Skocz do zawartości
jocer

Lego: Piraci Z Karaibów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie o trofea, przy niektórych jest napis w nawiasie - dla pojedyńczego gracza.

czy to znaczy że jak gram z synem na dwa pady to tych trofeów nie dostaniemy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co na to patrzeć we wszystkich częściach lego tak pisało a w każdej dało się w 2 osoby zdobyć wszystkie pucharki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie ogólnie o gre. Czy warta zakupu? Bo podobały mi się wszystkie częscie piratów z karaibów choć ostatniej jeszcze nie iglądałem ale łykam ten klimat.... Czy jest dużo humoru? Poprzednio grałem w LEGO Star Wars to można było się pośmiać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rewelacyjna, ja akurat w star wars nie grałem ale piraci sa rewelacyjni, jest humor i fabuła zgodna z filmami. jak zasiade do ps z moim 6 letnim synem to 2 godzinki mijaja w 5 minut :)

naprawde nie załuje wydania kasy.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam gry lego, muszę sobie ją kupić, ale używaną bo nie stać mnie na nówkę... poczekam z miesiąc czy dwa i będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra - polecam ( dla łowców platynek kolejnym plusem jest łatwość zdobycia w niej 100%.)

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sprawiłem sobie tą grę. Bardzo dobra gra. Nie wiem tylko czy jest edytor jak w 2 poprzednich częściach (mam je na xboxa) czy nie... A, na ps3 nie mam tej gry tylko na xboxa, ale podobne są więc się wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rewelacyjna, ja akurat w star wars nie grałem ale piraci sa rewelacyjni, jest humor i fabuła zgodna z filmami. jak zasiade do ps z moim 6 letnim synem to 2 godzinki mijaja w 5 minut :)

naprawde nie załuje wydania kasy.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!

Pozdrawiam

bys synka zabral na dwor, pogral w pilke albo cos a nie przed tv go marnowal

a co do gry to sciagnalem wczoraj demo i jestem naprawde pozytywnie zaskoczony, bardzo fajnie sie gra. mnostwo dobrego komizmu, godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie i Panie :)

Mój synek też sobie pogrywa w Piratów z Karaibów, ale mamy problem. Otóż nie zapisuje nam stanu gry. Za każdym razem od nowa. Jesteśmy początkującymi "konsolowcami" :) O co może chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , podczas gry parokrotnie nastąpiło zawieszenie się gry (zmrożenie ekranu) i był konieczny reset konsoli. Czu u kogoś występuje coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie demko gry dostępne jest do ściągnięcia w PSS ;)

Także każdy może sprawdzić czy mu gra leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko i wogóle ono mi nie przypadło do gustu. Lubię piratów z karaibów ale ta gra mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was występuje podczas grania zawieszanie się konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo zakupiłem za 500.000 mnożenie kasy x2 a jak zbieram monety to dodaje mi jak wcześniej, to trzeba jakoś uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo zakupiłem za 500.000 mnożenie kasy x2 a jak zbieram monety to dodaje mi jak wcześniej, to trzeba jakoś uruchomić?

Musisz to włączyć w opcjach. Za każdym razem jak wczytasz grę musisz włączyć każde "ułatwienie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy Piraci na PS Store są po polsku, czy tylko po angielsku?

Są po polsku, z resztą demo było już w wersji PL, więc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są po polsku, z resztą demo było już w wersji PL, więc....

Archeolog ;]

Orientuje się ktoś ile gra waży na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie uprościli tą grę, a zbieranie postaci to już zupełnie jakaś masakra, połowę dostajemy w czasie misji fabularnych, a reszta sama ładuje się do tawerny, wystarczy stać i płacić.

CDProjekt też pojechał po bandzie, dali tylko język rosyjski i polski i mając XMB po angielsku gra włącza się w języku rosyjskim :) Od dawna nie kupowałem w Polsce i widzę, że zrobiłem błąd decydując się na taki zakup.

Ogólnie wciąż rządzi Indiana Jones 2, Harry był nudny, a Piraci za łatwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem xmb po polsku wiec mi wisial ten rosyjski, ale w tej grze to wielkie tlumaczenie w ogole nie jest potrzebne:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na pudełku widnieje dumny napis "Profesjonalna Polska wersja językowa"

Ciekawe czy któreś głosy zostały zdubbingowane? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W piratach mam czasami takie świecące bramy za którymi są różne rzeczy jak się do nich dostawać? np w 1 zadaniu z osiołkiem mam tam bramę która świeci ale nie wiem jak tam wejść. Pomocy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o jakie bramy Ci chodzi, ale w grach Lego jest tak, że jeśli teraz gdzieś się nie dostaniesz to później tam wejdziesz powtarzając level już np z nowymi postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo. W pierwszym zadaniu trzeba kowalem wykuć młotkiem gorący metal i powstaje korbka do koła. I trochę w prawo od tego gorącego metalu jest brama która się świeci.

Dziękuję za podpowiedź ale myślałem że może się uda za pierwszym podejściem bez powtarzania poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega cała zabawa w lego. Musisz skompletować sobie wszystkie potrzebne postacie i wykorzystując ich umiejętności dopiero będziesz mógł mieć 100% każdego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×