Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

I tak każdy kto grał w GT5, wie, że ta gra tak nie wygląda  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Najnowszy wywiad z Jimem Ryanem (końcówka)
Całość TU
 

 

GC: Good point, well thank you for your time. Oh, I forgot the obligatory Last Guardian question!

 
All: [laughs]
 
PR guy: You’re the first person to ask as well!
 
JR: We might have more news on that… no news this E3…
 
GC: It does still exist though? It hasn’t been cancelled?
 
PR guy: It does exist.
 

 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszli z tym gównem do Fallona: 

 

 

"Xbone jest trzy razy mocniejszy od X360"  - żenada  :biggrin:

 

To już nie dziesięć razy  :laugh:

 

Pamiętaj o jednym - NIESKOŃCZONA MOC CHMURY = x10 xbox360  :laugh:

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest ciekawsze :)

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=595266

 

W skrócie:

M$ nie uznaje PS4 jako zagrożenia :biggrin:

Gratuluje ignorancji :biggrin: Już dawno pobili Sony z 2006 roku.

 

Patricko - a co maja mowic? Przegralismy - i maja to powiedziec jeszcze przed wprowadzeniem produktu na rynek? Beda szli w zaparte, mowili o TV, TV, TV, TV oraz Sport, Sport, Sport - udowadniali ze wyzsza cena to kwestia wliczonej kamery ktora oczywiscie jest lepsza od konkurenta itd. Prawda jest taka ze z PR punktu widzenia beda mowic o sukcesie bo musza. Beda klamac 1000 razy tylko po to zeby paru uwierzylo w to co mowia.

Po prostu nie maja innej drogi. I to moge zrozumiec.

Ale poczekajmy cierpliwie do konca roku - to bedzie pierwszy wyznacznik - wyniki sprzedazy. I mysle ze tutaj nie bedzie zaskoczenia ale MS pewnie powie ze mimo iz sprzedali X razy mniej niz Sony to wynika to z tego iz nie byli wstanie wprowadzic sprzedazy globalnej i pracuja nad tym aby xbone trafil do wiekszej liczby krajow - beda isc w zaparte, bede mowic ze ludzie jeszcze xbona kupia mimo iz wiedza iz szanse sa nikle bo czesto lepszy start ma ten co konsole wypusci wczesniej. Choc moim zdaniem Sony moze spac spokojnie bo nawet jesli MS wypusci konsole pare tygodni przed sony ludzie poczekaja (w Szwecji jest mniejsza jazda po x1 ale ludzie z ktorymi rozmawialem kieruja sie cena - co dziwne x360 ma chyba wiecej udzialu w rynku PS3 jesli chodzi o Szwecje).

 

Wiec takich newsow i propagandy sukcesu xbone mozemy sie teraz spodziewac z coraz wieksza czestotliwoscia.

 

 

Pamiętaj o jednym - NIESKOŃCZONA MOC CHMURY = x10 xbox360

 

I tu uwaga pytam sie serio - powered by cloud - co to znaczy? czy MS cokolwiek powiedzial co bylo by zrozumiale dla osoby technicznie ogarnietej i pozwalajace to sobie wyobrazic w praktyce?

Chmura chmurze nie rowna, a czasami z duzej chmury maly deszcz :)

Maja owszem Windows Azure, maja ilestam serverow ktore tak moga pracowac i wykonywac operacje. Pytanie jak to bedzie wykorzystane. O ile moge zrozumiec alokowanie tychze celem uzycia do np multiplayera. O tyle w innych wypadkach jakos tego nie widze.

Bede czekal na informacje i je sledzil z zainteresowaniem.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi tak szkoda Xbox One, ale nie dlatego, że miałem zamiar kupić konsolę. Gdyby produkt MS opierał się o te same zasady co Sony to najlepiej na tym skorzystaliby gracze. Im większa konkurencja tym jakość usług się podnosi, a ceny spadają. Sony już wygrało tą generacje i miejmy nadzieje, że nie spoczną na laurach.

Szkoda mi tylko niektórych wydawców, którzy poszli już od generacji X360 i PS3 poszli na obie konsole przez co ich gry z hitów stały się średniakami np gry Capcom. Kiedyś Resident to była obowiązkowa pozycja, a teraz musisz walczyć z sentymentami by czasem nie dotknąć gry bo możesz się tylko niepotrzebnie w######.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nikt już nie pamięta czasów kiedy dominował jeden system a reszta była tylko tłem? To jest najlepsza sytuacja dla rynku gier i nie ma się co obawiać monopolu producenta sprzętu, bo to tylko teoretycznie wygląda niekorzystnie. W praktyce 3 razy okazało się wręcz przeciwnie. Przynajmniej ze strony Japończyków nie ma się czego obawiać bo już Amerykanie mają inną mentalność i inaczej podchodzą do biznesu- dla nich liczy się maksymalizacja zysków w jak najkrótszym czasie, gdzie cel uświęca środki. Chapnąć, przerzuć, połknąć, wypluć. Japończycy stawiają na budowanie zaufania do marki i zysk długofalowy. Dobrze to widać po Xone i Ps4.

