Skocz do zawartości
Tomo

Infamous 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie ilość tych odłamków. Mam małą nadzieję że będzie ich mniej niż ostatnim razem (350) :D

Stunty z tych wypisanych nie wydają się specjalnie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Stunty z tych wypisanych nie wydają się specjalnie trudne.

Jest ich tam więcej na głównej liście, z tych podanych jedynie ten z helikopterem może być upierdliwy bo jeśli dobrze rozumiem intencję płynącą z opisu to musisz nie tylko odbić rakietę ale jeszcze trafić nią w helikopter z którego została wystrzelona ...

Damy radę, ciekawią mnie jednak ukryte trofea; podejrzewam jakieś powiązania z fabułą (spoiler), zobaczymy ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bankowo, te ukryte trofea to spoilery. Z tym helikopterem może być upierdliwy, ale chyba pierwsza część miała znacznie bardziej upierdliwe stunty,

Pozdro

PS. Oczywiście platyna musi być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No współczuje im ;) Mają już za sobą wspaniałą przygodę której my dopiero zasmakujemy za kilka dni ;)

Dziwi mnie jednak ocena trudności pucharków w Infamous, czyżby naprawdę miało być aż tak ciężko ... zobaczymy;

Estimated Difficulty: Near Impossible

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że poziom trudności drugiej części InFamous nie będzie zbyt odbiegał od poziomu trudności pierwszej części Niesławnego. Znowu zbieractwo, za którym nie przepadam... Jeszcze jakoś bym przełknął ze 100, max. 150 odłamków ale 350?! Toż to się w głowie nie mieści :scare: No ale pre-order zamówiony, jedynka była świetna, mam nadzieję, że będę znów świetnie się bawił i wyhaczę kolejną platynkę, chociaż na łatwą przeprawę nie liczę :pardon:

PS. Ktoś coś mówił o przetłumaczonej liście trofeów? Wystarczy wejść na tropyhunters i na stronie głównej mamy już listę :whistling:

Pozdrawiam! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal męczę odłamki w jedynce mam może ze 100. Po przeczytaniu tego aż mi się niedobrze zrobiło. Powtórka z GTAIV -_-.

Co do poziomu trudności, po zagraniu w demko (i zmienianiu trudności co checkpoint, co za upierdliwość) nie było tak trudno, ale to demo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum "Z wielką mocą wiąże się wielka władza" i "Dobra inFormacja".

Co do pierwszego trophy - trzeba wymaksować moce na jednym sejwie czy można np. na jednym sejwie (gdzie gramy dobrym) wymaksować wszystkie moce a potem na drugim sejwie (grając jako zły) wymaksować wszystkie złe moce i trofeum wpadnie czy trzeba za jednym podejściem gry? Wie ktoś może? :)

Co do drugiego trophy - jesteśmy skazani na siebie przy poszukiwaniu czy są jakieś podpowiedzi bo niezbyt się orientuje ??

PS. Znalazłem coś takiego... może się przydać przy zbieractwu :thumbsup:

http://segmentnext.com/2011/06/07/infamous-2-blast-shrads-and-dead-drops-locations-guide/

Edytowane przez sebinho1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam powyższe pytanie kolegi odnośnie trofeum "z wielka moca wiaze sie wielka wladza", ponadto wie ktoś może o co chodzi w trofeach "wroc do blokady bagien" i "ukoncz dodatkowe misje przewodnika lodowego"? Gdzie niby sa te lodowe misje, jak sa oznaczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam powyższe pytanie kolegi odnośnie trofeum "z wielka moca wiaze sie wielka wladza", ponadto wie ktoś może o co chodzi w trofeach "wroc do blokady bagien" i "ukoncz dodatkowe misje przewodnika lodowego"? Gdzie niby sa te lodowe misje, jak sa oznaczone?

"Z wielką mocą wiąże się wielka władza" - wykup po prostu wszystkie albo dobre, albo złe ulepszenia (kolor niebieski lub czerwony). Musisz mieć trochę PD do tego, ale przy maksowaniu karmy nazbierasz spokojnie :thumbsup:

"Wróć do blokady bagien" -

"Ukończ dodatkowe misje przewodnika lodowego" -

Myślę, że pomogłem, platynę już wbiłem, w całe 7 dni, więc jak coś to pisz, chętnie odpisze :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam powyższe pytanie kolegi odnośnie trofeum "z wielka moca wiaze sie wielka wladza", ponadto wie ktoś może o co chodzi w trofeach "wroc do blokady bagien" i "ukoncz dodatkowe misje przewodnika lodowego"? Gdzie niby sa te lodowe misje, jak sa oznaczone?

"z wielka moca wiaze sie wielka wladza" - trzeba wykupić wszystkie ulepszenia mocy

"wroc do blokady bagien" - musisz wrocić do miejsca w którym na początku gry zostałeś wysadzony z łodzi;

"ukoncz dodatkowe misje przewodnika lodowego" - musisz zaliczyć misje "Unlikely Allies"; "Stay Frosty"; "The Big Chill"; "Mercy Kill" (dostępne tylko gdy gramy jako dobregy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyć trofeum "Extreme Makeover" ? niszcze te werandy jak głupi, 30 już napewno runęło, a trofcia nie ma. podobno trzeba niszczyć za każdym razem inne... tylko co jeszcze oprócz werand zalicza się do "dużych obiektów" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyć trofeum "Extreme Makeover" ? niszcze te werandy jak głupi, 30 już napewno runęło, a trofcia nie ma. podobno trzeba niszczyć za każdym razem inne... tylko co jeszcze oprócz werand zalicza się do "dużych obiektów" ?

na pierwszej wyspie werandy/balkony; na drugiej wyspie beczki; i elementy przy silosach

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyć trofeum "Extreme Makeover" ? niszcze te werandy jak głupi, 30 już napewno runęło, a trofcia nie ma. podobno trzeba niszczyć za każdym razem inne... tylko co jeszcze oprócz werand zalicza się do "dużych obiektów" ?

