Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Skad ty to wiesz,ze nieliczne gry beda na 1080 p?

 

Nie wiem, ale myślę że z czasem będą kompromisy w płynności lub rozdzielczości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli obojetnie gdzie kupimy bedziemy mieli dwa lata czy tylko w sony center. A co do Assassia dla mnie jest to mega gra na konfie byly zgrzyty ale jak napisalem mi to calkowicie nie przeszkadzalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie pytanie już padło, ale wiadomo coś czy PS4 będzie współpracować z kierownicą Logitech G27? Nie chciał bym od razu wyrzucać dodatkowej kasy by w pełni cieszyć się Drive Club.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku X1 w dniu premiery uruchomimy tylko w 21 krajach. Polski brak.

 

PS4 oczywiście kupię ale dopiero w przyszłym roku. Mam od groma pozycji do ogrania na PS3. Ponad to nie mam ochoty być beta testerem nowego sprzętu. Bo przecież z każdą konsolą były problemy po premierze. X360 miał RRoDy, rysował płyty i był cholernie głośny, Wii U kłopoty wieku dziecięcego też nie ominęły.

 

Tak czy inaczej z gier biorę tylko TLoU, Diablo 3, Beyond Two Souls i GTA 5. Przechodzę wszystko co mam, sprzedaję i w wakacje na spokojnie kupuję PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie byly problemy ps3 na poczatku po premierze bo nie pamietam do jedynki nawet nie wracam bo mam do teraz i jakos problemow brak z dwojka podobnie. Sony jak juz cos robi to oddaje to uzytkownikom dopracowane a ylody dotyczyly pozniejszych wersji ps3 i mozna bylo to chyba oddac na gwarancje ( jezeli sie myle to przepraszam) wiec tez nic sie nie dzaialo jezeli nawet ps4 byla by awaryjna na co szanse sa malutkie to gwarancja z tego co koledzy pisza jest na dwa lata wiec żaden problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po tych problemach z RROD i YLOD Sony i MS dopilnują, żeby ich konsolę były jak najbardziej bezawaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała skleja ode mnie, która w sumie podsumowuje powoli opadający Hype. 

Edytowane przez Starh
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Destiny na wejściu masz plusa :P Ale za mało! :)

 

Nie sluchaj tego fanatyka, dla niego nie byloby za malo dopiero w momencie kiedy ta sklejka w calosci by prezentowala Destiny :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zamiar zamawiać ps4 z amazonu brytyjskiego? Jak to wygląda z gwarancją w końcu? 2 lata, tak? I w razie czego jak się oddaje na gwarancje to my ponosimy koszty wysyłki konsoli, czy jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zamówić u nas np. Euro i zanosisz konsolke nie bawisz sie w wysylki potem czekanie az ci odesla wszystko na miejscu bez problemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób osobną na Destiny :biggrin:

Heh za mało materiałów + nie jest to na pewno gra targów :biggrin:

MGS :3

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Patricko kiedyś pisał, że z gwarancją u nich lepiej bo zazwyczaj wymieniają na nowy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon wysyłasz darmowo, bo dają Ci pudło, którego wysyłka nic nie kosztuje (nie wiem jak to działa dokładnie, Ćwir może coś dodać bo już tak robił).

Następnie w przeciągu kilku dni Amazon daje Ci znać czy chcesz nową konsolę czy zwrot kasy.

Praktycznie nigdy nie bawią się w jakieś serwisowanie, naprawianie, itd.

Nie wiem jak będzie z PS4, tzn. czy od razu wyślą nową, ale warto do nich napisać i wypytać o tego typu sprawy.

 

Co do naszych gwarancji to jest bieda, bo bez względu gdzie kupisz (Euro/MM/Muve/itd.) konsola leci do serwisu.

Następnie czekasz 2 tygodnie, albo i dłużej aż Ci łaskawie dadzą znać co się z konsolą dzieje.

Wymiana na nowy egzemplarz to praktycznie złudzenie, a jak w końcu dostaniesz swój, to albo to jest innym model, albo wygląda jak po wojnie.

 

O ile zakup samej konsoli w tym kraju to nie problem, tak użeranie się z gwarancjami i serwisami to już niestety ogromny problem.

Na niekorzyść angielskiego Amazonu przemawia cena, bo ponad 1800zł za gołą konsolę.

Można kupić na niemieckim za to, bo tam jest równe 400€.

Trzeba będzie pomyśleć, jest czas.

 

Jak mi się będzie chciało to może zrobię temat ze spisem wszystkich sklepów i cenami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba ze tak :P


Niemiecki amazon jest ok a jak ma sie euro ktorych nie trzeba kupowac to juz wogole taniej niz u nas tylko jak to jest z jezykiem bo ksiazeczki i ogolnie wszystko po niemiecku a jak z os na konsoli tez niemiecki czy bedzie wybor wisdomo cos na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz PS3? Czy kupisz w PL czy w Chinach to wszystko możesz ustawić pod siebie.

PS4 nie ma blokad regionów, także można śmiało kupować.

To nie Xbox, że Cie zablokuje jak wykryje żeś z PL :)

 

Kupowałem sporo konsol w Austrii (czy praktycznie to samo co Niemcy) i nigdy nie było żadnych problemów.
Raz mi padł laser w PS2, to wymienili konsolę na nową, a kupiłem tam (czyli w Austrii) w zwykłym Media Markecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko w sumie bardziej oplaca mi sie tam kupic bo taniej wyjdzie i akcesoria mozna od razu dokupic bo sa juz do zamowienia ale ceny gier przesadzili assassin99euro tak samo dogi tylko fifa 70 euro a przexiez gry maly byc max po 60euro czy cos zle zrozumialem i u nas beda po 400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, czasu jeszcze jest. Może jakieś ciekawe bundle będą to z chęcią bym przygarnął ;P

Tylko cholerka, stówka drożej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian...nie chce mi się tego po raz setny powtarzać, ale widać muszę...

Ceny gier to wciąż tylko ceny wstępne, a nie ustalone. Zapewne cena premierowych tytułów wciąż jest omawiana i jeszcze pewnie długo jej nie poznamy.

Ale już było mówione, że ceny gier nie ulegną zmianie względem obecnej generacji, także przestańcie w końcu panikować na widok 100€ czy 100€ za grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę w weekend do salonu Sony spytam jak wygląda gwarancja.

Wyślę wiadomość z zapytaniem też do amazon i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Mógłby już do polski wejść amazon, chcą od jakiegoś czasu, ale nie mogą.

Różne źródła (niestety nieoficjalne) mówią o wejściu amazon do nas we wrześniu tego roku.

Pozostaje trzymać kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co 100 drożej bo nie rozumiem

Chodziło o post Patricko, na amazonie brytyjskim za ps4 wychodzi 1800zł, czyli 100 drożej niż u nas. Chociaż pewnie jakieś obniżki będą na mały %.

@up

Amazon miał wejść w marcu 2012r. ale jak widać nie pykło i coś czuje, że prędko nie wejdzie.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×