Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po gameplay'u chyba mogę stwierdzić że powrócił stary dobry Far Cry.Dwójka wd.mnie była beznadziejna w porównaniu do jedynki.Misje denne,co 20 metrów atakowała mnie grupka ludzi w samochodach a o multi już nie wspomnę.Mam nadzieję że ta część nie będzie taka słaba od dwójki.Trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę Far Cry 2 odruchowo zaczynam ziewać, wg. mnie gra miała zbyt ciężki klimat, który łącznie z panującą nudą, udzielał się grającemu. Do tego poroniony pomysł w postaci odradzających się żołnierzy na posterunkach (które trzeba było mijać po kilkanaście razy).

Co do filmiku, bohater przypomina mi nieco Rambo (maczeta w pierś and nóż w gardło), do tego obowiązkowy element każdego FPS - wybuchające beczki. Poza tym, podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka mi się podobała klimatowo, ale te posterunki respawnujące się co 2 sekundy wszystko zniszczyły. Mam nadzieję, że w Far Cry 3 tego nie będzie. Ogólnie chyba przygotuje kasę na ten tytuł yes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że Far Cry wraca na tropikalną wyspę. Mam tylko nadzieję że sobie odpuszczą potworki.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma spore szanse na bycie hitem. Szczególnie mi się ten cały herszt bandytów spodobał, i ten jego dialog do Jasona. :P Z początku myślałem że to jakiś remake jedynki ale widzę że może być lepiej.

P.S: Czy główny bohater jest jakimś agentem czy cuś? Bo straaasznie dobrze strzela, silny i na dodatek jak się skrada.

Edit: @up

Wątpię, zapewne jedynie z ludźmi będziemy walczyć bo tylko o takim "szaleństwie" jest mowa w gameplayu. Chociaż, kto wie... Może znowu się staniemy predatorem...

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu gra na tropikalnej wyspie ;/ jakoś te klimaty mnie już przytłaczają, ponoć Far Cry 3 miał być w Arktyce ( ale były to tylko plotki). Co do gry po trailerze stwierdzam, że gra jest dośc dobra, ale nie przekonuje mnie ta wyspa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekujmy za dżungle i małe wioski bo dosyc juz miast i terenów zurbanizowanych a na arktyce to białe misie są - ja tam wole gęste lasy tropikalne, dżungla w dwójce była superowska i mam nadzieje że tutaj będzie lepsza - bo Far Cry to dżungla

Lepsza i ciekawsza oraz niepowtarzająca się eksploracja z losowymi zdarzeniami i mamy hita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC3 to mój nr1 w następnym roku. Nie mogę się doczekać, szczególnie po niesamowitym gameplayu. No i ponoć świat ma być mniej więcej 10x większy niż te z FC1 i FC2 blink.gif. Podoba mi się nowy system strzelania, w dwójce strzelanie często było zbyt nieprecyzyjne i nijakie, w dodatku przeważnie spadały przez to fpsy. No i mam nadzieję, że zadania będą bardziej zróżnicowane i nie będzie monotonii na każdym kroku, jak to było z FC2. Mimo, że FC2 bardzo mi się spodobało to monotonia, zbyt wiele posterunków, w dodatku respawnujących się i to nijakie strzelanie psuło tą grę. Ale patrząc na to jak pod względem nudy i monotonnych misji zmieniła się inna gra od Ubisoftu - Assassin's Creed w stosunku do dwójki to jestem dobrej myśli (nie porównuję gameplayu, bo to dwie zupełnie różne gry, ale w AC1 też wiało nudą).

Co do Arktyki to imo kiepski pomysł, nie wyobrażam sobie Far Cry w zimowych klimatach, jak to ktoś wyżej napisał - Far Cry to dżungla :P.

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki nie będzie wspomnianego debilnego patentu z odradzaniem się wrogów, to gra jest jak najbardziej brana pod uwagę :D Pięknie się ta dżungla prezentuje.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zrobić Far Cry'a w Indiach. Dosyć popularny temat ostatnio, teraz już 2 gry robią, które głównie dzieją się w Indiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak w Crysis, kurde murzyńskie miasteczko, w oddali helikopter, pełno bujnej zieleni. Far Cry 2 jest wart przejścia w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra robi wrażenie , na prawdę zapowiada się na jedną z lepszych gier 2012 roku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrych FPS'ów w 12' będzie mieli aż po czubki głowy. :) Oczywiście, jeśli gra nie będzie miała durnych bugów.

P.S: Szkoda, że już musieli wsadzić auto-regena... Patent ze zdrowiem w FC2 był fajny i to bandażowanie i wyjmowanie kul. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10x wiekszy teren = 10x dluzsza nudna i zmudna jazda do celu ? Jesli tak to ja juz na wstepie wymiekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10x wiekszy teren = 10x dluzsza nudna i zmudna jazda do celu ? Jesli tak to ja juz na wstepie wymiekam.

Niektórzy lubią sandbox'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dadzą jakąś opcje teleportu czy coś... Albo zrobią tak jak w L.A Noire, przy samochodzie trzymamy trójkąt i gra "sama jedzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy ?

To że dla mnie to atut a nie minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że dla mnie to atut a nie minus

Aha, czyli jezdzenie 15 minut z punktu A do punktu B jest atutem ? No ok, de gustibus non est disputandum. Ja tam wole w sand-boxach z krwi i kosci miec co robic jeszcze w ogromnym swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że dodadzą random eventy ala RDR i jakieś ciekawe lokacje, które można zwiedzić dla lepszego sprzętu czy coś. Takie trudne to chyba nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w far cry 2 strasznie slaby byl multiplayer mam nadzieje ze to sie zmieni w 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie na ultimie to napewno zamawiam i jak zwykle multiplejer bedzie cisniety.Co do FC2 na multi ja tam jestem zadowolony grac mozna w kij czasu,rangi w miare długo sie zdobywa i mi sie nie nudzi jak do tej pory.Faktem jest ze serwo czasem wywala i trzeba uwazac z kim sie gra bo sa gracze co jak przegrywa to wywala z gry i tyle. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×