Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a to co o mnie zapomnieli:) bmw 2002 

no coz jesli chcesz pozostac wierny marce to zostalo ci bmw 507 :biggrin:

 

jaski nie moge uwierzyc ze wziales to g...o zamiast alfy gta  :shok:

 

jeszcze sie zastanawiam  nad nissanem gtr z 70  i lancerem chce ktos alfe? -piotras wzialby alfe  :P   

Edytowane przez Nie_znam_Lakera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz jesli chcesz pozostac wierny marce to zostalo ci bmw 507 :biggrin:

 

jaski nie moge uwierzyc ze wziales to g...o zamiast alfy gta  :shok:

 

jeszcze sie zastanawiam  nad nissanem gtr z 70  i lancerem chce ktos alfe? -piotras wzialby alfe  :P   

 

Gdyby GT6 mialo woz Freda Flinstona z hamowaniem pietami i napedzany na szybkie stopy to Jaski i tak by nim dobre czasy krecil :) 

 

Co do wozow ja jako dochodzacy wybiore gdzies na koncu zeby z nikim nie kolidowac. Dzis niestety odpadam, w piatek kobieta przyjezdza wiec tez odpadam. 

Ale licze ze od 8 wrzesnia bede sie pojawial i 11.09 planuje wystartowac.

W moim wypadku bedzie to walka z torem i wozem oraz jak wiadomo nauka na bledach :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W garazu Nissana sa 2 modele : Fairlady 240ZG i zwykle 240ZG...bez fairlady.

Takze chyba bym dopuscil;)A moze Falo wezmiesz nowsza fairlady z 78:)?

Nie miałem okazji testować nissana z 78 ale żeby zachować różnorodność aut mogę jechać tym nowszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiecie czego można być dzisiaj pewnym? Kill wpadnie przed wyścigiem i wsiądzie na pewniaka do beemki a potem wygra okrążenie formujące w innym aucie, które skręci naprędce :) Tradycji musi stać się zadość :biggrin:

Edytowane przez cieglo
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie... Ja albo nie rozumiem o co chodzi albo wybralem super...

 

Wybieram Golfa gti 7'6 rok :D

Ja na padzie na automacie po 2 lapsach mam 1:15:1xx

Opony mam komforty twarte zero abs 400po ... cos zrobilem nie tak??

Nakupowalem mu w ciul fakt... ale chyba mozna?

Napiszcie mi szybciutko to moze jeszcze cos innego wezme jesli to nie tak jak ma byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no jak jaski mowi ze mozna to biore.... To jest klasyk cieglo!!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no jak jaski mowi ze mozna to biore.... To jest klasyk cieglo!!!

 

Co prawda to prawda :) Klasyk - ze tez ja na to nie wpadlem zeby auto z FF wyprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error w czymś co nie zamiata tyłem? Szok :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error Golf GTI to super autko ale w tej rywalizacji będzie Ci wyjątkowo ciężko . Kręte tory sprawią że twój napęd zeżre Ci opony 2x szybciej niż Nam . FF nie pasuje do rywalizacji z FR RR czy MR . Wybierz coś innego pls:)

 

Dla nie zdecydowanych i nie testujących podam poniżej parę autek do przemyślenia:

 

1) Toyota Celica 1600GT ( TA22) '70

2) Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale '63

3) Honda S800 '66 super autko:) ( mój nr.3 po Zetce i Alpinie:)

4) Nissan Skyline 2000GT-r '70

5) Mazda Cosmo SPORT '67

6) Toyota 2000GT '67

 

GALANT GTO MR '70 też wygląda niezle   181km/1000kg:) Nie testowałem go ale parametry ma bardzo dobre:) ( mój Nissan tylko 178km/1000kg;)

 

Jest jeszcze sporo tylno napędówek do wyboru ....Error:)

 

 

Już za momencik ...już za chwileczkę....bruuum:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S800... Zatem:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Jednak nie... Zostaje przy golfie. Niech sie dzieje.. Co chce

