Skocz do zawartości
erwines

World Rally Championship 2

Rekomendowane odpowiedzi

A co masz do tej wyśmienitej gry? A zwłaszcza do megamiodnego multi? Tak, grałem, mam tam calaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz do tej wyśmienitej gry? A zwłaszcza do megamiodnego multi? Tak, grałem, mam tam calaka.

Rallycrossy, Landrushe, DC Challenges, średnie multi. Z rajdowej serii zrobić platformę do product placementu? Zachłanność Codies na kasę? Kretyński tryb Gymkhana? Nie, niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kupie jak stanieje. Ale i tak wiekszosc gier bedzie mialo pierwszenstwo.

[offtop]

@Slababateria, to na ciul sie zmuszasz do pisania poradnika? Gdzie tak naprawde wystarczy podac polskie tlumaczenie? DiRT jest zamerykanizowany i nie ma czego ukrywac, ale gra jest dobra, bardzo dobra. A gymkhana durna ? No nie wiem mi sie podobala bardzo, tryb multi od wyscigow po party.

[/offtop]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - Dirt3 jest fajny i da się miło spędzić czas przy tej gierce. Mnie osobiście Gymkhana bardzo odpowiada, na kierze frajda niesamowita. Kręcisz bączki i jazda:)

Druga sprawa WRC to nie jest Dirt i nigdy nie nim będzie, to dla mnie dwie rózne gry o charakterze samochodowym. Dirt to show motoryzacyjne, a WRC ma być moim zdaniem być gra opowiadającą o rywalizacji w rajdach, samotnie walcząc o tytuły. Taka istota tego materiału i mam nadzieję, że w dniu premiery taką grę dostaniemy.

trochę wspomnień...

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rallycrossy, Landrushe, DC Challenges, średnie multi. Z rajdowej serii zrobić platformę do product placementu? Zachłanność Codies na kasę? Kretyński tryb Gymkhana? Nie, niewiele.

Rallycross jest świetny, to samo gymkhana. Multi to mega miód. To ze ci nie idzie nie oznacza ze coś jest słabe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rallycross jest świetny, to samo gymkhana. Multi to mega miód. To ze ci nie idzie nie oznacza ze coś jest słabe.

Ze stricte rajdowej serii zrobili to "show" - o to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erwin, chyba mi nie powiesz, że strzał z wydechu czy inne menu to zmiana, dla której kupuje się kolejną cześć gry rajdowej?

Grafika - zero zmian, zachowanie się samochodu - zero zmian, trasa - zero zmian.

Dla mnie takie coś nie ma racji bytu jako pełnoprawny produkt z "2" na końcu.

Nawet z PSNu bym tego za 30zł nie kupił mówiąc szczerze.

Twierdzisz, że OS'y te same, bo w końcu prawdziwe, itd.?

Ale to jest gra, a nie prawdziwe życie. Jakbym chciał grać w to samo i po tych samych trasach to co jest lepszym wyjściem?

Zakup kolejnej części gry za sporą kasę, gdzie jest to samo i wygląda tak samo, czy włożenie do konsoli części pierwszej, która jak na razie nie różni się niczym poza menu i tym strzałem z wydechu.

Gdyby to upiększyli, poprawili grafikę, ulepszyli fizykę jazdy to jasne, można mówić o poprawie i chętni kupią, bo warto.

Ale jak na razie jest tragedia. Mam nadzieję, że ten filmik to jakiś żart jest i WRC2 będzie wyglądało naprawdę dużo lepiej.

Niestety jednak wszystkie pierwsze doniesienia w postaci filmików i screenów mówią mi, że będzie kolejna kicha.

Będąc szczerym, to nie widziałem ani jednej osoby (poza Tobą), która wyrażałby się pochlebnie o tym filmiku...

A jak są to w bardzo minimalnej mniejszości.

Popatrz sobie na stare WRC na PS2 od studia Evolution. Tam każda kolejna część niosła ze sobą ogromne zmiany.

Autorzy uczyli się na własnych błędach. WRC1 i WRC2 to były po prostu inne gry.

Grafika, samochody, trasy, itd. itp. A też mieli licencję WRC i co? Dało rady zrobić świetną grę i poprawić co wymagało poprawy? Dało!

A WRC3 było prawie, że produktem idealnym, którym stał się potem WRC4 i dla mnie do dzisiaj to najlepsza gra rajdowa w historii gier.

