Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Takie szybkie pytanko z mojej strony. Opłaca się teraż składać preorder na muve.pl/EuroRTV czy lepiej czekac do premiery PS 4 ? A moze z amazon.uk zamowic ? Co polecicie :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się ciśnienie, żeby mieć konsolę w dniu premiery. Choć z drugiej strony, czy preordery nie mają tylko rocznej gwarancji? Ja się na spokojnie przejdę do sklepu, jeśli nie będzie to trudno, poczekam aż dowiozą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!!!!! Co Wy takie parcie macie na tę preordery? ADHD macie czy co? Jeszcze raz napiszę, to nie komuna że towar zniknie w pół godziny, a jeśli nawet to dnia czy dwóch nie można poczekać ?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!!!!! Co Wy takie parcie macie na tę preordery? ADHD macie czy co? Jeszcze raz napiszę, to nie komuna że towar zniknie w pół godziny, a jeśli nawet to dnia czy dwóch nie można poczekać ?

 

Dzięki pre-orderowi zyskują tylko i wyłącznie na czasie - mają pewność, że konsole będą mieli w dniu premiery u siebie w domu. Zwykły śmiertelnik kupi ją 2, albo 3 dni później : )

Niestety poprzez zamówienia przed premierą ludzie pokazują ile mogą wydać i tym samym napędzają statystyki sklepom, które widząc rosnące zapotrzebowanie mogą spokojnie podnosić cenę. 

 

Ja osobiście kupie konsolę po premierze, kilka dni nie robią mi różnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pre-orderowi zyskują tylko i wyłącznie na czasie - mają pewność, że konsole będą mieli w dniu premiery u siebie w domu. Zwykły śmiertelnik kupi ją 2, albo 3 dni później : )

Niestety poprzez zamówienia przed premierą ludzie pokazują ile mogą wydać i tym samym napędzają statystyki sklepom, które widząc rosnące zapotrzebowanie mogą spokojnie podnosić cenę. 

 

Ja osobiście kupie konsolę po premierze, kilka dni nie robią mi różnicy. 

Dokładnie, dla mnie ludzie sami nakręcają ten motor, sklepy zwęszą okazję i będą podnosić ceny, tak jak kiedyś było z cukrem, ludzie sami się nakręcali, kupowali zapasy jakby mieli się w schronie zamknąć na dwadzieścia lat i potem cukier był po 6 czy 7 zł.

Może mały kubełek zimnej wody na głowę dla ochłody, co niektórym chyba jednak upały szkodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!!!!! Co Wy takie parcie macie na tę preordery? ADHD macie czy co? Jeszcze raz napiszę, to nie komuna że towar zniknie w pół godziny, a jeśli nawet to dnia czy dwóch nie można poczekać ?

 

Jeszcze możesz się zdziwić :) Gdybym na premierę Move nie miał na niego preordera to poczekałbym sobie parę ładnych tygodni na kolejne dostawy. Po dwóch dniach było już pusto. Jest pewien rzut i jak się rozejdzie to nie ma, że za dwa dni ktoś ci dowiezie z pola. To musi być najpierw wyprodukowane, zeskładowane i przypłynąć z tych Chin czy innej Tajlandii do miejsca docelowego - prawdopodobnie Belgia. Potem rozsyłają po magazynach krajowych a te po sklepach.

W przypadku PS4 mamy do czynienia z olbrzymim zainteresowaniem i popytem, który będzie rósł aż do samej premiery. Uważacie że ile takie RTV AGD dostanie konsol na sklep w dniu premiery? 1000? Nie sądzę. Bardziej stawiałbym na 10. Dla porównania żeby nie być gołosłownym Media Markt w dniu premiery MOVE, miał 5 sztuk. Cała reszta rozeszła się w internetowym sklepie albo wśród znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możesz się zdziwić :) Gdybym na premierę Move nie miał na niego preordera to poczekałbym sobie parę ładnych tygodni na kolejne dostawy. Po dwóch dniach było już pusto. 

 

 

też ssię tego trochę obawiam ale preordera robił nie będę. Mam PS3 więc mogę trochę poczekać :D

Co do move to ja akurat zdążyłem jeszcze kupić ale byłem w dniu premiery a dzień po już nie było u mnie w mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ssię tego trochę obawiam ale preordera robił nie będę. Mam PS3 więc mogę trochę poczekać :biggrin:

Co do move to ja akurat zdążyłem jeszcze kupić ale byłem w dniu premiery a dzień po już nie było u mnie w mieście :biggrin:

Ja tam mogę poczekać, parcia nie mam ani kisielu w majtkach, poza tym tyle gier do ogrania na ps3 czeka, jak cały hype minie pójdę sobie do sklepu i spokojnie kupię, a na premierę będą się spieszyć z dostawami byle się tylko wyrobić, te wszystkie konsole będą fruwały po samochodach czy samolotach i takie poobijane do was dostarczą ale grunt, że w dniu premiery:), oczywiście nikomu tego nie życzę ale może tak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złóż, zawsze możesz go anulować (pobranie), nie opłacić (przelew);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawial ktosz was moze na sklepe.pl mam preordera w muve ale boje sie ze jak podniesli juz cene konsoli to z innymi rzeczamii

Tez tak moga zrobic a teraz najlepsza oferta w sklepe.pl na saturnie nic nie ma tylko zeby żeby sie zapisac a na media sam preorder 100zl nie wiem w sumie jak by to w mm wygladalo place 

