli są krótkie to aby poprawić jej żywotność dodaje się tryb online i dodatki po przejściu gry ! A w tym przypadku mamy jedno wielkie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam fanom serialu... Dlatego ze przyjemnie sie gra, oczywiscie sam nei zostawie jej na półce bo i po co? Ale fani mogą sobei spokojnei zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

też przeszedłem tą grę ( w sumie z tydzień temu...), szczerze powiedziawszy gra jest krótka, ale bez przesady z 4h podejrzewam, że minimum to z 6h... ja ją przeszedłem może w 8h max 9, większość zagadek jest prostacka (właściwie tylko jedna było trochę trudniejsza), ale w sumie jak co nie którzy piszą o tym, że zacieli się w U:DF na posągach to poziom zagadek w Lost jest uzasadniony... gra ogólnie pierwsze wrażenie robi koszmarne, potem robi się trochę lepiej, w mniej więcej środku rozgrywki odważę się nawet powiedzieć, że robi się interesująca, ale potem jest monotonnie i nudno :/ nie jestem co prawda fanem serialu, nawet nie widziałem go w całości, ale jak bym widział, gra była by i tak nudna, fabuła jakaś taka porąbana, animacja postaci zostawia dużo do życzenia, dżungla, przyznaje można się zgubić, ale na pewno teren nie jest ogromny, większość dżungli to kwadrat o boku 20m :/ poprzegradzany jakimiś drzewkami by robić wrażenie "wolności", broń przydaje się z 5 razy a kulek mamy z 45 przez całą grę (oczywiście można kupić więcej, tylko po co?), pochodnie właściwie zbędne, wszystko można podświetlić zapalniczką. max ocena 6/10 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja napisana przez fana to trudno zeby byla rzetelna

PSX podobnie jak i zachodnie serwisy zjechaly ta gre bo jest poprostu kiepska i co tu duzo gadac

Nie jest to z natury tego ze recenzenci nie znaja serialu bo w recenzjach wielokrotnie widac ze maja o nim pojecie choc sam nie ogladnalem ani jednego odcinku z czego sie ciesze ;]

Z tego co slysze od znajomych to czwarta seria to juz brak pomyslow, coraz wiecej tajemnic, coraz mniej wyjasniej i przeciaganie na sile zeby zrobic $. Dlatego nawet nie zaczalem tego ogladac bo "ja wiedzialem ze tak bedzie!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzialem recenzje na gametrailers - dostala raptem 5.2, wiec cos musi w tym byc, ze jest po prostu kiepska. Pozycja chyba tylko dla zagorzalych fanow serialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem troche w LOST w HMV z rana, az do momentu gdy gonimy za psem. Nie jakos duzo, ale wystarczylo bym nie chcial wiecej tego tytulu nawet kijem dotknac.

Ze gra jest prostacka to trafne stwierdzenie.

Liniowa, skryptowana i glupia - to tez dobre okreslenia.

Dwa przyklady, ktore akurat zapamietalem:

zaraz po katastrofie podchodzimy do Jacka, ten robi masaz serca komus. I nagle kaze on nam gdzies biec i cos zrobic z jakimis przewodami, bo tam wycieka paliwo i bedzie boom. 1) skad on to wie, ze teraz wycieka, przeciez on siedzi tu i ratuje ludzi 2)nawet gdyby tam byl i to zobaczyl to skad wiedzial co dokladnie sie spieprzylo, przeciez on jest chirurgiem a nie mechanikiem 3)skoro on tyle wie o samolotach i widzial na wlasne oczy, ze bedzie 'boom' to czemu sam tego nie naprawil?

Po prostu zupelnie z dupy zadania...

Pod koniec mojej przygody z gra mam zlapac labradora Walta. Znajduje go w dzungli, ten zaczyna uciekac. Wiec mam questa 'gon za psem i nie pozwol mu uciec'. To lece, pies nagle sie zatrzymuje, stoje przy nim, mija z 5sec wiec na wszelki wypadek naciskam co sie da, bo nic sie nie dzieje. Mija kolejne 5sec i nadal nic. I nagle pies zaczyna znowu biec i musze go gonic. Potem gdzies znikl mi z oczu i game over. Nie dogoniles psa w okreslonym czasie i 'restart path'. Mam w dupie taka gre. Przeciez to jest na poziomie Ponga tyle ze z lepsza grafika.