Wiem, że lubisz rajdy i że to jest chyba jedyna gra najbliższa temu. Ale nie dajmy się zwariować.

Ja też bardzo lubię rajdy i sporty motorowe, ale bycie fanem to jedno, a dawanie im naszych ciężko zarobionych pieniędzy za takie dziadostwo to już jednak lekka przesada.

PS.

Nie chciałem Cie atakować, prowokować, ani nic z tych rzeczy, mam nadzieję, że ten post tak nie brzmiał.

Po prostu mam zamiar prowadzić dyskusję na wysokim poziomie, bo wiem że można się po Tobie tego spodziewać, nic więcej.

no dobra

muszę Ci przyznać rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stricte rajdowej serii zrobili to "show" - o to mi chodzi.

show, nie show, gra jest świetna. A dopóki evolution studios nie wexmie się za wrc nie dostaniemy porządnej gry o rajdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stricte rajdowej serii zrobili to "show" - o to mi chodzi.

pisałem już coś na ten temat

zajrzyj no pan do tematu DiRT 3 na starsze strony i poszukaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/w-wrc-2-samochody-nareszcie-zostawiaja-slady/85969#more-85969

no coraz większe postępy względem pierwszej części

ale chyba w tym roku nie kupie bo już zamówiłem uncharted 3 :biggrin: i wpakowałem sporo kasy w rower

może i nie będzie to symulator kosiarki tylko jednak zrobią coś fajnego

grafika nadal kuleje ale lepsza mi nie potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba w tym roku nie kupie bo już zamówiłem uncharted 3 :biggrin: i wpakowałem sporo kasy w rower

Ja tez nie kupie od razu, za duzo gier wychodzi a bardziej mi np na f1 2011 zalezy, ale pozniej z mila checia pojezdze po szutrach, o ile po premierze okaze sie ze jest bardziej znosna od poprzedniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę w ogóle skończyć pierwszą część WRC, bo zrobiłem tam najtrudniejsze puchary z online i został mi już tylko sam singiel.

Ale gra leży i się kurzy tylko bo jakoś nie ciągnie mnie do niej specjalnie.

Mimo wszystko myślę, że głód WRC wróci kiedyś i gra będzie jak znalazł.

Co do WRC2 to na screenach nawet jedynka fajnie wyglądała.

Poczekajmy na jakiś gameplay z nowszej wersji gry, bo może do autorów dotarło, że ostatni "pokaz' do najlepszych nie należał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt że koleś jedzie byle jak, by pokazać piękne zniszczenia auta (bardzo ładnie się gnie blacha)

Ale do czego zmierzam wydaje mi się że w WRC2 auto się dużo bardziej ślizga/wpada w poślizg na asfalcie aniżeli miało to miejsce w WRC. Może jest nadzieja że jednak coś poprawili in plus w fizyce jazdy :)

http://www.youtube.com/watch?v=Zx86s5CWnjc

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku gra wygląda bardzo przyzwoicie. Mam nadzieję, że gra będzie lepsza niż rok temu. Planowane jest jakieś demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko po tym asfalcie to jedzie jak gokartem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo relacja TV w necie z WRC Rajd France

http://wrcpaywall.appspot.com/static/player.html

Relacja do 20:30

Teraz np. o 17:24 pokazany jest park maszyn jak mechanicy auta rozkładają i sprawdzają i wymieniają podzespoły - rewelka!

Nie no chyba będe musiał kupić nowe WRC2 trochę się podjarałem oglądając wszystko na żywo online :)

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o odcinki to sądzę, że musi być kilka innych, chociażby dlatego, że kalendarz 2010 różni się od tegorocznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia? Kupił ktoś? Grał ktoś? Trochę tu cicho jak na premierę:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie nie wiedziałem kiedy premiera

dopiero dzisiaj zerknąłem

kurde kupił bym z chęcią ale 180zł za taką gre to troche za dużo

chyba poczekam aż stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety oceny słabe.

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/wrc-2-fia-world-rally-championship-2011

Miałem nadziejeże się poprawia w stosunku do poprzedniczki, a oceny jeszcze gorsze confused.gif

Zawiodłem się bo chętnie bym się pościągał w WRC, bo koncepcja DIRT nie do końca mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom panowie jutro będzie WRC 2 u mnie na półce :)

pogram i zdam relacje co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to wrzuć jakiś filmik z rajdów których nie było w poprzednim sezonie np Argentyna albo Australia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×