Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Solid HD Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej jakby w EU też wrzucili kod na ściągnięcie MGS'a z PSN. Taka wersja Peacewalkera niezbyt mnie zachęca do siebie ;/. Wolę poczekać na możliwość zagrania na zwykłym psp -_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakby w EU też wrzucili kod na ściągnięcie MGS'a z PSN. Taka wersja Peacewalkera niezbyt mnie zachęca do siebie ;/. Wolę poczekać na możliwość zagrania na zwykłym psp -_-.

A ja dokładnie odwrotnie, mam na PSP i przestałem grac w oczekiwaniu na HD. Nie podoba mi się granie na PSP w ten tytuł - trudno jest się nim w pełni cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się kiedy mniej więcej ma być premiera tej kolekcji? Wydaje mi się, że to miało być we wrześniu, ale coś mi nie trybi ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się kiedy mniej więcej ma być premiera tej kolekcji? Wydaje mi się, że to miało być we wrześniu, ale coś mi nie trybi ;p.

No we wrześniu to na pewno nie, albowiem premiera w Japonii pod koniec listopada. Na zachodzie - nie wiadomo kiedy.

Pytanie z - nie tak całkiem - innej beczki: w jakiej kolejności ogrywać te tytuły - chronologicznie, fabularnie, patrząc. Proszę o umieszczenie w zestawieniu także pierwszego MGS jeśli łaska ;)

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No we wrześniu to na pewno nie, albowiem premiera w Japonii pod koniec listopada. Na zachodzie - nie wiadomo kiedy.

Pytanie z - nie tak całkiem - innej beczki: w jakiej kolejności ogrywać te tytuły - chronologicznie patrząc. Proszę o umieszczenie w zestawieniu także pierwszego MGS jeśli łaska ;)

MGS3, MGS:PW, MGS1, MGS2 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS3, MGS:PW, MGS1, MGS2 :)

Innym dobrym rozwiązaniem będzie po prostu przechodzenie tytułów według kolejności ich wydawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innym dobrym rozwiązaniem będzie po prostu przechodzenie tytułów według kolejności ich wydawania.

W ten sposób historia się nie sklei - ale też to rozważałem. Uznałem ostatecznie, że linia fabuły będzie jednak bardziej odpowiednia. Chronologia wydarzeń odpowie mi mam nadzieję na dręczące mnie pytania ;)

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób historia się nie sklei - ale też to rozważałem. Uznałem ostatecznie, że linia fabuły będzie jednak bardziej odpowiednia. Chronologia wydarzeń odpowie mi mam nadzieję na dręczące mnie pytania ;)

Jeśli już grałeś w gry z serii to faktycznie lepiej grać według chronologii wydarzeń. Natomiast jeśli jeszcze nie grałeś w żadną z części to jednak według mnie lepszym rozwiązaniem będzie chronologia wydań. Wtedy co prawda będą dziury i niedomówienia w fabule, które dopiero w następnych częściach będą uzupełniane, ale w końcu oto w tej serii chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo możliwe że Sony chce mi zrobić prezent na urodziny :)

Napisz do Nich to jeszcze Ci może grę wyślą za free ;) A wracając do kamery z MGS3:S którą jest TPP, to o ile wiem kamerka "z góry" to właśnie znak rozpoznawczy serii i przez to jest trudniej i Mniej wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Nich to jeszcze Ci może grę wyślą za free ;) A wracając do kamery z MGS3:S którą jest TPP, to o ile wiem kamerka "z góry" to właśnie znak rozpoznawczy serii i przez to jest trudniej i Mniej wygodniej.

Do czwartej części jest to znak rozpoznawczy ;]. We wszystkich wcześniejszych częściach trzeba było znosić właśnie takie ustawienie. Na pewno ograniczało to wiedzę na temat przeciwnika np. w którą stronę akurat jest zwrócony (zwłaszcza w snake eaterze, brak radaru). Wprawdzie można było to sprawdzić po części w trybie fpp, ale to nie to samo co typowe tpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanzibar "mówi", że premiera w Europie się obsra.

http://mgs.gram.pl/w...-rok/#more-8920

Mogę sobie to kupić w Stanach? W sensie jak kupię to będzie hulało?

No pewnie że możesz. PS3 nie ma blokady regionalnej na gry.

Sam się zastanawiam nad US wersją bo będzie limitka ( w Europie na razie nie potwierdzona) :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że możesz. PS3 nie ma blokady regionalnej na gry.

Sam się zastanawiam nad US wersją bo będzie limitka ( w Europie na razie nie potwierdzona) :ninja:

Można prosić o jakiś link, też jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o jakiś link, też jestem zainteresowany.

KLIK

248 stronnicowy artbook  :wub: :wub: :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie tak jak ze Splinter Cell, pojawi się w Europie najpierw na PSN, ale to chcę mieć na płycie koniecznie, więc wole nie czekać ;)

Skoro będzie działać, to się nie zastanawiam już :D

Nigdy nie kupowałem gier w stanach, warto pchać się na Amazon?

http://www.amazon.com/Metal-Solid-Collection-Limited-sony-playstation3/dp/B005PSTTJA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1318347397&sr=8-2

Czy polecacie inny sklep/sklepy?

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jedna rzecz mi właśnie przyszła do głowy. Jak wiadomo Peace Walker będzie miał online co-op. Niektóre gry mają serwery do swojej wersji (np Demon's Souls, Pro Evo)....... i jeśli mnie pamięć nie myli MGS 4 też tak miał czyli kupujesz amerykańca- grasz tylko z amerykanami. Przypominam, że Konami lubi wydziwiać np dodatki w MGSshop a nie na PSStore jak normalni ludzie :biggrin:.

Dlatego może jednak warto się wstrzymać, bo jeśli tak by było z kolekcją to wiadomo że będzie lagfest i ogólnie więcej probleów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tej serii jakikolwiek "multi" nie bardzo mnie nie interesuje, a nawet gdyby to mogę i grać z Hamburgerami - nie jest to dla mnie problem. Martwi mnie jedynie to co napisałeś o dodatkach - ale jakie niby dodatki mogą tu wypuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzałem się trochę po rynku w USA i niestety, jakbym nie liczył za zwykłą wersję wychodzi ok. 200 zł z przesyłką. To jednak dużo biorąc pod uwagę, że cena w kraju ma być ok. 150 zł.

Może się jakoś zorganizujemy na kilka sztuk? To zaoszczędzimy na przesyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w srode MGS Collection wchodzi na US Store. Nie wiem jak wy,ale ja biore z miejsca. Nie mam zamiaru czekac az do lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konta na PSN US, ale jak się pojawi na EU to chyba nie wytrzymam ;) tylko na płycie chciałem mieć... damn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×