Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie troche z innej beczki. Jesli mam ustawioną rozdzielczosc 1080 p to jak moge sprawdzic, na jaka rozdzielczosc przelacza mi gra. Slyszalem, ze obraz w 720p jest wyraznie lepszy niz 1080i a ja nie wiem gdzie moge to sprawdzic jaka aktualnie mam podczas gry.

podczas gry nie sprawdzisz ale w ustawieniach konsoli pewnie masz ustawione wszystkie rozdziałki więc będzie Ci odpalało w maksymalnej dostępnej czyli w 1080i bo sama gra nie pójdzie w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a jesli chcialbym odpalic w 720 p to w ustawieniach wyswietlania musze odznaczyc opcje 1080p i 1080i? Ktora rozdzialka jest w koncu lepsza 1080i czy 720p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a jesli chcialbym odpalic w 720 p to w ustawieniach wyswietlania musze odznaczyc opcje 1080p i 1080i? Ktora rozdzialka jest w koncu lepsza 1080i czy 720p?

Jaki masz tv? w samsungach guzik "info" wyświetla aktualną rozdzielczość, Ale zapewne w innych też można sprawdzić aktualną rozdziałkę.

Ja mam konsole ustawioną na wszystkie rozdzielczości włącznie z 1080p a gra odpala się w 720p

Edytowane przez cronosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo dzieki. Mam samsunga 22 cale (:/) hd ready. W info mi pisze, ze mam rozdzialke 1280x720 @60HZ. To jest 1080i czy 720p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny glitch czy po prostu ich tam jest tak dużo że mogłeś zrobić 1000 hitów ?

Jest ich 4 i to im hp niezabiera tylko poprostu ich udeza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 hitów można zrobić na new game plus (włączamy opcję 3x więcej hitów) , a bez tego mamy świetną okazję przy wejściu do ogrodowego labiryntu , po rozmowie z Herą , tam po prawej , gdzie 3 potworki biją sobie kogoś , po prostu ustawiamy się w kącie i wyciągamy ich dusze :P Motyw ten sam co kolega wcześniej na filmiku pokazał :P

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo dzieki. Mam samsunga 22 cale (:/) hd ready. W info mi pisze, ze mam rozdzialke 1280x720 @60HZ. To jest 1080i czy 720p?

720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedlem gre na NORMAL to jak wlaczyc game plus ?? Bo ustawilem Tytan i niemoge tych rzeczy uzywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demo tej gry.

Wrazenia calkiem przyzwoite.

Polecacie zakup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedlem gre na NORMAL to jak wlaczyc game plus ?? Bo ustawilem Tytan i niemoge tych rzeczy uzywac.

Bo możesz ich używać grając raz jeszcze na normal. Na wyższym poziomie teraz nie działają.

I jak włączysz fanty to blokują trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. Przechodzę grę na poziomie Tytan, jak ją skończę to mogę grać new game plus, tak?(jak tak to na jakim poziomie muszę zacząć? ) Nie chcę używać tych czitów i kostiumów, będę chciał tylko zacząć od początku i zebrać wszystkie goddly possesion(?). Bo one się zapisują, tak? I jeszcze jedno, bronie także zostaną? Czy będę musiał od nowa upgrejdować je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie chyba zawsze nam zabierają.

New game plus można zacząć tylko an poziomie na którym ukończyłeś grę.

Nowy poziom trudności = wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Gram pierwszy raz w GoWa, wziąłem poziom trudności normal i już na początku nie mogę sobie poradzić z takim wielkim potworem, gdzie przy QTE jest pokazane L1 i R1, a Kratos próbuje go rozerwać jakimś łancuchem. Tam trzeba na zmianę wciskać L1 i R1 czy jak? Bo próbuję od pół godziny i naciskam na zmianę najlepiej jak się da, a tu nic. Z góry dzięki za pomoc.

