Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

A po co na ps3 sa gry z ps1 i ps2 bo fajnie wrócić sobie do gierek z innej generacji które nam sie mega spodobały i chcielibyśmy sobie przejść je kolejny raz. A oprzędzając twoje pytanie dlaczego na ps4 chce grac w ps3 skoro mam jedną i drugą konsolę to chodzi o wygodę łatwiej grać i mieć wszystko na jednej niż przełączać z jednej na drugą. Poza tym ps3 trzeba oszczędzać dla potomnych ładnie zapakować i chować do gablotki jak pozostałe generacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu wyśmiany, jakby mi dziadek podarował np. działającego Atari Jaguara + pudełkowe Aliens vs Predator to chyba bym oszalał ze szczęścia :) 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co nawet odpowiadać :shok:

Zauważ, że napisał to gość, który (sądząc po sygnaturze) na ps3 gra w SotC i ICO :) Ot, taki sobie mały hipokryta ^^

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem jak miałem z 5 lat od wujka z Niemiec Atari 2600 Jr , lecz wtedy nie myślałem, że kiedyś może być to coś warte i parę lat później zamieniłem go na CM-64. Do dziś pamiętam jak 20 minut ustawiałem te pasy ( głowice ) żeby zagrać, a tam po 10 minutach ERROR :mad:
To były czasy :) nie powiem, że teraz jest źle ale kiedyś był inny klimat związany z graniem :)
Ogólnie ciekawe jest to jak wielu ludzi ( w tym ja ) granie sprawia taką przyjemność przez tyle lat i płynie przez te wszystkie generacje przez całe życie.
Pozdrawiam wszystkich wyjadaczy tematu i przypominam, że gry to nie tylko grafika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliscie... Po prostu inne czasy są i za 15lat młodzież po prostu by wysmiala Nas jak byśmy wyjechali z takimi "antykami". Sam do dziś mam PsOne i Ps2;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzież może i tak zachować dla potomnych ale nie żeby sie tym bawili bo nie zrozumieja tego zachowac zeby zobaczyli co tate dziadka wojka krecilo 10-15-20lat temu. A my sie tym będziemy ekscytowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na na wstepie to moj chyba pierwszy post ;)
Pisze do was bo mam kilka pytań na początek zapytam o jedno bardzo wazne.
Jak bedzie wygladac w PS4 opcja dobrze znana z 360 mianowicie rozmowy grupowe czy bedzie cos takiego ? czy to kwestia patentu lub czegos podobnego ?
Bedzię mozna rozmawiac tylko w tej samej grze przykładowo w Fifie ? Pytam poniewaz mam swoja grupke znajomych z ktorymi gramy na x czasami gramy wszyscy w fife czasami jeden gra w to drugi w coś innego ale ogolnie grupa działa ;)
Miałem przez pol roku ps3 w zeszłym roku aby przejsc ex ale nie grałem online a potem sprzedałem konsole :) Teraz postanowiłem przejsc do was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam na na wstepie to moj chyba pierwszy post ;)
Pisze do was bo mam kilka pytań na początek zapytam o jedno bardzo wazne.
Jak bedzie wygladac w PS4 opcja dobrze znana z 360 mianowicie rozmowy grupowe czy bedzie cos takiego ? czy to kwestia patentu lub czegos podobnego ?
Bedzię mozna rozmawiac tylko w tej samej grze przykładowo w Fifie ? Pytam poniewaz mam swoja grupke znajomych z ktorymi gramy na x czasami gramy wszyscy w fife czasami jeden gra w to drugi w coś innego ale ogolnie grupa działa ;)
Miałem przez pol roku ps3 w zeszłym roku aby przejsc ex ale nie grałem online a potem sprzedałem konsole :) Teraz postanowiłem przejsc do was ;)

 

Tak,PS4 będzie posiadało cross game chat.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Majkielq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkielq dzieki za odpowiedz czyli mam rozmiec ze rozmowy grupowe bez wzgledu na gre beda działać.A jak wyglada sytuacja z PS3 obecnie jest cos takiego ? czy dotyczy to tylko grając w tą samą gre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkielq dzieki za odpowiedz czyli mam rozmiec ze rozmowy grupowe bez wzgledu na gre beda działać.A jak wyglada sytuacja z PS3 obecnie jest cos takiego ? czy dotyczy to tylko grając w tą samą gre ?

 

 

to nie jest temat o ps3 ale co tam- nie, ps3 ma tylko - in game chat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze ps4 wyjdzie w tym roku najlepiej w listopadzie , ps vita juz zakupilem do remote play :)

byl to wielki minus który mial dzialac na ps3 ale wreszcie nic nie działało :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że bf4 i gta V nie wyjdą od razu na ps4, nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wyjdą. Skoro najbardziej oczekiwana gra gta V nie wychodzi na ps4, nie mniej oczekiwany bf4 także, to po co ta konsola będzie w sprzedaży w tym roku? Myślałem że pogram w gry które będą mogły coś pokazać, wydobyć możliwości z nowej konsoli. Gry typu fifa i inne sportowe, na pewno tego nie ukażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że bf4 i gta V nie wyjdą od razu na ps4, nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wyjdą. Skoro najbardziej oczekiwana gra gta V nie wychodzi na ps4, nie mniej oczekiwany bf4 także, to po co ta konsola będzie w sprzedaży w tym roku? Myślałem że pogram w gry które będą mogły coś pokazać, wydobyć możliwości z nowej konsoli. Gry typu fifa i inne sportowe, na pewno tego nie ukażą.

Po co zadajesz te same pytanie w kilku tematach. Już kilka userów ci odpowiedziało że nie będzie gta V na ps4  i nie marudz bez przerwy.

Edytowane przez lukaszek79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to że tamten temat był o bf4, nie chciałem pisać ogólnych kwestii o ps4 w dziale bf4. Tak mi się wydaje że po to jest forum, jeśli piszę w temacie, a Tobie się to nie podoba - nie opowiadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec spamu zachowujecie się jak niedojrzałe gimbusy ;D

 

Ostatnio Playstation Polska na FB dała link do preordera PS4 w RTVEuroAGD pisząc coś o najlepszej ofercie, wchodzę w link a tam 1799zł, padłem. Ludzie jeszcze na to idą i zamawiają (cena wiadomo może ulec zmianie, ale ja w to wątpie), a na takim sklepe jest za 1699.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec spamu zachowujecie się jak niedojrzałe gimbusy ;D

 

Ostatnio Playstation Polska na FB dała link do preordera PS4 w RTVEuroAGD pisząc coś o najlepszej ofercie, wchodzę w link a tam 1799zł, padłem. Ludzie jeszcze na to idą i zamawiają (cena wiadomo może ulec zmianie, ale ja w to wątpie), a na takim sklepe jest za 1699.

W RTV AGD też na początku była cena 1699zł, ale szybko ją podwyższyli. Ktoś w temacie pisał, że dzwonił do Sony Centre i niby tam też maja mieć po 1699zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×