Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No laker ładnie. Wrzuć jakieś filmiki, tak jak wcześniej mówiłeś. 

niestety z powodow odpadajacych uchwytow i latajacych telefonow juz zakazali nagrywac podczas jazdy :sad:  ale bylo super pierwsza mazda 3 wjazd na tor i odrazu piz.. 160KM i naped na przod ale zwawe jak cholera  troche mnie instruktor zjebutal za to ze nie hamuje gdzie on chce  :P  potem przesiadka do tej formulki znowu 150KM ale silnik hondy 1.8 brak wspomagania,ABS,i kontroli trakcji  razem z kierowca ponizej 500kg  to juz byla jazda na max rece bolaly mnie po 3 okr  1,8km  dl. prostej 400m  top speed 160km,h  ,ominalem 2 razy spinujacy bolid o wlos (jak w naszych wyscigach), bylo blokowanie kol,i walka z nadsterownoscia PELEN CZAD!!!!!!! nie mialem pojecia ze bedzie tak ciezko   pojechalem ostatnie 3 okr na 100% i zrobilem najlepszy czas tego dnia prawie 1sek lepszy od kolejnego instruktor powiedzial ze to bardzo dobry wynik ;)  wiec do domu wracalem dumny jak paw ' naprawde polecam  chyba moje najlepsze doswiadczenie za kolkiem

 

mam jeden filmik ale .... to pozniej moze trzeba wyciac troche poki co kilka fotek...  

post-60137-0-41028100-1431371291_thumb.j

post-60137-0-18419500-1431371305_thumb.j

post-60137-0-72788900-1431371516_thumb.j

post-60137-0-00761800-1431372642_thumb.j

post-60137-0-88838600-1431372657_thumb.j

post-60137-0-46608200-1431372676_thumb.j

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis nie pojade. Nie dam rady. Do piatku.

Sent from my Nexus 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze współczuję Nervus stresu związanego z dzieckiem. Sam mam dwie małe dziewczynki więc wiem jak to jest.

Po drugie Laker jak ja ci zazdroszczę.

Po trzecie zajebiscie podoba mi się tabela przed dzisiejszym wyścigiem GTL POWER.

Niestety jak już pisałem wcześniej nie bede jechal przez dwa wyścigi. Być może wpadnę tylko popatrzeć bo jestem bez kiery a na padzie nieumiem jezdzic zwłaszcza takimi potworami. Życzę powodzenia

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zawody. Szkoda Lakera, który gdzieś tam przepadł po drodze ale chyba myślami był jeszcze na innym torze ;) U mnie przejazd w zasadzie bezbłędny, gdyby nie taktyka na 2 stopy to ze zdrowymi oponami zbliżył bym się bardziej do Roberto i może nawet nieco pociśnieniował (na dwójkach jeździ się słabo) :) Gratki Roberto, gratki Pela.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie wynik lepszy niż jazfa. Fajna jazda jak to zwykle na tym torze ;) choć na początku go nie lubiłem. Kilka błędów po których tracę pozycję i czas. Pierwszy błąd na początku chyba ok 5okr. Potem trochę walki z catani, Nervus... W pewnym momencie dochodzę Nervusa i... Chyba miałeś jakiś team order bo tak jakbyś przestał przyspieszać. Ja nie zorientowałem się w sytuacji i w ciebie uderzyłem. Mam nadzieję, że bez konsekwencji, tak jak u mnie. Na koniec trochę fajnego ścigania z zielonym diabłem Yogiego ;) szkoda ze zrobiłeś błąd bo te 4 okr były najlepsze z całego wyścigu ;) no a druga sprawa ze chyba bym się nie obronił. Miałem wrażenie, że to tylko kwestia czasu. W momencie kiedy uciekałem przed Yogi zrobiłem b/l ;) było dobrze ;) do zobaczenia

Gratulacje Roberto, gratulacje cienglasz.

Edytowane przez pela222
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chyba powoli kończą się tory, które faworyzują Camaro :( Uwielbiam Bathurst (fajnie, że tu wróciliśmy) ale te dwie długie proste dobrze nie wróżą dla Pozzi. Potem jeszcze gorzej, z kulminacją na High Speed Ring - to będzie jakaś miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zawsze świeci słońce

 

Mój wyścig, to start bez grama treningu. Zwiedzanie poboczy w kilku sprintach przed startem nie wróżyło nic dobrego. PP na starcie dawało jednak szansę na odrobinę walki. Jednak na drugim zakręcie wycieczka w kartofle i spadek prawie na koniec stawki. Udało się jednak szybko wrócić na tor i goniłem stawkę, ciesząc się na samą myśl o czekającej mnie walce. Wyprzedziłem kilku pechowców, którzy jednak szybko mnie doganiali po swoich błędach. Na pierwszym zjeździe popełniłem błąd w obliczeniach i zalałem odrobinę za mało paliwa. Wydłużyło to mój ostatni stint i doprowadziło do tego, że w końcówce nie miałem już opon i jazda stała się niemożliwa. Straciłem nawet, bronionej jak lew do ostatniego kółka, przedostatniej pozycji. Ogólnie fajna jazda. Pela, co do naszej sytuacji, chciałem Cię puścić, bo miałeś lepsze tempo i nie chciałem Cię spowalniać. Jednak zaskoczyłem pewnie takim manewrem. Na szczęście bez konsekwencji.

Pod koniec jeszcze, nieświadomie przyblokowałem Roberto na dublu. Nie widziałem nicka i myślałem, że to jadący za mną Catani. Sorry za to. Zostałem ukarany karnym strzałem w kufer i wyleciałem w piach. Jak zobaczyłem wyprzedzającego mnie Roberto i nigdzie w pobliżu Cataniego, zrozumiałem swój błąd.