EDIT: Dobra, jest. Trzeba było walnąć go konarem drzewa. :D

Edytowane przez wojtek15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Gram pierwszy raz w GoWa, wziąłem poziom trudności normal i już na początku nie mogę sobie poradzić z takim wielkim potworem, gdzie przy QTE jest pokazane L1 i R1, a Kratos próbuje go rozerwać jakimś łancuchem. Tam trzeba na zmianę wciskać L1 i R1 czy jak? Bo próbuję od pół godziny i naciskam na zmianę najlepiej jak się da, a tu nic. Z góry dzięki za pomoc.

wynika z tego że za wolno wciskasz;]

Edytowane przez globus20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem GOW3 i niestety muszę powiedzieć że jestem lekko zawiedziony tym co SantaMonica nam przygotowała. IMO zdecydowanie najsłabsza część GOW (w wersje na psp nie grałem). Grafika jest bardzo ładna momentami piękna ale do poziomu Uncharted 2 sporo jeszcze tu brakuje. Jasne gra świateł jest piękna, Kratos wygląda świetnie, stałe 60 klatek i wogóle, ale jest mnóstwo niedoróbek i poziomy w tej grze wyglądają poprostu nierówno - raz jest super a innym razem poziom GOW2 z poprzedniej generacji konsol(labirynt?). Wielu graczy i recenzentów pisze że graficznie "miażdży" Uncharted 2... hmm jedynie momentami jest lepiej niż U2 ale generalnie to jeszcze niestety nie ten poziom. Zastanawiam się czy Ci którzy tak sądzą grali w Uncharted...?

Nie zrozumcie mnie źle, grafika jest świetna i animacja ale mówienie że miażdży U2 jest przesadą.

Poważnym minusem dla mnie jest równierz to co w grach cenie sobie najbardziej - fabuła. Początek super, swoją drogą najlepsze wprowadzenie jakie widziałem(obok Killzone2). Bije moc, jest chęć zemsty, wściekły Kratos - i to jest klimat. Niestety tylko początek jest tak mocny, poniewarz dalej gra jest kalką poprzednich części:

GoW 2

- Kratos jako Bog atakuje Rodos

- Zostaje zdradzony przez Zeusa, ktory mial byc po jego stronie

- Traci swoja moc

- Spada do Hadesu

- pojawia sie Gaja by go wesprzec

- walczy o wydostanie sie z Hadesu

GoW 3

- Kratos z moca Tytanow atakuje Olimp

- Zostaje zdradzony przez Gaje ktora miala byc po jego stronie

- Traci swoja moc

- Spada/splywa do Hadesu

- Pojawia sie duch Ateny by go wesprzec

- walczy o wydostanie sie z Hadesu(zapożyczone z postu Zeratula)

Potem jak w części pierwszej poszukuje puszki pandory by zgładzić Zeusa (w GOW1 Aresa).

KALKA...

Poza tym beznadziejny jest ten motyw z Pandorą i bogiem kowalów... jakby wrzucony na siłe. Generalnie z krwawej jatki z bogami przechodzimy do poszukiwania i opieki nad jakimś dzieckiem - wybaczcie ale po takim początku spodziewałem się czegoś mocniejszego niż całą gre chodzenie od świątyni do światyni w celu znalezienia jakiegoś bachora. Dla mnie porażka ;/

Innym cholernie drażniącym mnie elementem jest podwójny skok i skrzydła Ikara...;/

Jak ta gra wogóle przeszła beta-testy... tragedia. Myślałem że to błąd w demku będzie tylko - mając tyle czasu na poprawki naprawde nie dało się tego wyeliminować? Jasne można się przyzwyczaić i po 2 godzinach to już nie przeszkadza ale ludzie... jak Wam plują w twarz to nie udawajcie że deszcz pada. Prawda jest taka że ten element twórcy spieprzyli i granda...

Szkoda też że w całej grze jest tak mało walk z bossami : Posejdon, Herkules, Hades, Skorpion, Zeus... to raptem 5. Ale co do samych walk to trzeba przyznać - są epickie i zdecydowanie ciekawsze niż te w Dante. Szczególnie podoba mi się design bogów i innych kreatur. Walki są naprawde przemyślane i dawają mnóstwo satysfakcji zwłaszcza podczas wykańczania bogów ;).

Co do leveli to cała gra to jeden wielki backtracking ... dla wielu może być to minus, ale tutaj naprawdę levele są doskonale przemyślane i jest to chyba najlepszy backtrack w jaki grałem. Jeśli chodzi o design leveli to jest różnie. Mam wrażenie jakby końcówke gry robiono na "szybko". Na początku poziomy takie jak Gaja, Hades czy te świątynie robią duże wrażenie ale potem jest BIDA. A poziom z labiryntem, z tymi skrzyniami uważam za porażkę... jest więcej takich brzydkich miejscówek ale ta mi szczególnie utkwiła w pamięci .

