Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ma wykazać taki test?

 

 

To stare gt to jednocześnie wielka wada tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co miałby wykazać. Myślałem o zwykłym podzieleniu się wrażeniami w ten sposób, a nie widziałem jeszcze czegoś takiego na tym forum.

 

W GTS grałem za krótko żeby mieć jakieś konkretne refleksje, natomiast same wrażenia przez te kilkanaście kółek były tak jak napisałem bardzo dobre. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, cieglo napisał:

To stare gt to jednocześnie wielka wada tego tytułu.

 

Dodaj, że dla Ciebie ;) Dla kogo innego może być to wielka zaleta. 

 

Panowie, zbierzcie się większym gronem i jednego wieczoru pojeździjcie tu i tu, po takim teście nie powinno być problemem rozstrzygnięcie, czy GTS jeszcze nadaje się do organizowania lig pod szyldem GTbN. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wszystko co tutaj piszemy to poniekąd projekcja naszych (nie cudzych) poglądów :) Ja wychodzę z założenia, że jeśli o czymś piszę to staram się to dodatkowo poprzeć argumentem - pisać bardziej o faktach a nie preferencjach (a każdy i tak wyciągnie własne wnioski). O różnicach pomiędzy PC2 a GTS napisano już wiele i myślę, że nie ma wątpliwości, że czysto inżynieryjnie produkt SMS jest grą lepszą. Za GTS stoi jedynie sentyment i wybacz - opieranie ligi o sentyment to troszkę strata czasu i asekuranckie do bólu podejście (bo w argument lepszej grafiki nie wierzę w kontekście rozgrywania ligi) :) To troszkę jak opieranie się przed skorzystaniem z netflixa bo "na tvn i polsacie też lecą filmy". To albo nieświadomość albo ignorancja. Nie chcę nikomu tym dopiec.

 

Osobiście mocno trzymam kciuki za PC2. Piszę to jako - do niedawna - fan marki GT, który miał okazję rzetelnie porównać obie gry w działaniu. Nasza społeczność zasługuje na postęp techniczny.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie dotarła kierownica :D Mogłem sobie jak człowiek polatać bez zobowiązań... Jest ok :D

 

Słuchajcie nie chcę w sposób autorytarny wskazywać jak gra będzie dla nas najlepszą platformą. Mogę tylko mówić za siebie. GTS wpadło do mnie jako pierwsze i oczywiście jest to stare "dobre" GT. Właśnie "dobre". Jak zaczynaliśmy wspólnie zabawę, jeszcze w GT5, to mimo wielu wad bawiliśmy się bardzo dobrze. Tylko, że było to pierwsze GT z online, to po pierwsze, a po drugi, co ważniejsze nie było żadnej innej alternatywy.

 

Potem nadeszło GT6 i też bez mrugnięcia okiem kontynuowaliśmy naszą zabawę w GT. Po wyjściu PS4 i PC wiele się zmieniło. Mnie ominęło po całości. Nie miałem najmniejszego kontaktu z pierwszą odsłoną gry od SMS. Ogólnie zawiesiłem swoje ściganie, czekając aż wyjdzie GT na najnowszą generację. Trochę im to zajęło.. i wreszcie wyszło (szydło z worka) ;)

 

Jak zawsze śliczna grafika, piękne modele samochodów, klimat intra i menu bez najmniejszej rysy. Jednak zawartość... Jest dramatyczna. Jeśli nawet aut jest porównywalnie (jednak różnica kilkudziesięciu to nie mało) to nie ma wielu różnych klas. Garaż każdego producenta, to ledwie minimum i ciągle towarzyszy mi uczucie rozczarowania i niedosytu. Jednak pomijając nawet to, to gdy chciałem przetestować, to zonk, bo jak zwykle trzeba uskładać zaskórniaki na zakup auta, a o nie nie jest łatwo. Są niby zawody, nagrody itd., ale to zupełnie wytrąca radość z testowania sobie aut, gdy ciągle trzymasz się za portfel... i musisz wybierać, bo chcąc po testować i porównać 2-4 auta stać mnie na jedno :(

 

Cała ta mocno ograniczona zawartość w GT jest jeszcze dodatkowo zablokowana utrudnionym dostępem :/ Bardzo to odczułem w pierwszych godzinach kontaktu z GTS i pozostawiło po sobie nieprzyjemne wrażenie zmuszania mnie do czegoś, a tego nie lubię. Tych torów, to im nie wybaczę chyba nigdy. Kpina i koniec.

