Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Szukam na was jakis namiar.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Ligi nie ma już niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligi nie ma, ale ludzie są :D Człowiek się liczy ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jest. Ścigania jest mało. Ja teraz z grupą z UK Redline zacząłem walczyć w ACC na PS4. Pozdrawiam ekipę

Sent from my ELE-L09 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też gier wyścigowych jest mało i będzie coraz mniej. Z tego co przeczytałem, twórcy uśmiercili Project Cars w  znanej nam formule - trójka ponoć jest żenująca i idzie mocno w arcade. Na PS5 też chyba nie lepiej - GT7 jest po trailerach takim gniotem, że głowa boli. Sterylna, odpustowa oprawa, dźwięki już tradycyjnie jak z kosiarki, zero postępu. Dla ludzi, którzy wchodzą w temat tak jak kiedyś wchodziło się w GT1 to może dobra opcja ale ja osobiście nie widzę na horyzoncie nic co skłoniło by mnie do powrotu do ścigania. Dla przeciwwagi, jest niby hardcorowy iR ale to też raz, że drogie a dwa, że obrzydliwe.

 

Brakuje mi gry rozsądnej, takiej jak PC2 tylko po dopracowaniu - przystępnej, z podejściem sim ale nie hardcore, z fajną oprawą dźwiękowo-graficzną. Ostatnio pojawiły się u mnie wspomnienia i od czasu do czasu chęć rywalizacji ale brakuje magnesu w postaci gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, GT7 od czasu GT4 zapowiada się na najlepszą część. Singiel w końcu mocno rozbudowany, nawet mapa w starym stylu. Na poprawę dźwięków silników nawet nie liczę, ale cała reszta szykuje się wybornie. Poza tym, na konsole nie ma lepszej gry pod kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patrickowymień tą "całą resztę" :)

 

PS. Wg trailerów, które oglądałem, GT7 na PS5 wygląda i brzmi jak GTS na PS4. Może oglądałem nie te trailery.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się. Gra i tak pozamiata pod względem sprzedaży. A trailer był jeden, więc nie wiem skąd ta liczba mnoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, chłam bardzo często sprzedaje się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mysleliscie nad reaktywacja ligi w jakis sposob?

 

Ja juz trzeci rok odpoczywam od gier, ale zima myslalem do nich wrocic od czasu do czasu. W zeszlym miesiacu sprzedalem ostatnie auto zabawke i wycofalem sie zarowno z hot hatch jak i z gokartow i mysle ze tak na dobre. Nie mam juz sily udawac dluzec ze mnie na to stac i cisnac zeby tylko sie pobawic w motorsport, coraz trudniej przychodzi mi tez przygotowanie fizyczne.

Takze myslalem o tym zeby od czasu do czasu zmienic rzeczywistosc i przeniesc sie znowu do swiata wirtualnych wyscigow. Co prawda nie mam konsoli, a peceta (ze wzgledu na vr), ale to nie jest jakis wielki problem. To jaka to bedzie gra to tez mi jest bez roznicy, gdybym mial czas to ogralbym w ogole cokolwiek. Zatrzymalem sie na PC2, bo ma Knockhill i lubilem czasami sobie posmigac z vr, mam tez Assetto Corsa, na ktore sie przerzucilem kiedy wymienili nawierzchnie na torze na nowa. Narazie jednak nie gram a odpoczywam, a ze obiecalem wam ze sie kiedys odezwe, no to wlasnie teraz jest to wspomniane przeze mnie "kiedys".

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że reaktywacja raczej niemożliwa. Sam widzisz. Z wiekiem u nas wszystkich coraz więcej malkontenctwa ;) bez urazy cienglasz ;) u mnie też. Także idź w świat i szukaj. Ja tak jak pisałem zahaczyłem się z chłopakami z UK. Jest jeszcze Mr.error. Wyścig w fajnej porze bo 22 UK Time. No ale to jest PS4. Ty rozumiem że szukasz ścigania na PC... Różne platformy, różne oczekiwania. Raczej już się nie uda z tej starej gliny nic ulepić ;)

Sent from my ELE-L09 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ doskonale to ująłeś :) Różne oczekiwania od gier, różne platformy, różne obowiązki w życiu a nawet kwestia kompatybilności godzinowej :) Dużo czynników, aż dziw bierze, że przez te lata udało nam się w paczce latać razem. Ja bym jednak nie ryzykował powiedzenia "nigdy". Sam gram teraz tylko i wyłącznie na PC i w Warzone ale co będzie w przyszłości - trudno powiedzieć. Powiem jedno - jeśli miałbym świadomość, że o 22-23 w niektóre dni tygodnia gdzieś tam czeka paczka ludzi - na pewno miałbym mały bałagan w głowie ;) Jedno trzeba GT oddać - z tą grą raczej nie trzeba było spędzać godzin na treningu na tygodniu by owocnie wystartować w wyścigu. Z PC/PC2 już tak różowo w tym zakresie nie było.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja obecnie prawie od roku mocno bawię się w flight sim (DCS). Z racji, że tak zaawansowane simy można znaleźć tylko na PC, po kilkunastu latach przerwy złożyłem piecyk i od tego czasu nie dotykałem konsoli... Kierownica jednak została ;) Pedałów używam przy okazji jako steru kierunku w DCS-ie. Tego rodzaje symulacje są bardzo absorbujące, a i samo przerabianie kokpitu z fligh na racing byłoby małym utrudnieniem, to jeśli byłaby dobra ekipa, to myślę, że warto to rozważyć :)