Jakims wielkim fanem serialu to nie jestem (sam znam osobe, ktora pisze prace magisterska z losta!) ale ogladam kazdy odcinek i uwazam, ze 4 seria jest zdecydowanie najlepsza dotychczas. Artystycznie, realizatorsko i fabularnie bije na glowe wszystko co do tej pory w Loscie zrobiono i jestem pewien, ze zostanie to docenione przez krytykow i widzow. No moze poza jednym odcinkiem o ciazy Sun i martwym Jinie...

Jak sie wezmie pod uwage, ze mozna gre skonczyc w 4-6h i to koniec, bo replay value w tym przypadku wlasciwie nie istnieje to ja dziekuje. Dla mnie ta gra nie istnieje. Lepsza zadna gra niz nedzna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem w necie , ze rekord przejscia gry to 3 godziny ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zagorzałym fanem serialu (4 seria kopie dupe!) i muszę przyznać, iż nie żałuję wydanych pieniążków na ten tytuł.

Zaraz po paru minutach od włączenia gry, uświadomiłem sobie, że nie dotknąłbym tegoż tytułu gdybym nie był fanem serialu. Nie poczułbym tego klimatu, nie wiedziałbym o co chodzi w całej historii, ogólnie zapewne rzuciłbym jedno hasło - CRAP!

Ale jednak jest inaczej. Przez te 4 lata zżyłem się z bohaterami, więc możliwość interakcji z nimi, ubogiej bo ubogiej oraz odwiedzanie tych wszystkich lokacji, które widziałem w serialu daje mi ogromną frajdę.

Więc, jeśli jesteś podjarany serialem, czekasz co tydzień na nowy odcinek, bez wahania kup i graj. Jeśli LOST jest ci obojętny, omijaj ten tytuł szerokim łukiem bo się zawiedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to bedzie murowany "pulkownik" juz tlumacze, pracuje w mm, towar, ktory sie nie sprzedaje od ponad pol roku to wlasnie pulkownik, dodatkowo mamy taki fajny stand z tej gry "fajny" pojemnik na gre a obok przymocowana taka "fajna" palma, to w zasadzie jedyny "fajny" akcent odnosnie tej gry bo nadal kosz jest pelniutki sprzedaly sie moze 3 z 150 sztuk jakie zamowilismy, gra niewypal, to moje skromne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRAFIKA: 8+

Stoi ona na wysokim poziomie w grze, elegancko wykonczone postacie, piekna plaza i dzungla. Lecz niestety nie obedzie sie tu bez bledow. Np zaraz na poczatku gry jak glowny bochater laduje na wyspie przez rece przenika mu trawa.

GAMEPLAY: 8

Gra na zasadzie znajdź i weź, lub znajdź i idż. Klawisze ustawione dobrze, przyśpiszenie, rozmowa itp.

DŹWIĘK: 9

Stoi on na wysokim poziomie, muzyka pięknie zmienia się wraz z akcją.

POMYSŁOWOŚĆ: 9

Powiem wam, że pomysł super. Gra podzielona jakby na odcinki. Po zakończeniu każdego odcinka następuje przypomnienie co sie wydarzylo poprzednio.

OGÓLNIE: 9-

Więc może niektórzy wezmą mnie za dziwaka, ale gra mi się podoba. Wogóle nie oglądam Zagubionych w TV nawet jednego odcinka i może to mnie wciąga do dalszej rozgrywki. Polecam ją tym, którzy na poziomie mają opanowany angielski i lubią tego typu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanka dwa, jak cos to moze lepiej na PW niech ktos mi napisze zeby nie zdradzac fabuly gry...

Wiec tak, po pierwsze interesuje mnie jaki jest koniec gry, moze nie do konca jaki jest tylko gdzie sie konczy wedlug serialu, 1, 2,3 czy moze 4 seria?

Kim sie gra i w skali 1-10 jak gra nawiazuje do serialu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladnelem ani jednego losta ...

A gra mi sie podoba ...

Jaka ona jest czy tylko sie chodzi i szuka ... rozwiazuje zagadki...

I czy one sa proste ?/??

