Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

BO0sWtbCYAAEfq7.jpg

 

Chyba nowy Ratchet&Clank ;/,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa... Mam nadzieję, ze nie będzie to kolejna część racheta.

Mogliby nowe IP ogarnąć, a nie ciągnąć serie przez 3 generacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na gre od Naughty Dog,nawet jeśli to miałoby być U4 i tak będe szczęśliwy - co by nie powiedzieć b.utalentowane studio i chciałbym zobaczyć przeskok z jednej generacji na drugą w ich wykonaniu.Byle do Gamescom a potem do listopada  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO0sWtbCYAAEfq7.jpg

 

Chyba nowy Ratchet&Clank ;/,.

 

Na pewno coś od Insomniac Games "Big news coming tomorrow everyone! When Worlds Collide... Heroes Return!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę Resistance: FoM 2 :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę Resistance: FoM 2 :sad:

 

Reboot na PS4!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2013/07/10/ps4s-digital-library-lets-you-play-your-games-anywhere-on-anyones-console/

 

PS4 bedzie posiadalo opcje "Play as you download", czyli zeby pograc w dana gre wystarczy pobrac tylko wstepne pliki gry i juz mozna grac, a dalsza czesc gry bedzie pobierana w tle, nie trzeba bedzie czekaz, az cala sie sciagnie i zainstaluje, za****sta sprawa.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No była już chyba mowa o tym na ps meeting.

Ale trzeba przyznać że bardzo dobre rozwiązanie. Tak samo jak osobne pobieranie muli i singla, co już ma miejsce na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej . Pierwsze słyszę...a może nie? Inna sprawa , że to tak pięknie nie będzie bo przecież jakiś procent i tak musi się ściągnąć , w końcu silnik musi być i nie zdziwię się, że będą przycinki co chwila . Inna sprawa, że jak ktoś nie może poczekać paru godzin, to jest to co najmniej ciekawa opcja. a jeżeli sony rzeczywiście robi szum dookoła Ratcheta, to kiepsko. Tak jakby to, że Iso robi miało by wznieść serię na wyżyny. Jeżeli się nie mylę , to nie robili tylko ostatniej części, a gry choć bardzo sympatyczne, nie powalały .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] że to tak pięknie nie będzie bo przecież jakiś procent i tak musi się ściągnąć , w końcu silnik musi być i nie zdziwię się, że będą przycinki co chwila .

 

No wlasnie w tym caly pic, ze wystarczy sciagnac przez te 20-30min. tylko to co potrzebne do odpalenia gry + menu + pierwszy level, zamiast sciagac calej gry przez kilka/kilkanascie godzin. A w tym czasie pozostale levele, napisy koncowe itp. sciaga sie w tle dzieki dedykowanemu czipowi, dzieki ktoremu nie bedze zadnych przyciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santa Monica grzebie przy Order 1886. Ready at Dawn jest za słabe w uszach żeby samemu pociągnąć nowe ekskluzywne IP.

Ciekawe swoją drogą. Studio któro nie zrobiło żadnej dużej gry otrzymuje duży projekt na następną generację konsol. Ciekawe czy podołają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zywy

 

Żeś Amerykę odkrył. Na Ps meeting to zapowiedzieli. Wszystkie aktualizacje, pobierania, instalacje będą się w tle odbywały dzięki dedykowanemu chipowi o niewielkiej mocy. Czyli mamy na "dzień dobry" wyeliminowaną chyba największą bolączkę PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę Resistance: FoM 2 :sad:

 

Grałem tylko w Resistance 3 i gra była świetna. Brak autoregeneracji życia,trochę trudna,ciekawy design plansz. W multi rownież ciekawie.

 

No ale Sony woli inwestować hajs w nudnego,drętwego Killzloma :/

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu obraża KillZone'a ?  :down:

 

A co tu obrażać? Mówie jak jest.  Jak cię kręcą nudne i słabe gry z tej serii,to coż.. ;)

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym , że jest nudna lub słaba , ale cóż 

 

Na pewno graliśmy w te same gry? Kampania jest tak nudna że przysypiałem,idiota Rico,debilizmy fabularne jak ten z KZ3

Gdzie Rico i Sev w przebraniu przechodzą do kwatery Helgastow XDDD

,fabuła sztampowa i oklepana(juz w serii Call of Duty jest zdecydowanie lepsza),ciekawe uniwersum ale bardzo zmarnowany potencjał.

 

Pytanie,czy ta gra oprócz grafiki wyróżnia się na tle innych szuterów? Odpowiedź brzmi nie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki , mnie bardziej jara KillZone niż masówka dla hołoty typu cod czy battlefield , gdzie te gry są dopiero nudne , od kilku części to samo , nic się nie zmienia , nie wiem kto to kupuje i po co w to gra . Sorry , ale takie jest moje zdanie . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż Resistance 3 to dno, więc się nie dziwię, że Sony woli inwestować w inne serie.

Zresztą Resistance to gra insomaniac, więc w ich nowego shootera zagracie na Xbox One ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki , mnie bardziej jara KillZone niż masówka dla hołoty typu cod czy battlefield , gdzie te gry są dopiero nudne , od kilku części to samo , nic się nie zmienia , nie wiem kto to kupuje i po co w to gra . Sorry , ale takie jest moje zdanie

A Killzone czym jest jak nie "masowka dla hołoty"? Dla "konsereów" grających w gry palac cygaro i popijając szkocka whisky?

"od kilku części to samo , nic się nie zmienia"

Nie no za to w Killzone zachodzą takie zmiany gameplayowe że szok...

" nie wiem kto to kupuje"

No Ja też nie wiem kto kupuje tego KZ

@chrono87

A dziwisz się dlaczego tak slabo się sprzedało? Bo Ja nie.Gra nie ma autoregenracji,trzeba trochę pomyślec nie biegnąc na pale i wgl,więc taka "holota" woli kupić Killzona,Bf czy coda

Edytowane przez LionelPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wszystkie trzy części Resistance'a , ale nie powiedziałbym , że jest wybitną grą . W jedynkę nie da się grać , w dwójce jest fajna tylko kooperacja i to jedyna zaleta tej gry , trójkę mam kolekcjonerską i jest bardzo fajna . 

 

Killzone'a wyszły 2 części na Ps3 i na pewno są tam większe zmiany , niż między codami wychodzącymi co rok , w których nie zmienia się zupełnie nic oprócz fabuły ( pisanej chyba przez chorych psychicznie , bo na przykład ta w BO jest przynajmniej " dziwna " ) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×