Co do czasu gry...;) za pierwszym podejściem na noramlu zbierając wszystkie pierdoły jest to ok. 8h . Większość opini z jakimi się spotkałem szacowały na 10-12h, niektórzy pisali nawet 14. Tak więc mówiąc obiektywnie noramlnie grając można ukończyć GOW3 w ok 7-8 h. I teraz się zastanawiam co Wy tam tyle w tej grze robiliście że macie czas ponad 10h, nie mówcie że tyle Afrodyte bzykaliście;). Nie ma się co podniecać - gra jest krótka, jak zresztą wszystkie teraz, ale nie uważam tego za minus (wolę takie 8h niż 20h w FarCry2 czy innego sandboxa).

To co mi się spodobało to to że w końcu wykorzystano potencjał innych broni. Poza tym ścieżka dźwiękowa w tym i polska lokalizacja jest genialna - Linda szacuneczek, nawet nie mam ochoty włączać wersji ANG.

A co do zarzutu że w mechanice rozgrywki nic się nie zmieniło i nie ma inowacji to ja spytam: a co byście chcieli w slasherze? Co oczekiwaliście że w trójce dadzą Wam gnata i flashe? Slasher jest slasherem, więc nie oczekujcie niewiadomo czego ;) Peace and love

Piszę to jako WIELKI FAN KRATOSA i mam nadzieje że nikogo nie uraziłem, ale poprostu to nie jest gra na dyche ;)

No to teraz bijcie ...

Pozdrawaim

Torres9PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam konsole ustawioną na wszystkie rozdzielczości włącznie z 1080p a gra odpala się w 720p. Doszedłem do tego jak ją odpalić na 1080i ale się zawiodłem bo wydaje mi się, że obraz się pogorszył... mam tv lcd full hd sony 32 cale. U Was też tak jest i w jakiej rozdziałce gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Torres

1. GoWIII wedlug mnie lepiej wygladalo niz Uncharted 2. Przede wszystkim osiagniecie takiego poziomu, ze wszystkie cut-scenki sa zrobione in-game i wygladaja fenomenalnie to jest cos. Tekstury z bliska sa czasami okrojone, ale takie detale jak na Golden Fleece, ktore nosi Kratos albo krew na jego ciele to juz jest mistrzostwo.

2. Owszem, masz racje z tym kopiowaniem aczkolwiek wedlug mnie jest to zrobiony w tak dobry sposob, ze nie mam na co narzekac w sumie. A story jest swietnie zrobione, najbardziej logiczne i jakosciowo najlepsze story ze wszystkich slasherow. To wszystko z Pandora mialo po prostu pokazac, ze Kratos to tez jest czlowiek, a nie tylko bestia ktora wszystkich wyzyna byleby tylko dostac sie do Zeusa i jego zgladzic. Akcja z tymi "zaswiatami" tez to pokazuje i bardzo fajnie wszystko wyjasnia.

3. Walk z bossami bylo w sam raz. W dwojce byl ich lekki przesyt natomiast tutaj jest perfekcyjnie. I najlepsze jest to ze niektorzy wyskakuja w takich momentach gdzie sie ich po prostu nie spodziewasz. Backtracking tez jest perfekcyjnie zmontowany i na to nie narzekam, o wiele lepiej niz w np. Darksiders.

4. Wstydz sie jezeli jestes az takim fanem, skoro zaczales gre na Normal, a nie na Hard. Wstydz sie! Kazdy fan z zapartym tchem robi wszystko co mozliwe, zdobywa wszystko, przechodzi wszystkie challenges, lyka za jednym razem caly Very Hard. Shame on you!

