Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ten xbox to śmiech na sali. Będzie można gre kupić na 10 osób ale co z tego jak żeby zagrać nie będzie mogła grać żadna inna osoba. 

To już wole jechać/iść do znajomego pożyczyć płytkę na PS4 i grać kiedy chce niż płacić za gre i ustalać kiedy będę miał czas w którym mogę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten xbox to śmiech na sali. Będzie można gre kupić na 10 osób ale co z tego jak żeby zagrać nie będzie mogła grać żadna inna osoba. 

To już wole jechać/iść do znajomego pożyczyć płytkę na PS4 i grać kiedy chce niż płacić za gre i ustalać kiedy będę miał czas w którym mogę grać.

 

Nie na 10 tylko na 2. W sumie będzie podobnie jak teraz na PSN mamy. Z tym, że podobnie robi tu różnice. Kupujesz gre na xone i możesz ją udostępnić 1 osobie z listy 10 dodanych do family. Te osoby muszą być co najmniej 30 dni w znajomych na konsoli. Można grać jednocześnie w tą gre. Gra nie może być odebrana osobie której ją dałeś, zostaje z nim na stałe. W sumie to taka bardziej okrojona wersja dzielenia się slotami i jedyny plus w porównaniu do slotów to taki, że robisz to legalnie nie naruszając regulaminu. Czyli wychodzi na to, że będzie można kupować gry na spółe. Dobre i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na 10 tylko na 2. W sumie będzie podobnie jak teraz na PSN mamy. Z tym, że podobnie robi tu różnice. Kupujesz gre na xone i możesz ją udostępnić 1 osobie z listy 10 dodanych do family. Te osoby muszą być co najmniej 30 dni w znajomych na konsoli. Można grać jednocześnie w tą gre. Gra nie może być odebrana osobie której ją dałeś, zostaje z nim na stałe. W sumie to taka bardziej okrojona wersja dzielenia się slotami i jedyny plus w porównaniu do slotów to taki, że robisz to legalnie nie naruszając regulaminu. Czyli wychodzi na to, że będzie można kupować gry na spółe. Dobre i to.

 

Według mnie ta polityka to zwyczajne ograniczanie praw do zakupionych przeze mnie gier. Co w sytuacji kiedy będę chciał pożyczyć grę nowo poznanej osobie? Sorry, poczekaj 30 dni aż będziesz moim przyjacielem i wtedy dam Ci pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, olejcie tych błaznów i po prostu nie wchodźcie na tą ich śmieszną stronkę.

Na forum też lepiej nie zaglądajcie bo się przerazicie "wysokim" poziomem postów.

Olać sprawę i tyle. Tego typu stron, które żerują tylko na nabijaniu odsłon teraz jest cała masa.

Im nie chodzi o jakość materiału, tylko żeby licznik odwiedzin leciał, a reklamodawcy mogli zobaczyć, że to super zajebiaszcza strona, skoro tyle odwiedzin.

 

zawsze można mieć aktywny adblock, wtedy nie zarobią na wyświetleniach reklam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty wiesz o internecie? Przy reklamach liczy sie licznik wejść na stronę plus ew. kliknięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaliście na Polygamii ich forumgadki ostatniej ? Nie wiem jak chłopaki mogą być takimi fanboyami MS. Wojna next genów już jest rozwiązana Sony znów przejmuję 100% kontrole na rynku konsol. Po dość wyrównanej obecnej generacji na początku teraz pod koniec jednak Sony wyszło na przód, next geny już rozwiązane. Miałem nie brać PS4 na premierę i poczekać chwilę na opinie o awaryjności itp. Ale jednak chyba się nie oprę i na święta postawię nowy sprzęt pod telewizorem tym bardziej że ze sprzętem Sony nigdy nie miałem żadnych problemów !

 

 Edit. Widzę że jednak echa ostatniego podcastu poligamii są :biggrin:

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na 10 tylko na 2.

 

Tylko jedna, Major Nelson potwierdzil to w ostatnim wywiadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ten co kupił udostępnia 1 osobie czyli można kupić grę na 2 osoby, o to mi chodziło. Czy to też już nieaktualne?

 

 

 

Według mnie ta polityka to zwyczajne ograniczanie praw do zakupionych przeze mnie gier. Co w sytuacji kiedy będę chciał pożyczyć grę nowo poznanej osobie? Sorry, poczekaj 30 dni aż będziesz moim przyjacielem i wtedy dam Ci pograć.

 

Powiedz to chłopakom z polygami  :biggrin: Kupując grę na Xone stajesz się właścicielem plastiku z którego zrobiona jest płyta i pudełko, do reszty nie masz prawa własności.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Ci o ten pakiet rodzinny, to w dana gre moze grac tylko jedna osoba sposrod 10ciu.

 

Jesli o pozyczanie gier, rowniez tylko 1 osoba moze grac bo przenosisz tymczasowo licencje gry na drugie konto.

 

Tak czy siak MS rucha w dupsko bez mydla naiwniakow. A ten caly zalew dezinformacji to prawdopodobnie zaslona dymna.

