Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za super wyscig. Wrocila ochota scigania sie:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś tak bez wielkich fajerwerków ;( właściwie cały wyścig samotnie. W jakimś momencie dojechali do mnie jaski, Yogi, cienglasz a ze mieli dużo szybsze tempo to nie powalczylismy... Potem już samotnie do mety. Dzieki. Do zobaczenia w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wyścig nissanem z 78' tak jak mi zaproponował Yogi ale go nie chce. Chcę mieć 240 taj jak wybrałem wcześniej i tak jak jest w tabeli. Moje czasy w 280 były na początku 2:13,xxx przy końcu zszedłem do 2:11,300. Ale ciężko. Myślę że w 240 będzie dużo lepiej. I wtedy powalcze. Oby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się po Twin Montegi... No i to juz jest inna rozmowa. Zupełnie inne ściganie. Na tym xroute czy jak tam to się zowie jechałem jak na lodzie. Na Twin Montegi jest bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sprincie bylem lekko przerazony. Wygladalo na to ze czesc osob nie potrenowalo przed wyscigiem i mialo problemy z przyczepnoscia;)

Tor jest trudny i sliski , ostrzegalem:)) Po starcie spokojnie czekam z tylu patrzac jak sie rozwinie sytuacja. O dziwo poszlo jak zwykle czyli wszyscy sie kulturalnie po ustawiali:)) I tak spokojnie az do wyjscia na prosta SM. Tam musze nagle dac po hamulcach po w poprzek toru leci Black a z drugiej strony mam TIRa Jaskiego. Fartem udalo sie wyminac sytuacje a dodatkowo Cienglasz wykazal sie refleksem i nie wjechal mi w kufer:) Dzieki:) Dalej instaluje sie za Jaskim i powoli pokolei mijam kolejnych scigantow. I tak az do p2.

Gdy Jaski mial juz wolna droge to odjechal a ja skupilem sie na walce z goniacym Cienglaszem:)

Jade na jeden pit i pluje zjechac na 26 ,Cuenglasz strategicznie zjezdza na 25. Cisne wiec jak moge koleje okrazenie by jak najszybciej dotrzec do OIT. Udaje sie , wjezdzam , zmiana opon.....skonczona , tankowanie ....skonczone ..a ja stoje i stoje. Juz wiedzialem.ze poszla kara od FIA za przekroczenie predkosci prze wjezdzie:( Wypadam z pitu na p3 i zaczynam gonic. Bylem optymista bo tempo mialem dobre i walczylem na B/L z Jaskim. Nie wiedzialem wtedy ze Cienglasz tez zszedl ponizej 1.10 i byla nadzieja:) Z czasem okazalo sie ze trzymamy rowny dystans i o p2 moge juz zapomniec.... chyba ze jakis dzwon;) Jednak Cienglasz wytrzymal i dotarlem na mete na p3:)

Graty Jaski za zwyciestwo:) Choc bylo blisko ..tym razem, hi hi , tak to sobie tlumacze;)

Graty Cienglasz za p2 i swietne tempo:)

Dzieki Panowie za fajny wyscig:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dostawca internetu po raz pierwszy stwierdził że zrobi przerwę w dostawie :down:.......a po wywiadzie z moją żonką okazuje się że chciała sobie włączyć lampkę nocną i wypięła kabel z listwy bo wszystkie gniazda były zajęte :shok:

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Yogi, specjalnie popatrzyłem na nasze zjazdy do boksu na powtórce i tu faktycznie prędkość zrobiła mega różnicę. Ja dosłownie przed samą linią boksu depnąłem po hamulcach i zszedłem minimalnie poniżej 100 km/h. U Ciebie było chyba ze 120 km/h bo dla odmiany przyspieszyłeś :) Cholera wie gdzie te kary dają więc profilaktycznie, szczególnie na nowym, niezbadanym torze trzeba chyba zakładać, że jedziemy wolniej. Dla mnie wczoraj to zagrało świetnie - jeśli chodzi o wynik, tempo i ogólnie zadowolenie z jazdy to był chyba jeden z lepszych wyścigów w mojej karierze. Inspiracją do wcześniejszego zjazdu do boksu byłeś...Ty - natchnąłeś mnie swoim manewrem sprzed tygodnia :) Z drugiej strony mam niedosyt bo - patrząc po czasach - mieliśmy Yogi bardzo wyrównane tempo. Gdyby nie kara, wyjechałbyś przede mną i była by szansa na fajną walkę. Póki co nie sprawdza się to co zakładałem przed eventem tj. spore ilości walki bok w bok ale może nie ma co płakać skoro to dopiero drugi wyścig imprezy.

 

Cieszę się, że prosta na tym torze nie dała mi w kość w takim stopniu w jakim zakładałem. Dodatkowo mam mega radochę z manuala, od kiedy przesiadłem się z automatu jeździ mi się dużo lepiej, jest sporo większa kontrola nad autem w zakrętach i wręcz nie mogę się doczekać treningów na Motegi (nie mówiąc o samym wyścigu :) ).

