Skocz do zawartości
KopaczK

Birds Of Steel

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

KONAMI tworzy całkiem sympatycznie wyglądający symulator myśliwców z okresu II WŚ.

Zapowiada się nie lada gratka dla fanów tych niesamowitych maszyn.

image_birds_of_steel_-15743-2294_0005.jpg

image_birds_of_steel_-15743-2294_0003.jpg

image_birds_of_steel_-15743-2294_0006.jpg

image_birds_of_steel_-15743-2294_0008.jpg

TRAILER

Wywiad z tegorocznego TGS- LINK

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie jesli ktos jest chetny do co-opa lub gry w multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest w zasadzie to samo co IŁ 2 Sturmovik Birds of Prey.

Przynajmniej takie wrażenie odniosłem po ograniu dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak jest faktycznie, to jest to bardzo dobra rekomendacja. Sturmovik to wciąż znakomity tytuł. kulało nieco sterowanie, ale z tego co wiem, na PS3 wydany został patch naprawiający przesadną czułość sterowania na dwóch wyższych poziomach trudności. słabo, że demo Birds of Steel nie jest dostępne na europejskim PSN : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bedzie pierwszy symulator lotu ktory zakupie na ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że sobie pogram na moim saitek aviator, ale się nie da :(. Szkoda, że dają symulator na PS3 bez wsparcia dla jednego z popularniejszych joysticków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lledrogo widzialem wersje promo/nfr za 50 pln :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniecznie bo tez mialem w rekach w czwartek ale cena 219 troche mnie zbila z tropu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super ...

widzialem ze masz hawx'a mozesz cos powiedziec o tej grze wiecej warto kupic ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radekc

Tak szczerze, warto kupić teraz za mniej więcej 170 pln, czy lepiej trochę poczekać? Ale proszę, tak obiektywnie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to czy jest łatwo - w ten sposób gier nie dobieram (i tak ja splatynuję jeżeli mnie wciagnie). Chodzi mi przede wszystkim o "fun" - granie wciąga czy też "mogłoby być lepiej"???

Coś czuję, że się wachasz i gra to marne 5/10??? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kupilem sturmovika za 79 zanim przejde to pewnie stalowe ptaszyka potanieja :) i wtedy zakupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

A ja Birds of Steel kupiłem za 49 zł wersje promo, zajebista gra w zajebistej cenie, tyle że bez okładki :D

Edytowane przez kabi27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh również kupiłem tą grę w wersji promo za tą samą cenę (pewnie ten sam sprzedawca). Ogólnie jest bardo dobra i wymagająca (nawet na simplified), niestety czasem zwalnia animacja (działo się też tak w demie na Malcie). Gram w nią drugi dzień (misję są w miarę zróźnicowane, sprawiają frajdę). Grę polecam. Chciałem czekać aż cena spadnie do ok 100 zł (ale zanim do tego dojdzie pewnie minie kupa czasu) ale zdecydowałem się na promo za 49 zł plus dostawa. Szkoda że nie ma instrukcji (książeczki), nie znam zasady nabywania WAR POINTS aby kupować nowe samoloty (w sumie nie wiem też gdzie je potem wykorzystuje - grając w kampanie, misje mamy dostęp chyba do wszystkich samolotów bez konieczności ich kupowania). Multi dla 4 graczy z czasowymi eventami dla 16. Nie wiem też czy można grac na split screenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją kupiłem Sturmovika za 56zł i bardzo mi się podoba i co ciekawe ludki grają jeszcze online!

no to kupilem sturmovika za 79 zanim przejde to pewnie stalowe ptaszyka potanieja :) i wtedy zakupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również zakupiłem sturmovika w podobnej cenie. Jestem zadowolony z tej serii (jedynym większym minusem czasem zwalniająca animacja). Marzy mi się tryb co-op, w który dwaj lub więcej graczy leci w jednym samolocie, jeden steruje reszta na stanowiskach gunnerów to by było coś;)

Czy ktoś z posiadaczy Birds of Steel mógłby zeskanować jej pełną okładkę? bo drażni mnie widok tej gry w pudełku od doładowania konta w PSN;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada multi w Sturmoviku?? Komus chce sie odpisac?:D Bo sie najaralem na Birds of Steel ale cena powala na ta chwile:) A il2 pewnie podobny a cena o niebo lepsza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie te same tryby co w BoS, dodatkowe "każdy przeciw każdemu" czego nie ma w BoS. Co do ilości graczy to nie wiem bo jeszcze nie grałem online w sturmovika. Nie sprawdzałem też czy można przechodzić misje w szturmoviku w co-op ale chyba nie. Używanego stumovika wyłapałem na allegro za 59 zł a BoS promo za 49 zł plus przesyłka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego Promo tez bym kupil:)

Poszukaj na Gametrade, tam kilka osób ma grę na wymianę lub do sprzedania, właśnie tam kupiłem za 56zł z przesyłką! Super sprawa: można powymieniac, kupić, sprzedać - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×