Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy podkręcą GPU
Czy dodają RAM
Ja na Xbox'a po prostu SRAM :laugh:
Za podejście MS do graczy
Inaczej mi się na nich paczy
Dlatego PS to moje dziecie
Więc dobrze wiecie gdzie mnie znajdziecie :psbutton:

Dziękuję :)

Edytowane przez Lightbringer
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy podesłał mi ciekawy komentarz z innego forum

 

Ehh szkoda że nie dodadza tego RAMU. Byłoby ciekawe. I te komentarze fanow Sony. ALE JAK TO PESCZTERY GORSZE? . :biggrin:

 

 

Obawiam się, że nawet jakby M$ dał 24 GB tego Ramu , to wydajnością dalej PS4 wciągałby ich nosem :] Zwykły chwyt marketingowy by nabrać takich jak ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nawet jakby M$ dał 24 GB tego Ramu , to wydajnością dalej PS4 wciągałby ich nosem :] Zwykły chwyt marketingowy by nabrać takich jak ty ;)

 

Oby tylko tą wydajność było widać w grach, bo liczby na papierze (przynajmniej dla mnie) nic nie znaczą : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko tą wydajność było widać w grach, bo liczby na papierze (przynajmniej dla mnie) nic nie znaczą : )

No jakoś tej potęgi ps4 nie widzę bo DriveClub i Kilozone będą chodzic w 30 kl/s a tymczasem na XONE Halo 5,Dead Rising 3, Killer Instinct,Titanfall,Forza 5 w 60kl/s :P Edytowane przez LionelPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha co za gość. Na moim X1 te gry co wymieniłeś chodzą w 120 kl/s, nawet Killzone i Gran Turismo 7 ruszyło po włozeniu płytki od PS4!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna konsol

Xbox Xbox
In de hałs
Reszta konsol
Nara raułs !
Tu 60 klatek jest
Widać Ku*** kto ma gest
Chu*, że w dupi* graczy mają
X'kluziwy im śmigają
Jendym z nich jest przecież Ryse
Który ma grafike najs
Szkoda, że gra za Nas sam
Kur** Crytek ja Ci dam!
Titanfall kojelny krok
X'kluziwa ma na rok
No i dobrze Kurw* mać
Bo mi się chce w niego grać
Killer Instinct jest na tacy
A więc cieszą się rodacy
No bo jedną postać ma
Ja pierdo** co za gra
Wśród tych wszytskich dobrych gier
pomyśl kur** kto jest fer
Ja wybrałem .. Dobrze wiem
kto nawalił więcej ściem
Teraz kolej czeka Was
Sony ! tak to Sony czas


Dziękuję :psbutton:
Przepraszam za wulgaryzmy :sweat:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha co za gość. Na moim X1 te gry co wymieniłeś chodzą w 120 kl/s, nawet Killzone i Gran Turismo 7 ruszyło po włozeniu płytki od PS4!!!

Typowa rozmowa z fanbojem :) Ty mu mówisz jak jest a ten swoje,ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa rozmowa z fanbojem :) Ty mu mówisz jak jest a ten swoje,ehh

Dobrze powiedział co ma 60 klatek w Titanfall czy ZAPOWIEDŹ że tyle będzie w halo ? Killzone ma 30 fps ale chyba źle nie wygląda ?

Ty chcesz żeby na dzień dobry było widać w grach ta przewagę ps4 ? Poważnie ? :D Sony pokazało 3 exy na krzyż , a 3rd party to jeszcze rok dwa będą robić next genowe narzędzia, a ty byś chciał żeby skupili się na twoim ps4 jakby bylo pepkiem świata. Te kilka osób na świecie co kupiło titana od nvidii też by chciało żeby im od razu zrobili gry wykorzystujące 100 procent tej karty, ale niema tak dobrze.

