Skocz do zawartości
Tomo

Infamous 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ja mam problem bo nie wiem jakie są 3 najwyższe budynki to chyba (tak mi się zdaje) katedra, lodowa wieża oraz wieża z zegarem wbiłam na maka na wszystkie i nic :sweat:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja mam problem bo nie wiem jakie są 3 najwyższe budynki to chyba (tak mi się zdaje) katedra, lodowa wieża oraz wieża z zegarem wbiłam na maka na wszystkie i nic :sweat:.

Odwiedziłeś obydwie iglice katedry?

Co do lodowej wieży to musisz wejść na antenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jutro podesle wam zdjecie jak wyglada sytuacja z wyspami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra trofeum wpadło okazało się ehh.. że nie wszedłem na antenkę dzięki za pomoc :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadło wystarczyło powalczyć z milicją ale mam kolejne 2 problemy

Trofeum

Extreme Makeover Generalny remont Zniszcz 30 werand lub innych dużych obiektów.

Rozwalam i nic. Ale rozwalam tak ze jak ide do misji i widze jakis budynek i niszcze i pisze Wielkie Zniszczenie +5PD ale jeszcze trofik nie wpadł. Pomoze ktos jak zrobic ten trofik?

I jeszcze jest jeden odłamek w Gas Works którego nie moga go wziasc. Na mapie jest pokazane ze w tym miejscu jest wiec ide ide a jak dochodze to nie ma.

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme Makeover najłatwiej zrobić na drugiej wyspie; stoją tam w grupach wysokie,wąskie silosy - walisz w takiego 2 rakiety i się rozpada; jako, że na tym terenie silosów jest multum pucharek wpada bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi ,gdy zniszczysz werande to patrz czy dało ci expa za to, opis to coś w stylu "duże zniszczenie". Pamiętam jak ja to robiłem. Mógłbym dać głowe że zniszczyłem grubo ponad 50 a i tak trofik nie chciał wpaść..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme Makeover najłatwiej zrobić na drugiej wyspie; stoją tam w grupach wysokie,wąskie silosy - walisz w takiego 2 rakiety i się rozpada; jako, że na tym terenie silosów jest multum pucharek wpada bardzo szybko.

Jaka to wyspa Ascension Parish? Jak tak mam do cb prosbe. Zaznacz czerwonym kolorem na tej mapce http://guidesmedia.i...amous_map_2.jpg gdzie sa zlokaliozowane te silosy i podeslij na e-maila mi ta mapke ale z zaznaczonym miejscem bo jak robie to trofeum to mnie szlag trafia. Jezeli to nie jest AP, tu sa mapki innych wysp. Bede wdzięczny.

http://guidesmedia.i...amous_map_1.jpg

http://guidesmedia.i...amous_map_3.jpg

http://guidesmedia.i...amous_map_4.jpg

Mój e mail:mateusz.jama@yahoo.com

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te silosy masz na mapce nr 4, m.in. w częsiach z numerami odłamków : 43 i 23, 37, 28.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te silosy masz na mapce nr 4, m.in. w częsiach z numerami odłamków : 43 i 23, 37, 28.

A to spoko,jutro zaczne ile tak trzeba zniszczyć tych silosów? A czy jeszcze gdzies so te silosy,ale pewnie najwiecej jest ich w Gas Works

http://guidesmedia.i...amous_map_4.jpg

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt tu nie pisze o zbieraniu odłamków tylko gdzie można silosy znaleść, i przy okazji trofke zdobyć za zniszczenia.

Co do odłamków, racja jest łatwo, ale nie każdy ma czas żeby szukać ich po całej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odłamków, racja jest łatwo, ale nie każdy ma czas żeby szukać ich po całej mapie.

No jeśli chce platynować to chyba nie ma innego wyjścia?

Z resztą ja tam jak widziałem jakiś odłamek to zbierałem w trakcie gry, a brakujące dozbierałem w 10-15 minut i trofeum wpadło, bez zbędnego męczenia się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieża lodu, STAJESZ NA ANTENIE !!! i robisz to. pamiętaj, stajesz na ------->antenie<---, wiele ludzi tego nie robi i ma problemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeszedłem grę filmik końcowy napisy i nie wpada trophy ani za przejście gry ani za hard??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fail... kłania się moja umiejętność czytania ze zrozumieniem... W tym przypadku nie wiem czemu mogło nie wpaść... Pozostaje Ci tylko przejść gre od nowa. Lub wczytaj jakiś save z 3/4 gry i dokończ gre, może wtedy wpadnie :>.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.... A wyświetla Ci się okienko że przeszedłeś gre ? Nie trofi, tylko w grze ? Jeśli tak i trofka nie wpada, to cóż. Pozostaje przejść gre jeszcze raz :)

W 1 byl myk, ze trzeba bylo zmienic na hard przed new game i dopiero odpalic new game, wiec moze w 2 tez? Mi brakuje 1000 pd do ostatniej mocy i dopiero bede zaczynac na hard.

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam problem ze zdobyciem ostatniego terytorium na drugiej wyspie. Dokładniej tam gdzie rozpoczynają się tory i jest klinika. Na zniszczonej kamienicy są trzej członkowie milicji, a kawałek dalej na dachu jednego z domków, trzej lodowi żołnierze. Nie mam tam żadnej misji, sądzę, że któryś z przeciwników powinien "upuścić" misję, ale gdy pokonuje wszystkich sześciu nic takiego nie następuje. Próbowałem już chyba z 20 razy. Brakuje mi tylko tego kawałka zalanego terenu do srebrnego pucharku. Podpowie mi ktoś kto zdobył ten fragment, gdzie mam szukać misji?

post-35687-0-07141600-1310836498_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podczas walki wychodzisz poza czerwony obszar i tam ich zabijasz. Spróbuj zabić wszystkich na czerwonym obszarze, a misja powinna z któregoś wypaść. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem że nie. Załatwiam wszystkich ale z żadnego misja nie wypada, nawet po dobiciu. Chyba mam tam jakiegoś buga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×