To trofeum jest strasznie zbugowane. Ja wbijałem je chyba z 30 minut. Za każdym razem rozbijałem balkony, odchodziłem na jakąś odległość, powracałem znów do balkonów (odnawiają się) i znów bum granatem na balkony i jakoś wpadło...

@ hardy - o ile pamiętam, to te misje przewodnika lodowego są również dostępne jak grasz jako zły, z tym, że po ich przejściu blokują Ci się złe misje... i jedyny taki skutek uboczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się równoczesnie kroczyć ścieżką ciemnej i jasnej strony.

Robiąc misje przewodnika lodowego (kurxxa skąd wzięliście to tłumaczenie :sweat: ) blokujesz misje dla złej karmy i vice versa.

Za misje dla dobrej karmy wpada pucharek "Frozen Asset"

Puchar wpada po zaliczeniu misji:

Unlikely Allies

Stay Frosty

The Big Chill

Mercy Kill

Za złą karmę "The Cleaner"

Analogicznie puchar wpada po zaliczeniu:

Taking Out the Trash

The Hunt

Assassin's Greed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum jest strasznie zbugowane. Ja wbijałem je chyba z 30 minut. Za każdym razem rozbijałem balkony, odchodziłem na jakąś odległość, powracałem znów do balkonów (odnawiają się) i znów bum granatem na balkony i jakoś wpadło...

@ hardy - o ile pamiętam, to te misje przewodnika lodowego są również dostępne jak grasz jako zły, z tym, że po ich przejściu blokują Ci się złe misje... i jedyny taki skutek uboczny

Trofeum z werandami nie jest zbugowane. Po prawidłowo zniszczonej werandzie wyskakuje napis "wielkie zniszczenia +3pd" czy jakoś tak, wtedy mamy pewność, że zaliczyło. Powtarzamy razy 30 i trofeum wpada. Trzeba niszczyć całe werandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HarDy - przecież doskonale wiem o tym, że albo jesteś dobry albo zły i przecież nic takiego nie sugerowałem. Po prostu chodziło mi o to, że jeśli wybierzesz Dobre misje to zablokują ci się Złe misje zaznaczone na czerwono...

A tłumaczenie jest z polskiej wersji inFamous 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme makeover albo generalny remont coś jest nie tak. Rozwalam balkony (wpada bonus wielkie zniszczenie i nic. Bankowo wbiłem już ze 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme makeover albo generalny remont coś jest nie tak. Rozwalam balkony (wpada bonus wielkie zniszczenie i nic. Bankowo wbiłem już ze 30.

Hmmm... to może rzeczywiście nie można tych samych niszczyć. Ale z drugiej strony ja ciągle w pewnym obszarze biegałem i niszczyłem to samo i wpadło. Nie mam pojęcia, tłucz dalej to w końcu wbijesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za złą karmę "The Cleaner"

Analogicznie puchar wpada po zaliczeniu:

Taking Out the Trash

The Hunt

Assassin's Greed

Wiesz, żyjemy (niestety?) w Polsce, posługujemy się językiem polskim i większość z nas posiada InFamous 2 w polskiej wersji językowej, gdzie również lista trofeów jest po polsku. Nie mogę zatem pojąć dlaczego piszesz te trofea i nazwy misji po angielsku. W jakim celu? Bacz na to że są ludzie którzy nie umieją ani słowa po ang...

Mam jeszcze właśnie pytanie odnośnie tego właśnie pucharku "Czyściciel" (ukończ dodatkowe misje zabójcy). Ktoś wie gdzie zlokalizowane są te misje? Szukałem w necie, ale nigdzie nie ma zadnych mapek, nawet na YT. W jakimś poradniku przeczytalem ze jedna z nich jest niby w watku fabularnym, ale coś mi się nie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód dla którego osługuję się angielskimi nazwami pucharków jest prozaiczny: mam angielską wersję gry...

Najprostszy sposób na "Extreme makeover" - na drugiej wyspie jest masa silosów, 5 minut rozwałki i pucharek wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze właśnie pytanie odnośnie tego właśnie pucharku "Czyściciel" (ukończ dodatkowe misje zabójcy). Ktoś wie gdzie zlokalizowane są te misje? Szukałem w necie, ale nigdzie nie ma zadnych mapek, nawet na YT. W jakimś poradniku przeczytalem ze jedna z nich jest niby w watku fabularnym, ale coś mi się nie wydaje...

zaznaczona misja czerwonym kolkiem po zlej stronie karmy , poszukaj po mapie lub zrob te misje po zlej stronie i sie odblokuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód dla którego osługuję się angielskimi nazwami pucharków jest prozaiczny: mam angielską wersję gry...

Najprostszy sposób na "Extreme makeover" - na drugiej wyspie jest masa silosów, 5 minut rozwałki i pucharek wpada.

samych silosów sie nie zniszczy, ale te rury między nimi zaliczają sie do trofeum. mi wpadło własnie jak je niszczyłem. no i platynka jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×