100zl a moga ustalic cene jaka chca czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

a ile razy dało się usłyszeć że ktoś złożył preorder , na sprzęt/ grę/ czy bóg wie co tam jeszcze dostawał grubo kilka dni po premierze , kiedy już wszyscy korzystali z tego dobrodziejstwa kupując je normalnie w sklepie w dniu premiery. wiesz , świat rozrywki elektronicznej choć duży nie opanował jeszcze całego świata ;) . ja jak w pracy czy wśród znajomych poruszam temat ps4 to oni nawet nie wiedzą co to jest. to my tak tu na forum się nakręcamy , bo granie to nasze hobby i myślimy że tak muszą wszyscy . poczytaj np: forum wędkarstwa, tam też wszyscy srają z radochy bo weszło jakieś nowe ustrojstwo do łapania ryb i każdy by to chciał mieć . a czy my musimy ?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, hype. Prawda jest taka, że trzeźwe i spokojne podejście do rożnych spraw mocno ułatwia życie i oszczędza wielu rozczarowań. Ja na szczęscie nie jestem aż tak nagrzany na PS4 żeby rzucać się na nią od razu na premierę, poczekam na pierwsze updaty, które wyeliminują podstawowe błędy, sensowne bundle packi i może jeszcze parę dobrych gier;)

 

Póki co mam co robić na PS3 więc nie mam ciśnienia. Ale w sumie tu na forum to nawet logiczne, że ludzie się na nowe Plajtejszyn napalają jak rząd na podatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

 

Poza tym, konsola to nie kontroler move, nie kosztuje 150 zł, żeby mogli się na to rzucić wszyscy, w dniu premiery. Na samym początku były dostępne pre ordery za 1699, później za 1749, aktualnie w niektórych sklepach za 1799. MM i Saturn wycofali pre-ordery i wcale się nie zdziwię, jak przed świętami przyjdzie nam zapłacić około 2 tysi ; ) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

a ile razy dało się usłyszeć że ktoś złożył preorder , na sprzęt/ grę/ czy bóg wie co tam jeszcze dostawał grubo kilka dni po premierze , kiedy już wszyscy korzystali z tego dobrodziejstwa kupując je normalnie w sklepie w dniu premiery. wiesz , świat rozrywki elektronicznej choć duży nie opanował jeszcze całego świata ;) . ja jak w pracy czy wśród znajomych poruszam temat ps4 to oni nawet nie wiedzą co to jest. to my tak tu na forum się nakręcamy , bo granie to nasze hobby i myślimy że tak muszą wszyscy . poczytaj np: forum wędkarstwa, tam też wszyscy srają z radochy bo weszło jakieś nowe ustrojstwo do łapania ryb i każdy by to chciał mieć . a czy my musimy ?

 

A nie no oczywiście, ale to już jest tylko i wyłącznie sprawa odpowiedzialnego podejścia danego sklepu do zamówień przedpremierowych. I wiąże się to ściśle z wypowiedzią pod drugim cytatem.

 

@kill

 

Poza tym, konsola to nie kontroler move, nie kosztuje 150 zł, żeby mogli się na to rzucić wszyscy, w dniu premiery. Na samym początku były dostępne pre ordery za 1699, później za 1749, aktualnie w niektórych sklepach za 1799. MM i Saturn wycofali pre-ordery i wcale się nie zdziwię, jak przed świętami przyjdzie nam zapłacić około 2 tysi ; ) 

 

Wycofali preordery bo podejrzewają, że mogą nie być w stanie zaopatrzyć wszystkich chętnych w dniu premiery. A po co się potem szamotać. Cena rosła też w miarę zainteresowania, przecież to jasne, że jak jest na coś popyt to sprzedajesz drożej (polski patent :) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamietam, ale czy Sony nie mowilo przypadkiem o az 12MLN konsol na starcie? Wtedy jeszcze wydawalo to sie (mocno) przesadnym optymizmem, teraz po ogloszeniu ceny i duzy zainteresowaniem PS4 ta liczba jest jak najbardziej uzasadniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ppe.pl/news-23117-the_playroom_czescia_softu_playstation_4.html

 

Sony poinformowało, iż korzystające z rzeczywistości rozszerzonej, interaktywne demo The PlayRoom będzie częścią software'u każdego egzemplarza PlayStation 4. 
Korzystając z nowego PS Eye, DualShocka 4 i smartfonów The PlayRoom pozwala wchodzić w interakcję z wyświetlanymi na ekranie telewizora obiektami. Wideo prezentujące możliwości "zabawki" Sony zaprezentowane zostało na tegorocznych targach w LA.
 
było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Access i prezentacja tego jak mogą wyglądać stanowiska pod przyszła generację ;D

 

PS4-Displayt-2.jpg

 

PS4-Displayt-1.jpg

 

Pozycja numer #6 powinna być zdecydowanie na #1 :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Access i prezentacja tego jak mogą wyglądać stanowiska pod przyszła generację ;D

 

PS4-Displayt-2.jpg

 

PS4-Displayt-1.jpg

 

Pozycja numer #4 powinna być zdecydowanie na #1 :biggrin:

 

FIXED :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam, WD to gra na raz, ewentualnie 2 razy :P Jak większość gierek od Ubi XD

 

Nie wiem czy było:

nVNVqP3.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<Patrzy w runy>

Wyczuwa post Patricko o tym jak WD to gra dla mas :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam, WD to gra na raz, ewentualnie 2 razy :P Jak większość gierek od Ubi XD

 

Nie wiem czy było:

 

 

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić.

 

Może na raz,ale w takich Assasinach mam natrzepane po 30-40h. GRA NA RAZ? NIE SONDZE*

 

 

 

 

*to tak celowo napisane XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×