Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zachowań na torze to mam jeszcze pytanie do ....Falo:)

W drugiej części wyścigu dojeżdżam do szykany na którymś tam kołku a tu JEBUT, zostaje wycięty równo z trawa przez lecący jak pocisk bolid Falo. Rozwalone całe auto i silnik , masakra;) Po chwili zorientowałem sie ze byłem dublowany ale ....rozwalanie dublowanego to nie najlepszy sposób jednak , szczególnie ze kogoś potraktowałeś podobnie ...Laker lub Catani o tym pisał??

Długo Cie tam trzymałem czy tak nadleciales spontanicznie? :))

Yogi wyleciałem z tego tunelu jak z procy i o ułamek sekundy spóźniłem hamowanie . Potem już nic nie mogłem zrobić . Tak ze Przepraszam

  Natomiast zdarzenia z Catanim nie pamiętam . A skoro nie pamiętam to wnioskuje ze musiało to być jakieś male zdarzenie.  Musze obejrzeć powtórkę żeby odnieść się do tej sytuacji .

Edytowane przez GTL_FALO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zdarzenia z Catanim nie pamiętam . A skoro nie pamiętam to wnioskuje ze musiało to być jakieś male zdarzenie. Musze obejrzeć powtórkę żeby odnieść się do tej sytuacji .

Informacyjnie obejrzyj sobie 41 okr. i napisz co o tym sądzisz.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zrobilem 8 okr na Suzuce na setupie z Monaco 1.37.074 bl  opony zjada szybciej niz na lazurowym wybrzezu na 4 okr opony schodza do 6-7 masakra jakas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie obejrzyj sobie 41 okr. i napisz co o tym sądzisz.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Cat tam cie wywiozłem . Ale to było spowodowane brakiem widoczności . Strzałki? nie wiem czy były. 

 Natomiast ja tu widzę twój błąd. odkąd wyjechałeś z pitu prze de mną i jaskim nie było z twojej strony reakcji przepuszczenia nas a przecież byleś dublowany. Gdybyś to uczynił wcześniej obyło by się bez kolizji a tak musiałem z tobą walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle nie było reakcji przepuszczania ile goniłem Blacka, ale nie blokowałem tylko jechałem swoim tempem, co nie zmienia faktu że mnie docisnąłeś do zewnętrznej brandy . No ale spoko przecież wniosku żadnego nie ma ani mandatu

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieglo, test zamrazacz/suszarka przeprowadzony? Ten telewizor masz na gwarancji w ogole?

 

BTW. Siema po dlugiej przerwie. Od miesiaca zbieram sie do napisania czegokolwiek i ciagle nie ma kiedy.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

 

Jaki test? :) Tv oczywiście po gwarancji, ma ze 3 lata chyba więc (nie sprawdzałem) już raczej pozamiatane.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz jaki to test to nie zabieraj sie za to. Telewizor moze w ogole sie nie wlaczyc  :biggrin:  Jakies 4 miesiace temu telewizor moich tesciow mial podobne objawy (tyle ze to nie LG, tylko Toshiba jak kojarze). Poprawilem wtedy zimne luty (na spawacza - zalalem po calosci ;) )i dziala do tej pory. Przyczyn moze byc wiele i watpie, ze bylbym w stanie pomoc, nawet gdybys podal wiecej informacji, pomierzyl napiecia, czy cokolwiek. Oddaj go do elektronika, sam sie juz raczej nie naprawi :pardon:

 

W ogole mam problem i chcialbym sie was poradzic.

Czy jest sens abym kupil PS4? Widze, ze dalej gracie w GT, choc myslalem, ze juz dawno przerzuciliscie sie na Project Cars. Ja bedac szczerym przez ostatnie pol roku w ogole nie obserwowalem forum i generalnie przestalem nadazac za swiatem.

Powrot na PS3 nie bylby wielkim problemem, gdyby nie fakt ze nie zachowalem save'ow i przygode z GT musialbym zaczac od zera prawdopodobnie.

Edytowane przez lalek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TV to na razie obserwuję temat i zbietam symptomy. Potem będziemy ewentualnie próbowali leczyć :)

 

Co do konsoli to PCars średnio się przyjęło. Kilka osób przeszło i gra tylko tam ale kompletów nie ma. Grono się nieco podzieliło. Moje zdanie jest takie, że o ile nie pograsz w inne tytuły na PS4 to zaczekałbym na wyjście - co najmniej - bety zapowiedzianego już Gran Turismo Sport (wiosna 2016). Wszyscy zaznaliśmy frajdy w startach w komplecie na torze i każdy - mniej lub więcej - tęskni do tego. Gdzieś tam Gustaw napisał, że po wyjściu GTSport "znowu wszyscy będziemy razem" i myślę, że dużo w tym racji. Konsolidacja obecnego środowiska PCars + GTbN to znowu potencjał na pełny pokój i listę rezerwową :) Ja już zacieram ręce :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadł trening. Yogi poszedł po całości i zrobił chyba 1'33"800, ja 1'34"300, jest oczywiście potencjał na poprawę ale bardziej muszę się skupić na czystych okrążeniach niż na ściganiu czasu. W piątek 1h treningu przed wyścigiem i będzie super.

