Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co pokarzą na gamescom, osobiście mam nadzieje  na coś od Naughty Dog albo santa monica studio i to na nowe ip nie kolejne Uncharted

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedzie przymusowej instalki gier jak na X1, to tak naprawde nikt nie bedzie wiedzial co z tymi 420GB zrobic :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche gameplayów by się przydało nie tylko z Second Son, bo tak suche trailery to średnia zajawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera na swięta tego roku, nawet jeżeli w EU będzie w styczniu to krzywdy nie będzie, to i tak szybciej niż XBONE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy składaniu pre-orderu na PS4 w Euro sprzedawca czytał mi umowę z Sony, która mówiła o premierze na przełomie listopad/grudzień.

Ale wiadomo, wszystko może się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko znowu czekać, aż firma chorągiewka zmieni swoje wcześniejsze założenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co teraz każdy kto ma ps4 będzie mógł robić stream z gier na twitch?

 

Tak, tak to ma w teorii wyglądać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby korzystać ze skajpa trzeba opłacić lajwa, żałośni są.


Twitcha ma domyślnie Xbox, PlayStation ma UStream.

Ktoś z twitcha wypowiedział się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby streamować rozgrywkę z PS4 na ich serwis, wszystko zalezy od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie oficjalnie była mowa o UStream.

Co do Twitcha to może chodzi po prostu o to, że jak kupisz sobie do tego odpowiedni sprzęt, który dzisiaj trzeba nabyć, aby streamować z konsoli.

Mi UStream w niczym nie przeszkadza. Może dzięki PS4 rozwinie się jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko znowu czekać, aż firma chorągiewka zmieni swoje wcześniejsze założenia :P

Można się śmiać, naigrywać ale to bardzo dobrzę, wyjdzie tylko nam - graczom - na dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica gdzie ten streaming pójdzie. Wyjasnijcie mi to.

 

Wydaję mi się, że twitch jest popularniejszy niż ustream, ale mogę się mylić ; )

 

Zresztą, gdzieś czytałem, że w późniejszym czasie będzie również możliwe streamowanie z PS4 na twitchu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox one day one 2013: edycja specjalna na start xboxa one: 

 

W pudle oznaczonym jako edycja specjalna znajdziemy oczywiście konsolę, nowy sensor Kinect, drukowaną instrukcję i kilka broszurek, naklejkę, pad z wyjątkowo chromowanym w tej wersji krzyżakiem i napisem na środku, headset (dodawany okazuje się będzie w każdej wersji konsoli), wysokiej jakości kabel 4K HDMI 1.4 plus sporych rozmiarów zasilacz z kablem. Do tego dochodzi kod na tajemnicze cyfrowe osiągnięcie Day One.

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, zdjęcie zewnętrznego zasilacza do XO:

Xbox-One-Power-Supply.jpg

Nie ma co, grubaśny Xbox dla grubaśnych Amerykanów ^^

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie akurat zewnętrzny zasilacz to jest plus...niestety w ps4 takiego nie bedzie wiec jak skopie sie zasilacz to cała konsola do serwisu zamiast tylko kupić nowy zasilacz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×