Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

jebłem: Xbox 360 Polska Facebook: "W ekipie Xbox uwielbiamy gry. Ale jeszcze bardziej uwielbiamy naszych graczy!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jebłem: Xbox 360 Polska Facebook: "W ekipie Xbox uwielbiamy gry. Ale jeszcze bardziej uwielbiamy naszych graczy!"

 

Fanatycy to lykaja jak pelikany i teraz takie okrazenia po domu cisna:

 

TPrIMf1.gif

 

 

A od siebie dodam tyle jesli chodzi o te komentarze nawróconych Xbotow:

 

 

Otarli sie o wyruchanie w dupsko przez MS, ale i tak beda kochac, szalenstwo.

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_st

 

Tyle w temacie tego co się teraz będzie działo w okół M$'a...

Jeszcze tylko brakuje, żeby ich przepraszać zaczęli, że po nich jeździli...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cliffy aka Dupowlaz Bleszinsky dostal wreszcie zasluzony pojazd po tym jak istna choragiewka zmienia swoje poglady:

 

ibkujOQxjFRZr9.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnerwiają mnie ludzie/dzieci, którzy będą teraz pisać, że M$ kolejny raz dobrze zrobił i Xbone będzie najlepsza konsolą świata a 1 dzień temu mówili, że kupią PS4 idiotyzm po prostu jak jest się z daną konsolą to do końca ja nigdy SONY nie zostawię, ponieważ mam trochę ich sprzętu wiem, że mogę na nich liczyć ufam, im mimo błędów i problemów nie zmienię zdania nigdy SONY FOREVER!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleszinski nie zawodzi, po raz kolejny robi z siebie debila :D Chyba wykupił sobie patent na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och Francis czyżby zmiana namiotu!!!???

 

 

 

nie mam pytań xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do jutra aż wiadomość wryje się w świadomość fanboyów. Wojna na argumenty co jest lepsze rozpocznie się na nowo i nikt już nie będzie pamiętał co było wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joe na twitterze i jego kilka odpowiedzi na twity użytkowników

1. But no, I kid. I kid. If this is in fact happening, its a fucking amazing thing we've done guys. And full credit needs to be given.

2. Yea way to blame gamers instead of blaming Microsoft's Convoluted Botched Message. They very well can still implement shared games.

 

 

To mnie na gafie zniszczyło

5zAxyXG.jpg
 
W temacie
Microsoft: PS4 won't make us change "anything" with Xbox One
Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony liczyłem na sromotną klęskę XONE, a z drugiej cieszę się, że idioci z tej pazernej korporacji obsrali się aż po same łokcie ze strachu, że przegrają i nagle zmienili zdanie. Jest to co prawda kolejna kompromitacja Microsoftu i próba ratowania dupska znad przepaści, ale mimo wszystko pokazało to, że jednak mamy wpływ na decyzje takich molochów. Oczywiście w tym momencie MS kieruje się tylko i wyłącznie chęcią zysków, jednakże jest to i tak moim zdaniem zwycięsto nas, graczy. Możemy teraz tylko na tym zyskać, wszak dobra konkurencja jest potrzebna i jest jednocześnie motorem napędowym rozwoju tej branży. Być może dzięki temu Sony jeszcze nas zaskoczy i również uderzy z czymś mocnym. Mimo, że w życiu nie kupię tego pudła od MS, to cieszę się, że takie coś nastąpiło. 

 

Jak widać Microsoft nasrał w gacie i zmienił zdanie, może teraz nasz premier pójdzie ich przykładem? :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się stało, M$ się obsrał :D :D :D Niech jeszcze RGH w dniu premiery dadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co twoim zdaniem takiego możemy zyskać w tym momencie? Cena PS4 na 99% zostanie bez zmian. Jakiś nowych zajebistych gier nie będzie na premierę. Specyfikację wygrało sony. Exy jak na razie na równo. Plus wygląda lepiej na dzień dzisiejszy niż Gold. Ja już nie liczę na jakieś fajerwerki z obu stron, tylko pociągnięcie tego co jest i ostra promocja wszędzie gdzie się da.