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty :) Wyścig sympatyczny. Udało mi się z Alpiny wykrzesać więcej ognia niż się spodziewałem i w drugim stincie notowałem regularnie czasy w zakresie 1:13:300-1:13:800. Mam jednak spory niedosyt - przez praktycznie cały wyścig z zazdrością patrzyłem na najgorętszą w całej stawce rywalizację Yogiego z Nervusem. Wyobrażam sobie co to by była za frajda jechać w Waszym gronie, 3 auta w bezpośredniej bliskości :) Wszystko pokrzyżował mi - niestety - Error :( Jechał tą swoją dziwną ścieżką i raz po raz podnosił ciśnienie, tylko czekałem aż przydzwoni i niestety się nie pomyliłem  - uszkodzony lewy tył :( Co prawda mogłem jechać w miarę sensownie dalej ale trakcja nie była bajkowa i traciłem średnio ponad sekundę w stosunku do możliwości z drugiego stintu i mogłem zapomnieć o pogoni za tandemem Nissan + BMW :( Generalnie martwię się o Errora, mocno nieskoncentrowany, dziwny wybór auta (błagam, dajmy mu to zmienić! :) ) i na koniec postój w boksie do końca wyścigu...

 

Żałuję, że bezpośredniej walki miałem jak na lekarstwo (albo i nic) ale generalnie z wyboru auta jestem bardzo zadowolony. Zwrotne, poręczne a nie jakaś rozdęta krowa, których na torze nie brakowało :) Szkoda jedynie, że frekwencja stosunkowo słaba bo gdyby dopisało jednak kilku stałych bywalców - okazji do pojedynków na pewno by nie zabrakło. Pela, Laker, Falo, Kill, Magg na starcie i stawka będzie wyglądała zupełnie inaczej :)

 

Gratki dla Jaskiego (samba!) oraz Yogiego (dobry manewr z tym boksem, wyjechałeś przed Nervem) i Nerva!

 

Nie wiem jak będzie z piątkiem, chyba jakiś ważny mecz wtedy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig bardzo fajny, strasznie się zmachałem przez tą godzinę . Jazda na kierze w tych autach to kawał ciężkiej roboty:) Ciągła walka o stabilność i idealny tor jazdy. Do tego mikro uślizgi na które trzeba uważać cały czas:) Reasumując pomimo słabej mocy działo się oj działo:) 

Na początek sorka Error za stuk w pierwszym zakręcie. Wszedłem szeroko jak się dało ale na wyjściu złapałem usliz i ściągnęło mnie do wewnętrznej. Lekki stuk, u mnie bez uszkodzeń mam nadzieję że Golf też cały:)

Co do dalszej części wyścigu to po chwili doganiam Nervusa i instaluje się kilka metrów za Nim. Czasami jest to kilka metrów a czasami kilkadziesiąt. Ogólnie jedziemy razem wspólnym tempem i nie bardzo są jakieś możliwości na wyprzedzanie:) Super jazda Nervus i świetnie się Ciebie ścigało. :thumbsup:  Pozostaje zawalczyć na strategie i wcześniej zjechać do pit. Myk się udaję bo po picie Nervusa niebieska Bemka wyjeżdża tuż za mną . Teraz to ja jestem zwierzyną i muszę uciekać przed myśliwym . A ucieczka była epicka i ledwo ledwo udana;) Nervus cisnął  ostro i był już tuż tuż :) Całe szczęście że zachowałęm trzezwość umysłu i postawiłem na spokój :) Wtedy jechało mi się najlepiej i utrzymywałem minimalną przewagę. Ogólnie aż do samej mety wiedziałem że jeden choćby mały błąd i będzie po mnie. Udało się nie strzelić z pipy i dowiezć p2:) Dzięki Nervus za super walkę przez całą godzinę :thanks:  :biggrin:

Graty dla Jaskiego:)

Dzięki wszystkim za udział :)

 

Co do Errora to chłopak nie posłuchał doświadczenia i poszedł na żywioł :) Golf z napędem FF daje rade tylko w krótkich sprintach ....różnica wychodzi po 8 kółkach i byłem pewien że tak to się zakończy:(

Uważam Error że powinieneś szybko zmienić furkę na jakąś z właściwym napędem :))) Jestem za :biggrin:

 