5. Ta, jestem fanem wszystkich slasherow i masteruje je jak tylko mozna :P

EDIT:

6. Potencjal broni wykorzystano aczkolwiek nie w pelni. Tworzac combosy podczas zmieniania broni jest super, ale zgubiono cos co sie nazywa pomysl. Bron, ktora dostajemy w kuzni jest beznadziejna, a ta ktora wyrywamy pewnemu wrogowi jest zbyt mocna. Rekawice Cestusa to juz w ogole przegiecie. Sa tak mocne, ze od kiedy je zdobylem, gralem tylko nimi do samego konca gry i radzilem sobie swietnie. Najwiekszym przegranym sa tu wlasnie Blades of Excile. Jest to copy&paste z poprzednich gier, a gracz lubi testowac nowe rzeczy. Na dodatek jeszcze zmniejszono ich obrazenia przez co rekawice Cestusa bija ta bron o glowe.

7. Ladne spoilery walnales tym co jeszcze nie grali :P

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyna wada to długość gry.

Reszta mnie powaliła na kolana. Grafika , muzyka , fabuła. Az nie chce się wierzyć , ze to już koniec przygód Kratosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyna wada to długość gry.

Reszta mnie powaliła na kolana. Grafika , muzyka , fabuła. Az nie chce się wierzyć , ze to już koniec przygód Kratosa...

Oj, chyba olales to co pokazuje sie po creditsach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co tam było , ale oficjalnie to koniec :D

I mam wielką nadzieję , ze nieoficjalnie z tego cob było na końcu jeszcze coś da się sklecić :D I oczywiście mam nadzieje , ze to się stanie jeszcze za panowania PS3 :D

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koniec strasznie jest tajemniczy. Prawda? Nie było też brata Kratosa, czyżby był następnym bohaterem serii? Jak wszyscy wiemy historia Kratosa dobiegła końca, ale nie marki. Ciekawe czy naprawdę będzie te DLC pokazujący prawdziwy koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby była następna część i tak jak mówiłeś za życia ps3 a do tego kolesia przed paroma postami brak mi słów opowiada fabułę użył by spoilera,w uncharted 1 i 2 grałem grafika śliczna ale gow mnie onieśmielił zresztą jak każda część a jak spadłem gdzieś........ to aż nie mogłem uwierzyć że to tak wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah

1. Tak cut-scenki wyglądają świetnie ale lepiej żeby rozgrywka wyglądała nieco ładniej no nie? W końcu kupujemy grę żeby pograć a filmiki oglądamy przy okazji ;]. Co do Kratosa to owszem wygląda super ale poza nim trudno dostrzec w tej grze równie ładnie wyglądających elementów (poza światłami i wodą). Levele są nierówne i niestety jest dużo brzydkich miejscówek bez żadnego kunsztu zrobione na szybko i moim zdaniem bez pomysłu(labirynt, skrzynie?). Nie mam zamiaru Cię przekonywać że U2 ma lepszą grafike, proszę tylko abyś włączył któryś z leveli zimowych, Szambalje(nie wiem jak sie to pisze) lub poprostu Nepal a zobaczysz o czym mówię. Zobacz ilość detali, jakość tekstur i palete kolorystyczną, porównaj animacje Nathana do Kratosa... GOW3 graficznie nie istnije przy U2 :) peace

2.

Na tle innych slasherów rzeczywiście jest to perełka przy durnym Dante czy innych Dark Sider. Ale nie podoba mi się że fabuła jest kopiowana w każdej części... Motyw dobrego ojca po zmasakrowaniu Posejdona czy Hadesa - no przepraszam ale nie tego się spodziewam po Kratosie, jak dla mnie motyw nie pasuje , nie po tak mocnym początku.

3. Ja myśle że GOW2 było idealnie jeśli chodzi o ilość walk, no ale cóż każdy lubi coś innego ;] . Tak backtracking jest świetny.

4. Nie, nie wstydze się :) zacząłem gre na Normal aby zobaczyć rzeczywisty czas rozgrywki, ile tak naprawdę trwa gra. I po tym co zobaczyłem nie mam zamiaru tracić czasu na przechodzenie tej gry na hardzie (choć miałem takie założenie). Nic odkładam płytke do pudełka i wracam do muli Modern Warfare2 ;] peace

5. Ja jestem fanem dobrych gier, nie slasherów ;]

6. Jak uważasz ja i tak cieszę się że w końcu po wydaniu 3 części mogę pograć inną bronią niż ostrza chaosu.

7. Ci co nie grali ich strata... kupować grę a nie czytać na forum jak wykańcza się poszczególnych bogów ;/

Edytowane przez cwir
spoilery!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×