 

Niedługo po tym kupiłem PC2. Nie po namowach, nie po czytaniu recenzji itp. Chciałem wreszcie spróbować jak inni poradzili sobie z tym wymagającym tematem.

 

Pierwsze co mnie uderzyło, to oczywiście mnogość opcji i możliwości. Auta, różnorodność klas, torów i możliwości spersonalizowania swojego środowiska wyścigowego powaliła mnie i spowodowała uczucie przytłoczenia... Ale takiego pozytywnego. Kiedy masz tyle opcji, że aż twoja wyobraźnia przestaje nadążać za wizjami tych wszystkich eventów, które można skroić jak tylko sobie wymarzysz. W PC2 jest tylko jedno ograniczenie - twoja wyobraźnia właśnie.

 

Potem przyszedł czas na testowanie. Krótko mówiąc, nie mogłem się oderwać. Widziałem chłopaków, że jeżdżą w GTS i mówiłem sobie jeszcze jeden wyścig i pójdę pośmigać z nimi. Ale studziła mnie myśl, czy będę miał akurat odpowiednie auto? ;)

 

Grafika GTS > PC2 (GT lepsza, ale zbyt sterylna, PC2 bardziej surowe ale i wrażenie naturalności większe)

Dźwięki GTS = PC2 (tutaj nie czuję niedosytu w żadnej)

Zawartość GTS <<<<< PC2 (tory!!!!!!!!)

Fizyka GTS < PC2 (w tej odsłonie GT poprawiło się mocno, ale PC2 jest jednak wyżej, tory, kolizje itp.)

Dynamiczne środowisko GTS < PC2 (pory roku, dnia i pogoda)

Zasady wyścigowe GTS < PC2 (SMS dodało chyba wszystkie jakie występują w sportach motorowych, tj. kary i przepisy) Oczywiście niektóre kary będą nadal niesłuszne, ale to się tyczy obu pozycji.

 

Jeśli jeszcze patch w PC2 przyniesie dodatkową możliwość organizacji zawodów online bezpośrednio ze środowiska gry, to ja już nawet nie wiem, co bym chciał mieć jeszcze w tej grze. Serio.

 

Reasumując te moje wypociny. Do organizacji regularnych, różnorodnych i maksymalnie zbliżonych do realiów zawodów jest tylko jeden kandydat. Jest to oczywiści tylko moja opinia i jeden głos w dyskusji.

 

Czas na zmiany? Jak dla mnie teraz jest na to najlepszy moment. Mamy wreszcie możliwość wyboru i to już samo w sobie jest super. Ja już wybrałem. Jest to oczywiście w dużej mierze sfera subiektywnych odczuć, ale jest też spora część bezdyskusyjnie oczywista.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takiej recce to i ja coś napiszę ;)

 

Ja generalnie od zawsze nie nadążałem za resztą. Co prawda dołączyłem do GTbN jeszcze w GT5, ale to była już końcówka, w GT6 pojawiłem się parę miesięcy po Was. To, że częściej były to gościnne występy niż przejechane całe eventy nie muszę chyba wspominać. W 2015 musiałem odstawić wirtualne ściganko ze względu na ogromne zmiany w moim życiu. Nie długo później zresztą GTbN przeszło w stan anabiozy (inaczej mówiąc hibernacji) i to był główny powód mojej przesiadki na PC-ta. Na pc-cie moja sytuacja się nie wiele zmieniła. Gram tak samo w kratkę jak grałem, ale nie ukrywam że motywacja i brak towarzystwa w jakiś sposób na to rzutuje. No ale dobra, do rzeczy, bo przecież nie piszę tutaj pamiętnika ;)

 

W nowe Gran Turismo miałem szansę pograć na stanowiskach w galerii i trochę u kumpla.