Siema Lalek

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pcars są niewidzialne ściany na środku toru. Jeśli ci to nie przeszkadza to kupuj. Mają lepszą grafikę i dźwięk też mają lepszy i... nie wiem dalej. Resztę wymieni ci jakiś niezależny ekspert ;).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obie gry ale tak jak pisal Cienglasz mnie akurat PCars nie porwalo. Uwazam ze gra jest niedopracowana i przekombinowana. Jak dla mnie za duzo tam ustawien i opcji. Jesli chodzi o sciganie to wole stare dobre GT:)

Tobie Lalek tez radze powrot do GT:) Odpal gierke , nabij troche kredytow, kup jakies autka i wpadaj na tor:)

Mysle ze Jaski by sie ucieszyl z konkurencji a tylko Ty , Piotras i Buggarek mogliscie Go pocisnieniowac;)

No i oczywiscie uciesze sie ja i reszta ekipy. Powrot (GTbN) Lalek to byloby cos:)))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek nie ma PS3, pisał kiedyś, że sprzedał. Powrót do GT będzie więc trudny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtarzalem ze STARA KONSOLA sluzy jako prezent dla dzieci ...stojacy obok nowej konsoli Tatusia:))

Wszyscy wygrywaja:) Coz w takim razie ....Lalek sam musi zdecydowac co i jak:)

Dodam ze wczoraj miodny trening wpadl ktory pokazal jak zbabolilem ten event:(

Przed startem eventu mysle sobie ze skoro to taki potwor ten bolid i tak miele kolami na niskich biegach to trzeba je wydluzyc . 1 i 2 nawet maksymalnie . Glupi ja. Jechalo sie komfortowo ale np. Catani i nie tylko mocno odjezdzali na wyjsciu z zakretow , a finalny B/l zawsze o 1-2sec w plecy. Wczoraj bylo podobnie az do momentu kiedy przemodelowalem skrzynie skracajac wszystkie biegi od 1do 5 , skroconej na maksa.

No i efekt byl widoczny od razu:)) Super , na dwa wyscigi przed koncem sie zorientowalem:)))

Za rzadko jezdzimy z tuningiem;)

Pozdro i do jutra :))

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dziwniejsze ja ze standardowych ustawien (360kmh) zmniejszylem suwakiem na 350 kmh i poprawilem czas o ponad 2sek.  yogi i catani  wczesniej mi odjezdzali po tej malej zmianie juz im dotrzymywalem kroku i zszedlem na 1.34.xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed startem eventu mysle sobie ze skoro to taki potwor ten bolid i tak miele kolami na niskich biegach to trzeba je wydluzyc . 1 i 2 nawet maksymalnie Glupi ja. Jechalo sie komfortowo ale np. Catani i nie tylko mocno odjezdzali na wyjsciu z zakretow , a finalny B/l zawsze o 1-2sec w plecy.

Jak to przeczytałem to, aż przed oczami miałem dwie sytuacje z catanim, jak objechał mnie jak dziecko,w tunelu, po nawrocie pod kasynem, na Monaco ;) hihi. ;) Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na max. długich 1 i 2 :biggrin:.

no i to powinno ci wystarczyc  z twoimi umiejetnosciami powinienes miec zakaz wrzucania 3-ki

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dzisiaj na Suzi. Czasy niskie 1:34. Zrobiłem też trzy czasy poniżej. Było 33,756, potem 33,648 i stanęło na 33,457. Końcówka do zbycia. Niestety w wyścigu takie czasy ciężko będzie osiągnąć to jesli chodzi o mnie. Bo są tacy a przy najmniej jeden co zejdzie poniżej 2 - ujki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to o 21.00 stawiam pokój z HS-em a o 22.00 przechodzimy na świerzy.

 

PS.: A tak nawiasem mówiąc to zwiększają mi transfer od grudnia na 100/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... padla mi kierownica. Nie moge jechac... zero FFB...Zalamka.. choc mozna sie bylo spodziewac wypadku ale ze tak szybko... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... padla mi kierownica. Nie moge jechac... zero FFB...Zalamka.. choc mozna sie bylo spodziewac wypadku ale ze tak szybko... :(

A przypomnij error co masz... Żebyśmy wiedzieli, czy też się bać awarii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×