Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, sluchajcie mam pytanie dotyczące GOW3, jestem na etapie "Ogień olimpijski cd." Ułożyłem miecz w sali z urządzeniem na którym trzeba wciskać klawisze na padzie jakie się wyświetlą "gra muzyczka" jak wyskakuje razem kwadrat i krzyżyk cofa mi do początku, co wtedy trzeba nacisnąć? na raz jedno i drugie czy jedno po drugim ? Pozdrawiam was i liczę na opdowiedź wymiataczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, sluchajcie mam pytanie dotyczące GOW3, jestem na etapie "Ogień olimpijski cd." Ułożyłem miecz w sali z urządzeniem na którym trzeba wciskać klawisze na padzie jakie się wyświetlą "gra muzyczka" jak wyskakuje razem kwadrat i krzyżyk cofa mi do początku, co wtedy trzeba nacisnąć? na raz jedno i drugie czy jedno po drugim ? Pozdrawiam was i liczę na opdowiedź wymiataczy

"Na raz jedno i drugie". :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy ;) Zwykła dyskusja i tyle,

GOW jest super, w moim przypadku chyba jednak to że grałem wszystkie trzy części pod rząd zadecydowało o tym że trójka nie zachwyciła mnie aż tak bardzo. W końcu wszystkie trzy części to niemal te same historie, zmieniają się tylko postacie które giną pod ostrzami Boga Wojny, W sumie całą fabułę można by w 5 krótkich zdaniach ująć: Kratos jest super zajeb*%^^sty, Kratos ma mnóstwo siły, Kratos zostaje zdradzony, Kratos traci wszystkie umiejętności, Kratos odzyskuje wszystkie umiejętności, Kratos się mści, napisy końcowe :biggrin:

Potem siadłem na Darksiders i doznałem wielu nowych rzeczy; zagadki, porty Vulgrina, Ruin, Zróżnicowane bronie, Artefakty, używanie elementów otoczenia do rozwalania przeciwników, ciekawe lokalizacje (świat teraźniejszy) i wiele innych rzeczy których już nie pamiętam :)

To może ja się wypowiem w obronie GOW III, co prawda ze slaherów grałem ostatnio w serię GOW i Castlevanię to jednak znacznie wyżej stawiam przygody Kratosa, GOW I wymaksowałem na platynę, GOW II przeszedłem nie mając czasu maksować bo czekał już GOW III no a potem GOW III - co prawda jeszcze nie splatynowany ale już zrobiony na Tytanie. I będę wracał do CAŁEJ serii bo... ma rewelacyjny system walki, combosy unikalne w każdej serii, które pozwalają rozprawić się z najtrudniejszymi przeciwnikami np w I było to bodajże L1 + O - czyli wyskok w góre i z wysokości walnięcie Ostrzami o glebę, wyrzucające przeiwników w powietrze - na tym combie dało się zrobić prawie wszystko - z wyjatkiem ostatniej areny wyzwań, gdzie satyry non stop zrzucają z platformy poruszającej sie w górę.- ile miałem przeżyć podczas tego wyzwania, (spocone ręce, wściekłość, ale wręcz euforia po zaliczeniu). W GOW okazało sie że nie ma już tego comba, ale sa inne. Po prostu seria ma najbardziej dopracowany system walki (różny w każdej części) a przecież to się liczy najbardziej w grach typu slasher. Comba są mega sycące. Widoczki (zachwyty nad Castlevanią), fabuła, świat (Twoje zachwyty nad Darksiders) u mnie są na drugim planie.

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przepraszam, ale to jest niemożliwe, żeby samo ,,naku**ianie'' przeciwników dawało ci tyle frajdy, żeby przejść 3 części gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przepraszam, ale to jest niemożliwe, żeby samo ,,naku**ianie'' przeciwników dawało ci tyle frajdy, żeby przejść 3 części gry.

myslę że ja sam wiem najlepiej co mi daje najwięcej frajdy, ale masz rację nie tylko samo nafiukanie przeciwników ale również oprawa choć nadal twierdzę że system walki i combosów jest najważniejszy.

A propo gdzie najłatwiej zrobić 1000 hit combo w Trójce?

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GOW 3 to najlepsza gra na singla, w jaką grałem od czasów d2 i dungeon keepera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo gdzie najłatwiej zrobić 1000 hit combo w Trójce?

Podczas walki z Herkulesem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslę że ja sam wiem najlepiej co mi daje najwięcej frajdy, ale masz rację nie tylko samo nafiukanie przeciwników ale również oprawa choć nadal twierdzę że system walki i combosów jest najważniejszy.

A propo gdzie najłatwiej zrobić 1000 hit combo w Trójce?

