Skocz do zawartości
Emir

Everybody's Golf World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem ale wersja USA myśle że to nawet lepiej bo pewnie w USA bedą szybciej jakieś dodatki typu korty i itp. Sklep Game Over 189 zł + 10 koszty przesyłki i nie żałuje ani złotówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłem tą gierke za 140zł na allegro ))

Farciarz Ja zaczynam polowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie dostałem moją gre i muszę szczerze powiedzieć że to był dobry zakup Fajnie zrobiony online, możemy chodzić po różnych pokojach stworzoną przez nas postacią i rozmawiać. W każdym z pokoji może być do 50 osób i oczywiście można grać mecze lub turnieje.Jeżeli chodzi o menu to gra strasznie przypomina wersję z psp ale dzięki temu wszystko jest bardzo czytelne. Jeżeli ktoś się wacha czy kupować to szczerze polecam bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jakis meczyk online??? Zainteresowanych prosze o kontakt via. PSN - mozna by w weekend pograc razem!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa jest doskonala, zachecam wszystkich do gry! Wczoraj udalo mi sie pobic nowy rekord - 160y (okolo 150 metrow) prosto do dolka!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem gra w golfa jest nudna, co prawda nie grałem, ale chyba już nie zagram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to,tylko dziwne jest to że oceniasz nie mając styczności z grą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie Wojewodzki... pan sie robi nudny...

Co do gry - jest swietna... mam juz 6 lev i gra sie coraz ciekawiej - Online- rewela!!! Zwlaszcza jak smiga obok Ciebie 50 osob ;-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie dostałem gierke w swoje łapska po ciągłym przekładaniu premiery. Chetnie pogram online z każdym a że dopiero zaczynam grać to jestem słaby i można mnie łatwo klepać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie na temat kompatybilności wersji USA (Hot shot golf...) i Europejskiej (Everybody`s golf). Chodzi przede wszystkom o tryb on-line? I czy są wogóle jakieś róźnice pomiędzy nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo online, grając po sieci nie zauważyłem żadnego rankingu graczy (jest tylko level postaci), na razie nie grałem w oficjalnych turniejach wiec moze tam zdobywa sie jakies punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie na temat kompatybilności wersji USA (Hot shot golf...) i Europejskiej (Everybody`s golf). Chodzi przede wszystkom o tryb on-line? I czy są wogóle jakieś róźnice pomiędzy nimi?

Chyba nie ma, gram z ludzmi ktorzy maja USA i nie ma problemu dolaczyc sie do wspolnej zabawy (mam wersje EU).

Z innej beczki - czy ktos moze potwierdzic mozliwosc rozmowy HS w trakcie zabawy Online?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ile jest postaci do odblokowania. w recenzjach i opisach jest napisane że 15 ale jak sie wchodzi na online i wybierze edycje profilu to jest tam opcja określenia ulubionego bohatera z gry. I tam jest 20 postaci. Ja odblokowałem niedawno kate (poziom expert) czyli mam ich 13. Ktoś może wie ile jest ich naprawde

p.s. Kto ma ochote pograc zapraszam do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDITED

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc jak sie uderza spiral shots itd moze mi ktos pomoc w tym??????chodzi o special shots!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 3 rodzaje specialnych uderzeń, podkręcane do przodu , do tylu i na boki. Jak chcesz zrobić backspin (bardzo przydatne gdy trafiasz na green) podczas wybierania siły uderzenia (zamach)trzymaj kierunek w góre a podczas zatrzymywania trzymaj w dół.Pamiętaj że musisz zatrzymać wskaźnik idealnie na różowym polu, bo gdy zatrzymacz na białym wtedy nie wyjdzie. Na początku ciężko się przyzwyczaić bo wszystko dzieje się bardzo szybko.Jak chcesz podkręcić piłke do przodu wtedy na odwrót, czyli najpierw trzymasz do tyłu gdy wybierasz siłe i do przodu jak zatrzymujesz. A spiral shot to podkręcana na bok, jak chcesz podkręcić w prawo to gdy wybierasz siłe trzymasz sztrzałke w lewo a podczas zatrzymywania w prawo.Jak widzisz w każdym przypadku wygląda to prawie tak samo. Dobrze jest umieć te rzeczy bo on line nie masz szans.Jak dalej będziesz miał problem to wyślioj do mnie invite na ps3 to zagramy i pokażę ci w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są 3 rodzaje specialnych uderzeń, podkręcane do przodu , do tylu i na boki. Jak chcesz zrobić backspin (bardzo przydatne gdy trafiasz na green) podczas wybierania siły uderzenia (zamach)trzymaj kierunek w góre a podczas zatrzymywania trzymaj w dół.Pamiętaj że musisz zatrzymać wskaźnik idealnie na różowym polu, bo gdy zatrzymacz na białym wtedy nie wyjdzie. Na początku ciężko się przyzwyczaić bo wszystko dzieje się bardzo szybko.Jak chcesz podkręcić piłke do przodu wtedy na odwrót, czyli najpierw trzymasz do tyłu gdy wybierasz siłe i do przodu jak zatrzymujesz. A spiral shot to podkręcana na bok, jak chcesz podkręcić w prawo to gdy wybierasz siłe trzymasz sztrzałke w lewo a podczas zatrzymywania w prawo.Jak widzisz w każdym przypadku wygląda to prawie tak samo. Dobrze jest umieć te rzeczy bo on line nie masz szans.Jak dalej będziesz miał problem to wyślioj do mnie invite na ps3 to zagramy i pokażę ci w grze.

dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra w ogole wyszla w Polszcze? Bo jakos nigdzie jej nie moge spotkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×