Exy na rowno? :| MS wygrywa pod tym wzgledem. Quantum Break , Ryse , Titanfall vs odgrzewane Infamous i Killzone...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall - będzie na PC.

 

Ryse - samograj.  

 

Quantum Break - wydaje się być ciekawe, lecz prawdopodobnie również wyląduje w lepszej wersji na PC (patrz Alan Wake).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Titanfal ex czasowy.

-Ryse, aktualne opinie na temat tej gry nie wskazują iż taka ciekawa.

-Quantum Break, nic nie wiadomo co to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Line up tytulow ekskluzywnych na start konsol nigdy nie byl jakis energetyzujacy i sklaniajacy do zakupu, takze nie wiem o co ten dym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mnie nowy Killzone niesamowicie jara i zachęca do kupna PS4 w bundlu na premierę. Tyle, że ja po prostu uwielbiam tę serię.

 

Naszła mnie jeszcze taka myśl odnośnie magicznej przemiany Microsoftu... Pomyślcie jaka panika musi być teraz w obozie EA :D "Damn! Jak tu teraz wycofać się z wycofania online passów?" :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory , ale robicie podjazy pod fanboyów x'a , a sami tacy jesteście. W dzień premiery ps4 niestety nie ma nic do zaoferowania poza killzonem, micro ma chociaż gry do wyboru na lunch konsoli .. nie zmienia to oczywiście innych rzeczy i tego , że i tak chce mieć ps4, no ale bądźmy uczciwi, dobrze? a tym , co się dziwią, ze te wiadmości nie mają prawa cieszyć ludzi z x360: szkoda achivment hunterom gametagów, to chyba oczywiste, a poza tym jak ja i mnóstwo innych jest w obozie sony i się zżyło z platformą , jak i chodźby padem, tak samo to działa  wdrugą stronę i  wiadomo że chcą dostrzec światełko w tunelu  lol.

Edytowane przez TW_DoomMachine_
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?

 

Chcą opierać marketing PS4 tym "No DRM" na wieczność? Wiemy już, move on!  

 

Tu sie zgodze czesciowo. Nie mam nic przeciwko aby ten element byl czescia kampanii ale oprocz tego powinny rownolegle pojawiac sie inne informacje - nawet jesli juz znane to moze inaczej opakowane aby martekingowo uderzac frontalnie wszystkim co Sony moze zaoferowac.

 

Aż ciężko uwierzyć, że większość może być aż tak głupia, że tak oczywista rzecz traktowana jest jako łaska okazana nam przez Sony.

 

Łaska nie łaska - prawda jest taka ze producent moze jesli chodzi o uzywanie sprzetu moze zrobic co tylko mu sie podoba. Na przyklad identyfikacje po siatkowce oka i liniach papilarnych, zmienic podejscie do praw konsumenta na licencjonowanie, stosowac klucze fizyczne co tylko chcesz. Kupujac okreslony sprzet tak naprawde nie zawierasz tylko umowy kupna sprzedazy ze sklepem ale takze umowe z producentem sprzetu - ta jednak powinna byc ogolnie dostepna lub powinnies miec prawo oddac sprzet jesli po jej przeczytaniu sie z nia niezgadzasz. Dlatego tez w obliczu tego co zrobil MS postepowanie Sony zdobywa poklask wsrod graczy. Dlatego tez brak blokowania uzywanych gier czy wymiany gier wcale nie jest oczywista oczywistoscia jak zdajesz sie to sugerowac. Spojrz na rynek gier - ja pamietam produkty ktore nie byly latane, nie zawieraly DLC, jakis popierdolek w stylu strojow dla postaci, online passow itd. Rynek sie zmienia - to samo tyczy sie podejscia do gier uzywanych. (I mysle ze uzytkownicy nie byli by traktowani jak masa baranow gdyby tak sie nie zachowywali - w czasach przed smarphonowych pracowalem przy dystrybucji popierdolek na telefony o ile jeszcze moglem zrozumiec popularnosc gier java o ile lapalem sie za glowe widzac ile sprzedalo sie tematow - ktore mozna bylo samemu zrobic przy pomocy darmowego programu lub pobrac z forow gdzie ludzie za free dzielili sie wlasna tworczoscia, ile osob placilo za tapety (obrazek w formacie gif lub jpg w okreslonej rozdzialce) zamiast wyszukac tego w google i pobrac na telefon, ile ludzi placilo za 15 do 30 sekund dzwonka zamiast wyciac go samemu)