Zacznę może od tego, że promocja i reklama tego tytułu w Szkocji w porównaniu do PC2 jest ogromna. Telewizja, sport, sklepy. Widziałem nawet miejski autobus z reklamą GTS sport, także nieźle. Nie kojarzę nawet ułamka takiej promocji przy premierze PC2, a coś tam jednak chodzę koło tematu samochodówek. W każdym razie sposób w jaki grałem w GT to gotowy set i odblokowane wszystko. Jedyne co mogłem zrobić to wyścig z AI lub próba czasowa. Przejechałem jeden wyścig, a potem już tylko robiłem kółka samemu.

Wyścig. Tu AI wyglądało jak zawsze do tej pory w GT. Poziom niby ekspert, ale komputer to dalej takie jeżdżące tyczki - generalnie bez rewelacji, a moja jazda pozostawiała wiele do życzenia.

Natomiast próba czasowa generalnie już lepiej. Pierwsze co wziąłem to Clio, które w PC2 jest tylko w wersji CUP. Wrażenia ok, faktycznie dość szybko idzie się przyzwyczaić do modelu jazdy. Co prawda przeszkadzały mi "wirtualne ręcę" i "wirtualne koło", ale zwiększając trochę FOV pozbyłem się tego problemu. Podobno tego się nie da wyłączyć, ale sam nie sprawdzałem. Jeżeli to prawda to kiepsko. Po kilku kółkach zrozumiałem, że model jazdy w gruncie rzeczy się nie zmienił. W dalszym ciągu samochód prowadzi się głównie oczami, kierownica przekazuje więcej informacji tylko w zakrętach (oficjalna kiera GT zaznaczam, bo na takiej jeździłem. Profi stanowisko), a po zwiększeniu FFB na maksa nie zmienia się nic oprócz tego, że z Clio robi się wojskowy Star bez wspomagania, a time attack na nurbie zamienia się w pole bitwy ;) Wróciłem do zwykłych ustawień i mimo iż trochę jeszcze kombinowałem to te standardowe ustawienia wypadały jakoś najlepiej.

Natomiast czy taki model jazdy to jest wada? Nie wiem, nie umiem powiedzieć. Na pewno jest to łatwiejsze do wstępnego nauczenia się rozumowania mechaniki gry, nie wiem też jak z maksowaniem tego i poprawianiem się o kolejne dziesiąte lub całe sekundy. Na pewno jeżeli ktoś grał w AC czy PC2 to różnicę tak jak ja zobaczy praktycznie od razu. Może nie grałem w ich konsolowe odpowiedniki i dalej pamiętam o czym pisał min. MagEllan, ale to nie mogą być przecież dwie różne gry. W każdym razie wszystko porównuję do wersji na pecety.

O grafice nie mam zbyt wiele do napisania. Nigdy nie był to dla mnie główny powód grania w gry. W GTS jest tak jak powinno być w grze w 2017 roku. Gdyby było gorzej, to pewnie coś bym tu napisał.

Dźwięk Clio elegancko, dźwięki otoczenia też ok. Słyszę pracę samochodu, słyszę kiedy piszczą opony, ot tyle. Nie ma się nad czy rozwodzić.

Zawartość przeglądałem pobieżnie i raczej właśnie pod kątem czasówki, a online nie tknąłem, także to praktycznie tyle.

 

Następnego dnia pojeździłem u kumpla dziewięćsetjedynastką. Trochę po Willow, trochę po Mount Panorama. Oba tory podobają mi się bardziej w Project Cars 2, ale w GTS też zostały zaprezentowane dobrze. Punkty dohamowań, linie jazdy, różnica wysokości - wszystko ok i bardzo podobnie w tych dwóch tytułach. Tyle że w GTS prowadzi się zwyczajnie łatwiej, co nie znaczy że nie daje to radości i nie czuje się dobrej zabawy. Samochód też bez zarzutu, nie było się do czego przyczepić, prócz tych rąk i kierownicy w kokpicie ;)

 

I to by było na tyle z moim obcowaniem z GTS. Wrażenia z tego co pojeździłem bardzo dobre. Gdyby wybór padł na GTS to jakoś nie czułbym się źle. Oczywiście już wspomnieliście o nie widzeniu się graczy i tym podobynch "starych dobrych rzeczach", ale to w gt6 występowało tyle razy, że się przyzwyczaiłem. Rozkładałem ręce i wychodziłem zapalić, a jak wracałem te emocje były za drzwiami.

