Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sony oficjalnie potwierdzilo prace nad nastepca PS3:
http://www.eurogamer...n-playstation-4

W sumie to nie mieli wyjscia, o 10-letnim cyklu zycia PS3 mogli jedynie pomarzyc, bo Wii2 doslownie juz na dniach zostanie zaprezentowane, i sa plotki o prototypach Xbox3 u developerow i planowanej dacie nawet 2012(!).

5F0A3d01.pdf

A246Cd01.pdf

6B042d01.pdf

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie podniecam się dopóki nie zobaczę/dowiem się czegoś z E3.

Hmm ile czasu pracowali nad PS3 od ogłoszenia, że nad nim pracują?

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taka sama prawda jak to, że Franz miał strzelać do Papieża ...

Zobaczymy na E3. Temat w sumie może zostać, ale jak zacznie się nabijanie bezsensownych postów to zamknę z miejsca aż do potwierdzenia informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedykolwiek mieli by to wydać chciał bym tylko 1 rzecz w PS4 :

Wsteczna Kompatybilność z PS3.

O Konto na PSN i zdobyte pucharki chyba możemy być spokojni.

Edytowane przez Dominik89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać na ujawnienie specyfikacji. Oby to był potwór zdolny pociągnąć pełnię efektów DX11 w 1080p i 3D. Chociaż cena takiego cacka będzie niemała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że PS4 nie przyjdzie szybko. Powód prosty, konsolę mam od niespełna roku, po za tym gry i tak wyglądają świetnie i obłędnie na tej generacji. Następna generacja, przynajmniej przez 1 rok będzie stać w miejscu i będzie istnym polem testowym programistów. Nawet DICE które rzekomo jest "przygotowane" na następną generację konsol, będzie potrzebowało czasu aby się nauczyć konstrukcji sprzętu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nie śpieszy ze zmianą konsoli. Moją czarnulkę mam dopiero od Marca i nie "zaliczyłem" tytułów które mnie interesują, więc długa droga przede mną. Myślę że wypuszczą ją dopiero w 2012 na E3. ;))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupie zaraz po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zapowiedzieli już, ale nie wiadomo kiedy wyjdzie. może dopiero za 2 lata. A jak wyjdzie to kupie dopiero wtedy, kiedy już będzie coraz mniej nowych tytułów (które by mnie interesowały) na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko PS3! Nie chcę czekać PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam nadzieję że wyjdzie jak najszybciej. Obecna generacja odstaje znacząco od możliwości pc. Konsole ratuje świetna sprzedaż gier ale ich twórcy coraz częściej mówią, że dłużej czekać nie będą. Jak na razie są to zwykłe bajery

ale możliwe, że niedługo będziemy dostawać też dużo gorszą grafikę. Nie chce się tu rozpisywać ani wdawać w jakąś poważną dyskusję. Sam po kilkunastu latach grania na pc, przesiadłem się niedawno na konsolę i jestem bardzo zadowolony. Ceny starszych tytułów oscylują w granicach 40-100zł, komfort grania na 46 calach też jest nieporównywalny. Nie muszą się martwić o to czy gra mi pójdzie itp itd. Ale świat gier idzie do przodu, a obecna generacja konsol wydaje się głównym hamulcowym. Mam również nadzieję że ps4 będzie dużym przełomem. Liczę że konsola udźwignie gry w UHD, adaptacyjny AA, dx11 ( a może nawet 12, skoro Balmer zapowiedział na przyszły rok Windows 8), takie samo rozwiązanie jak kinect. Liczę też na takie coś: http://hotnews.pl/artnauka-225.html ale to raczej wciąż sci-fi ;)

Edytowane przez LLoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę bez sensu, przecież nic nie wiemy o PS4. Nawet nie jesteśmy pewni czy PS4 będzie się nazywał PS4 a nie np PS 420 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech grafika dorówna tej z pecetów, a gry będą robione tak dobrze jak na PS3 (GT5, Uncharted itd) to owszem czekam. W przeciwnym wypadku mam to w dupie. Tak w sumie gdyby nie GT5 i takie anczarted i innych parę EX to sprzedałbym swoją konsolę bez zastanowienia. No chyba jeśli pojawiłby się w domu 50 calowy telewizor to może wtedy by została do filmów BD. A że kupiłem slima za grosze to nie żałuję, ale sam z siebie konsoli bym za pełną kwotę nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4? Fajnie, ale teraz jej nie potrzebuję. PS3 wystarczy mi na kolejne 3, może 4 lata. Nad zakupem nowej maszynki pomyślę, jak PS3 tytuły na wyłączność "zdechną", a PS4 stanieje. Słowem, nie spieszno mi do nowego, zbędnego wydatku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Informacje o PS4 są nawet nie wygodne dla Sony bo Cella ta konsola mieć nie będzie i na 99% nie będzie kompatybilna z grami z PS3.

Taka informacja graczy bardzo by wk...iła i Sony bedzie milczeć czy ściemniać

(jak zawsze) jak długo się da

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi na forum od mniej więcej roku pytało, kiedy będzie jakieś info o nowej PlayStation, a tu nagle wszyscy chcą zostać przy PS3. Popieram poprzedników.

Narazie ta konsola nie jest jeszcze taka stara.