 

 

Ciekawe co byś zrobił, gdyby Sony wprowadziło to samo co jedyny konkurent (Wii U to margines) - czyli Microsoft? Wróciłbyś do PC? Tam faktycznie nie ma DRM'ów - Steam, GfWL, Origin, UPlay. No chyba, że zamierzasz korzystać z bezpłatnego systemu wymiany plików...

 

Pisalem juz o tym kloose (wiem ze post nie do mnie kierowany) tak wrocilbym do PC. Tak sa DRM ale subiektywnie z mojego punktu widzenia majac rocznego lapciaka ktory cos tam jeszcze pociagnie oraz faktu ze gry sa tansze prawdopowobnie zrezygnowalbym z nxt gen. I przedstawiasz tylko jedna strone medalu - po drugiej mamy GOG i HumbleBundle. Fakt noDRM sa w mniejszosci, ale zywie nadzieje ze bedac wspierane pokaza ze tak tez mozna zarabiac, i wtedy zrobi sie ciekawie.

 

 

pozdrawiam

Ja wątpie, że ktoś kto widział co m$ zaprezentował na E3, śledzi jego newsy. Większość która przeszła z xboxa na ps, zostanie już przy ps4.

Pewnie rok po premierze wszystko zablokują ponownie i wydymają klientów ;P

 

Aktualizacje wychodza tak na PS jak i xbox - tak jak w PS3 w ktoryms momencie usuneli opcje drugiego systemu (linuxa) tak, fakt ze Sony teraz liczy na wieksza sprzedaz nie znaczy ze pozniej nie wprowadzi aktualizacji ktore z naszej graczy perspektywy beda zle. Badzmy sprawiedliwi obie firmy moga aktualizowac firmware i zmieniac co im sie podoba.

 

 

=======================

 

I skoro EuroGramer potwierdzil to cos odemnie nt tego co zrobil MS.

 

[Fantazja ON]

Przychodzi Steve B. do Dona M. i rzecze w te slowa:

- Don, what the fuck żeś zrobil? Co to ma byc, widziales slupki jesli chozi o preordery, widziales ten shitstorm, widziales fale hejtu. WTF man? Sluchaj potraktuj to co powiem powaznie - masz 24miesiace zebym zobaczyl jakikolwiek najmniejszy zysk z tego pudla - jesli nie to mozesz szukac sobie nowej pracy. I zupelnie mnie to nie obchodzi jak to zrobisz - masz wolna reke - ale don't give me excuses give me results.

[/Fantazja OFF]

 

Problem polega na tym ze korporacjami (choc mniejszymi firmami tez acz w mniejszym stopniu) rzadzi polityka, korporacyjne zadady (lub jak wola nazywac je korporcje wartosci).

Jedna z powszechnie uznawanych jest - Mozemy popelniac bledy, jesli tylko wyciagniemy z nich wnioski i nauke na przyszlosc.

O ile samo stwierdzenie w odniesieniu do jednoski jest sluszne o tyle w przypadku grupy ludzi nie koniecznie - przykladlem niech bedzie MS. Zrobili cos, z gory szly wytyczne czesc ludzi robila co im kazano ale nie wierzyla w to co robia, ich obawy zalewane byly cala masa korporacyjnej gownogadki o tym ze to jest wlasnie nasza droga jedyna sluszna i najjasniejsza. Potem przychodzi czas kiedy okazuje sie ze droga dobra nie byla (pol biedy jesli ktos jeszcze przed ogloszeniem produktu na to wpadnie, gorzej jesli juz po) i nastepuje zmiana polityki, latanie, wszyscy sa zestresowani a czesc powie "ja wiedzialem ze tak bedzie".

MS zostal przyparty do muru - slupki tu i owdzie jasno pokazaly ze dobrze nie jest.

