Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Srogie oszołomy :biggrin:

"Killer Instinct" turniejowy... no mniej więcej tak jak nowy MK

albo kolesiowi "koło dupy lata" że nowego Xa u nas nie będzie, on se ściągnie z USA bo tak już robił z X360 i jest super :biggrin:

o, albo teraz: nie będę mógł sprzedawać i kupować używek ? odpowiedź: "koło dupy mi to lata! do tej pory tak robiłem a, ale co z tego, będę brał wszystko w premiere za 250"

Fuck, dalej jest jeszcze lepiej - już sobie wymyślili że gry w cyfrowej dystrybucji na nowego Xa będą tanieć szybciej niż na Steamie, tylko gracze to skurwiele i mimo tego że M$ nam to przekazał podprogowo, to oni nie chcą tego przyjąć :biggrin:

 

Ja czasami ot zeby z innym spojrzeniem sie zapoznac poczytam polygamie (z reguly nie ogladam na tym portalu wstawek video).

Ale jesli nawet w jakims procencie tak sie wypowiadaja jak piszesz to przyznaje racje Srogie oszolomy. 

Dyskusja musi zawierac argumenty a nie - mi to nie przeszkadza, albo ze komus cos lata a innemu stoi. 

 

Wstyd! ja rozumiem ze pisac moze kazdy, vloga moze miec kazdy, a jesli ktos chce byc traktowany powaznie niech tak sie zachowuje. Takie publikacje nawet jesli opatrzone ostrzeniem to zdanie prywatne tej osoby moga stracic. 

 

Z drugiej strony moze chodzi im o reklamy - nagrajmy cos wsadzmy kij w mrowisko podsycmy shit storm ludzie obejrza i beda opluwali nas i siebie nawzajem w komentarzach ale liczba odslon wzrosnie. 

 

sam nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt. "wiadomo, że xBOX wygrał"  :shok:

 

1233928590_citizen%20kane%20clapping.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt. "wiadomo, że xBOX wygrał"  :shok:

Ta, chyba olimpiadę dla niepełnosprawnych.

Tak swoją drogą to chyba najstarszy growy serwis w Polsce. No po prostu WSTYD! Od dziś jak ktoś powie: "Polygamia", ja odpowiadam: "koło dupy mi lata".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale polygamia słynie z uwielbiana wszystkiego co MS, ci pseudo dziennikarze, a ponoć także gracze najlepiej oceniają zwykle multiplatfiormy a najlepsze exy od Sony dostają najczęściej 3/5 bo coś tam. Tylko z TLOU się wyłamali ale to dlatego, że ograł go gość, który rzadko to robi inie jest fanatykiem xboxa,

 

mimo to zaglądam tam ale tylko dla newsów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HXA0l4Z.jpg

 

Smutne ale prawdziwe.

316 na X-a :D.. a zapomnialem.. i tak u nas nie zadziala...  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek smutny ale prawdziwy. Ja od siebie dodam że zastosowano tutaj naszą banderę morską zamiast polskiej flagi, co jest zwyczajnie niepoprawne ;) to tyle z ciekawostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz ?

 

To że ktoś zarabia najniższą krajową nie oznacza że nie może mieć konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

 

Cena konsoli jest przystępna również dla osób z najniższą krajową.

 

Trochę gorzej z utrzymaniem (4 tytuły - około 1000 zł). No ale nie wszystko trzeba brać na premierę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo , tyle tylko że to chodziło bardziej o uzmysłowienie ludziom ile nam jeszcze do tego zachodu brakuje. ale sądzę że nie ma co tematu ciągnąć bo zaraz znów zacznie się temat rzeka i znajdą się wpisy od próby uzdrawiania gospodarki ,po wpływ pełni księżyca na wzrost fasolki strączkowej ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt. "wiadomo, że xBOX wygrał"  :shok:

