Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jedziemy Daytonę....i zobaczymy czy serwer wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Black za pojedynek :) Wyścig pełen emocji i im bliżej końca tym większy stres :) Na początku dużo przetasowań, mi udawało się nie tracić pozycji a wykorzystywać błędy przeciwników. Pierwszy stint na lepszym tempie niż Black ale nie udało się go wyprzedzić. Na drugim stincie tempo też solidne, po błędzie Blacka i jego wycieczce na trawę (chyba niedogrzane opony po wyjeździe z boksu) zyskuję P1 i nie oddaję do końca (nie licząc Sharenta, który przed zjazdem na ostatni stop przez chwilę jedzie z przodu). Ale napisać tak to jakby nie napisać nic :) Kiedy jechałem z pewnością siebie, nie popełniałem błędów i czułem trasę - byłem w stanie uciec Blackowi na bodajże 7 s. Dość komfortowo zjeżdżałem na ostatni stop. Trzeci stint Black pojechał jednak rewelacyjnie i moja przewaga stopniała do odległości między naszymi zderzakami. Na przedostatnim okrążeniu Black siedział na ogonie i na długim, szybkim odcinku S/M wychylił się przede mnie i na dohamowaniu do pierwszego zakrętu było ciepło. Jak pisałem w pokoju, nie zdawałem sobie sprawy, że możesz być obok (a nawet z przodu) - skupiałem się na opanowaniu auta w zakręcie. Chyba był przez to jakiś delikatny kontakt bok w bok, nic poważnego ale pozwoliło to wrócić na P1 i jechać już do końca po złoto.

 

Jedna z najlepszych walk od kiedy jeżdżę w GTbN. Bez dwóch zdań :)

 

PS. Na początku były jakieś drobne stuki/przepychanki ale nie pamiętam z kim (Black lub Pela) - uszkodzeń nie było ale mało elegancko. Wybaczcie.

PS2. Dziś z rana zgasił mnie mój młody, który po stwierdzeniu, że udało się wywalczyć zwycięstwo zapytał tylko wymownie: "a był Jaskiniowiec?" :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mega fajny wyścig. Fajne pojedynki miałem z lakerem ...Dzięki :biggrin: .......ale pod koniec spadła koncentracja i dwa nieplanowane PITy. Ogólnie :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem jedziemy samba busami skręconymi na maksa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej tez dziś nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tłumów się nie spodziewamy? Ja, Cat, Pela, Black, Falo załóżmy pewniaki. Jedziemy w pięciu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na styk. Jakby co to poczekajcie. Będę ok 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś niedobrego dzieje się z PSN :( 

 

Tor mnie totalnie zaskoczył bo spodziewałem się dorosłego Silvera  a tu wersja, po której jeszcze nigdy nie jechałem :) Świeżość :) Z chęcią pojadę powtórkę w poniedziałek, tor będzie lepiej objeżdżony ale w sumie skorzystają wszyscy i Laker nie będzie narzekał na czasy :) Start z końca ma swoje zalety :) Zaskoczył mnie Cat, którego na początku stosunkowo łatwo wyprzedziłem ale potem dzielnie trzymał tempo i nie mogłem bardzo odskoczyć :) Gdyby nie dc to byłby tam potencjał na fajny pojedynek, ja z reguły na zużytych oponach jadę słabiej. Inna sprawa, że połasiłeś się na walkę w picie, zalałeś na 1. stopie mniej co odbiłoby się na 3. stopie. Można tylko gdybać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś się dziwnego dzieje ostatnio. Takie akcje nie pomagają. Czy te problemy aby napewno wynikają z PSN czy może jakieś problemy ze stabilnością hosta? Raczej się tego nie dowiemy.

Co do wyścigu było ok. Wszedłem w ostatniej chwili. Też chyba pierwszy raz jechałem ta wersje. Nie zrobiłem żadnego większego błędu na początku ale słabe tempo spowodowało że cienglasz i catani dojechali. Nie pamiętam ale chyba b/l miałem ok 1.04,2xx pewnie gdybym jechał takim tempem cały wyścig to byłaby szansa na walkę z cienglaszem. Jak to i ciebie wyglądało? Jakie czasy?

Do zobaczenia w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bez treningu zasadniczo, poniżej 1:04 udało się zejść ale raczej symbolicznie (inna sprawa, że na dość zużytych gumach miałem do pewnego momentu konsekwentnie niskie/średnie 1:04) - na pewno w zasięgu, mogą być fajne zawody w poniedziałek. Na tym torze jest jednak parę spraw do doszlifowania, na pewno przyjrzę się jeszcze balansowi hamulców bo na dohamowaniach auto traciło stabilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wnerwiony gorączka +lejący się katar mogą mnie wykluczyć z dzisiejszego wyścigu, a dobrze się zapowiadał

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuruj się. Na katar pewnie nie zaradzisz ale na gorączkę są sposoby. Emocje i endorfiny są dobre w rekonwalescencji :)

 

Swoją drogą to niezależnie od tego czy Cat będzie, może pokój postawi teraz ktoś inny? Np. Jaski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto pierwszy ten stawia pokój. Ja będę pewnie koło 22:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kolwiek postawi pokój to i tak prawdopodobnie nic nie da. Wszędzie i wszyscy mają problemy. Już nie wiem ile to już razy nas wywaliło w połowie wyścigu. A wczoraj na Losowych nawet niezaczelismy bo ciągle kogoś wywalało włącznie z hostem.

Na forach ludzie piszą że taka sytuacja trwa już od świąt i faktycznie tak jest.

SONY od zawsze była moja marka. Cały sprzęt w chałupie mam od Sony. Ale to co odwalaja na PSN to jest jakaś kpina to nieprzystoji takiemu gigantowi. Ludzie się w końcu wkurwia i ich oleją tak jak sony olewa nas. Ja jestem juz kutemu bliski.

Dzisiaj ja mogę postawić pokój jak nie ma chętnego. W LOSOWYCH utrzymywałem jeszcze nie tak dawno cały pokój i nie było żadnych problemów więc teraz też niepowinno być (z mojej strony) ale co od strony SonyPSN to może być już różnie.

Dozobaczyska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu by postawić. Jak będę pierwszy to się za to zabiorę ale podejrzewam, że o tej porze to już ktoś będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej którą wersję Silverstone jedziemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×