Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz wrzócę tabelkę

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Tabel do dzisiejszego startu:

 

post-58504-0-13556800-1454341841_thumb.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu mnie nie będzie, powód to nocna zmiana. Dobrej zabawy.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już Cięgło poświęcił się i obliczył ile okr będzie miał wyścig to postaram się go nie zawiesc i dzisiaj będę na lini start meta

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trafiłem ale doceniam poświęcenie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio szefostwo dostaje P.......dolca i muszę siedzieć nad raportami. Do tego jutro mam wyjazd o 3 rano na konserwacje serwerów więc nie dam rady dzisiaj. samo życie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipka ale życie zrozumiałe. Bez Cata i Blacka mamy 6 teoretycznie aktywnych. Nie wiadomo co z Sharentem, w piątek go nie było. To pięć. Co robimy? Gdybyście przypadkiem debatowali na HS to nie omieszkajcie napisać na czacie podsumowania - czy jedziemy czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę, ale jak chcecie przełożyć to tez nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o cały misterny plan w piz... Fajny wyścig do tego momentu. Dzieki Laker, falo, cienglasz za super 30 okr. Cała zabawę zakończyło dc... Chyba całego pokoju. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę znów Sony dopisało. Ja miałem lagi od samego początku. Gra mi potrafiła się zwiesic na 1,5 sek przed samym zakrętem. Po kilku takich akcjach nie wytrzymałem i wyszedłem z pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy ale się nie udało. Z pozytywów to pojechał z nami nowy kolega więc było nas aż siedmiu :thumbsup: przynajmniej na starcie.

 

Mam informację od Yogiego ale to nie temat na forum...tydzień Maksymalnie 2 i będzie, a Nervus się kuruje.
Co do dzisiejszego wyścigu to mam poważny problem, awaria prądu, i nie wiadomo do której to usuną. 22.30 się odezwę i powiem co i jak.....jeśli mi nie padnie iPad,ale raczej wytrzyma.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Co to za temat nie na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się spotkamy na czacie w środę to objaśnię a może już Yogi będzie?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążymy pogadać, ja zamierzam pojawić się o 21.00

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coście tam pany naustalali wczoraj? Rzućcie chociaż cokolwiek dla orientacji na pw, dobrze się orientować w sytuacji na froncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest trudna, czekamy na kaprala Yogiego. Najnowsze raporty mówią że zjawi się w przeciągu dwóch tygodni. Potem powinno coś się ruszyć. Wracajcie do czyszczenia latryn szeregowy Cienglasz :pioneer:.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do mojej osoby to aktualnie jestem w trakcie poważnych zmian życiowych i z tad moja absencja :) Jeden z problemów z którym musiałem sie uporać to ....moja waga :) Pamiętacie jak po każdym wyścigu narzekałem ze napierdzielaja mnie kolana . To nie był jakiś tam delikatny ból tylko mega ból który potrafił ograniczyć mi chodzenie. Nic dziwnego przy 190 cm ważyłem 164-170 kg. Nawet nie wiem dokładnie bo ostatnie ważenie wykazało 164 a potem jeszcze przytyłem;) Szacuje sie na +170:) Nawet UFC nie ma takiej kategorii wagowej , musiał bym sie do PRIDE cofnąć gdzie była kategoria OPEN:))) Tak było jeszcze 3 miesiące temu a dzisiaj wazę juz 128 kg :) Plan jest taki żeby w kolejne 3 miechy zejść do 115-118 a potem dalej az do 110 ...mój ideał:)))

To + przeprowadzka + inne um tematy;)sprawiły ze musiałem odmontowac kierownice ale wciąż w każdej wolnej chwili wpadam postrzelać w CODa na ps4.

Często gęsto o dziwnych porach ale takie to moje życie ostatnio ...dziwne. W tygodniu chodzę spać o 20-21 , wstaje o 5 , o 6 jestem juz w robocie , o 14!:) kończę , wpadam pograć trochę w CODA , do wieczora , potem jakieś tematy , kolacja i lulu:))

Przez laaaata nie dosypialem , pół tygodnia funkcjonowałem w trybie Zoombie a teraz budzę sie wyspany o 4 dosypiam do 5 energii mam mnóstwo a OSTRY melanz zaczynam w piątek wieczorem i kończę w niedziele . Potem cały tydzień na regeneracje:)

Jestem z Was dumny ze sobie swietnie radzicie beze mnie i Nervusa , super robota Catani i graty wszyscy za zaangażowanie:)))

Miło wiedzieć ze w przypadku chwilowej niedyspozycji ten ZAJEBISTY PROJEKT sie nie zawali. Wierzcie, bardzo mi tęskno do ścigania z Wami ale muszę jeszcze cierpliwie chwile odczekać . Juz prawie poukładałem swoje tematy, 40 kg mniej tez sprawiło ze moje stawy odżyły i czas powrotu na tor jest coraz bliżej:) Mam nadzieje ze rownież niedługo wykuruje sie Nervus :))) i będzie 2 scigantow więcej w ekipie:))

Pozdro Panowie i do zobaczenia bruummm:))

Ps. Jak by ktoś sie zastanawiał nad sposobem utraty wagi to nie będę sie tu rozpisywał , nie ten temat , dodam tylko ze wszystko naturalnie bez żadnych ingerencji zewnętrznych , suplementów diety czy treningu , czysta dieta ...tyle . Jak by coś zapraszam na priva:))

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi życzę powodzenia w walce z nadwagą trzymam kciuki.

PS. Co z dzisiejszym wieczorem bo niewiem czy mam się umawiać z żoną na wieczór czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z dzisiejszym wieczorem bo niewiem czy mam się umawiać z żoną na wieczór czy nie?

Ja jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by doszło do wyścigu to co jedziemy. Powtarzamy poprzedni wyścig czy jedziemy nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No krew mnie zalała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaraz potem i...całą resztę

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tor jakiś bug chyba ma... Bo to już drugi raz na 2/3 dystansu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko świetna zabawa z Falo i Lakerem czającym się gdzieś z tyłu i inna strategią stopów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedziemy następny w poniedziałek, bo te ma jakiegoś byka

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×