 

Natomiast o PC2 mógłbym napisać dużo więcej, ale o wersji na PCty, więc nie wiem czy jest sens. Poza tym pisaniem umilałem sobie drogę na lotnisko, na które właśnie dotarłem :)

 

Może jeszcze tylko tyle: Moje zdanie się nie zmieniło tj. PS4 kupię nie dla GTS, PC2, czy innego tytułu. Kupię je dla GTbN, niezależnie od tego gdzie się będziemy mieli ścigać. Co prawda jeżeli ktoś czytał ten prywatny temat załozony przez Cienglasza wie, że muszę pokonać pewne trudnosci - tak to nazwijmy - żeby tak było, ale to tylko kwestia czasu. Lalek dzięcioł wstaje rano i stuka, stuka, stuka i puka, więc coś z tego będzie hehehehe.

 

Edytowane przez lalek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podjarany wczorajszym treningiem w PC2. Było bardzo miodnie :) Auta Vintage GT, Ferrari 365 i jakieś stare Camaro były wymagające, ale dawały mnóstwo frajdy.  Wszystko działało jak należy. Grafika podczas jazdy podoba mi się nawet bardziej niż GTS. Te rozbłyski słońca na brudnej przedniej szybie, oldschoolowe rękawiczki kierowcy :) 

 

Dziś mam nadzieję powtórka :) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, ja dzisiaj też chcę wpaść. Nerv pisał, że nie testowaliście jeszcze mokrego więc zachwytów nad grafiką ciąg dalszy :) Czego nagle umilkłeś na discordzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mata, kiedy uwzględnisz warunki pogodowe typu deszcz, mżawka, mgła - pc2 prezentuje się masakrycznie dobrze. Kałuże wyglądają jak prawdziwe a do tego falują (!) jak w nie wjedziesz; deszcz zacinający pod kątem, krople na szybie itd. Tego nie bierzesz pod uwagę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkreślam, że chodzi wyłącznie o grafikę na torze (tor, otoczenie, autka, efekty wizualne). Wiadomo, że wyglądem i prezentacją aut w menu GTS miażdży PC2. Na torze wygląda to bardzo dobrze. Zawsze mogło by być lepiej, ale jestem świeżo po 1-2 tygodniach jazdy w GTS i wczoraj w PC2 wszystko wyglądało jak należy. Były smaczki, o których wspomniałem wcześniej, a ogólne odczucie grafiki było takie bardziej "brudne" niż w GTS, ale w dobrym rozumieniu tego słowa. 

 

Ważniejsze jednak jest czy feeling z jazdy jest dobry. FBB bije na głowę to co czułem w GTS. Np. na Oulton Park jest mnóstwo nierówności poprzecznych, które są bardzo fajnie oddane i utrudniają wejście lub przygotowanie się do zakrętu. Tory w GTS są ładne lub bardzo ładne, ale jakoś takie zubożone jeśli chodzi o ilość informacji na kierze (ostatni raz o tym piszę, bo chyba się powtarzam).

 

Mam też wrażenie, że ta gra ma jeszcze sporo smaczków, których nie odkryłem, bo mało jeździłem online. Can't wait...:)

 

1 godzinę temu, cieglo napisał:

O tak, ja dzisiaj też chcę wpaść. Nerv pisał, że nie testowaliście jeszcze mokrego więc zachwytów nad grafiką ciąg dalszy :) Czego nagle umilkłeś na discordzie?

 

Z tym mokrym to może poczekajmy chwilę :) Na razie sprawdziłbym inne opcje, tory, autka, mechanikę gry, ustawień, pokoju online etc.

 

Discorda czytam, wczoraj coś pisałem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj do sklepu z grami kupić PC2 . Tuż za progiem wisiał wielki telewizor na którym leciało menu GTS . Grafiki i widoki które się zmieniały co chwile były oszałamiająco Piękne!! Aż się zaopatrzyLem i zapomniałem po co przyszedłem;) Sprzedawca wzbudził mnie z zamyślenia więc powiedziałem " Brzydkie PC2 proszę ";) na co sprzedawca " współczuję ale sprzedać muszę...tu nie apteka " ;)

Haha , także stałem się właścicielem brzydkiego kaczątka:)

Wieczorem jak odpale grę to szybko , z zamkniętymi oczami na tor wbijam ;) Zobaczymy , może będzie lepiej niż w demo ;)

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, dr-yogi-reborn napisał:

więc powiedziałem " Brzydkie PC2 proszę ";) na co sprzedawca " współczuję ale sprzedać muszę...tu nie apteka " ;)

Haha , także stałem się właścicielem brzydkiego kaczątka:)

Idź na terapię.

