Skocz do zawartości
Tomo

Infamous 2

Rekomendowane odpowiedzi

W tym problem że nie. Załatwiam wszystkich ale z żadnego misja nie wypada' date=' [u']nawet po dobiciu[/u]. Chyba mam tam jakiegoś buga.
Edytowane przez JEDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore to sa "3 najwyzsze szczyty New Maris" ? bylem na wszystkich chyba wysokich budynkach i nic :P.. 1. swiecacy budynek z dwoma wiezyczkami takimi z korona i kawalkiem łódki z przodu, 2. wieza jakas koscielna czy cos (to sa oba budynki z pierwszej mapy), 3. wieza lodowa, 4. duzy budynek jakby fabryka czy cos (3. i 4. z drugiej wyspy po prawej stronie)

i problem mam z graniem w misje uzytkownikow.. blad mi wyskakuje czy cos.. serwery InFamous 2 sa sprawne ?

Edytowane przez szatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz te budynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) udalo sie :) zostaly tylko trofea zwiazane z misjami uzytkownikow ktore nie chca mi dzialac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mam pytanie odnośnie trofka Z wielką mocą... Na początku gry grałem dobrym ale nie odblokowałem tej mocy z odbiciem rakiety śmigłowca a po przejściu już nic takiego nie lata czy jeżeli rozpocznę 3 raz to mi zaliczy ???<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś udało mi się zdobyć platynę! W tydzień (a właściwie 8 dni) Przeszedłem grę 3 razy... xP

Up@ Niestety nie...

Edytowane przez szczypek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym ty także tak miałeś ?, czyli muszę grę przejść 3ci raz,,,,:biggrin: no ale aż tak "zua" nie była :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym ty także tak miałeś ?, czyli muszę grę przejść 3ci raz,,,,:biggrin: no ale aż tak "zua" nie była :thumbsup:.

Nie miałem ale kolega taki miał problem :) A co do tego że przechodziłem grę 3 razy to przez własną głupotę i niezdecydowanie... Przeszedłem 2 razy na normalu a potem zachciało mi się robić trofea i przeszedłem jeszcze raz na hardzie... (Facepalm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ehh znów problem z łowcą głów czy :

1.Mogę w cywil?

2.czy musi pisać jakiś komunikat tak jak przy "wielkim zniszczeniu"?

Z góry dziękuję :sweat:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ehh znów problem z łowcą głów czy :

1.Mogę w cywil?

2.czy musi pisać jakiś komunikat tak jak przy "wielkim zniszczeniu"?

Z góry dziękuję :sweat:.

Z tego co wiem muszą być "militarni" . Jak zaliczysz hs to pojawi Ci się komunikat "Precise head shock” (w polskiej wersji chyba zwie się to "precyzyjny strzał" ).

Powodzenia, spokojnie Ci się uda- nie jest to jakoś ciężki pucharek.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem muszą być "militarni" . Jak zaliczysz hs to pojawi Ci się komunikat "Precise head shock” (w polskiej wersji chyba zwie się to "precyzyjny strzał" ).

Powodzenia, spokojnie Ci się uda- nie jest to jakoś ciężki pucharek.

Można zdobyć to trofeum na lodowatych, choć na nich jest ciężko to mi się przynajmniej udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehem al to trofeum "Ukończ dodatkowe misje przewodnika lodu" czy jakos tak o co kaman w tym trofku to drugie ukończ dodatkowe misje zabójcy zrobiłem ale co z tym ?:pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehem al to trofeum "Ukończ dodatkowe misje przewodnika lodu" czy jakos tak o co kaman w tym trofku to drugie ukończ dodatkowe misje zabójcy zrobiłem ale co z tym ?:pinch:

To trofeum zaliczamy gdy gramy jako bohater i wykonując misję po stronie dobra (niebieskie znaczniki) na drugiej wyspie, czyli tej zalanej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dziękuję a mam problem : jak drugi raz grę przeszedłem na trudnym to nie wpadło mi trofeum za trudny o co z tym chodzi bo ja myślałem że zejdę przed tv.:pinch: Zaznaczam że był to drugi raz więc poziom trudny sam się włączył i nic nie przestawiałem w trakcie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dać new game. Jak tylko odzyskasz kontrolę na Colem naciśnij start- w opcjach zmień poziom na hard. Zasave'uj. Ponownie daj new game- nowa gra automatycznie od samego początku będzie na hardzie.

Opsss sry nie doczytałem, że już miałeś za 2 razem automatycznie poziom hard.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ukryte trofeum znajduje się między Status Kuo, a Jestem Ojcem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam jak pokonać Lodowego potwora gdy mu się zniszczy obie ręce i jest możliwość podejścia i użycia R1 + kwadrat/kółko ale pokonać go nie mogę mimo iż szybko naciskam kwadrat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paweliwa

Witam!

Jeżeli jeszcze trofeum nie wpadło może pomogę - miałem podobny problem. Ubijałem Lodowych ze 20 razy i żadnej misji. Dopiero później odkryłem co robiłem źle. Nowa misja nie wczytywała się bo część przeciwników wpadała do wody. Gdy pokonałem ich uważając żeby żaden nie wpadł do wody - misja wypadła od razu.

Pozdrawiam

Witajcie. Mam problem ze zdobyciem ostatniego terytorium na drugiej wyspie. Dokładniej tam gdzie rozpoczynają się tory i jest klinika. Na zniszczonej kamienicy są trzej członkowie milicji, a kawałek dalej na dachu jednego z domków, trzej lodowi żołnierze. Nie mam tam żadnej misji, sądzę, że któryś z przeciwników powinien "upuścić" misję, ale gdy pokonuje wszystkich sześciu nic takiego nie następuje. Próbowałem już chyba z 20 razy. Brakuje mi tylko tego kawałka zalanego terenu do srebrnego pucharku. Podpowie mi ktoś kto zdobył ten fragment, gdzie mam szukać misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam problem z trofeum "Zamrożone środki". Jak grałem dobrym to nie miałem żadnych misji z lodowym (prócz tej jednej gdzie koleś mówi gdzie są odłamki). Czy grając jako zły da się zrobić te misje? Zrobiłem save, przeszedłem grę jako zły, załadowałem teraz tego save i wziąłem misje po stronie dobra i kiedy pojawiają się te misje dodatkowe (o ile się pojawią). Czy one były od razu czy może pojawiły się po rozwinięciu fabuły?

Została mi ta jedyna trofka do platyny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam problem z trofeum "Zamrożone środki". Jak grałem dobrym to nie miałem żadnych misji z lodowym (prócz tej jednej gdzie koleś mówi gdzie są odłamki). Czy grając jako zły da się zrobić te misje? Zrobiłem save, przeszedłem grę jako zły, załadowałem teraz tego save i wziąłem misje po stronie dobra i kiedy pojawiają się te misje dodatkowe (o ile się pojawią). Czy one były od razu czy może pojawiły się po rozwinięciu fabuły?

Została mi ta jedyna trofka do platyny :(

robiąc misje dobra/zła nie wszystkie sa od razu na mapie - systematycznie się pojawiaja po ukończeniu kolejnej

po prostu grając jako dorbry wybieraj tylko niebieskie misje a jako zły misje czerwone aż nie odblokujesz wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×