 

Nie wiem, co dokładnie się teraz szykuje w świecie sim racingu (PC), ale chyba jakoś PC3 się zbliża, nie? Bo ja tylko w tej kategorii byłbym skłonny wracać do ścigania (hardcore sim i PC). Na coś innego/lżejszego nie mam już zapału.

 

Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz, dobrze ze stawiacie jasno sprawe :thumbsup:

 

Ja sam na pewno nie bede niczego organizowac, myslalem raczej o wystepach w kratke - tak jak to robilem kiedys. Na nic wiecej nie mam zwyczajnie czasu. No nic, temat bede staral sie monitorowac i dam znac gdybym obral jakis ciekawy azymut.

 

Moge dowiedziec sie czemu wlasciwie nie ma gtbn? I czy stoja ku temu jakies zgrzyty czy przyczyny naturalne, ze tak to ujme?

 

Poza tym milo ze sie odzywacie i ze dalej macie czas troche pograc. Wnioskuje z tego ze u Was nie najgorzej co mnie bardzo cieszy :good:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to rozwiązało się naturalnie... Ale ja zawsze o wszystkim dowiaduje się ostatni 10_wink.png Nazwijmy to: formuła się wyczerpała. U mnie wszytko ok. Trochę martwi mnie co napisze za rok jak się okaże że gospodarki świata gruchnęły i bieda wszędzie (no ci co w Polsce nie muszą się przejmować - oglądałem Wiadomości na TVP i jest i będzie super mówił Pani z telewizora 10_wink.png. No ale takie niestabilne gospodarki jak UK czy Irl to nie wiadomo 10_wink.png

Co do ścigania. Coraz lepiej mi się jeździ w ACC. Chłopaki z UK naprawdę ogarniają temat. Każdy wyścig pełen grid (20 aut). Połowa stawki poza moim zasięgiem i mam z nimi kontakt tylko jak mnie dublują 10_wink.png ale druga połówka na moim poziomie. Gra jest stabilna. Nie doświadczyłem bug. Teraz wyjdzie paczka DLC z autami GT4. Za 2 tygodnie starujemy z nowym sezonem. A że za oknem zimno i sezon ogrodowy zamknięty i nie muszę nic kosić / sądzić / przycinać to i czasu jakoś dużo ;)

 

 

Sent from my ELE-L09 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem Twoim sladem @pela222i drugi weekend z rzedu spedzilem z ACC (wersja na PC-ty 1.5.4 z paczka GT4, ktorej jeszcze nie sprawdzalem). Jak narazie troche za krotka ta przygoda zeby dac jakis werdykt - poza tym to i tak nie ma znaczenia, bo moje zdanie jako pasjonata i tak nigdy nie bedzie obiektywne ;)

Wstepnie po jakis 5 godzinach walki z czasem i testowania aut i setupu jestem bardzo nakrecony na dalsze odkrywanie urokow tej gry. Nie jezdzilem wprawdzie jeszcze nigdzie poza Barcelona, ale mialem okazje przetestowac juz kilka samochodow. Schemat byl zawsze ten sam: najpierw kilka okrazen instalacyjnych, cisniecie w jednym sektorze i odpuszczanie w nastepnym, potem zjazd do boksow i stint 13 okrazen na nowych oponach z dwa razy wieksza iloscia paliwa w baku niz to konieczne. Powrot do boksow, zmiana setupu na standardowy agresywny i wyjazd, ale tym razem juz z mniejsza iloscia paliwa i 2 razy po 5/6 okrazen.

Z testowanych przeze mnie aut, tj: Merc, Mclaren, Porsche najbardziej powtarzalny bylem w Mercu (widelki 1.46.1 - 1.47.3 kolko za kolkiem), ale najszybszy w Porsche (1.45.5xx dwa razy, ale poza tymi dwoma ciezko bylo mi zlozyc okrazenie bez bledu). Mclaraen'em wolniej jak Mercem ale tez dosc powtarzalnie. Nie umialem przez te godzine wydobyc z niego wiecej potencjalu.