 

A jeśli chodzi o gry to przypomne tylko- SNES, PSX, PS2. Wszystkie zdominowały rynek w swoim czasie i na te właśnie systemy powstawało najwięcej zaj**istych gier, rodziły się całe, kultowe dziś serie. A to dlatego, że duża liczba zainstalowanych na rynku systemów gwarantowała wydawcom zadowalający zysk i mogli oni spokojnie zadowolić się wydaniem gry na jeden system a devi nie musieli się rozdrabniać na kilka systemów jak teraz i zamiast kombinować, równać w dół i iść na kompromisy zeby gra wyglądała na wszystkich sprzętach podobnie, mogli się skupić na bardziej twórczym i kreatywnym podejściu.

 

Tak naprawde teraz jest bardzo ważny okres dla branży, nawet sobie nie zdajemy sprawy jak ważny. To co się teraz dzieje i jak to się wszystko poukłada ukierunkuje branże na długie lata.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję tylko jednej gry, której nie będzie jej na premierze PS4 - Titanfall - nie ma co, gra w multiku będzie rządzić :)

MS zapłacił podobno 50 mln $, aby to był exclusive. Ale pojawiły się jakieś informacje, że jednak może trafić również na PS4. Tyle, że najwcześniej rok później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.egmnow.com/articles/news/rumor-playstation-4-launching-november-21st/

 

Wg reklamy w The Sun, premiera Playstation 4 już 21 Listopada !!!!!!!!!!!!!!

 

Jeśli to prawda, to by znaczyło, że poważnie cisną M$ i na wszystko walą taką kontrę, że aż świszczy. Tydzień po Xie, który pokaże się jedynie w wybranych krajach - nie pozwolą M$ nawet na krótki oddech - będzie miazga w statystykach sprzedaży przed Bożym Narodzeniem, co także spowoduje przyciągnięcie dodatkowych klientów na "jasną stronę mocy" :biggrin: Byłoby to kolejne rewelacyjne posunięcie Sony.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.egmnow.com/articles/news/rumor-playstation-4-launching-november-21st/

 

Wg reklamy w The Sun, premiera Playstation 4 już 21 Listopada !!!!!!!!!!!!!!

 

W sam raz na nowe CoD ;P

 

@m0rph:

Maja ogromna przewage czasowa, wiec totalna glupota byloby jej nie wykorzystac i czekac, az MS nadrobi - prace nad PS4 zaczeli az 2 lata wczesniej, konsole maja juz wlasciwie gotowe, a nie jak MS, ze na E3 puszczal gry na PC, wiec po co czekac? Tym bardziej, ze w Listopadzie jak co roku wychodza CoD i BF, na ktore jak co roku rzuca sie cale tlumy, wiec jest to najlepsza okazja, zeby wyrobic sobie duza baze uzytkownikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja coś czuję że wcześniejsza zapowiedziana premiera Xbone od ich planowanej orginalnie się przyczyniła do tej daty :)

 

oczywiście o ile to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja coś czuję że wcześniejsza zapowiedziana premiera Xbone od ich planowanej orginalnie się przyczyniła do tej daty :)

 

oczywiście o ile to prawda

 

Bardzo mozliwe, jednak nie bralbym za bardzo tego co napisali w The Sun na powaznie, to taki angielski Fakt jest :D.

 

A gdyby ktos sie jeszcze wachal odnosnie next-genow, oto rozpiska ktora powinna pomoc w podjeciu decyzji :P

 

BM9iHzoCIAAfoJe.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Wii U, powinno być PS3 :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe, jednak nie bralbym za bardzo tego co napisali w The Sun na powaznie, to taki angielski Fakt jest :biggrin:.

 

The Sun ma przegięte i sztucznie sensacyjne interpretacje faktów, ale z prawdziwością samych faktów akurat nie jest u nich źle (zwłaszcza jeśli chodzi o info sportowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Segment sportowy maja calkiem niezly, ale cala reszta wg mnie to straszna kicha. Na studiach musialem czytac ich materialy w przygotowaniu do pewnych zajec (oczywiscie nie tylko ich) i strasznie tabloidem to zalatuje (wlasnie takim co sensacji szuka, prawie jak pudelek).

 

PS. Widzieliscie :biggrin: ? Na prawde chcialbym zeby to tak szybko dzialalo. Tylko cos watpie ze kazdy ochoczo bedzie swoje prawdziwe dane ze zdjeciem na profilu dawal.

 

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Widzieliscie :biggrin: ?

 

Tak, było już, ale za każdym razem jak natrafię na ten filmik to zwiększa moje parcie na PS4 ;P Dajcie ten LISTOPAD!

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja mam nadzieję, że te wszystkie wstawki socjalne będą bardzo opcjonalne i nie wysuwane na pierwszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że widoczne w 30 sekundzie "lajkowanie" będzie można wyłączyć i nie będzie przymusu integracji z tym zas**nym Facem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że widoczne w 30 sekundzie "lajkowanie" będzie można wyłączyć i nie będzie przymusu integracji z tym zas**nym Facem...

To są lajki playowe, na Vicie jest to samo, można wejść w powiadomienia o np Platynie kumpla i kliknąć "Lubię to", ewentualnie dodać komentarz. Nie ma nic wspólnego z fejsem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?

 

Chcą opierać marketing PS4 tym "No DRM" na wieczność? Wiemy już, move on!  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×