Kupilem Uncharted ale 13 letni brat nie dawalrady i plakal mi zebym nie kupowal takich gier co on nie moze przejsc a sam sie poryczal na koniec z demonami bo sie przestraszyl i nie wiedzial co robic a toto i ja nie wiedzialem szedlem przed siebie

I mam pytanie czy moj brat podola i siwe nie przestraszy tej gry ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie. Dla trzynastolatka kupiłbym ratcheta albo jakas przygodowka gdzie nie trzeba tak kombinowac uncharted przeszedlem bez zastanawiania sie (ale miły tytuł) a lost to już troszkę kombinowania, zagadki i w ogole duzo "gadania" idz tam sprawdź to itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wydawajcie ciężko zarobionych pieniędzy na tą gre >.> 200 zł za gre która jest za krótka , nie ma online , można przejść ją w 4 godziny i nie ma po co grać dalej... Nawet większego poziomu trudności nie można wybrać... Po prostu bez sensu. Podsumowując - Kompletna strata czasu i pieniędzy. Moja ocena 5/10

Bez uzasadnienia to można i mówić że kura to kogut, bo jajka ma!:)

Ja po tym czasie (od czasu napisania recki) szczerze przyznam że z gry nie jestem ani zadowolony ani nie zadowolony... na szczęście w obecnej chwili na Allegro można ją kupić za 70zł, to dużo? Raczej nie! Ja swój egzemplarz sprzedałem po pierwszym przejściu, jeszcze za 180zł, więc mi się opłacało!

Jedynie co mogę napisać na koniec... nie jest to gra w którą chce się grać raz za razem, jak Uncharted, MGS4 i inne!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez uzasadnienia to można i mówić że kura to kogut, bo jajka ma!:)

Ja po tym czasie (od czasu napisania recki) szczerze przyznam że z gry nie jestem ani zadowolony ani nie zadowolony... na szczęście w obecnej chwili na Allegro można ją kupić za 70zł, to dużo? Raczej nie! Ja swój egzemplarz sprzedałem po pierwszym przejściu, jeszcze za 180zł, więc mi się opłacało!

Jedynie co mogę napisać na koniec... nie jest to gra w którą chce się grać raz za razem, jak Uncharted, MGS4 i inne!...

W sklepie Game Over jest za 55pln, nowa. I tu moje pytanie. Skoro juz nie mówimy o kwotach 200pln to czy warto ją kupic? Tak żeby przejśc i już?

Jak się kumpla spytałem czy w to zagra to odpowiedział, że coś tam o tym czytał i z racji tego, że jest wielkim fanem tego serialu to tej gry nawet nie ruszy. A tu inni piszą, że właśnie dla fanów jest ta gra. Mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość zakupienia w cenie, o jakiej piszesz to bierz i się nie zastanawiaj! Gra ma powiązania z serialem ale nie sztywne, nie na zasadzie, że grając musiałeś oglądać serial bo sie nie połapiesz... na raz da sie przejść, no moze i dwa, ale zawsze możesz sprzedać lub zostawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam takie pytanie odnośnie języka w grze, czy jest polska wersja? Obecnie mieszkam w Anglii i mam możliwość kupienia gry za 5 funtów, więc to nie wychodzi drogo, ale szczerze mówiąc wolałbym po Polsku choć angielski nie jest mi obcy:) Ale jeśli gry nie ma w polskiej wersji to kupie w Anglii bo jeśli dobrze licząc wychodzi około 25 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało kupuj a Anglii, bo polskiej wersji tej gry nie znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem :) Szczerze mówiąc gra mi sie bardzo podoba choć troszku krótka, ale wogóle nie żałuje wydanych pieniędzy. Klimat gry jak najbardziej poprawny, denerwowało mnie troszku chodzenie postacią i niewidzialne bariery których nie znoszę. Poza tym w dżungli można się pogubić, ale to już uważam za zaletę. Gra ma momenty zręcznościowe choć bardzo mało, pistoletu użyłem chyba dwa razy, dużo więcej zagadek, choć te bardzo podobne do siebie (przeklęte bezpieczniki) i test IQ na komputerze :) Ogólnie polecam, aczkolwiek nie wszystkim się spodoba.

No i zakończenie jak najbardziej w stylu LOST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×