Poza tym dopiero ogłosili, że pracują nad nową konsolą bo konkurencja zaczęła mówić o nowych konsolach dlatego Sony nie chciało być gorsze ale już od dawna słyszymy, że pracują nad nowymi rozwiązaniami i technologiami do nowej PlayStation. :thumbsup:

Nowa konsola jak już niektórzy pisali wyżej nie ma nic wspólnego z E3. Te gry, które zostaną zapowiedziane na nadchodzących E3 będą grami pod obecne konsole i nie będą miały wpływu na konsole, które dopiero są w planach. Również teksty o nowych konsolach na E3 2012 są absurdalne bo w ciągu roku nie wydadzą nowej PlayStation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, troche nie na miejscu sa komentarze "nie chec PS4 bo dopiero co kupilem PS3" - konsola jest na rynku juz 5 lat, wiec to tylko wylacznie wasza wina ze zamuliliscie z zakupem. Obecne konsole juz nie daja rady, i nie mowie tu wylacznie o grafice/rozdzielczosci/framerate'ie, ale tez o tym ze majac 256MB RAM ciezko upakowac jakies "ficzery", o robieniu rzeczy real-time nie wspominajac, w komentarzach na glownej duzo osob wypisuje ze obecne konsole jeszcze dlugo moga pociagna, ale pytanie jak dlugo mozna grac w gry ktore opieraja sie wylacznie na skryptach/cut-scenkach?? Jak w 2004r. wyszedl HL2 tak wszystko stanelo w miejscu, bo wyszly nowe konsole ktore hamuja rozwoj gier, i stad gry "na jeden raz" ktore starczaja na zaledwie 6-8h... A odnosnie specyfikacji/osiagow, to mam jedynie nadzieje ze w przyszlej generacji nie bedzie juz tego nieporozumienia znanego jako sub-HD, i natywne 1280x720 bedzie absolutnym minimum, a jak bedzie 1080p@30FPS z 4xAA to bede w siodmym niebie. I powinni wg. mnie zostac przy Cell'u, bo po pierwsze nawet deweloperzy 3rd party nauczyli sie juz z niego korzystac, po drugie deweloperzy 1st party potrafia wyprawiac z nim cuda i na dodatek maja juz gotowe engine'y, a po trzecie umozliwiloby to wsteczna kompatybilnosc z grani PS3/2/1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak kupię PS4 w dniu premiery ale slima :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję że PS4 nie przyjdzie szybko. Powód prosty, konsolę mam od niespełna roku, po za tym gry i tak wyglądają świetnie i obłędnie na tej generacji. Następna generacja, przynajmniej przez 1 rok będzie stać w miejscu i będzie istnym polem testowym programistów. Nawet DICE które rzekomo jest "przygotowane" na następną generację konsol, będzie potrzebowało czasu aby się nauczyć konstrukcji sprzętu.

Też mam konsole od niedawna.

Mam nadzieje że jeśli już wejdzie to nie będzie kosztowała 2 razy wiecej niż obecna ps3 :o

Ciekawe czy gry będą kompatybilne PS3-PS4 :o

Jeśli wyjdzie to w ciągu 2 miesięcy kupie

Edytowane przez m0rfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@m0rfi

Troszke się znam na technikaliach ale moje wypowiedzi sa bardzo niepopularne jeżeli mówię coś złego na PS3

Mam na mysli cross game chat czy wsteczną kompatybilnośc

Wielu z was czeka na taka opcję ale na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe

To jest jakby oczekiwać od telewizora Sony, że bedzie kosił trawę

Możecie o tym zapomnieć bo możliwości PS3 na to nie pozwalają

PS4 jak juz wcześniej powiedziałem na 99% nie będzie wstanie obsługiwać gier z PS3 jak PS3 gier z PS2 Musieliby stworzyć emulatora cella a taki na dzień dzisiejszy po prostu nie istnieje

Sony nie potrafi stworzyć programowej emulacji PS2 na PS3 a co dopiero emulacje z PS3 na PS4

Fanboje powiedzą po co ! Przecież zarabiają na PS3 dlatego nie mamy wstecznej kompatybilności. Kolejna durnota tak jak w przypadku PS2/PS3

Edytowane przez saracen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cyklu życia konsol PlayStation łatwo jest policzyć że nowa wychodzi co 6 lat:

PlayStation 1994

PlayStation 2 2000

PlayStation 3 2006

PlayStation 4 2012 ?

Naprawdę nie wiem skąd to oburzenie :whistling:

P.s Zawsze można się przerzucić na kompa i ładować co roku pokaźną sumkę żeby wszystko płynnie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że konsola udźwignie gry w UHD, adaptacyjny AA, dx11 ( a może nawet 12, skoro Balmer zapowiedział na przyszły rok Windows 8), takie samo rozwiązanie jak kinect. Liczę też na takie coś: http://hotnews.pl/artnauka-225.html ale to raczej wciąż sci-fi ;)

Na UHD to bym nie liczył.. Wystarczy, że uciągnie płynne 1080p to i tak będzie bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co o tym myśleć. Przyznaję, że średnio akurat mi to pasuje, bo na dniach miałem kupować ps3, a tu okazuje się, że niedługo (choć w sumie dokładnie nie wiadomo kiedy) wychodzi ps4.

Ale i tak kupię ps3, myślę, że jeszcze przez jakiś czas gry na nią będą wydawane i długi czas jeszcze będzie wspierana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja konsolę mam dopiero rok i zjeżyły mi się włosy na głowie, gdy czytałem newsa. Ochłonąłem jednak od razu, gdy uświadomiłem sobie, że przecież ta konsola nie wyjdzie za miesiąc, tylko najprawdopodobniej za jakieś półtora roku. Jest więc czas, żeby spędzić z PS3 jeszcze dużo wieczorów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×