Wiec teraz sztab kryzysowy, latanie, tworzenie nowego FW ktory pewnie nie bedzie nalezycie przetestowany do day one (zakladajac ze byl pisany z mysla o integracji z netem).

Co smieszne moi drodzy wcale nie musi oznaczac to ze glowy poleca - rownie dobrze moze byc tak ze

 

[Fantazja ON]

Don wyjdzie co calego teamu i powie - probowallismy robic rewolucje, chcielismy wyznaczyc nowe tory, byc odkrywczy i przelomowi, a tazke uczynic galaz rozrywkowa jeszcze bardziej dochodowa dla firmy, niestety konkurencja nie pokazala zadnych rewolucyjnych rozwiazan choldujac temu co widzimy aktualnie na rynku, ludzie nie byli przygotowani na zmiany, i zamiast isc po nowe w uwiedlych laurow lisc wola stroic glowe. Dlatego podjeslimy trudne decyzje, musimy zrezygnowac z naszych rewelacyjnych funkcji - przynajmniej na day one, bedziemy je wprowadzac pozniej iteratywnie. Niestety oznacza to ze kazdy jeden z was musi teraz dac z siebie wszystko bowiem musimy odniesc sukces - wszyscy musimy dolozyc swoja cegielke aby go budowac.

[/Fantazja OFF]

 

 

Niestety korporacje i tego typu propaganda sukcesu wydaja sie byc gorsze od tego co dzialo sie za czasow pseudo socjalizmu w PRL. Kroniki Filmowe z tamtego okresu przynajmiej czasami smiesza.

 

 

Milego dnia,

Edytowane przez nallegam
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall - będzie na PC.

 

Ryse - samograj.  

 

Quantum Break - wydaje się być ciekawe, lecz prawdopodobnie również wyląduje w lepszej wersji na PC (patrz Alan Wake).

 

Press X to Jason. Pamietamy[*]

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz o tym kloose (wiem ze post nie do mnie kierowany) tak wrocilbym do PC. Tak sa DRM ale subiektywnie z mojego punktu widzenia majac rocznego lapciaka ktory cos tam jeszcze pociagnie oraz faktu ze gry sa tansze prawdopowobnie zrezygnowalbym z nxt gen. I przedstawiasz tylko jedna strone medalu - po drugiej mamy GOG i HumbleBundle. Fakt noDRM sa w mniejszosci, ale zywie nadzieje ze bedac wspierane pokaza ze tak tez mozna zarabiac, i wtedy zrobi sie ciekawie.

Jasne - na GoG'u można znaleźć wiele fajnych produkcji, ale prawie wszystkie lata świetności (mechanika i oprawa av) mają już dawno za sobą.

Bardziej rozbija się to o obecne i przyszłe produkcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie jeszcze taka myśl odnośnie magicznej przemiany Microsoftu... Pomyślcie jaka panika musi być teraz w obozie EA :D "Damn! Jak tu teraz wycofać się z wycofania online passów?" :D

Pfff żaden problem dla EA kupujesz grę od nich na PS4 a tam online pass w necie aż chuczy a EA spokojnie sprawę komentuje tak

"nie wiemy czemu wszyscy są tak zaskoczeni przecież nie było mowy o wycofaniu online passów z PS4 i X1"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie chodzę na fora o XO bo wychodzę z założenia że lepiej nie rozmawiać z idiotami bo sprowadzą mnie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem, ale jest jeden pozytywny front w tym ruchu MS. Pod przymusem konkurencji wyszli do graczy. Choć żałośnie to wygląda to zawsze coś. Lepsza taka reakcja niż ta gdzie Sony chcąc przytulić trochę naszego szmalu idzie w stronę MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki sens jest kłócić się o tytuły startowe, nie kupuję konsoli dla tych 5 exów które zapowiedzieli tylko dla masy które wyjdą po premierze, jestem święcie przekonany że ps4 będzie miało o wiele lepsze exy po premierze, tak jak to miało miejsce na ps3 gdzie x360 nie ma nic (przynajmniej nic co by mnie interesowało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×