 

"Xbox is the future" :laugh:

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Ci o ten pakiet rodzinny, to w dana gre moze grac tylko jedna osoba sposrod 10ciu.

 

No właśnie podobno to zmienili i obecnie mogą 2 osoby równocześnie grać.

Co nie zmienia faktu, że wciąż są w ciemnej dupie i nie zapowiada się, żeby w ogóle dobrnęli do fazy świstaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ponoć takie jest ostatnie info, udostępniasz jednemu z rodziny grę samemu nie tracąc do niej dostępu. A z tym tymczasowym przeniesieniem licencji to chyba nie bardzo bo to by była normalna opcja pożyczenia gry jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja konsole biorę w dniu premiery i na prawdę jeśli dla kogoś InFamous Second Son czy Killzone nie są wystarczająco dobre to co by was zadowoliło?

Będzie z grami tak samo jak na PS3, że wydawcy będą się rozwijać i grafika też będzie lepsza z czasem. Po około 5 latach konsola osiągnie max możliwości. Wtedy to dopiero będą gry takie, że większość z nas wróci do pieluch by nie odchodzić od konsoli.

Edytowane przez Castiel
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pierwsze gry nie będa wykorzystywały 100% możliwości konsoli. Myślę, że kilka lat minie. Ciekawy jestem jak będzie z cena gier. Podobno ma się nie zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja konsole biorę w dniu premiery i na prawdę jeśli dla kogoś InFamous Second Son czy Killzone nie są wystarczająco dobre to co by was zadowoliło?

Na pewno nie to ;)

Dark Souls II lub III ew. Demon's Souls II wiele też spodziewam sie po Watch Dogs, ale ostatnia informacja Ubisoftu, że to Assasins w przyszłości troszkę mnie zniechęciła. Czyli najwcześniej marzec 2014 :P

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zrobić tak, obok kolegi, który już będzie grał.

vjfn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Długa jest lista startowa tytułów na PS4, ale brakuje na niej dobrych RPGów. Oprócz nowego "wieśka" niewiele dzieje się w tym temacie. Może tak F4 ;)

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone, Watch Dogs i Battlefield 4 na starcie = pozamiatane w multi z wolnym czasem na kilka miesięcy - byle do Destiny i Division...

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie jest darmowa wysyłka do Polski i gwarancja tak samo posiada 2 lata ???

Edytowane przez Light56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie z grami tak samo jak na PS3, że wydawcy będą się rozwijać i grafika też będzie lepsza z czasem.

 

Tylko że PS3 było wielce skomplikowanym systemem do programowania i było się czego uczyć. Architektura PS4 natomiast, jest już doskonale wszystkim znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy siedzą w temacie GAIKAI. Padła mi ps3 przy The last of us(hehe wiem to jak smierć)a nie widzi mi się kupowanie nowej skoro za pasem ps4. Problem jest taki że na ps3 wychodzi jeszcze 5 interesujacych mnie gier. A więc pytanie jest następujćce czy jest już na 100% stwierdzone czy na ps4 bedę mógł ograć co chcę z ps3 czy np tylko niektóre gry będą na Gaikai?? Byłbym niezmiernie wdzięczny za pewne info jeśli ktoś siedzi w temacie i takowe posiada

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The PlayStation 4's cloud-based streaming features will be coming to the new console in early 2014, Sony revealed during the company's E3 press conference.

 

Sadly missing the console's "Holiday 2013" launch window, game streaming will be provided by Gaikai, giving access to plenty of "critically acclaimed" PS3 and PS4 games. It's a particularly important service, seeing as the PlayStation 4 won't be backwards compatible with PS3 discs.

 

Vita games will also be available for streaming, though that feature too is expected to land a little further down the line again.

 

It is not yet clear whether the streaming launch in early 2014 will be global, or just for select territories

 

PS

W chooy licze na to, ze nie bede musial trzymac PS3 tylko po to, zeby doczekac sie Dark Souls II...

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli tylko to.. że wszędzie widzę FPSy.

RPG odchodzą chyba do lamusa... W sumie aby pograć w dobrego RPGa, to aktualnie najlepiej kupić sobie takiego 3DSa i nawalać w Fire Emblem czy Tales of the abyss.

Widać bardziej niż dosadnie, że przez pierwsze lata będziemy dostawać tylko gry akcji na nowe konsole. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze jest temat o DS4 ale to niejako też zahacza o temat funkcjonalności PS4 - 

Panel dotykowy na przodzie pada będzie pełnił funkcję TouchPad'a. Teraz moje pytanie - czy jest możliwe, żeby przy wprowadzeniu odpowiedniego znaku na owym panelu wywoływać określone funkcję w grach? Np. gdy na TouchPad'zie nakreślę literę I , to skutkowałoby to przykładowo otwarciem menu Inventory w jakimś RPG'u etc? Jeśli taką funkcję posiadałby DS4 to byłoby to iście genialne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×