Skocz do zawartości
kill

Darksiders 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka zaliczona na 100%, czekam z nadzieją, że to nie tylko plotki o ,,dwójce''. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ćwierka o tym jeden z głównych szefów THQ to myślę, że możemy spokojnie czekać nawet na pierwszy gameplay w najbliższym czasie. Zapewne na E3. Obstawiam początek 2012 jako datę premiery tego sequela/prequela (?), jednej z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem (jak i najbardziej niedocenionej w środowisku graczy main streamowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, bo jedynka to chyba największe zaskoczenie in plus od kiedy jestem posiadaczem PS3. Dwójka po prostu nie może rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej saquela, prequel nie dałby rady, bo wkraczamy w jedynce po raz pierwszy na ziemię. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak wczytując się w te dwa zdania można wyczuć drugie dno. Few Big Ways. Ja to odczytuje jako analogie do przygód wszystkich Jeźdźców Apokalipsy tym razem. Przełączanie się akcji między 4 postacie to byłoby coś absolutnie epickiego. Gra musiałaby być monumentalna, ale patrząc na czas jaki sobie dali na drugą część...? Od razu zaznaczyli, jak pamiętacie, że to trochę potrwa i żeby się nie napalać. Kto wie. Pomarzyć zawsze można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zagrałbym na przykład Śmiercią, oj zagrałbym :D Narobiłeś smaku tym newsem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:smile:Nie wiem czy ktoś z was pamięta grę G.I JOE na Pegasusa jedna z moich ulubionych gier, tam było 4 hipków i każdy o innej umiejętności , w Darksiders 2 było by fajnie pociupać 4ma jeźdźcami Apokalipsy i każdy o innych UM no ale chyba za dużo wymagam, hmm jakby się zastanowić to jak na Pegaza wyszła taka gierka to czemu by takiego patentu nie umieścić w Darsiders 2 , no ale nie mnie otym decydować (Pomysł byłby dobry co nie ?) ale też się cieszę że usłyszałem o tym tytule bo jedyneczka była grą bardzo dobrą !

Ps.Boli mnie że

fable jest na X-klocka bo gra fajna

!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prequel/sequel - whatever ;) Dla mnie ważne aby nie potwierdziły się pewne doniesienia plotkarskie jakoby w Darksiders 2 miały być przedstawiane równoległe wydarzenia do poczynań War'a w jedynce, oznaczałoby to granie inną postacią a tego bym nie przetrawił ....

Kill dobrze prawi; jeden z najbardziej niedocenionych tytułów, wiele godzin naprawdę solidnej rozrywki i sporo gęsiej skórki w kluczowych momentach ... jedna z bardziej przeze mnie wyczekiwanych pozycji :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę wziąć się za siebie, odpalić konsole i w końcu przejść Darksiders, przydał by się tryb współpracy np: Ty grasz Wojną a Twój znajomy gra Śmiercią czy innym jeźdźcem Apokalipsy taki tryb dla dwóch graczy albo przez neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew jakiś tryb chapterowy, że przechodzi się części historii różnymi jeźdźcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer:

http://www.gameinfor...al-trailer.aspx

Echh, chyba bede sie musial w koncu wziasc w garc i skonczyc ta jedynke, ktore to juz bedzie podejscie, 6, 7? xD

Po prostu tym razem walkę uznaj za dodatek do wspaniałej przygody fabularnej i cudnych zagadek logiczno-zręcznościowych a nie odwrotnie. Z tego co pamiętam to właśnie walka najbardziej ci nie pasowała w Darksiders.

A teraz. Po obejrzeniu tego trailera..... O_O M_M G_G :woot:

Czekają nas 4 części tej gry! Death... Nie wiem co powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja obowiazkowa dla fanow Zeldy ;) 1 byla dla mnie ogromnym, pozytywnym, zaskoczeniem, a po jej zakonczeniu wiadomo bylo, ze nie pozostaje nic tylko czekac na czesc 2. No i ten design, Joe Madureira odwalil kawal swietnej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekają nas 4 części tej gry! Death... Nie wiem co powiedzieć...

Pomyślałem podobnie gdy usłyszałem, że bohaterem II jest Śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" ... the second horseman look for, and his name was Death ... "

Ile razy ja to już obejrzałem? 10? 20? Idę jeszcze raz! :confused: Krótko i treściwie, bajer! Za każdym razem mam gęsią skórę. Ja chce już w to grać, dziś, teraz zaraz :woot: :woot:

Ciekawe czy w dwójce typek w cylinderku znów będzie sobie pozwał na okazjonalne spuszczenie nam wpier*&%#lu ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOOO!... ładnie ładnie, klimacik spoko, ale więcej walki w zamian za mniej luster bym prosił :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darksiders 1 bylo dla mnie zaskoczeniem. Genialny design i ogolnie bardzo fajna gra. Czekam na 2 z niecierpliwoscia a poki co zostaja nam AMV z jedynki do ogladania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się przyznać że darksiders 1 podobała mi się bardziej niż god of war 3 pomijając grafikę. Świerzy pomysł, fajne rozwiązania, skrzyżowanie slashera z zręcznościówką. Mam tylko nadzieję że gra będzie tym razem po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda nieziemsko :D już się ślinie na nią1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie rozpamiętuję pierwszą część, to nawet demo wgniatało, bo przechodziłem je powyżej trzech godzin. A jak sobie myślę o dwójce, to dostaję ślinotoku. Oby tylko wszystko poszło zgodnie z planem i obyśmy otrzymali super kontynuację biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×