Co do piątku to nie wiem o jaki ważny mecz chodzi;) ale skoro to piątek to  możemy po meczu pojechać  :biggrin:  23,30 powinna być realna:)

Pozdro i do zobaczenia na treningach....może dzisiaj?? lub jutro?? Warto bo tor miodny że hej:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie dzisiaj będę a mecz u to chyba Niemcy-Polska ale pewności nie mam bo to z relacji ziomka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Yogi za P2 i Nerv za P3. No dobra Jaski dla ciebie tez gratki przecierz to nie twoja wina ze u ciebie w żyłach płynie Pb 98 albo wyższy oktan. Czytałem że frekwencja była słaba. Ja w piątek też jej niepodniose. Start dopiero od poniedziałku chyba aż do końca eventu. W tej sytuacji proponuję zrobić listę chętnych i jak okaże się że macie naprawdę mało uczestników to przekładaniec na poniedziałek. Nie ukrywam że dla mnie byłoby to dobre rozwiązanie. W takiej sytuacji straciłbym tylko 1 wyścig

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak u falo. A od poniedziałku juz jestem regularnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi... golfa mi uszkodziles.. kolo przednie i wycieraczke od golfa mi zajumales... :D

Ja zostane przy VW, wiem ze bede ostatni ale ostatnio tego mi trzeba.... Wakacje sie skonczyly wiec i trenowac zaczne wiec powinno byc lepiej.

Co do piatkku to osobiscie nie obiecuje ze bede... Mecz nawet u mnie na bezludnej wyspie jest na ITV4 :D Tak wiec Polska!!! Bialo.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi... golfa mi uszkodziles.. kolo przednie i wycieraczke od golfa mi zajumales... :biggrin:

Ja zostane przy VW, wiem ze bede ostatni ale ostatnio tego mi trzeba.... Wakacje sie skonczyly wiec i trenowac zaczne wiec powinno byc lepiej.

Co do piatkku to osobiscie nie obiecuje ze bede... Mecz nawet u mnie na bezludnej wyspie jest na ITV4 :biggrin: Tak wiec Polska!!! Bialo.....

 

Zostajesz z klasykiem?

A i jeszcze jedno DPF miales i umarlo za grasz na padzie?

 

 

Jaski - jak ty zes tego Hippie Cara podkrecil?

 

 

@All - no ja pewnie dopiero po weekendzie przysiade i jeszcze pare bryk obadam bo poki co to przyznam ze tylko co poniektore pozwalaja mi nie krecic baczkow, do tego przesiadka i moje braki w wyczuciu pedalow powoduja ze musze na starcie sile hamowania mocno obnizac a trafic w sweet spot nie jest latwo.

 

Musze zerknac do rozpiski na jaki tor sie zalapie 11.09 - ale czuje w kosciach ze dla mnie sukcesem bedzie po prostu przejechac i przy okazji nie spowodowac kolizji oraz samego siebie nie uszkodzic :)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umarlo.... t100 na ps3 i ps4 smigam... Tamta sprzedalem do dobrego domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umarlo.... t100 na ps3 i ps4 smigam... Tamta sprzedalem do dobrego domu.

 

a no tak :)

bo cos pisales chyba wczesniej o padzie jak objrzedzales klasyka golfa :)

 

moja pojdzie do kolegi juz schemat naprawy przejrzal ma mu kto to zrobic.

ale to pewnie w grudniu jak bede do PL jechal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyścigu to krótko. Jeden piruet za zakrętem i strata dystansu do reszty no i czasy fatalne około 1.15 załatwiły mi miejsce na końcu. Cóż brak czasu na treningi, ale póki co tak musi być.

Ogólnie pozytywnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yogi... golfa mi uszkodziles.. kolo przednie i wycieraczke od golfa mi zajumales... :D

/quote]

W takim razie bardzo Cie przepraszam. Stracilem panowanie na moment w uslizgu i dopiero odbitka od Ciebie przywrocila mnie na wlasciwy tor;)

Moje auto chyba mocniejsze bo bez uszkodzen z tego wyszedlem;) Mialem nadzieje ze WV tez:)

Jeszcze raz sorka . Wyczerpalismy juz limit dzwonkow....oby;)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×