Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zaczynać o takiej porze żeby kończyć przed północą, bo trochę wygląda to tak że za każdym razem dzieje się to w granicach północy; wywala Nervusa 2 okrążenia przed końcem a potem ja lecę i zabieram pokój ze sobą, wszystko między 12.00 a 12.06

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś prowiderzy przydzielali co 24 godz nowe IP... Ale chyba już tak nie robią... Ja mam to samo przez tygodnie... Taka zmiana IP często była wykonywana ok północy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig bardzo fajny. Do hamowania po tych długich prostych były straszne! Raz o mały włos bym się rozwalił, tak mnie zaczęło rzucać. Na początku super się jechało w peletonie. Kilka kółek na prowadzeniu. Potem dopadł mnie cienglasz. Na ostatnim stincie świetna walka z Falo. Wymiany i kontry. Wskakuje na P2, bo falo chyba po błędzie zostaje w tyle. Do końca kilka kółek, bezpieczna przewaga, dobre opony i zapas paliwa i... DC. Trudno, ale do tego momentu zabawa przednia.

Edit: Czyli polecieli wszyscy? Co zatem, zaliczamy?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaliczyć ale niech się wszyscy wypowiedzą. Ja byłem przed blackiem ale to się mogło jeszcze zmienić ze dwa razy, bo była wymiana pozycji. W sumie żadna różnica czy ostatni czy drugi od końca bo walka była fajna i na więcej nie liczyłem na tym torze.

Zdjąłem podłogę i czasy były w granicach 3.48, ale za to walczyłem z autem. Max speed to 360, ale niebezpieczne dochamowania.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig super:) Fajnie sie śmigało po tych prostych :) Była jazda w peletonie , były kontry , wymiany pozycji, nawet nitro próbowałem używać w strategicznych momentach . Fajna walka , sporo błędów i przestrzelonych szykan , ogólnie świetne ściganie:) Jestem za zaliczeniem wyścigu w momencie pierwszego DC.

Co do startu to możemy przesunąć godzinę tylko tak aby Black zdążył . Nie wiem ..22,45?? Black dasz radę trochę przed 23 sie wyrobić?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta klasyfikację? Cienglasz, ja, falo...?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że byłem przed blackiem w momencie DC ale niech się wypowie black.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę tak skupiony, że ogarniam sytuację tylko koło siebie

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że byłem przed blackiem w momencie DC ale niech się wypowie black.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

To prawda w momencie dc bylem za catanim. A co do jutra to mam wolny tydzień, więc mozemy jechać wcześniej.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej mamy zacząć to proponuje 22:30. W razie jakiegoś poślizgu to zaczniemy przed 23:00 i moze skończymy tuż przed północą . W wyścigach losowych jechaliśmy wczoraj w 16 i nie było większych problemów . Ale zawsze zaczynamy ok 22:00.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 22,30 to trochę późno , nie wiem czy dotrwam. Jak by mnie nie było online o 22 to znaczy ze odpadłem . Postaram sie ale nie obiecuje . Właśnie wróciłem z dzieciakami z basenu i juz mi sie oczka kleją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pojawię się pewnie koło 22:00. Nawiasem mówiąc ten tor jest zaskakująco trudny. Wystarczy nieco za wiele gazu i na tych pochylonych łukach ląduję na bandzie. Nie wiem czy to tylko tak u mnie ale na żadnym wcześniejszym torze nie miałem takich problemów jak tutaj. Warto przejechać kilka kółek żeby wiedzieć czego się spodziewać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka , codzienne pobudki o 5 rano robią swoje . Próbowałem dotrwać wczoraj ale o 21 juz nie dałem rady i po chwili spałem .

Mam nadzieje ze mieliście fajny wyścig , bez DC:)

W piątek jestem na bank , wtedy mogę wypić hektolitry kawy przed wyścigiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było git :) Wreszcie wyścig z emocjami, przynajmniej po mojej stronie :) Tor - zgodnie z zapowiedziami - okazał się trudny, nie tylko zresztą dla mnie. Graty Black i Cat :)

 

PS Na sprincie przed wyścigiem udało mi się nawet przejechać pod lecącym w powietrzu Nervusem :) Centralnie pod :) Powtórkę nagrałem, może jakoś to oprawię i udostępnię bo sytuacja niecodzienna :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo, wyścig bez DC, pokój dotrwał do końca, skończyliśmy 23.40.

Po drugie duo, wyścig za...bisty. :biggrin: Nie spodziewałem się że moje autko tak będzie tu śmigać, dobrze że nie założyłem podłogi bo mnie kusiło. Start i z pomocą nitro wpadam na P3 i walczę systematycznie prąc do przodu. P1 i gonię do przodu Nervus siedzi mi na ogonie i zjeżdża równo ze mną bodajże na 14 okrążeniu. Wszystko idzie po mojej myśli ale niestety chyba na 2 okrążeniu po wyjeździe zagapiam się na moście i obcieram się o bandę (uszkodzone dosyć mocno zawieszenie w lewym tylnym kole. Próbuję jechać dalej i jeszcze okrążenie przejeżdżam ale w trakcie zaliczam dzwona i z uszkodzonym silnikiem ciągnę się do boksu. Myślę że już po ptakach ale cisnę dalej. Inni też mają problemy. Ląduję na P3 i cisnę za blackiem PIT na 31 okrążeniu i plan żeby dojechać do końca już bez zjazdu. Gonię blacka systematycznie go doganiając, ale jak mam go już na wyciągnięcie dłoni to nie mogę się więcej zbliżyć, twardo się broni :biggrin: Biorąc pod uwagę mój babol i to ile podgoniłem murowane P1 ale z drugiej strony nie miał bym tyle zabawy  :crazy:, no i cienglasz też mógłby nie rozbić się dwa razy i sytuacja był aby zupełnie inna; to tylko gdybanie ;)

Dzięki black, cienglasz  za walkę. Cienglasz widziałem ze dwa razy twój lot na bandę. Ostatecznie P2 to sukces (fajnie bez podłogi)

PS.: Laker miał chyba DC

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to jutro zamierzam potrenować na Spa około 20.00 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, dopiero zauważyłem, że po Spa mamy owal :) Będą jeszcze większe cyrki niż wczoraj :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig na HSR był ciężki, wbrew niby łatwemu układowi toru. Tutaj trudność sprawiały osiągane prędkości. Dla mnie szczególnie pierwszy i ostatni łuk podnosiły ciśnienie. Gdzieś na początku dochodzi właśnie w pierwszym łuku do kolizji z moim udziałem. Ktoś pojawia się po mojej wewnętrznej i zostaję wysadzony na bandę. Uszkodzony lewy i prawy przód. Jakoś się da jechać więc próbuję dociągnąć do planowanego pitu. Po tej przygodzie i kilku kolejnych okrążeniach nadziewam się w ostatnim łuku na spinującego Falo. Próbowałem uniknąć, ale się nie udało. Coś ostatnio na siebie wpadamy ;). Po tym zderzeniu jednak było rozwalone całe auto, a że było to zaraz za zjazdem do pit, to całe kółko musiałem się kulać na autopilocie. Zostałem zdublowany chyba trzykrotnie. Potem to już była tylko czysta frajda z jazdy samemu. Udało się jednak jeszcze wyprzedzić Falo i wbić się na P4. Fajny, choć pechowy wyścig. Gratulacje dla blacka i oczywiście dla cataniego  :thumbsup: Ja dzisiaj chętnie pojeżdżę wieczorkiem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×