Można sprawdzić na youtube. Ja akurat wbiłem to w tym ogrodzie po scence z Herą. Na 3 albo 4ch przeciwnikach. Czaszkami ze szpon Hadesa.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też pójść na łatwiznę i łapać szponami kolesia w klatce (tam gdzie znajdujesz łuk), aż do 1000 combo. Trwa to 25 minut... ale jest łatwe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej podczas walki z Herkulesem, szpony Hadesa i po robocie.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo gdzie najłatwiej zrobić 1000 hit combo w Trójce?

IMO najłatwiejszy sposób:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Najłatwiej jest wybrać 4 broń i schować się z tyłu skorpiona i spamować :triangle: lub :square: w jego tylną nogę. 2minuty i porobicie .POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Najłatwiej jest wybrać 4 broń i schować się z tyłu skorpiona i spamować :triangle: lub :square: w jego tylną nogę. 2minuty i porobicie .POLECAM

sposób, który na filmiku przedstawił Uroboros PL jest jedynym do zrobienia na tytanie. Sam główkowałem długo, gdzie ten 1000 zrobić i to było jedyne miejsce, w którym dałem radę. Skorpiona na wyższych poziomach zdecydowanie odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sposób, który na filmiku przedstawił Uroboros PL jest jedynym do zrobienia na tytanie. Sam główkowałem długo, gdzie ten 1000 zrobić i to było jedyne miejsce, w którym dałem radę. Skorpiona na wyższych poziomach zdecydowanie odradzam.

uroboros - dzięki, zrobione, chociaż byłem też bliski ok 850 hit w Olimpii w "teście bramy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zrobienia Platynki. Jestem świeżo po Uncharted 2 i jakoś nie umiem się przestawić na GoW-a. Jestem posiadaczem ps3 od niedawna i w GoW była moją pierwszą grą co przeszedłem. Zdobyłem wtedy kilka trofea i jeszcze troszkę mi zostało. Trudno ją zdobyć? Wiem, że będę miał problemy z poziomem bodajże "tytan" jakoś nie umiem się przyzwyczaić do grania/poruszania. Nie ma opcji wybrania chapterów bo nigdzie nie widzę? Albo opcji zobaczenia ile mi zostało do zdobycia? - wiem że za pomocą guzika PS -> trofea, ale w grze nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zrobienia Platynki. Jestem świeżo po Uncharted 2 i jakoś nie umiem się przestawić na GoW-a. Jestem posiadaczem ps3 od niedawna i w GoW była moją pierwszą grą co przeszedłem. Zdobyłem wtedy kilka trofea i jeszcze troszkę mi zostało. Trudno ją zdobyć? Wiem, że będę miał problemy z poziomem bodajże "tytan" jakoś nie umiem się przyzwyczaić do grania/poruszania. Nie ma opcji wybrania chapterów bo nigdzie nie widzę? Albo opcji zobaczenia ile mi zostało do zdobycia? - wiem że za pomocą guzika PS -> trofea, ale w grze nie ma takiej opcji.

W grze ich nie zobaczysz. Właśnie przez guzik PS -> trofea -> GoW3 masz spis, oraz zaznaczenie na te które zdobyłeś i pozostały do odblokowania. Platyna zależy od umiejętności, zbyt łatwa typu Terminator to ona nie jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz? grales w ogole w tego terminatora, czy tylko piszesz, zeby napisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy żeby zdobyć trophy za przejście labiryntu bez zgonu dopuszczalny jest zgon Pandory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy żeby zdobyć trophy za przejście labiryntu bez zgonu dopuszczalny jest zgon Pandory?

O ile pamiętam , to i ona musi przeżyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam , to i ona musi przeżyć :)

Tak.

Nie możesz umrzeć ani pozwolić, żeby Pandora zginęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko pytanko :) Na jakim poziomie zacząć grę, żeby zdobyć wszystkie trofiki ? Czy trzeba przejść raz, czy więcej ? No i o czym mniej więcej pamiętać, żeby niczego nie ominąć i później się nie wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Link396

Opisałem Ci mniej więcej co i jak w dziale God Of War 3 - Pomoc

@Kufir, mack

Jest pucharek za przejście labiryntu bez utraty życia, przez drugą część drogi eskortujemy Pandorę, jej śmierć jest równoznaczna ze śmiercią Kratosa. Do zdobycia pucharku żadne nie może zaliczyć zgodnu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z labiryntem jest prosta sprawa, przy każdej śmierci trzeba wyjść z gry i wczytać "autozapis" - czyli właśnie od ostatniej lokacji. Dzięki temu bez problemu całość na "jednym życiu" wbijasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×