Dosłuchaliśmy z kumplem przy browarze i najlepsze jaja są jak komentują konferencję Sony :biggrin: M$ jest zajebisty bo wypina się na indie bo w indie na Xlive jest syf. Sony to mendy a cena 399$ to "dick move" :biggrin: No ku@#wa cała konfa porażka bo Sony wypuszcza sprzętu który wogóle nie idzie naprzód w przeciwieństwie do M$ który idzie naprzód :biggrin: No przejaja :biggrin:

A jak któryś geniusz marketingu wspomina że się będą mieli użytkownicy PS4 z pyszna jak będzie ich 4x więcej w kraju i ile wtedy będą kosztowały ich używki, to wogóle oldecieliśmy :biggrin:

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale w co Wy wszyscy będziecie grać na tych nowiuteńkich konsolach? Może ja się jakiś zramolały robię, ale nie widzę żadnego sensu w preorderowaniu(a płacenie za to jakichś zaliczek to przecie jakieś samounicestwienie)czegoś, co po pierwszym tygodniu sraczki będzie leżało wszędzie i samo prosiło się o zakup. Zresztą kij z tym, ale konsola bez gier jest mi potrzebna jak świni siodło, a na razie to nie powiedziałbym że zalano nas zajebiście zapowiadącymi się tytułami startowymi...

 

Dokładnie. Tytuły startowe, jakoś szczególnie nie zachęcają, do zakupienia PS4 w dniu premiery. Pograłbym co najwyżej w Drive Club po pobraniu go z PS+  :laugh:

Po obejrzeniu konferencji SONY, pierwsza myśl "muszę mieć w dniu premiery", ale po przeanalizowaniu wszystkiego na chłodno stwierdzam, że poczekam na jakieś lepsze gry. Inaczej plejka, by się tylko kurzyła. FIFE i NBA 2k14 kupię jak ceny trochę spadną, bo w to się dobrze gra z kumplami, ale " must have " to nie jest. W Watch Dogs pewnie zagram na PC, a reszta na kolana nie rzuca. Gdyby można było na start, wyrwać bundle z Wiedźminem 3 lub Destiny to bardzo możliwe, że bym się skusił. Póki co zanosi się na zakup w 2014 z Destiny. Także jeszcze sobie poczekam.

 

tylko kto z najniższą krajową kupuje konsolę?

 

Hmmm ja?... Pewnie od października gdy wrócę do nauki, będę zarabiał 1200 pln netto chyba, że uda mi się pogodzić różne obowiązki, to może zarobi się więcej. Nie mniej nawet z najniższą krajową zdecyduję się na zakup konsoli   :P

Edytowane przez Feargeat
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde az zaczalem szukac tego filmu co tak przezywacie z durnej polygami, ktory to?

 

czy to moze te durne gadki co tam po kilka pytan jest?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko kto z najniższą krajową kupuje konsolę?

ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadki...

Słuchałem - żałosne nawet jak na fanboyów M$'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po chooy wy tam wchodzicie i karmicie trolli wejsciami na strone. Im wlasnie o to chodzi, im wiecej wejsc tym lepiej za reklamki sie zgarnia. Ludzie, no kierva, wiem ze pokusa wielka aby wejsc i posluchac z zazenowaniem ale lepszym wyjsciem z sytuacji bedzie kompletny zlew.

Edytowane przez Bansai
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, olejcie tych błaznów i po prostu nie wchodźcie na tą ich śmieszną stronkę.
Na forum też lepiej nie zaglądajcie bo się przerazicie "wysokim" poziomem postów.

Olać sprawę i tyle. Tego typu stron, które żerują tylko na nabijaniu odsłon teraz jest cała masa.

Im nie chodzi o jakość materiału, tylko żeby licznik odwiedzin leciał, a reklamodawcy mogli zobaczyć, że to super zajebiaszcza strona, skoro tyle odwiedzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowcie ze to ten material 3 godzinny :P?

Właśnie to to.

Słuchałem tego w tle podczas pracy na kompie i materiał jest po prostu zenujacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×