 

Wrzucę dwa filmiki z wczoraj. Postanowiłem sprawdzić grupę G road car, zacząłem od Mustanga 1966. Ale to autko się prowadzi :) Byle nierówność + zakręt = duuuże kłopoty :) Dźwięk silnika  wyrywa z kapci. Autko w powtórce pięknie się prezentuje. Chcę taki event :)

Tu na zachętę fragment treningu:

 

Potem jeździliśmy różnymi szybkimi autami, wrzucam fragment wyścigu GT4, od 2:12 fajna kraksa.

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, dr-yogi-reborn napisał:

Wieczorem jak odpale grę to szybko , z zamkniętymi oczami na tor wbijam ;) Zobaczymy , może będzie lepiej niż w demo ;)

Było lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PojeździLem wczoraj trochę w PC2 i pierwsze wrażenia....na minus . 

To co fajne to liczba torów i samochodów dostępnych od zaraz . No i dzwiek który wyrywa z kapci:) Poza tym skomplikowanie ponad wszystko ;) Nawet na ustawienie siły Fb są dwa suwaki : jeden ustawia "siłę"  Fb a drugi " moc" Fb i według opisu oba odpowiadają za to samo ;) Na początku było trudno a jak dodałem kilka głębszych to już w ogóle poplynalem i zdążyło mi się wyjechać z pit stopu pod prąd lub w ogóle nie wyjechać bo zarazem w bandę od razu . Moje ściganie zakończyła dyskwalifikakcja za przekroczenie prędkości w aleji serwisowej . Chciałem przejść do opcji oglądania innych ale zamiast tego  niechcacy wyszedłem z pokoju . Wejść z powrotem się nie da bo trzeba mieć zaproszenie :( Z tym też były kłopoty wczoraj .

A co do Forda Mustanga o którym wspominałem Grande to jazda nim była masakra i koszmarem . Nie chciałbym jechać takiego eventu ....chyba że po tuningu . Dopiero z czasem dowiedziałem się że przed wejściem na tor w jakimkolwiek aucie trzeba zmienić tuning z "luznego " na " stabilny " Jak same nazwy wskazują jest różnica, dobrze wiedzieć.....

Co do bezpieczeństwa jazdy to inżynier wyścigowy i powiadomienia mi się nie włączyły, chociaż  ustawiłem.  Podobno potrzebny jest res gry także może dzisiaj.  No i temat pit stopów, dosyć ważny w wyścigach dlugodystansowych . Wczoraj robiłem auto , zjechalem do pit żeby naprawić i chciałem też zmienić opony ....muka, nie uzgodnione tydzień przed zawodami z komisja ;) nie dostałem zgody ....czy jak zacznie padać a nie przewidzenia tego wcześniej to też nie zmienię opon ?...

No i komunikacja ....nie ma czatu pisemnego ....ale jest discard czy jakos tam , wiem wiem ale nie używam...narazie. 

Reasumując, pierwsze wrażenia....mieszane .....bardziej na minus .

Ta gra ma kilka plusów ale i wiele minusów. Narazie miodnosc obcowania po stronie GTS. 

Cóż postaram się przyzwyczaić :)

Może z czasem będzie milej:)

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jesteś Yogi :) Ja osobiście też za tym mustangiem nie szaleję, jest trudny, wolny i jedyne czym raczy to dźwięk. Nie pamiętam czy ustawiałem set stabilny. To jest generalnie fajna sprawa, że sms dostarcza dla każdego auta setup fabryczny - jeśli nie chcemy grzebać w aucie wybieramy po prostu opcję stabilną i to z miejsca ugrzecznia nam potwora. Na luźnych też da się jeździć ale zależy od auta naturalnie. Co do aut podobnych do mustanga to np. rewelacyjny jest chyba camaro, szybszy, bardziej miodny i wymaga więcej gazu by wyprowadzić go z równowagi :) 

 

Co do pitstopów to ja także do tej pory nie mam jasno ułożone w głowie co zrobić by obsłużyć taką sytuację jak wspomina Yogi. Nie pokrywa się to z tym co pisał @mataman gdzie nawet bez uzgodnienia z załogą można było zjechać i zostać obsłużonym należycie.