Spokojnie PS4 to inwestycja na wiele lat, jeszcze zobaczymy te "lepsze tekstury" niż na xboxie bo różnica między sprzetami jest spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa rozmowa z fanbojem :) Ty mu mówisz jak jest a ten swoje,ehh

 

Co mówisz jak jest? Koleś żadnej konsoli jeszcze nie ma na rynku, a ty piszesz jakbyś rok już pogrywał na jednej lub drugiej :) A te zapowiedzi o 60kl/s to sobie włóż na razie na regał, najlepiej obok pozycji z bajkami Andersena, bo M$ już wiele zapowiadał a potem wyszła jedna wielka i do tego śmierdząca KUPA ;)

 

M$ teraz płaci potężne pieniądze za działania marketingowe, aby poprawić ich PR. Co chwilę można przeczytać przeróżne plotki, które mają na celu przedstawić X'One w dobrym świetle, jak choćby ta ostatnia wyssana z palca o 12 GB Ramu.... Im już tylko to teraz pozostało, bo do premiery raptem 4 miesiące, a wiedzą że każdy dzień po premierze ich bubla to kolejny odhaczony dzień na kalendarzu "day left to M$ RIP". Po premierze, jak ludzie dostaną konsole w swoje łapy to wszystkie piękne gadki przestaną mieć znaczenie. Teraz to sobie mogą nawet palnąć, że do każdego X'One dodadzą OLEDA 60 cali, bo jak widać nawet tak irracjonalne wiadomości znajdują swój poklask wśród ludzi, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć. I do takich właśnie ludzi skierowany jest X'One. 

Edytowane przez dreamtox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wasze wojenki o wydajność to na razie możecie sobie o kant tyłka potłuc - sama specyfikacja nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na wydajność, więc jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce to okaże się dopiero po premierze, póki co to ja tu widzę głównie bezsensowne nabijanie postów i trochę flejmu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz żeby na dzień dobry było widać w grach ta przewagę ps4 ? Poważnie ?

 

No raczej, w koncu to deweloperzy Sony pierwsi mieli dostep do dev kitow.

 

[...] a 3rd party to jeszcze rok dwa będą robić next genowe narzędzia [...]

 

Bzdura, akurat deweloperzy 3rd party mieli juz gotowe silniki zanim w ogole Sony i MS zaczeli prace nad next-genami - wzieli po prostu PCtowe wersje starych, ktore wygladaly znaczeni lepiej nie te na PS3/X360, i juz byly pisane pod x86.

 

 

 

W sumie to narazie najmniejsze wrazenie robia gry od Sony, i to chyba wlasnie dlatego, ze po raz pierwszy maja kontakt z architektura x86, gdzie deweloperzy 3rd party i MS robiac tez gry na PC maja z nia stycznosc juz od ladnych kilkudziesieciu lat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie gry zrobiły na tobie największe wrażenie, tak z ciekawości? Ostatni argument może być ok - nie robili gier pod x86 i mają tu mniejsze doświadczenie, więc są słabsi pod tym względem. Ale z drugiej strony robili gry na wiele trudniejszą architekturą niż x86 i opanowali ją porządnie. W takim wypadku, jeżeli są tacy zdolni, czy nie poradzą sobie z wiele łatwiejszą architekturą?

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tej potęgi ps4 nie widzę bo DriveClub i Kilozone będą chodzic w 30 kl/s a tymczasem na XONE Halo 5,Dead Rising 3, Killer Instinct,Titanfall,Forza 5 w 60kl/s :P

Nie ma to jak oceniać gier ukończonych w 35%. Lionel zawsze w formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE jaki doinformowany... To jeszcze powiedz w ilu % sa zrobione gry jak Destiny, The Division, Watch Dogs etc., ze tak swietnie wygladaja.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej, w koncu to deweloperzy Sony pierwsi mieli dostep do dev kitow.

Bzdura, akurat deweloperzy 3rd party mieli juz gotowe silniki zanim w ogole Sony i MS zaczeli prace nad next-genami - wzieli po prostu PCtowe wersje starych, ktore wygladaly znaczeni lepiej nie te na PS3/X360, i juz byly pisane pod x86.

Mieli dostęp do devkitow z 4 GB czy ileś ale nie ważne.

