Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś nie ma kasy może zostać przy PS3, jak ma kasę to nie warto się czaić, wg ogłoszonego na E3 lineup'u, konsola szybko uzyska pokaźną biblioteczkę, szczególnie że teraz programowanie będzie równie łatwe jak na PC, ja biorę PS4 i do końca roku będę grał w BF4 i to co wrzucą do Plusa (Drive Club), zaś na PS3 ogrywał starsze tytuły, których nie miałem;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie powinieneś się chwalić, że jesteś złodziejem

y05g.jpg

Kto nie ma kasy ( i nie pracuje na stałe ) na ps4 ma doskonały czas aby ją zdobyć :) przecież mamy wakacje :biggrin: ja sam 7 lat temu zapierniczałem za 3,40zł/h i zarobiłem na 2 gry :laugh:

najlepiej mówić, że się nie chce albo czekać aż rodzice wyskoczą z pieniędzy :) do roboty ! a pod koniec roku będzie konsola :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie warto kupować na premierę. Dlaczego? A no bo wiele się nie zmieni względem PS3. Będzie tylko lepsza grafika i trochę nowych exów.

A co? Exy nie mogą poczekać?

 

Przynajmniej gierki nie beda chodzić w 15kl/s. O ile grafika dla mnie nie jest tak wazna to framate juz tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie same rozpakowanie konsoli w dniu premiery to magia. Dlatego też, osobiście wybiorę się do sklepu i osobiście kupię

 

Dokładnie. Dlatego też wstrzymałbym się ze wszelkiego rodzaju preorderami, szczególnie w przypadku osób z nieco większych miejscowości. W polsce coraz bardziej popularne są nocne premiery i myślę, że w przypadku ps4 takowa będzie miała miejsce. Można spodziewać się jakichś ciekawych bundli i ogólnie fajnej atmosfery. Brałem udział już w kilku takich imprezach i wszystkie miło wspominam (może oprócz kilkugodzinnego oczekiwania w kolejce po diablo 3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore

PS4

Drugiego ds4

Killzone

Watch dogs

Battlefiled 4

Fifa 14

Cena 600 funtow.

 

Pare lat temu to mialbym tylko na ps3 i gre za ta sama cene :laugh: .Wiec nie jest zle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don Mattrick to jedna z zabawniejszych osobistości elektronicznej rozrywki ostatnimi czasy. Bez niego nie byłoby tak zabawnie w internecie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo myslec zanim sie ten kaczy ryj otworzylo :biggrin:

 

I4VFhcJ.png

 

 

Przejrzalem newsy, wczesniej juz o tym pisalem Don siedzi w branzy od czasu jak byl nastolatkiem - wiele wiele lat, powinien wiedziec o co biega.

Pytanie pozostaje otwarte - chlop dostal wypowiedzenie po shitstormie i hejcie czy sam uciekl zamiast bronic swojego produktu. Tak czy inaczej odejscie kluczowej osoby na pare miesiecy przed premiera nie bedzie dobrze postrzegane przez rynek.

 

Co wiecej - chlop wbil sie ostro od razu na CEO Zyngi - z tym ze tez nie wszedl w najlepszym momencie, Zygna przechodzi restrukturyzacje - w czerwcu ogloszono ze 520 osob idzie na bruk (18% sily roboczej - to juz zwolnienia grupowe), zamyka 3 biura NY, LA, Dallas. Wiec mysle ze Don teraz po prostu skacze z kry na kre...

 

Tak wiem ze w biznesie nie ma sentymentow - ale jesli bylbym akcjonariuszem MS to bylbym dosc zniesmaczony ta sytuacja. Choc prywatnie rozumiem Don'a narobil smrodku wiec zamiast sie w nim dusic - a fetor jeszcze bije w nos - to zmienil swoje miejsce na takie gdzie nie pachnie brzydko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pałeczkę po Donie przjmie ukryty agent Kaza Phill Harrison i MS[*]

:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to co kupiłeś na storze dla ps3 nie bedzie działać normalnie na ps4...później niby ma być to dostępne za pomocą gaikai ale dopiero po 2014...i bez neta minimum 14mb/s nie pograsz komfortowo...dlatego wg. mnie nie ma sensu sprzedawać obecnej konsoli...

 

EDIT: a tak...i nie wiadomo czy nie będziesz musiał wtedy zapłacić drugi raz za możliwość odpalenia tego w ogóle za pomocą gaikai...

Kurde, no to teraz się zasmuciłem :D

Dzięki za informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ui63pdW.png

Genialne :D

Na innym serwisie widziałem komentarze typu : ,,poszedł tam bo każda gra wymaga bycia online" a drugi: ,,i nie można jej odsprzedać"

Dla mnie sprawa jest prosta,wywalili go na zbity ryj po całej aferze z DRM.Kiedyś Ballmer zwolnił kogoś za wpadkę z premierą Win8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyssane z palca (o tym ze w 2014, bylo na e3, o transferze, domysly, tyle wymagalo gaikai zanim lape polozylo na nim $ony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakieś chore domysły narastają co do tego streamingu Gaikai. Onlive ma minimalne wymagania szybkości internetu 2 mb, a rekomendowane by grać w HD to 5 mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakieś chore domysły narastają co do tego streamingu Gaikai. Onlive ma minimalne wymagania szybkości internetu 2 mb, a rekomendowane by grać w HD to 5 mb.

 

 

Jesli ktos zada sobie trud przeszukania tego watku to jest tutaj moj post o OnLive i Gaikai. Opisujacy moje doswiadczenia z usluga pierwsza oraz tego co mozna nazwac demem uslugi drugiej - http://www.ps3site.pl/forum/topic/60300-playstation-4/?p=848108

 

@Kill - tak to sa chore domysly - ale minimalne wymagania OnLive do rzeczywistosci maja sie nijak. Sa np jeszcze wymagania odnosnie odleglosci gracza od fizycznych serwerow ale to tym malo kto zdaje sie pamietac. Tak samo nie chodzi tylko o szybkosc a takze o jakosc lacza itp rzeczy. 

 

Mysle ze po prostu trzeba poczekac - i niestety wszystko co piszemy o Gaikai to sa nasze spekulacje. 

 

Jesli ktos chce wyprobowac Gaikai to chyba jeszcze Sony nie zdjelo strony ktora byla owocem wspolpracy (Gaikai i Eurogamer) - link tutaj:

http://www.eurogamer.net/gaikai

 

Niemniej nie traktowalbym dzialania gier z tej strony jako wyroczni, bowiem zupelnie nie wiemy czy bedzie odbywac sie to na podobnej zasadzie w przypadku PS4 czy moze bedzie to jakies inne rozwiazanie. 

 

pozdrawiam

Edytowane przez nallegam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hofwaY7.jpg

 

Ładnie Edge pojechało :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakiś fake?

Jeśli nie to rzeczywiście pojechali po bandzie na całego :)

Można ten magazyn kupić online, szukałem na stronie ale znalazłem tylko poprzednie numery?

 

EDIT:

To nie fake na ich stronie widnieje też ta okładka.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×