Graty dla podium, specjalne gratki dla pela i szkoda, że Jaski nie zjawił się i nie dopisał punktów dla Vetty. Moje zbyt skromne, żeby pomóc w odbudowie pozycji zespołu w generalce. Może w kolejnych będzie lepiej.

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

u mnie dc ktore sam zrobilem niechcacy :sad:  bylem ostatni ale jechalo sie fajnie duzo dymu i spalonej gumy 

 

jak wroce z roboty to wrzuce filmiki i relacje  z mondello :)-ja w przeciwienstwie do lalka lubie sie chwalic :) nawet jesli nie ma czym....cierpliwosci piotras, w pazdzierniku bedzie pelne videostory z nurba  :thanks:

Edytowane przez Nie_znam_Lakera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wcześniejsze testy zapowiadały że będzie dobrze...start był niezły, wysunąłem się na prowadzenie ale nie na długo...gorąca głowa sprawiła że wypadłem w piach po raz pierwszy, potem to już chęć dogonienia reszty stawki i kolejne wizyty w piaskownicy :biggrin: Generalnie chyba najbardziej nieudany wyścig w moim wykonaniu. ................Chyba za duże oczekiwania miałem i za mało zimnej krwi :whistling: Graty dla podium oczywiście :thumbsup: Pozzi górą :P
PS.: Piątek zapowiada się ciekawie, długie szybkie proste ale też kręte S-y ...Zobaczymy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A mnie wczorajszy wyścig mocno zirytował ;) Na treningu ciagle wypadłem i nie mogłem znaleźć rytmu. Jednak jedno czyste kółko dało światełko w tunelu bo sieknąłem niskie 1.20. Pomyślałem ze muszę się mocno skupić i będzie ok. Skupiłem się tak ze gacie zaczęły trzeszczeć na pośladkach ale efekty było widać:) Start i powoli przebijam się do przodu. Akcje w stylu miszcza kierownicy , szczególnie wciśnięcie się miedzy powracającego z pobocza Nervusa i Pele:) Wszystko szło pięknie , sieknalem nawet niezły b/l który długo widniał na ekranie. Wylądowałem na p3 i już witałem się z podium:). No i zaczęły się błędy bledziki po których na ostatni stint wyjechałem tuż za Pela, zamiast przed ;) No i się zaczęło , próbowałem jakoś ugryźć Vette a potencjał miałem spory. W zakrętach byłem dużo szybszy , na tyle dużo ze robiło się to niebezpieczne. Musiałem czasami mega zwalniać i w ostatniej chwili korygować tor o włos unikając kontaktu lub wypadnięcia:). I nawet jak dużo szybciej wychodziłem z zakrętu to na prostej Vetta odrabiała swoje. 4 kolka świetnej walki:). Świetnej ale tez mega frustrującej;) Gdy już byłem wyczerpany ta spinka znowu zaczęły sie błędy i w pizdu poszło podium:) Nie lubię Cię Pela, zniszczyłeś moje marzenia ...hlip hlip;)

Graty Roberto ...ulżyło Ci jak sieknalłes 1.18 i przejąłeś B/l co??:) O niecałe 0,100sec ...wrr::)

Graty Cienglasz , świetna jazda:)

Graty ...Pela , zasłużone p3 i dobra defensywna jazda:))

Dzięki Panowie , fajny wyścig:)

Kurde trzeba coś zrobić z tym Camaro;) Nervus może dodaj Route X na koniec eventu:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@yogi

Od siebie dodam że to co ty odbierales jako świetna defensywna jazda było dla mnie 'gnaj synu do przodu ile fabryka dała' no i na ile umiejętności pozwalają ;) a umiejętności starczyło na niskie 1.20 i to właśnie wtedy jak mnie pogoniles.

Starałem się za dużo nie spoglądać w lusterko ale się nie dało zupełnie ciebie ignorować. Naprawdę doceniam ze nas obu nie skasowałes bo rzeczywiście na niektórych zakretach to myślałem ze po mnie przyjedziesz. Graty za refleks. Bo tam gdzie ty swoim diabłem wciskales gaz żeby przyspieszyć w zakręcie to ja hamowalem żeby z niego nie wypaść... Ogólnie była to mieszanka wybuchowa ;)

Edytowane przez pela222
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde trzeba coś zrobić z tym Camaro;) Nervus może dodaj Route X na koniec eventu:)

To ja proponuję Sierrę  :) albo Monako  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś planuje jakiś trening przed piatkiem? Dzisiaj lub jutro? Muszę sobie grafik rozpisać:)

Polecam tez do obejrzenia " video recenzje" z PC dostępna w necie, dla jeszcze nie przekonanych:))

Do wieczora, dziś/jutro??:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywista. Ja w sumie na bieżąco - dziś albo jutro - najlepiej w dzień kiedy zbierze się więcej chętnych bo na Panoramie możemy się rzadko widywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi uff... kamień z serca ze udalo mi sie b/l wkoncu zrobic xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest duże posibility że ja będę coś trenował dzisiaj :biggrin:

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi uff... kamień z serca ze udalo mi sie b/l wkoncu zrobic xD

Wierz mi Roberto byłem dumny jak paw ze zajęło Ci to tyle czasu:)

No to moze dziś ten trening?? Będę wieczorkiem :) . Moze reszta ekipy tez dopisze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której będziecie pajacować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie oglądam LM.....ale nie 24h;) Wynik jest dobry więc pewnie niedługo się podłącze:) W przerwie może , jeśli już ktoś będzie. Jak nie to pozniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja juz w pokoju :) Jak chcecie z hs to zakładajcie i dajcie znać.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku**a! Walczę z netem. Nie wiem czy to awaria Spróbuję jeszcze.

Nici z jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×