 

Pela narzeka ale jak na ślizgające się auto BL wykręcił znakomity :) Próbuj może poustawiać lepiej auto, mamy przecież tą możliwość i to jest fajne. U mnie był inny problem, auto było za grzeczne i musiałem je zezwierzęcić a i tak wciąż przydało by się czasami więcej nadsterowności i nad tym będę pracował na treningach. W ogóle szacun bo mi w testach Cosmo do gustu nie przypadło - jedyny atut tego auta był z gatunku estetycznych :)

 

Sambabus pozamiatał ale przewaga na tym torze nie była już kolosalna - jak na Tsukubie. Tak czy inaczej gratki Jaski :) Gratki Yogi podium. Szkoda Cata no i nie było kompletu ;) Jak tam Mag? Co z Lakerem? Przeprowadziłeś się już?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na początku wyścigu jak widziałem że Yogi miał lepszy BL to starałem się jak najbardziej oddalić póki jeszcze ktoś nas dzielił :). Potem jakoś to się już ułożyło po staremu ale rzeczywiście przewaga z Tsukuby się ulotniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdżone nieco wczoraj, szkoda, że był tylko Falo i nawet sprintów nie pośmigaliśmy. Tor zupełnie inny ale ślisko jest - szczególnie dohamowania i wejścia w ciasne zakręty będą owocować w bączki :) Ja dzisiaj prawdopodobnie będę, trzeba szlifować setup :)

 

Falo, nie ma się co denerwować. Może nie trafiłeś w auto, może trzeba pobawić się setupem, może więcej potrenować. Jeśli faktycznie zmieniasz auto to rozważ np. Nissana Fairlady 2000 '68, Alfę Giulię Sprint GTA (chyba jeszcze nikt nie brał) czy Isuzu 117Coupe '68. Testowałem je co prawda w Monaco ale wszystkimi osiągałem fajne wyniki (w kolejności jaką podałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz, ja padam na twarz. Codziennie, po pracy na nowe mieszkanie-jakieś remontowe akcje, potem na drugie...Jak mogę dowlec się do fotela, to już pół sukcesu. W poniedziałkowym wyścigu, po całym weekendzie kładzenia paneli, nie mogłem utrzymać kierownicy na końcówce wyścigu. Ale jest fajnie :biggrin:

Sam wyścig, jak to ostatnio - bez przygotowania. Update systemu i 15-20 min sprintów. Spontaniczna jazda, poznawanie toru i nawet fajna walka. Rozbiłem się dopiero na ostatnim kółku. Nie miałem już siły kontrować...

 

Do zobaczenia na treningach lub na wyścigu :)

 

P.S. Przekozacko wygląda ten Sambabus na szczycie tabeli  :thumbsup:  :biggrin:

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se pośmigałem wczoraj w samotności. Lipa straszna ostatnio z frekwencją. Dobra, Nerv ma dobrą wymówkę ale reszta? :) Damy radę pojechać w ogóle jakiegoś sprinta przed wyścigiem?

 

Tak czy inaczej wczoraj próbowałem dobierać się do hamulców, moim zdaniem ich ustawienie jest kluczowe na tym torze. Wczoraj tempo spadło mi o ponad sekundę w stosunku do BL z wtorku, jest sporo do zrobienia. Aż ciekawy jestem jak będzie tam zamiatał Ogórek Jaskiego albo te Wasze duże krowy - długich prostych nie ma, ledwo się człowiek nie rozpędzi a już trzeba wchodzić w zakręt. Nie ukrywam, że faworyzuje to auta takie jak Alpina ale mogę się zdziwić bo kształt zakrętów też ma wiele do gadania - akurat co wyścig to jest on inny :) Cat, trzeba zebrać co nasze bo na Nurbie wytrą nami asfalt ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem czasówkę po Tsukubie :). Chciałem dostać się do pierwszej dziesiątki ale zabrakło lepszego setupu i 0,058s :sad:.

 

Nie widziałem cię wczoraj w GT... :)

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo się zalogowałem i zobaczyłem komunikat, że jesteś offline :( Co z tą Tsukubą? To pod GTAcademy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lingwistycznie? :) A co to ma do jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torze też dobrze się prezentuje :).

 

W piątek eliminacje do GTAcademy w Warszawie ;).

final jaski vs piotras ? :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello. Nie wiem jak dzisiaj z moją obecnością. Mam zjazd rodzinny, i nie zdziwić się jakbym miał PS3 włączone, bo nastolatki pewnie będą okupować. Ale nie mówię nie, może się wyrobię do 23.00 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Go Samba!

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

go JASKI GO!!! TO dzieki nam jestes teraz w tym miejscu :) PAMIETAJ O TYM :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha Cienglasz, za jazdę była tylko 1/3 punktów a mój słaby angielski i z 10 zbędnych kilogramów nie pozwoliły powalczyć o coś więcej (choćby kubek lub czapkę :D). Z gry byłem 5 za uwijanie się przed konstrukcją ze świecącymi światełkami 9 i za media 9. Co dało mi w sumie ostatnie czyli 10 miejsce :D. Z dwóch ostatnich konkurencji nie dało się więcej w tej chwili wyciągnąć ale to moim zdaniem jest dużo prostsze do poprawy niż jazda w GT. A o samą jazdę jestem spokojny bo P5 mimo błędu który kosztował mnie 1.5-2s. A liczyła się średnia z 5 okrążeń a jeśli choć jedno było na czerwono to miałeś automatycznie ostatnie miejsce. Jechaliśmy po krótkim Silverstone, nie znam nazwy :D nigdy tam nie jeździłem ale miejscami go kojarzyła z dużej wersji. kółko trwało ok. 56s. Więc sporo straciłem. Nie czytałem tego co napisałem bo mi się nie chce :p wysłałem się z kilka godzin. Może dam radę pojechać wyścig. Byłem tam przed 11 a wyszedłem o 20 :).

Ja miałem 40 pkt. A gość na P6 44. Było blisko do czapki :D ale to dobrze bo muszę się ogarnąć ze sobą i Angielskim bo to nawet poza GTA bardzo mi pomoże.

Edytowane przez jaskiniowiec95
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×