Wpaniale jest to jak doskonale czuc roznice miedzy tymi trzema samochodami i wspaniale jest moc co okrazenie odkrywac cos nowego czerpiac przy tym radoche. Zobaczymy co pokaza dalsze testy, bo nie moge sie doczekac sprawdzania kolejnych samochodow na tym torze i urywania kolejnych czesci sekundy. Wysokie 1.44 jest juz w zasiegu :)

Mam tez spore oczekiwania co do paczki GT4, ktora na papierze powinna mi sie podobac duzo bardziej. W kazdym badz razie Assetto Corsa Competizione jest moim wyborem na zime :thumbsup:

 

Czy masz jakies wskazowki odnosnie tej gry, ktorymi chcialbys sie podzielic? Jestem dalej swierzy, a jedyna znaczaca rzecz jaka odkrylem to ze zmiana balansu hamulcow podczas jazdy daje spory benefit na torze w Barcelonie i jak bede mial czas to sobie wykombinuje cos na wzor tego http://simracinghardware.com/product/controlr-interface/

tyle ze pod siebie i za 1/3 ceny ;)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym różni się AC od ACC? Z tym pierwszym miałem doświadczenia na PC, pozytywne. W tamtym czasie ACC nie było chyba jeszcze dostępne w pełnej, stabilnej wersji więc nie mam zdania.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz, Competizione jest stworzone z mysla o wyscigach wytrzymalosciowych i zawartosc to tylko auta GT3 i teraz takze GT4. Porownania tych aut z pierwsza AC nie mam, bo nigdy nimi nie jezdzilem. Nie jezdzilem tez nimi nigdy w realu, wiec nie umiem powiedziec na ile wiernie sa odwzorcowane, ale z racji tego, ze kierowcy scigajacy sie tymi samochodami pomagaja w tworzeniu tej gry zakladam ze wiernie, a moze i najwierniej na rynku na te chwile.

Nie ma to dla mnie zreszta zadnego znaczenia, bo pierwszy raz od trzech lat robie cos po prostu dla zabawy, a nie w celu przygotowania sie do jakis zawodow etc., a bawie sie swietnie.

Od mojego poprzedniego postu nic sie nie zmienilo - tj. nie mialem czasu usiasc i pograc, ale wkrotce bede mial troche wiecej wolnego (jak co roku w pazdzierniku), wiec bede mogl troche przy tym posiedziec. Sporo dobrego czytalem tez o grze RFactor2, ktora tez chcialbym sprawdzic. Wspomnieliscie tu takze o grze Project Cars 3. Ogladalem dzis recenzje tej gry i z tego co widzialem i slyszalem bardziej przypomina ona serie Need for Speed a nizeli powazna symulacje. Takze to raczej nie jest moj kierunek, a jezeli chodzi o arcade to moj syn ogrywa na moim sprzecie Forza i gra robi robote. Ogrywalem z nim jakies trudniejsze zawody i zabawa byla przednia. Wyglada wiec na to, ze nowy PC zmierza w kierunku arcade.

 

Takze tego... mimo ze sie ropisalem to nie odpowiedzialem w gruncie rzeczy na Twoje pytanie i nie odpowiem, bo zwyczajnie nie wiem. Dopiero wracam do sim racingu a siegnalem po ten tytul ze wzgledu na to, ze chcialem cos co bedzie mi przypominac GTR2 (pierwszy sim w ktory w zyciu gralem, zreszta do dzisiaj bardzo dobra gra wg mnie), tyle ze bedzie mlodsze o te 10-15 lat. Stad ACC. Poza tym GTR2 niestety nie obsluguje VR, a ACC tak. Co prawda grajac z VR ACC wyglada graficznie wlasnie jak GTR2, ale i tak wole to niz trzy monitory - przynajmniej narazie.

 

Pozdro

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, może lekko odświeżę wątek. Gram cały czas w ACC na PS4 w lidze Redline. Chłopaki są głównie z UK ale nie tylko. Liga jest mega szybka jak dla mnie. Jest kilku chłopaków co jadą po 1-2 sec szybciej niż ja i mr.error. Ekipa jest na tyle duża że są dwa pełne pokoje po 20 osób w niedziele na GT3 (wyścig o 21:45 czasu UK). Oprócz tego Redline robia też inne eventy ... praktycznie każdego dnia już teraz. Piątek jakieś Endurance, Środa GT4 i inne (też na pecet chyba). OStatnio mieli zajawke na Project Cars 2 i coś tam też uskuteczniają ... Cześć z nich chyba nie pracuje i nie wyłącza konsoli / peceta :)

 

Jakby ktoś był zainteresownany to

Facebook: https://www.facebook.com/redlineracingleague

Discord: https://discord.gg/An4UrT

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Black Friday jest wiec kupować kierownice na powrót i do ścigania marsz :) ... Tak tak to do ciebie Cienglasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale chciałem napisać: GT7 + PSVR2 polecam - jest kurwa moc. Dawno nie miałem takiego banana na ryju jak wczoraj.

Edytowane przez ARU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Aru! Ja jeśli już zasiadam za kółkiem, to jest to PC2 na pc. Ogólnie daleko mi do PS5 i jeszcze dalej do PSVR2. Jednak cieszy mnie Twoja radość :D Trzymaj tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×