Sam silnik to nie wszystko, z tymi narzędziami to powtarzam słowa jednego dewelopera. Bzdura nie bzdura to już te same silniki będą przez jakiś czas optymalizowane pod konsole, 2 różne konsole. Ty wychodzisz z założenia że wszystko już jest gotowe więc wychodzi na to że PS4 ma podobną moc jak x one. Ja ci mówię, że czas będzie działał na korzyść PS4, bo przewaga na papierze plus łatwa architektura to fakty. Deweloperzy mają teraz ważniejsze zadania niż szukać w każdym sprzęcie 100 % mocy. Jak jest dowiemy się rok po premierze sprzętow, na teraz można zakończyć dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE jaki doinformowany... To jeszcze powiedz w ilu % sa zrobione gry jak Destiny, The Division, Watch Dogs etc., ze tak swietnie wygladaja.

Przeceż to oficjalne info od autorów jest: Driveclub - pre alpha ukończona w 35%

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, no to ladnie, gra na ~3 miesiace (minus czas na tloczenie plyt) jest gotowa w zaledwie 35%, teraz nic dziwnego, ze Sony bedzie ja rozdawac za darmo do PS+. Dzieki bogu za GT6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35% darmowe do PS+ żebyśmy się za bardzo nie pluli a reszta stopniowo w formie płatnego  DLC lub za jakiś czas wersji super hiper wypad Płytowej niby ze wszystkimi DLC :D 

...już gdzieś to widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zywy

No ale to i tak chyba pikuś przy tej informacji, że Microsoft składa całą konsolę na 4 miesiące przed premierą.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości, pokazywane demo miało 35%, a to ile ma ich wersja, która jest w fazie rozwoju wiedzą tylko oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tej potęgi ps4 nie widzę bo DriveClub i Kilozone będą chodzic w 30 kl/s a tymczasem na XONE Halo 5,Dead Rising 3, Killer Instinct,Titanfall,Forza 5 w 60kl/s :P

Dead Rising nie potrafi wyciagnac nawet 15 fpsow.

O Halo nic nie wiadomo

Dziwne,zeby bijatyka nie chodzila  w 60fps

No i super skryptwany shooter z grafika z tej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazikosky

Masz plusa ode mnie, bo praktycznie to samo chciałem napisać.

+

Titanfail działa na silniku source (dla młodszych, mniej obeznanych - Half-Life 2). Być może będzie dynamiczny i fajny, ale każde drzewko, każda trawka na mapie będzie z kamienia wykuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zywy

No ale to i tak chyba pikuś przy tej informacji, że Microsoft składa całą konsolę na 4 miesiące przed premierą.

 

Spoko loko, MS bedzie do kazdego X1 dorzucal PCta HP gratis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie ok, do momentu aż nie padają słowa "XBox One" :)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE jaki doinformowany... To jeszcze powiedz w ilu % sa zrobione gry jak Destiny, The Division, Watch Dogs etc., ze tak swietnie wygladaja.

Nie wiem, ale wiem, że takie demo DC wystawione na E3 było ukończone w 35%.

Haha, no to ladnie, gra na ~3 miesiace (minus czas na tloczenie plyt) jest gotowa w zaledwie 35%, teraz nic dziwnego, ze Sony bedzie ja rozdawac za darmo do PS+. Dzieki bogu za GT6.

Demo wystawione na E3 było ukończone w 35%, które na targi było przygotowane wcześniej, nie chcieli tracić czasu aby z najnowszego kodu tworzyć nowe demo. Na przyszłość, najpierw się doinformuj, a później bierz udział w dyskusji.

 

Trzeba miec poważne problemy z logicznym mysleniem, aby oceniać gry, które tworzone są na niepełnych devkitach i ich premiera odbędzie się za kilka miesięcy. Poza tym, to są pierwsze gry, różnice między konsolami zobaczymy za jakieś 2,3 lata, gdy dostaniemy gry od takich ekip jak Santa Monica czy Naughty Dog.

Edytowane przez ONE
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×