 

A tak z innej beczki, popatrzyłem na powtórki Grande i zachciało mi się :) Ktoś dzisiaj wieczorem? Nerv, Grande, Falo, Cat, Gustaw, Yogi, ja? to byłby chyba nowy rekord liczebności na torze w pc2 w ramach gtbn :) W piątek w sześciu jeździło się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardziej o wybór parametrów chodziło (opony, naprawy, paliwo). Chodzi mi o dobry moment na wybranie w/w tak by stracić jak najmniej czasu (w sytuacji kiedy nie mamy przewidzianej strategii zjazdowej). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matta , pięknie wjechałes do pit stopu ;)

Bardziej chodziło mi o to jak na bieżąco coś w tym picie zmienić.  

 

 

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy mają problem z PIT STOPem. Nie ma żadnego problemu, powtażam żadnego. :-) Jedyne co należy zrobić to mieć hs, bo pisać to ręce bolą :-).A tak w ogóle to strategie przygotowuje się przed wyścigiem i nie jedną tylko minimum dwie a przy zmiennych warunkach cztery. Jeśli zaznaczysz więcej elementów do naprawy a nie będą uszkodzone to nie będziesz tracił czasu w PIT. Dla leniwych jest strategia domyślna, a oprócz tego możesz zaznaczyć zawsze opony rekomendowane i założą ci właściwe do warunków jak zjedziesz. W ten sposób unikasz nadmiernego grzebania w trakcie jazdy. Wybierasz tylko strategię wcześniej przygotowaną.

Yogi. Co do dyskwalifikacji to po to są przepisy żeby ich przestrzegać a jak się jeździ pod prąd w boksie to tak jest (podpowiedź: Jak wyjeżdzasz z garażu to inżynier pokazuje ci w którą stronę masz wyjeżdżać)

Co do ustawień kierownicy to nie ma ich za wiele i wystarczy to raz zrobić izapomnieć o tym, w razie co to pisz jaką masz kierę to się pomoże. Spottera też trzeba odpowiednio włączyć żeby podpowiadał cały czas gdzie kto jest, i to też nie problem potrzebny tylko hs i pół godziny, może 15 minut żeby wszystko wytłumaczyć. CO do Mustanga to auto bardzo trudne, a bez setupu stabilnego tym bardziej, jak na początek przygody przejechał bym się tym to też mogłoby mnie zniechęcić. Po za tym nie widzę gdzie ta przewaga na minus.Kary, limity i dyskwalifikacje to raczej normalna rzecz i niejednemu się zdażyło.

Co do wejścia do pokoju po wyjściu to możesz użyć starego zaproszenia. Kolejne auta już chyba nie były takie straszne ?

Możemy szybciutko to wszystko dzisiaj ustawić Yogi i od razu poczujesz się jak w domu. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cat :) Piszesz że nie ma problemu ...ale żeby wytłumaczyć jak to działa potrzebna jest oddzielna sesja szkoleniowa na head secie ;) No i te 4 strategie przygotowywane przed wyścigiem....spoko , pestka ;)

Dzisiaj jeszcze po jeżdżę , może wrażenia będą przyjemniejsze.  

Dobrze że tory i auta miodne :)...i dźwięk:) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas zjazdu do pit można zmienić ilość paliwa itd. Domyślnie jest to chyba pod kierunkami na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany i panewki, w najbliższy piątek jedziemy pierwszy event w nowych realiach :) BMW grupy 5, tor Watkins Glen GP. Kto chętny - niech wali prosto do Nervusa na psn albo dołączy do nas na discordzie (zapro wyślę na żądanie).

 

PS. Gra to PC2 :B

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych!

 

Jeśli nie ma Cię jeszcze z nami na naszym kanale discordowym (link powyżej), to na pierwszej stronie tematu są już szczegóły najbliższego eventu (start już 15/12). Jeśli chcesz pojechać z nami, wyślij mi wiadomość.

 

Zapraszam! Pierwszy wyścig GT by Night na nowej generacji (PS4) i nowej platformie (PC2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×